Jump to content

Samsung SGH-Z720


ddr2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελα μου ντε...ποιο?????

 

επισης μια ερωτηση αν οταν καποιος βγαζει μια φωτο μπορει να σιγασει τον χαρακτηριστικο ηχο...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χελπ!!!!!

 

το βρηκα στα 250 με μια προσφορα (εξωτερικο) και σκεφτομαι να το παρω...

 

αλλα δεν ξερω ο μηχανισμος στο Σλαιντ ειναι καλος η οχι σε σχεση με το 900???

 

βασικα αυτο με απασχολει....

 

κατα τα αλλα πιστευω για 250Ε καινουριο κινητο με αυτα τα χαρακτηριστικα ειναι πολυ καλο η οχι?????

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χελπ!!!!!

 

αλλα δεν ξερω ο μηχανισμος στο Σλαιντ ειναι καλος η οχι σε σχεση με το 900???

 

 

ειναι ακριβως , ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ο ιδιος μηχανισμος!

:X
Link to comment
Share on other sites

το Ζ720 πωλειται και σε εκδοση μη Βοντα απο τον γερμανο στα 365Ε...

 

καλη τιμη προκειμενου να μην ειναι Λαιβ.....

 

θα μπορουσε καποιος αν το εχει παρει(απο γερμανο) να βγαλει μια φωτο το τηλ ανοιχτο γιατι μεχρι τωρα βλεπω διαφορετικο πληκτρολογιο απο εκδοση Βονταφον και αλλο απο την αυθεντικη...

 

ισχυει????

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:) Ενα θερμο καλησπερα σε ολο το foroum.θα ηθελα να μας πει καποιος κατοχος SGH-Z720 αν εχει βαλει καποια εφαρμογη που να κανει χρηση του HSDPA και να μιλαει με χαμηλο κοστος οπως πχ η trouphone για τα νοκια και γενικοτερα αν υπαρχει για το SGH-Z720 κατι τετοιο.Νομιζω ειναι αρκετα ενδιαφερων κινητο και αξιζει να το δουμε....:D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα! Θα ήθελα να κάνω δυο ερωτησούλες και μια αναφορά για το z720 του οποίου είμαι νέος κάτοχος πρώτη και σημαντικότερη είναι αν έχετε παρατηρήσει την οθόνη γύρω γύρω αν εφάπτεται καλά (φωλιάζει) μέσα στο κινητό γιατί εμένα είναι σαν να έχει ξεκολλήσει :rocket:από τα πλάγια (δεξιά) και επάνω:(:( έτσι το πήρα αλλά άργησα να το καταλάβω:cry: δεύτερη ερώτηση πως μπορώ να δω ποια έκδοση λογισμικού ‘’φοράει’’ και η παρατήρηση είναι ότι στο μενού <<συντομεύεις>> έχει μια συντόμευση ‘’υπέρυθρες’’ η οποία στην πραγματικότητα είναι η αποστολή sms:wacko::)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • 5 months later...

Καλησπερα.Ειχα το samsung z720 αλλα για να μη μου ξανακλεψουν κινητο το ειχα κλειδωσει...

Δυστυχως τους κωδικους δε τους θυμαμαι,αν και προσπαθησα να βαλω καποιους που χρησιμοποιω,δε καταφερα κατι...

Θελω να το δωσω στην αδερφη μου να το χρησιμοποιει σα 2ο κινητο και ηδη εχω ακουσει του κοσμου τα βρισιδια...:O

Υπαρχει κανενας τροπος να το ξεκλειδωσω?Καποιος ισως γενικος κωδικος ξεκλειδωματος?

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-Z720

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...