Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που να πάρει ο δι@#$%λος....

 

Πολύ εκνευριστικό όταν δεν μπορείς να καταλάβεις ποιος σε καλεί ενώ έχεις ήδη σώσει τον αριθμό στις επαφές!

 

Έκανα και update μέσω internet αλλά μου λέει πως έχει την τελευταία έκδοση.

 

Τι να κάνω;...

 

Να το δώσω στη SE να το δουν;

Ακόμα δεν το έχω χαρεί καλά καλά μαμώτο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που να πάρει ο δι@#$%λος....

 

Πολύ εκνευριστικό όταν δεν μπορείς να καταλάβεις ποιος σε καλεί ενώ έχεις ήδη σώσει τον αριθμό στις επαφές!

 

Έκανα και update μέσω internet αλλά μου λέει πως έχει την τελευταία έκδοση.

 

Τι να κάνω;...

 

Να το δώσω στη SE να το δουν;

Ακόμα δεν το έχω χαρεί καλά καλά μαμώτο!

 

file einai kathara kapoio diko s lathos!kati dn exeis kanei kala!kai sth SE na to pas dn nomizw na ginei akti!svistes kai xanakanto prosektika

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες και καλό μήνα!

 

Τελικά πέρασα από το service της SE και μου είπαν ότι κάτι μπορεί να έχει γίνει με την αναβάθμιση που έκανα μέσω νετ.

Παράξενο γιατί μου έδειξε ότι όλα τελείωσαν καλά και ότι είχα το τελευταίο firmware.

 

Τέλος πάντων, θα το πάω τη Δευτέρα για update και την τρίτη θα το έχω.

 

Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι σαν ώρα λήψης των μηνυμάτων δεν εμφανίζεται η σωστή αλλά η ώρα γκρινουιτς. Πως διορθώνεται αυτό;

 

 

edit: Νομίζω ότι το βρήκα το πρόβλημα και έχει να κάνει με την τοποθεσία (εργαλεία -> πιν ελέγχου -> συσκευή -> τοποθεσία). Τι σημαίνουν αυτές οι τρείς ρυθμίσεις και γιατί δεν μπορώ να ορίσω ταυτόχρονα και στις τρεις ως πόλη την Αθήνα; Πάντα η μία γυρίζει στο Λονδίνο.

Link to comment
Share on other sites

Μου το παρουσιαζει κι εμενα αυτο το προβλημα αλλα μονο στα μηνυματα που ερχονται απο την cosmote για τα ατομα που με πηραν οταν το εχω κλειστο. Στα υπολοιπα παραδοξως εμφανιζεται κανονικα η ωρα... Αγνωσται αι βουλαι του κυριου...:lol:
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το παρέλαβα από SE και τελικά αναγνωρίζει τις κλήσεις!

 

Τι κόλλημα είχε φάει δεν μπορώ να καταλάβω...

 

Μια ερώτηση βρε παιδιά...

 

Δεν υπάρχει τρόπος να βλέπουμε το messages counter και τη συνολική διάρκεια εξερχόμενων κλήσεων;...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να κανω backup το w960 απο το pc suite !

μου βγαζει μηνυμα: δεν ηταν δυνατη η ανακτηση των πληροφοριων backup απο το τηλεφωνο(το κινητο τηλεφωνο απετυχε).

Τι μπορει να συμβαινει?

πειραματιστικα με τα ports αλλα τιποτα!;)

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS EIMAI KATOXOS W960I EDO KAI LIGO KAIRO...EXO MPERDEYTEI LIGO ME TO TI EIDOS EFARMOGES KAI PAIXNIDIA EINAI SYMBATA ME TO KINHTO..AN MPOREI KAPOIOS NA ME BOHTHISEI STELNONTAS KAPOIO LINK 'H KAPOIO SITE!!!EYXARISTO EK TON PROTERON...
Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS EIMAI KATOXOS W960I EDO KAI LIGO KAIRO...EXO MPERDEYTEI LIGO ME TO TI EIDOS EFARMOGES KAI PAIXNIDIA EINAI SYMBATA ME TO KINHTO..AN MPOREI KAPOIOS NA ME BOHTHISEI STELNONTAS KAPOIO LINK 'H KAPOIO SITE!!!EYXARISTO EK TON PROTERON...

 

δες εδω φιλε

http://www.ipmart-forum.com/

βρες για εφαρμογες/games UIQ:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν μιλαω καμια φορα

μικροφονιζει και ακουγονται παρασιτα.

οχι,παντα.το εχει παρατηρησει καποιος??

μπορει βεβαια να ειναι και θεμα δικτυου

απλως μου κανει εντυπωσει.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω και εγω.με το 960ι, μπορω απο οπουδηποτε που υπαρχει ιντερνετ ( πχ hotspots στην πολη) να μπαινω δωρεαν στο ιντερνετ? θελει ειδικες ρυθμισεις? η πλοηγηση ειναι γενικα ευκολη?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν μιλαω καμια φορα

μικροφονιζει και ακουγονται παρασιτα.

οχι,παντα.το εχει παρατηρησει καποιος??

μπορει βεβαια να ειναι και θεμα δικτυου

απλως μου κανει εντυπωσει.:O

 

egw mexri stigmhs ola kala kulane:)!to entupwsh grafetai me -η-!:P:p

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα για το πώς να το κάνεις να είναι μόνιμα σε κεφαλαία όταν πας να γράψεις μήνυμα? (και όχι στην Αα λειτουργία που γράφει κεφαλαία μόνο στην αρχή της πρότασης) Κάθε φορά που πάω να γράψω νέο μήνυμα αλλάζει πάλι σε αυτό.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα για το πώς να το κάνεις να είναι μόνιμα σε κεφαλαία όταν πας να γράψεις μήνυμα? (και όχι στην Αα λειτουργία που γράφει κεφαλαία μόνο στην αρχή της πρότασης) Κάθε φορά που πάω να γράψω νέο μήνυμα αλλάζει πάλι σε αυτό.

 

οχι στην Αα λειτουργια αλλα στην Α πρεπει να το βαλεις για να ειναι για ολο το μυνημα κεφαλαια τα γραματα φιλε μ!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

^ Ναι, δεν το εξέφρασα σωστά μάλλον. Εννοούσα πώς να το κάνεις να μείνει μόνιμα στην λειτουργία A μέχρι να το αλλάξω εγώ. Γιατί κάθε φορά που βγαίνω απ'τα μηνύματα και ξαναμπαίνω γυρίζει στο Αα και είναι σπαστικό κάθε φορά να πατάς το αστεράκι τρις για να το βάλεις σε κεφαλαία...

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

^ Ναι, δεν το εξέφρασα σωστά μάλλον. Εννοούσα πώς να το κάνεις να μείνει μόνιμα στην λειτουργία A μέχρι να το αλλάξω εγώ. Γιατί κάθε φορά που βγαίνω απ'τα μηνύματα και ξαναμπαίνω γυρίζει στο Αα και είναι σπαστικό κάθε φορά να πατάς το αστεράκι τρις για να το βάλεις σε κεφαλαία...

 

aaaa loipon pas dhmiourgia neou mhnumatos!eta otan eisai ekei pou grafeis pas perisotera katw dexia>epiloges keimenou>allagh pez./kefal.> kai dialegeis to ΑΒΓ:);)

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

πληρης παρουσιαση και μερικες φωτο που βγαζει το w960i:)

http://blog.se-nse.net/reviews/sony-ericsson-w960-review-part-1/

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω και εγω.με το 960ι, μπορω απο οπουδηποτε που υπαρχει ιντερνετ ( πχ hotspots στην πολη) να μπαινω δωρεαν στο ιντερνετ? θελει ειδικες ρυθμισεις? η πλοηγηση ειναι γενικα ευκολη?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

NA KANO MIA EROTHSH?OTAN KANO EGKATASTASH MIA EFARMOGH PAIXNIDI OTIDHPOTE MOY GRAFEI <<ELEGXOS ANAKLHSHS PISTOPOIHTIKOY LOGISMIKOU>> KAI ME SINDEI STO INTERNE....KSEREIS KANEIS TI PREPEI NA KANO NA DIORTHOTHEI AYTO????? EYXARISTO!!!
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω και εγω.με το 960ι, μπορω απο οπουδηποτε που υπαρχει ιντερνετ ( πχ hotspots στην πολη) να μπαινω δωρεαν στο ιντερνετ? θελει ειδικες ρυθμισεις? η πλοηγηση ειναι γενικα ευκολη?

ευχαριστω πολυ

Πρεπει να βρεις ανοιχτο δικτυο.αμα βρεις...τοτε ολα ειναι μια χαρα.ειδικες ρυθμισεις δεν θελεις.αλλα για ποιο ευκολη πλοηγηση κατεβασε τις ρυθμισεις απο τον παροχο σου.σε τι δικτυο ανηκεις??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση σου.

Δεν εχω κανενα παροχο.Ουσιαστικα με ενδιαφερει οπου καινα πηγαινω, αν εκει υπαρχει δυνατοτητα ασυρματου δικτυου να μπορω να μπαινω στο ιντερνετ.

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...