Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας κι απο εμενα!

 

Οποτε εχει καποιος χαρτες παρακαλουμε θερμα να ανεβουν καπου, καθοτι ως γνωστο οι παλειοι ΔΕΝ Δουλευουν...

Και εμεις που μενουμε στο εξωτερικο εχουμε ψυχη και θελουμε να δουμε κατι διαφορετικο απο το ΤομΤομ...

 

Σας ευχαριστω!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χμ.... ένα πρόβλημα που μου έχει σπάσει τα νεύρα μέχρι στιγμής είναι το γεγονός ότι όταν πασ να βρεις πχ τι ατμ καφετέριεσ και μετρό υπάρχουν γύρω από τον κέρσορα σε απόσταση 10χιλιομέτρων πχ, πρέπει να ξεκλικάρεις όλη τη λίστα!!!!!! αφού είναι όλα κλικαρισμένα... και άντε πεσ ότι κάθεσαι και το κάνεις, και δεν βρίσκεις κάτι και θεσ να ψάξει στα 50 (λέμε τώρα...) τα κλικάρει πάλι όλα!!!!!!! έλεος.....

:)

Apo Kato exei field na grapseis.Opote loipon thes px venzinadiko,grafeis "petrol" tha sto vgalei san epilogh unselected,to tikareis kai sou vgazei mono ta petrol stations! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κι απο εμενα!

 

Οποτε εχει καποιος χαρτες παρακαλουμε θερμα να ανεβουν καπου, καθοτι ως γνωστο οι παλειοι ΔΕΝ Δουλευουν...

Και εμεις που μενουμε στο εξωτερικο εχουμε ψυχη και θελουμε να δουμε κατι διαφορετικο απο το ΤομΤομ...

 

Σας ευχαριστω!

Exo Italia gia R66 mobile 7 alla einai megaaaalos!

Link to comment
Share on other sites

telika einai ok sto n70 tou mobile7.exei kai ligo apo thessaloniki.

 

o xarths autos ths italias einai gia mobile7? na dieukrinizete mh mperdeuomaste.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε εντύπωση πως στους χάρτες φαίνονται οι κατευθύνσεις πορείας των περισσοτέρων δρόμων....Αυτό υπήρχε και στις παλιότερες εκδόσεις;;; Επίσης υπάρχει επιλογή του συντομότερου, του γρηγορότερου, για αυτοκίνητο και φορτηγό και πεζή... ;)
Link to comment
Share on other sites

kalispera forum!!!

 

pws tha mporousa na apoktisw to route 66 piga sthn arxh pou dinate kapoia link alla mou bgazei errorr kai psaxno olo to thema kai den briskw kati pou na mporo na katevasw to sis kai tous map athens ktl...

 

eiparxrei periptosh na me boithisi kapoios na to brw???

 

eyxaristw!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

kalispera forum!!!

 

pws tha mporousa na apoktisw to route 66 piga sthn arxh pou dinate kapoia link alla mou bgazei errorr kai psaxno olo to thema kai den briskw kati pou na mporo na katevasw to sis kai tous map athens ktl...

 

eiparxrei periptosh na me boithisi kapoios na to brw???

 

eyxaristw!!!

phgaine stn selida 69 h sthn selida 70 tou forum kai exei links gia na katebaseis to route66 moblle 7!!

Link to comment
Share on other sites

Στο παλιο route66 2004 αν εβαζες κατι στα αγαπημενα ,οδους κλπ δεν αναγνωριζε ελληνικα,τωρα τα αναγνωριζει αλλα οταν σου το δειχνει στον χαρτη παλι κινεζικα βγαζει!Συμβενει σε ολους αυτο;Καλα μπας και εκει στην route νομιζουν πως στην ελλαδα γραφουμε greeklish???:p
:)
Link to comment
Share on other sites

phgaine stn selida 69 h sthn selida 70 tou forum kai exei links gia na katebaseis to route66 moblle 7!!

 

Apsogos eyxareistw!!!! ;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

@clarco5 μετονομασε το φακελο fonts και σβηστο και κανε επανεκκινηση.

εγω εχω στο φακελο lang μονο τα british.lang και greek.lang και στο speech μονο τα british.ogg και greek.ogg δουλευουν ολα ρολοι και στις επιλογες γραφει κανονικα γλωσσα:Ελληνικα :).

Link to comment
Share on other sites

re paidia den anevazete to xarth mobile 7 ths italias kapou pou na mporoume na kanoume resume i toulaxisaton sto rapidshare pou exei kaluterh taxuthta giati de paleuetai i katastash ?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

@clarco5 μετονομασε το φακελο fonts και σβηστο και κανε επανεκκινηση.

εγω εχω στο φακελο lang μονο τα british.lang και greek.lang και στο speech μονο τα british.ogg και greek.ogg δουλευουν ολα ρολοι και στις επιλογες γραφει κανονικα γλωσσα:Ελληνικα :).

 

ThanQ !! Ola ok twra! ;)

Link to comment
Share on other sites

Χάρτης Ιταλίας ... h**p://www.megaupload.com/?d=4NW231BG :) :)

Γιατί δεν μπορώ να το κατεβάσω;;; Το συμπιεσμένο αρχείο εξαφανίζεται και δεν αποθηκεύεται πουθενά και με κανένα τρόπο.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μία δυσλειτουργια του mobile7 που παρατηρησα και οφειλεται στη μη υπαρξη του φακελου fonts εχει να κανει με τις πληροφοριες gps...οταν δηλαδη παταω το πληκτρο 3 κλεινει η εφαρμογη. :( Δεν ξερω αν ειναι γενικο προβλημα αυτο ή συμβαινει μονο στο δικο μου τηλεφωνο και αν συμβαινει και σε αλλες γλωσσες της εφαρμογης. Αν βεβαια περασεις και το φακελο fonts αλλαζει η γραμματοσειρα του τηλεφωνου...

 

Ακυρο!!!το πρόβλημα είχε να κάνει καθαρά με τη σύνδεση του κινητού με το GPS.

Link to comment
Share on other sites

Μία δυσλειτουργια του mobile7 που παρατηρησα και οφειλεται στη μη υπαρξη του φακελου fonts εχει να κανει με τις πληροφοριες gps...οταν δηλαδη παταω το πληκτρο 3 κλεινει η εφαρμογη. :( Δεν ξερω αν ειναι γενικο προβλημα αυτο ή συμβαινει μονο στο δικο μου τηλεφωνο και αν συμβαινει και σε αλλες γλωσσες της εφαρμογης. Αν βεβαια περασεις και το φακελο fonts αλλαζει η γραμματοσειρα του τηλεφωνου...

 

 

Εγω που τον φακελο fonts δεν τον εχω σβησει,οταν δεν υπαρχει σημε gps κλεινει η εφαρμογη οταν θελω να δω τισ πληροφοριες,αν εχω σημα μου τις δειχνει κανονηκα!

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 ερωτησεις θέλω να κανω χωρις να σας κουρασω καταρχην πηγα στο site που δεινετε και δεν μπορω να το κατεβασω και δευτερον κανει για το 3230? αν μπορει καπιος ασ με βοηθησει ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 ερωτησεις θέλω να κανω χωρις να σας κουρασω καταρχην πηγα στο site που δεινετε και δεν μπορω να το κατεβασω και δευτερον κανει για το 3230? αν μπορει καπιος ασ με βοηθησει ευχαριστω πολυ

κανει για το 3230. λιγες σελιδες πισω(69-70) δεν κατεβαινουν τα links;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή έχω internet μόνο στη δουλειά και το rapidshare είναι κομμένο απο τα τζιμάνια του server, μήπως μπορεί κάποιος που έχει adsl σύνδεση να μου στείλει το πακέτο στο email μου:stratisd@yahoo.com ?

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

file moy nikoskat phga se ayta ta 2 link:http://mail.google.com/mail/

kai se ayto http://kalypso.iasa.gr/Route66_Mobile_7.rar

katebainoun ala den exei oute to sis mesa gia egkatastash oute to xarth kai phga kai se ayto http://rapidshare.de/files/9081576/Athens.zip kai den katebainei tipota an mporeis dwse th boh8eia sou eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

file moy nikoskat phga se ayta ta 2 link:http://mail.google.com/mail/

kai se ayto http://kalypso.iasa.gr/Route66_Mobile_7.rar

katebainoun ala den exei oute to sis mesa gia egkatastash oute to xarth kai phga kai se ayto http://rapidshare.de/files/9081576/Athens.zip kai den katebainei tipota an mporeis dwse th boh8eia sou eyxaristw

 

Πάντως σε μένα ο χάρτης από το rapidshare.de κατεβαίνει κανονικά. Απλά, αφού επιλέξεις free download-type περιμένεις κάποια δευτερόλεπτα (έχει αντίστροφη μέτρηση στο κάτω μέρος της σελίδας) και στη συνέχεια γράφεις στο κουτάκι τον κωδικό (εμφανίζεται δίπλα απ΄το κουτάκι με πολύχρωμα γράμματα) που σου δίνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...