Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχει "φορέσει" κανείς να μας πει πως συμπεριφέρεται;;;;

 

http://www.pocketpc.ch/showthread.php?t=39674

 

Ειναι πολυ βαρυ για τα δικα μας PPC:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φαντάζομαι οτι κάτι θα κάνουν για να γίνει πιο "ελαφρύ", δεν μπορεί να αλλάξουν όλοι οι επεξεργαστές στα PDA για να το "σηκώσουν"...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν χρειάζονται ειδικές ρυθμίσεις για να κάνουμε βιντεοκλήσεις? Προσπάθησα έχοντας ενεργοποιημένο το 3G με φουλ σήμα και ενώ μου τηλεφώνουσε κάποιος φίλος για βιντεοκλήση εμένα δεν χτυπούσε καθόλου το κινητό μου.Οταν τηλεφωνούσα εγω δεν θα έπρεπε να μου ανοίξει η κάμερα βιντεοκλήσης λογικά?(κάτι που δεν συνέβει!)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ενδιαφέρονται για βάση στήριξης να ξέρετε ότι αυτή της ΜΙΟ για το Α701 ταιριάζει απόλυτα και για το Cruise και για το Artemis.

Τις έχω δοκιμάσει και είναι πάρα πολύ καλές;)

Επίσης παράγγειλα απο το Katerelos καρτα 8gb και σε 2 μέρες την είχα παραλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς να με βοηθήσει γιατί ενώ το κινητό μου βρίσκει αλλά κινητά και συσκευές με bluetooth δεν βρίσκει κανένα ακουστικό αν και είναι όλα σχετικά καινούργια…. Κοίταξα όλες τις ρυθμίσεις αλλά δεν βλέπω κάτι άλλο που δεν έκανα.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous mporite na mou pite pou prepei na kanw paste ta mp3 gia na ta pernei san ring ? san hxo klishs kai sms.

 

Euxaristo

Βαλτα στην καρτα sd πηγαινε στις ρυθμισεις και θα τα δει ολα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς να με βοηθήσει γιατί ενώ το κινητό μου βρίσκει αλλά κινητά και συσκευές με bluetooth δεν βρίσκει κανένα ακουστικό αν και είναι όλα σχετικά καινούργια…. Κοίταξα όλες τις ρυθμίσεις αλλά δεν βλέπω κάτι άλλο που δεν έκανα.

 

Ευχαριστώ

 

Μηπως το ακουστικο ειναι pairing με αλλο τηλεφωνο;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

στο MY DOCUMENTS/κουδουνίσματα. Βρίσκεις τον ήχο που θές να ορίσεις σαν χτύπο πατάς παρατεταμένα επάνω του με το πενάκι και επιλέγεις την επλογή ορισμός ως ήχος κλήσης και σου ανοίγει ένα παραθυράκι που σου λέει την διαδρομή.
Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous mporite na mou pite pou prepei na kanw paste ta mp3 gia na ta pernei san ring ? san hxo klishs kai sms.

 

Euxaristo

 

Κάνε ενα folder My Documents στη Storage Card και βάλτα μέσα. Θα τα αναγνωρίσει κανονικά και θα μπορεις να τα επιλέξεις είτε σαν ήχους κλησης είτε σαν ήχους μηνυματων

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ενα folder My Documents στη Storage Card και βάλτα μέσα. Θα τα αναγνωρίσει κανονικά και θα μπορεις να τα επιλέξεις είτε σαν ήχους κλησης είτε σαν ήχους μηνυματων

Αυτο ειναι το σωστο ή αλλιως βαλε τα χυμα μεσα στην καρτα (\Storage Card)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το ακουστικο ειναι pairing με αλλο τηλεφωνο;

Είχα συνδέσει τα ακουστικά με άλλα τηλέφωνα αλλά εκείνη την ώρα δεν υπήρχε κάτι ανοικτό . Άκουσα ότι υπάρχει μεγάλο θέμα με τα Bluetooth ακουστικά και το τηλέφωνο μας….

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα μου δειχνει τον χρονο σε εμενα,δεν εχω την beta εκδοση,τα βελακια αν τα πατησεις σου αλλαζει τον χρονο;αλλαζουν αν πατησεις τον χρονο,βλεπεις αναλογα εισερχομενες-εξερχομενες-και συνολο
δεν μου δειχνει κατι τετοιο.μονο την ημερισια διαρκεια και την μηνιαια στην today screen.δεν μου δειχνει ουτε εισερχομενες ουτε εξερχομενες αν πατησω

πανω στα εικονιδια του χρονου κλησεων στην today screen

Link to comment
Share on other sites

δεν μου δειχνει κατι τετοιο.μονο την ημερισια διαρκεια και την μηνιαια στην today screen.δεν μου δειχνει ουτε εισερχομενες ουτε εξερχομενες αν πατησω

πανω στα εικονιδια του χρονου κλησεων στην today screen

 

Μονο αυτα μπορει να δειξει.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτα μπορει να δειξει.
τοτε γιατι λεει ο λαγουδακης οτι αμα πατησεις επανω σου βγαζει εισερχομενες και εξερχομενες κλησεις;
Link to comment
Share on other sites

Μπες έναρξη/ρυθμίσεις/σήμερα/στοιχεία επέλεξε το battery status και επιλογές. Στις επιλογές στην κάτω μπάρα επέλεξε Calltimes. Τικάρισε τα Count Call Times, Count SMS, Count Incoming Calltimes/SMS. Πάτησε ΟΚ.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο διαρκεί η φόρτιση? Στο manual λέει 2,5-3 ώρες και μου κρατάει περίπου 2.:wacko::wacko:

 

Φίλε eilio94 εμένα μου κρατάει 2,5-3 ώρες αλλά νομίζω ότι έχει σημασία σε τι κατάσταση φορτίζει. Εγώ το φορτίζω ανοιχτό με όλα τα συστήματα on (wifi, bluetooth κλπ). Αν το φορτίζεις κλειστό είναι λογικό να διαρκεί λιγότερο η φόρτιση. Επίσης η φόρτιση των 2,5 ωρών ισχύει με το τηλέφωνο ξελιγομένο. Αν το φορτίζεις στο 10-15% τότε πάλι είναι λογικός ο χρόνος που αναφέρεις....

Link to comment
Share on other sites

Είχα συνδέσει τα ακουστικά με άλλα τηλέφωνα αλλά εκείνη την ώρα δεν υπήρχε κάτι ανοικτό . Άκουσα ότι υπάρχει μεγάλο θέμα με τα Bluetooth ακουστικά και το τηλέφωνο μας….

 

Εμένα με το Plantronics 640 δουλεύει μια χαρά (δεν το έχει χάσει ποτέ) ο ήχος είναι πολύ δυνατός (πολλές φορές το χαμηλώνω από το full για να μη μικροφωνίζει) και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ενδιαφέρονται για βάση στήριξης να ξέρετε ότι αυτή της ΜΙΟ για το Α701 ταιριάζει απόλυτα και για το Cruise και για το Artemis.

Τις έχω δοκιμάσει και είναι πάρα πολύ καλές;)

Επίσης παράγγειλα απο το Katerelos καρτα 8gb και σε 2 μέρες την είχα παραλάβει.

απο που μπορουμε να βρουμε την βαση αυτη ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.απεκτησα και εγο χτες το touch.Μηπως υπαρχει keyboard αλλα με ελληνικα γραμματα σαν του touch.Εχω το ελληνικο touch
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.απεκτησα και εγο χτες το touch.Μηπως υπαρχει keyboard αλλα με ελληνικα γραμματα σαν του touch.Εχω το ελληνικο touch

Δεν καταλαβα. Γινε λιγο πιο σαφης.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τοτε γιατι λεει ο λαγουδακης οτι αμα πατησεις επανω σου βγαζει εισερχομενες και εξερχομενες κλησεις;
κανε αυτο που λεει ο φιλος στεργιος,μετα στην οθονη αναλογως θα σου δειχνει εισερχομενες η εξερχομενες η συνολο αν πατησεις στις εκει που γραφει τις κλησεις,θα δεις το βελακι να αλλαζει αναλογα
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Είχα συνδέσει τα ακουστικά με άλλα τηλέφωνα αλλά εκείνη την ώρα δεν υπήρχε κάτι ανοικτό . Άκουσα ότι υπάρχει μεγάλο θέμα με τα Bluetooth ακουστικά και το τηλέφωνο μας….
υπαρχει οντως θεμα με τα bt ακουστικα,λιγα παιζουν δυστυχως σωστα,εγω εχω ενα jabra 500v και ενα htc s100,το jabra κανει συνδεση αλλα απο την ωρα που θα κανεις η θα δεχτεις κληση σε 5'' κλεινει η συνομιλια,ενω το htc δουλευει αψογα,λογικα θα βρεθει λυση απο την htc,απλα υπομονη:(
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα. Γινε λιγο πιο σαφης.

 

Μου εχει μεσα η συσκευη το touch keypad και το touch keyboαrd για να το λειτουργω με τα χερια αλλα ειναι μονο στα αγγλικα.Απλα ρωταω αν υπαρχει με ελληνικα.Τ εξηγησα λαθος πριν:O

Link to comment
Share on other sites

κανε αυτο που λεει ο φιλος στεργιος,μετα στην οθονη αναλογως θα σου δειχνει εισερχομενες η εξερχομενες η συνολο αν πατησεις στις εκει που γραφει τις κλησεις,θα δεις το βελακι να αλλαζει αναλογα
οκ αυτο το εκανα αλλα δεν καταλαβαινω γιατι μετραει την εξερχομενη κληση 2 λεπτα ενω εχω μιλησει λιγοτερο π.χ 1 λεπτο και μετα μου την μετραει στο συνολο σαν 2 λεπτα και οχι 1 λεπτο που ηταν η διαρκεια της;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...