Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με κατι παραπανω μπορεις να παρεις αυτα που εχω εγω και ειμαι παρα μα παρα πολυ ευχαριστημενος :)

 

i-Tech Clip Radio Στερεοφωνικό Ακουστικό Περιγραφή - eXpansys Greece

 

η απο εκει που τα αγορασα εγω

 

i.Tech Clip Radio Bluetooth Stereo Headsets with FM Radio A2DP AVRCP (Black)

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.

 

Είναι κορυφαία ακουστικά και τα μόνα bluetooth A2DP με ενσωματωμένο ραδιόφωνο! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ και επαυξάνω.

 

Είναι κορυφαία ακουστικά και τα μόνα bluetooth A2DP με ενσωματωμένο ραδιόφωνο! :p

 

εχει και η νοκια αναλογα αλλα πολυ πιο ακριβα,με display ομως για να βλεπεις και ποιο σταθμο εχεις στο ραδιο :)

 

αλλα αυτα της itech ειναι πολυ πιο μικρα και με πιο καλη αυτονομια αλλα και τρομερη αποδοση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ναι από το Πλαίσιο σκόπευα να το πάρω.

Τώρα βέβαια να το δοκιμάσω και να μην ανοίξω την συσκευασία δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει. Εκτός αν μιλάς για το design.

 

δεν ειπα να μη το ανοιξεις αλλα να μην το καταστρεψεις! ανοιξε το και μετα τοποθετησε το παλι πισω προσεκτικα!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει αγοράσει το W960i από Πλαίσιο αν έχει σαν επιλογή στις γλώσσες των μενού, την ελληνική?

Στο δικό μου δεν υπάρχει...

Έχει μόνο την αγγλική...

 

απο το πλαισιο το πηρα και οταν το ανοιξα πρωτη φορα με ρωτησε για την γλωσα και επελεξα ελληνικη!!! και ολα οκ:)

Link to comment
Share on other sites

θελω να σας αναφερω καποιο προβληματακι με το quickoffice. εχω περασει στο τηλ. 1 αρχειο excel που εχω στο pc μου αρκετα μικρο και μερικες φορες ενω το επεξεργαζομαι στο τηλ. η εφαρμογη μου κλεινει! Μηπως επειδη το office που εχω στο pc ειναι το 2007 και δεν το διαβαζει οπως πρεπει το τηλ??? εχετε παρατηρησει τετοιο προβλημα???
Link to comment
Share on other sites

paidia exete kamia idea pote erxete stin vodafone?????

 

απο του χρονου και βαλε......

εδω το Ku990 που εχει κυκλοφορησει ενα μηνα και ακομη δεν το εχει...τουλαχιστον σε καποια καταστηματα που πηγα εγω! κι εγω vodafone εχω και θα γλυτωνα κανα 90αρι € με την επιδοτηση αλλα μεχρι να το φερουν θα εχει βγει το επομενο. κι ετσι το πληρωσα cash στο πλαισιο και δεν τους εχω αναγκη και φευγω οποτε θελω απο συνδρομητης!!!

Link to comment
Share on other sites

θελω να σας αναφερω καποιο προβληματακι με το quickoffice. εχω περασει στο τηλ. 1 αρχειο excel που εχω στο pc μου αρκετα μικρο και μερικες φορες ενω το επεξεργαζομαι στο τηλ. η εφαρμογη μου κλεινει! Μηπως επειδη το office που εχω στο pc ειναι το 2007 και δεν το διαβαζει οπως πρεπει το τηλ??? εχετε παρατηρησει τετοιο προβλημα???

 

Τα αρχεία του 2007 δεν είναι συμβατά με το quickoffice. Ανοιξε το αρχείο με το office σου και σώσε το σαν αρχείο exel 1997 -2003 (Αρχείο- Αποθήκευση ως- φύλλο εργασίας exel 1997-2003). Πέρασέ το στο τηλέφωνο και δοκίμασε ξανά. Περιμένω να μου πεις το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία του 2007 δεν είναι συμβατά με το quickoffice. Ανοιξε το αρχείο με το office σου και σώσε το σαν αρχείο exel 2000-2003. Πέρασέ το στο τηλέφωνο και δοκίμασε ξανά. Περιμένω να μου πεις το αποτέλεσμα.

 

αυτο θα κανω ioterl. αυριο θα σας πω τι απεγινε τελικα!

Link to comment
Share on other sites

απο του χρονου και βαλε......

εδω το Ku990 που εχει κυκλοφορησει ενα μηνα και ακομη δεν το εχει...τουλαχιστον σε καποια καταστηματα που πηγα εγω! κι εγω vodafone εχω και θα γλυτωνα κανα 90αρι € με την επιδοτηση αλλα μεχρι να το φερουν θα εχει βγει το επομενο. κι ετσι το πληρωσα cash στο πλαισιο και δεν τους εχω αναγκη και φευγω οποτε θελω απο συνδρομητης!!!

 

tha to eperna kai ego apo allo katastima alla opos les kai esy einai auti i epidotisi pou einai kai kali kai thelo na tin ekmetaleuto oso kalitera ginete, to kinito me endiaferei poly..... ade na doume. :(

Link to comment
Share on other sites

tha to eperna kai ego apo allo katastima alla opos les kai esy einai auti i epidotisi pou einai kai kali kai thelo na tin ekmetaleuto oso kalitera ginete, to kinito me endiaferei poly..... ade na doume. :(

 

Μπορείς να το πάρεις από κάπου αλλού και μετά να πουλήσεις την επιδότηση! ;)

Εγώ πρέπει να πουλήσω το 8310 μου πρώτα...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους δεν το ξέρουν το Πλαίσιο δίνει την επιδότηση με ανανέωση συμβολαίου σε voda. Εγώ πάντως το πήρα από το Πλαίσιο με το παραπάνω τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους δεν το ξέρουν το Πλαίσιο δίνει την επιδότηση με ανανέωση συμβολαίου σε voda. Εγώ πάντως το πήρα από το Πλαίσιο με το παραπάνω τρόπο.

 

πηγα να το παρω κι εγω στο πλαισιο με την επιδοτηση και 10 ημερες μου ελεγαν οτι περιμενουν εγκριση απο τη voda! εαν εχεις κανει την αρχικη συνδεση με το πλαισιο τοτε σε εξυπηρετουν....διαφορετικα σε εχουν στο περιμενε!!! και μαλλον φταιει η voda αποτι καταλαβα γιατι θελουν να εκμεταλλευονται τους συνδρομητες τους στα καταστηματα τους.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα τον σαρωτη επαγγελματικων καρτων και τελικα υποστηριζει μονο αγγλικα. Οταν σκαναρα καρτα με αγγλικους χαρακτηρες περαστηκε στις επαφες τελεια! Με Ελληνικους ομως σου περναει μονο τα τηλεφωνα και τα ονοματα αλαμπουρνεζικα:(
Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω μια βαση με βεντουζα για το τζαμι του αυτοκινητου ετσι ωστε να εχω το w960i μπροστα μου. μια φθηνη που πηρα με 5€ δεν κανει δουλεια γιατι τρεμει απο τους κραδασμους του αυτοκινητου και δεν μπορεις να δεις στην οθονη! Εχει κανεις να προτεινει τετοια βαση που να μην τρεμει και να ειναι σταθερο το τηλεφωνο???
Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω μια βαση με βεντουζα για το τζαμι του αυτοκινητου ετσι ωστε να εχω το w960i μπροστα μου. μια φθηνη που πηρα με 5€ δεν κανει δουλεια γιατι τρεμει απο τους κραδασμους του αυτοκινητου και δεν μπορεις να δεις στην οθονη! Εχει κανεις να προτεινει τετοια βαση που να μην τρεμει και να ειναι σταθερο το τηλεφωνο???

 

με 5ε δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλο :O

 

βασεις υπαρχουν χιλιαδες και μια απλη αναζητηση στο googleθα σου δωσει αναλογα αποτελεσματα ;)

 

ετσι μπορεις να δεις οτι υπαρχει και να αποφασισεις τι σου αρεσει και τι σε συμφερει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους δεν το ξέρουν το Πλαίσιο δίνει την επιδότηση με ανανέωση συμβολαίου σε voda. Εγώ πάντως το πήρα από το Πλαίσιο με το παραπάνω τρόπο.

 

και η COSMOTE :D

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Eseis pou to apoktisate..

 

1.exei sto paketo bluetooth akoustika ?

2.apo taxuthta pws paei ?se sxesh me to p990 ?se sxesh me alla symbian kinhta(nokia px)

3.mpataria poso krataei peripou ?

4.kamera se sxesh me ta alla SE ?

5.einai euxrhsth h othoni afhs ?

Link to comment
Share on other sites

Aπο σήμερα συγκαταλέγομαι κι εγω στους κατόχους W960i...

Το αγόρασα απο Γερμανο παρ'όλο που το Πλαίσιο το είχε 20 ευρώ φθηνότερα,γιατί δεν μπορούσα να περιμένω.

Εντυπωσιακή συσκευή,αν και με ξενίζει λίγο το Symbian (ως τώρα είχα πάντα τηλέφωνα σειράς k).Η γραφίδα είναι πλαστικούρα,αλλά ισως είναι εσκεμμένη επιλογή για εξοικονόμιση βάρους.Η touch screen οθόνη είναι ικανοποιητική,ενω τα 8GB δείχνουν απεριόριστα.

Είμαι σε φάση εξερεύνησης ακόμη του κινητού και θα επανέλθω μόλις έχω περισσότερα.

 

Ψάχνω να βρώ profiles για κουδουνίσματα κλπ και δεν βρίσκω.Υπάρχουν ή όχι;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Eseis pou to apoktisate..

 

1.exei sto paketo bluetooth akoustika ?

2.apo taxuthta pws paei ?se sxesh me to p990 ?se sxesh me alla symbian kinhta(nokia px)

3.mpataria poso krataei peripou ?

4.kamera se sxesh me ta alla SE ?

5.einai euxrhsth h othoni afhs ?

 

νομιζω ολα εχουν αναφερθει στις προηγουμενες σελιδες....

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ολα εχουν αναφερθει στις προηγουμενες σελιδες....

 

νομιζω οτι δεν θα παθαινες τπτ αν απαντουσες στις ερωτησεις του παιδιου :O

 

κοιτα λιγο και τα δικα σου ποστ στις αρχες του thread και ισως θυμηθεις οτι και εσυ εκανες ερωτησεις αλλα παντα σου απανταγανε :happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

egw de rwtaw gia to ti exei to paketaki apla,rwtaw autous pou to piasan sta xerakia tous na mou poun entipwseis.an esi variesai,just walk away (pou leei kai h ******zou)

so...entipwseis paides ?

Link to comment
Share on other sites

προς sodissey.

 

 

Ηρεμησε!Ολες ερωτησεις ειναι,για καποιους σημαντικες για καποιους ασημαντες.Αν βαριεσαι να απαντησεις εσυ,τοτε μην το κανεις.:0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...