Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Re paidia me to thema pou den mou apothikevei tis diefthinseis kaneis?

Exo 512 kartoula kai pano apo 150MB free kai pali den apothikevei tipota to TOM TOM.

Kapios kamia lisi?

THANKS

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτησω και εγω κατι γιατι στο 6680 μου δειχνει το citymap τους χαρτες ασπρομαυρους?Εχω αλλαξει τις ρυθμισεις σε οτι εχει πχ. britana και οτι αλλο εχει αλλα παλι ασπρομαυρους.Μηπως επειδη δεν ειναι ενεργοποιημενοι?Δηλαδη δεν ειμαι στις πολεις που εχω?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας προσπαθω να κατεβασω το Route66.Mobile7.0.989 απο το

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx αλλα δεν μπορω εγω κανω κατι κακα η υπαρχει προβλημα και που μπορω να το κατεβασω σας ευχαριστω

Nokia n70 Nokia N82 Nokia 6220c-1
Link to comment
Share on other sites

Paides ektos apo to Route66 iparxei tipota gia Salonica apo alla programmata i mono gia tin "prwteyousa" ??? apo xartes navigator kai loipa gia series 60 exw SX1????

This shining city built of gold, a far cry from innocence,

There's more than meets the eye round here

Look to the waters of the deep.

A city of evil.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το post έχει φύγει εκτός ελέγχου!

Είναι δισανάγνωστο και δύσκολο στο να βρείς τελικά αυτό που ψάχνεις! (100 ΣΕΛΙΔΕΣ!!!!)

 

Το πάλεψα αλλά δεν έβγαλα άκρη με τις εγκαταστάσεις!

 

Και ερωτώ!!! Τι πρέπει να κάνω για να το εγκαταστήσω στο N72 μου; ή μήπως στο N72 δεν παίζει καθόλου και τσάμπα τυραννιέμαι;!

 

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια ξεκάθαρη απάντηση και όχι πήγαινε στην πρώτη σελίδα διότι έχω κάνει τα πάντα στο N72 Και ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙΙΙΙΙ!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! :D Εγκατέστησα το Route66 στο n-Gage μιας και στο 7610 δεν έχω χώρο ούτε για δείγμα. :) Και δουλέυει μια χαρά. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. :D :)

 

Αρχικά, πριν ακόμα απο την εγκατάσταση πρέπει να μεταφέρουμε κάποια αρχεία στην κάρτα μνήμης και να τα τοποθετήσουμε σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

 

Λοιπόν, τι ζίπ που κατεβάζουμε με το πρόγραμμα έχει και δύο φακέλους. Το Route 66 (22,6MB) και το system (860KB). Aνοίγουμε το system, το apps και τον φάκελο Route 66 που βρίσκουμε μέσα τον αντιγράφουμε στον E:/system/apps/

Έπειτα πάιρνουμε το Route 66 (22,6ΜΒ) και το αντιγράφουμε στο E:/

 

Μετά παίρνουμε τον χάρτη Greece.prm που βρίσκεται στον φάκελο Greece και τον αντιγράφουμε στον φάκελο E/ROUTE66/Maps/

 

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

 

Έχει πάρα πολλές επιλογές και σαν πρώτη ματιά φαίνεται πολύπλοκο αλλά με λίγη συνήθεια πιστεύω οτι θα δουλέυεται μια χαρά. Και το σημαντικότερο, δεν χρειάζεται να έχεις συνδεμένο το GPS bluetooth module αν και κάνει σε αρκετές περιπτώσεις αναζήτηση.

 

Σύνολο πιάνει 30ΜΒ. Πως θα το ανεβάσω σε κάποιο γκρούπ; Το όριο στα yahoo groups είναι 20ΜΒ ανα γκρούπ.

Έχω όλη την καλή διάθεση να το ανεβάσω κάπου. Ακούω προτάσεις.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

** Route 66 Mobile 7 **

 

Το route 66 mobile 7 είναι η δεύτερη έκδοση του route 66 η οποία προσφέρει μεγαλύτερη κάλυψη αλλά εισάγει και μερικές νέες λειτουργίες. Το σημαντικότερο ατού της είναι η συμβατότητα με τις νέες συσκευές της Nokia Ν70 και Ν90 (όπως φυσικά και με παλιότερα μοντέλα της εταιρίας).

 

Την εφαρμογή θα βρείτε στο παρακάτω λίνκ

http://rapidshare.de/files/12677941/Route66_Mobile7.rar.html

 

Και τον χάρτη της Αθήνας/Ελλάδας

http://rapidshare.de/files/9101865/Athens.prm.html

 

 

Καταρχήν, εγκαθιστούμε το αρχείο route66_mobile7.sis

H εφαρμογή περιέχει μόνο το αγγλικό μενού. Αν θέλουμε Ελληνικά κάνουμε αντιγραφή των αρχείων british.hlp, british.lang και british.org στους φακέλους help, lang και speech αντίστοιχα. Θα αντικαταστήσουν τα ήδη υπάρχοντα αρχεία.

 

Έπειτα, κάνουμε αντιγραφή του αρχείου Athens.prm στον φάκελο E:/system/apps/route66/MAPS

Αν ο φάκελος δεν υπάρχει, τον δημιουργούμε.

 

Τρέχουμε την εφαρμογή. Αν μας ζητήσει ενεργοποίηση ή μας πετάξει έξω, σημαίνει ότι κάποια από τα παραπάνω βήματα δεν έχει γίνει σωστά.

 

Κατά την εγκατάσταση της εφαρμογής δημιουργείται και ο φάκελος E:/system/fonts ο οποίος περιέχει γραμματοσειρές που χρησιμοποιούνται από την εφαρμογή. Μπορούμε να σβήσουμε τα περιεχόμενα του συγκεκριμένου φακέλου μιας και έχει παρατηρηθεί ότι δημιουργούν προβλήματα όπως αλλαγή της γραμματοσειράς του τηλεφώνου. Η λειτουργία του προγράμματος ή της συσκευής μας δεν επηρεάζεται από την διαγραφή του περιεχομένου του φακέλου.

 

Πρόσφατα κυκλοφόρησε και ένα update του mobile 7 με την ονομασία Route66 mobile7 update 7.0.803

 

Το update μπορείτε να το κατεβάσετε από το παρακάτω λίνκ

http://rapidshare.de/files/12746163/Route66_mobile7_update_7.0.803.rar.html

 

Αν έχουμε εγκαταστημένη στην συσκευή προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής, είναι προτιμότερο να την απεγκαταστήσουμε πριν προχωρήσουμε σε εγκατάσταση του update.

 

Εγκαθιστούμε το αρχείο mobile7.0.803.sis στην μνήμη τηλεφώνου. Κατόπιν, κάνουμε αντιγραφή του αρχείου ROUTE66.app στον φάκελο E:/system/apps/route66 και αντικαθιστούμε το ήδη υπάρχον.

 

Αν στον φάκελο της εφαρμογής δεν υπάρχουν οι φάκελοι speech και maps, τους δημιουργούμε.

 

Η πρώτη έκδοση του route 66 αλλά και το Mobile 7, χρησιμοποιούν τον ίδιο χάρτη που δόθηκε παραπάνω. Κάνουμε τον χάρτη αυτό αντιγραφή στον φάκελο E:/system/apps/route66/maps

 

Αν θέλουμε να έχουμε όλες τις γλώσσες, παίρνουμε τα αρχεία που περιέχοαι στον φάκελο speech και τους μεταφέρουμε στον φάκελο E:/system/apps/route66/speech

 

Αν θέλουμε μόνο Ελληνικά, σβήνουμε τα περιεχόμενα των φακέλων help, lang και speech και βάζουμε τα αρχεία british.hlp, british.lang και british.ogg που βρίσκουμε στον φάκελο Ελληνικά αρχεία.

 

Ομοίως και εδώ, δεν χρειάζεται ενεργοποίηση. Η εφαρμογή τρέχει κανονικά και αρχικά αναζητεί συσκευές Bluetooth για να συνδεθεί με κάποιο gps adaptor. Αν δεν διαθέτουμε, πατάμε ακύρωση και συνεχίζουμε.

 

Updated by mirrorofsorrow 07/02/2006 :)

exei kaneis tin ekdosh route Mobile 7 S60 V2/3 [software] poy einai gia nokia n80

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.

να υποθέσω οτι το προγραμμα δε παίζει και σε μένα (NOKIA E60) λόγω του ότι δεν είναι το V2/3?

 

γιατί προσπθώ να τρέξω την εφαρμογή και μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται.

 

έχω αγορασει ένα GPS bluetooth της NAVILOCK το οποίο παίζει μπόμπα με το κινητό. με την ευκαιρία να σας πω ότι το κινητο έχει δικό του positionning software που σου δείχνει την ακριβή τοποθεσία, ταχύτητα κτλ.

 

αν ξερει κάποιος να μου πει σχετικα με τη version του προγραμματος θα ήμουν ευγνόμων.

 

φιλικα,

 

E.D

Link to comment
Share on other sites

HELLO ! exo egatasthsh to mobile 7 sto 6260 poy exo edo kai kana examhno ! oloi oi odoi poy einai mesa einai sta greekenglish kai einai ligo mperdema gia na breis ena dyskolo dromo ! Xerete an exei bgei kapaia ekdosh poy na exei sta ellhnika tis odous ? thanks !
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το post έχει φύγει εκτός ελέγχου!

Είναι δισανάγνωστο και δύσκολο στο να βρείς τελικά αυτό που ψάχνεις! (100 ΣΕΛΙΔΕΣ!!!!)

 

Το πάλεψα αλλά δεν έβγαλα άκρη με τις εγκαταστάσεις!

 

Και ερωτώ!!! Τι πρέπει να κάνω για να το εγκαταστήσω στο N72 μου; ή μήπως στο N72 δεν παίζει καθόλου και τσάμπα τυραννιέμαι;!

 

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια ξεκάθαρη απάντηση και όχι πήγαινε στην πρώτη σελίδα διότι έχω κάνει τα πάντα στο N72 Και ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Τελικά στο N72 παίζει; Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sorry αν εχει ειπωθει πιο πριν αλλα δεν βρηκα κατι. Εχω κατεβασει το route66 και τον χαρτη στον υπολογιστη. Μεσω ΒΤ περασα τα δυο αρχεια στο n70 και εγκατεστησα το sis αρχειο. Τον χαρτη οταν τον περναω με ΒΤ μου το εμφανιζει σαν μηνυμα ΒΤ και οταν παω να κανω open μου λεει unknown format για το αρχειο Athens.prm. Πως μπορω να το μεταφερω το αρχειο σε μια αλλη τοποθεσια χωρις να το ανοιξω; Sorry κιολας αν ρωταω βλακειες αλλα ειναι η πρωτη μου επαφη με symbian κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Θα τον περάσεις στον φάκελο map και όχι με μπλε δόντι αλλά με το καλώδιο με κάποιον file explorer...Π.Χ sele-q...;)

Καταφερα να τα περασω μεσω το PC suite. Εχω εγκαταστησει το αρχειο sis στην memory card. Το θεμα ειναι οτι μεσω το PC suite δε βλεπω να υπαρχει φακελος system για να βαλω τον χαρτη μεσα (στην memory card). Οταν ομως παω να δημιουργησω εναν φακελο μου λεει οτι το ονομα αυτο υπαρχει και δεν μπορω. Καμια ιδεα για τον νιουφη;

Link to comment
Share on other sites

Καταφερα να τα περασω μεσω το PC suite. Εχω εγκαταστησει το αρχειο sis στην memory card. Το θεμα ειναι οτι μεσω το PC suite δε βλεπω να υπαρχει φακελος system για να βαλω τον χαρτη μεσα (στην memory card). Οταν ομως παω να δημιουργησω εναν φακελο μου λεει οτι το ονομα αυτο υπαρχει και δεν μπορω. Καμια ιδεα για τον νιουφη;

ή με card reader γρηγορα και ωραια :)

ή θα το περασεις σαν ενα οποιοδηποτε αρχειο στο κινητο μεσω pc suite και απο το κινητο με εναν file manager θα το βαλεις στο system...

ειναι κρυφος φακελος και το pc suite δεν το βλεπει.;)

οπως ειπε και ο tsikis.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους,

 

ίσως είναι off topic αλλά νομίζω ότι είστε οι μόνοι που μπορείτε να μου απαντήσετε σχετικά με μια απορία που έχω.

όταν άρχισα να διαβάζω το topic ομολογώ ότι δεν ήξερα ότι η βερσιον για την οποια μιλάτε ήταν για τη πρώτη γενια S60 και όχι για το δικό μου κινητό (E60) το οποίο μόλις είχα αγοράσει. "τότε" (την περασμένη εβδομάδα) βρισκόμουν στην Γερμανία, έκανα λοιπόν μια έρευνα αγοράς και βρήκα το route66 μαζί με το GPS receiver και τους χάρτες Γερμανίας - Αυστρίας στα 149 ευρώ. ενώ βρήκα και ένα

gps receiver της NAVILOCK (http://www.navilock.de/produkte/gruppen/15/Bluetooth_Empfaenger/60300_BT-315.html) στα 85.

 

προτίμησα να αγοράσω μόνο τον receiver μιας και το πρόγραμμα το θεωρούσα "δεδομένο".

να τονίσω ότι δε μπορούσα να δοκιμάσω το πρόγραμμα πριν την αγορά του κινητού μιας και το κινητό δεν το είχα μαζί μου. το είχα παραγγείλει και ήρθε ενώ έλειπα.

εκ των υστέρων διαπίστωσα ότι το πρόγραμμα δεν κάνει στο δικό μου κινητό και με λύπη μου διαπίστωσα ότι δεν το έψαξα όσο θα έπρεπε.

 

το πρόβλημα το όποιο έχω και θα ήθελα να μου πείτε αν παρουσιάζεται και στους δικούς σας gps receiver είναι το εξής:

 

όταν τον ανοίγω και τον τοποθετώ πάνω στο ταμπλώ του αυτοκινήτου μπορεί να χρειαστεί μέχρι και 5 λεπτά για να βρεί δορυφόρους. άλλες φορές βρίσκει μέσα σε 1 λεπτό και άλλες σε 5. το αυτοκίνητο μου (πεζό 307) δε μπορώ να πω ότι έχει μικρό παρμπρίζ για να το εμποδίζει. αυτό που με κούφανε τελείως είναι όταν το πρωί δε μπόρεσε να βρεί σήμα απο δορυφόρους το έβγαλα απο το ταμπλώ και το άφησα στο άδειο DIN κάτω απο το ραδιο-cd. ξέρετε, τα καινούργια αυτοκίνητα έχουν 2 DIN υποδοχές. τη μια πιάνει το ραδιο-cd και η άλλη συνήθως μένει άδεια για μελλοντική χρήση. εκεί λοιπόν κάτω απο το ραδιο cd όχι μόνο έπιασε σήμα, αλλά δεν το έχασε καθ όλη τη διάρκεια της διαδρομής μου. τρελάθηκα τελέιως.

 

εσείς που έχετε αντίστοιχα bluetooth receiver, αντιμετωπίζετε αντίστοιχα προβλήματα? είναι πράγματι τόσο δύσκολο όρισμένες φορές να βρει δορυφόρους για να συνδεθεί ή το δικό μου είναι προβληματικό? σαν ευαισθησία είναι στα ίδια επίπεδα με τα αντίστοιχα με τσιπ SiRF Star III. το δικό μου έχει τσιπ Sony CXD2951. και τα δύο με τα ίδια χαρακτηριστικά.

 

το μόνο που μου ήρθε στο μυαλό είναι να το μπερδευει η κύρτωση του παρμπρίζ κατί που δε θα έπρεπε να συμβαίνει μιας και όλα δουλευουν κάτω απο τις ίδιες συνθηκες. εκτός και αν χρειάζεται εξωτερική κεραία και αυτά τα εσωτερικά receiver είναι απλά η μέση λύση.

 

αν έχετε δεδομένα και όρεξη μου δίνετε μια απάντηση.

 

φιλικά,

 

E.D

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε πανω κατω τα ιδια "συμπτωματα" εχουν ολα!!! Δηλ και εμενα μου εχει κανει και 15 λεπτα να βρει δορυφορο και αμεσα!! Απαξ και βρει και μεσα στο ντουλαπακι να το βαλεις δε χανει το σημα!!!

Οταν παντως του αφαιρεσεις τη μπαταρια κανει πολυ περισσοτερο να βρει δορυφορους μετα!

Οσον αφορα το δικο σου αυτοκινητο απ οσο ξερω στα peugeot πρεπει να εχουν καποια εξτρα φιμε επιστρωση στα παρμπριζ οποτε πιθανον εκει να επιρεαζει λιγο τη ληψη...

:tease:
Link to comment
Share on other sites

όταν τον ανοίγω και τον τοποθετώ πάνω στο ταμπλώ του αυτοκινήτου μπορεί να χρειαστεί μέχρι και 5 λεπτά για να βρεί δορυφόρους. άλλες φορές βρίσκει μέσα σε 1 λεπτό και άλλες σε 5. το αυτοκίνητο μου (πεζό 307) δε μπορώ να πω ότι έχει μικρό παρμπρίζ για να το εμποδίζει. αυτό που με κούφανε τελείως είναι όταν το πρωί δε μπόρεσε να βρεί σήμα απο δορυφόρους το έβγαλα απο το ταμπλώ και το άφησα στο άδειο DIN κάτω απο το ραδιο-cd. ξέρετε, τα καινούργια αυτοκίνητα έχουν 2 DIN υποδοχές. τη μια πιάνει το ραδιο-cd και η άλλη συνήθως μένει άδεια για μελλοντική χρήση. εκεί λοιπόν κάτω απο το ραδιο cd όχι μόνο έπιασε σήμα, αλλά δεν το έχασε καθ όλη τη διάρκεια της διαδρομής μου. τρελάθηκα τελέιως.

 

Πιστέυω πως όπως ισχύει γαι το δικό μου receiver(adapt) έτσι ισχύει και για όλα.Χρειάζεται κάποια λεπτά να "ζεσταθεί" και αυτό αναφέρεται και στο manual(το οποίου την ύπαρξη αγνοούμε πάντα :lol: ).Τοποθετώντας το Receiver το πρωί με τη δροσούλα όπως είπες δίπλα στο παρμπρίζ θα αργήσει να πάρει θερμοκρασία.Ενώ άν ισχύει όπως στο δικό μου αυτοκίνητο,που για κάποιο λόγο η περιοχή κάτω από το ράδιο-cd και τα ρυθμιστικά για το air-condition θερμαίνεται,το gps σου ήρθε σε θερμοκρασία λειτουργίας πιό γρήγορα.Το τζάμι και οι καμπύλες του δεν παίζουν ρόλο.Ίσως αντιμετωπίσεις προβλήματα μόνο με κάποιους τύπους από φιμέ μεμβράνες.Εγώ το ακουμπάω μπροστά μπροστά στο παρμπρίζ και δουλέυει μια χαρά :cool:

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο παρατήρησεις.

Το προβλημα με το μειωμένο σήμα οφίλετε οχι στην καμπυλοτητα αλλα στην ανακλαστική επιφάνεια μια στρώσης που υπάρχει μέσα σε πολλά καινούρια παρμπριζ.

Το warm up time δεν εχει καμια σχέση με θερμοκρασια. Ειναι ο χρόνος που χρειαζεται για να παρει τα απαραιτητα πρώτα δεδομένα για να κανει Lock τους δορυφόρους. Απο κει και πέρα ολα γίνονται σχετικα με αυτα τα δεδομένα. Σαν ενα buffer που θα αδιάζει και θα γεμιζει ταυτοχρονα. Για το χρόνο αυτό παιζει ρόλο η περιοχή, το σήμα, το chipset, το αλγοριθμο του, και κυρίως η απόσταση της περιοχής που κλεισεις το GPS και την περιοχή που το ανοιξεις ξανα.Γιαυτό αν το ανοιξεις αμέσως απο οτι το εκλεισες η περιοχή ειναι σχεδον η ιδια και κάνει reposition αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,

 

ο φιλος ο Guzzler μάλλον έχει δικιο. κι αυτό γιατί παρατήρησα αυτό που λέει με τον τοπο στον οποίο κλείνεις και ανοίγεις τη συσκευή. πιστεύω ότι παθαίνει κάτι όταν το κλείσεις και το ανοίξεις σε διαφορετικό μέρος. όπως όταν το αγόρασα στη Γερμανία έκανε 10 λεπτά να πιάσει δορυφόρο αλλα μετα όταν το ξανα άνοιξα έπιασε μέσα σε δυο λεπτα. γενικά πιστεύω ότι με κάποιον τρόπο λοκάρουν και καταγράφουν τις θέσεις των δορυφορων λίγο πριν κλείσουν, και όταν ανοιξει και πάλι προσπαθεί να τους βρει στη τελευταία θέση που τους ειχε πριν κλείσει.

οκ τα μηχανάκια αυτά είναι ημιμετρα. αν θες GPS βάζεις εξωτερική κεραία, πετάς και ένα tomtom και τελείωσες.

πάντως να πω την αλήθεια το Σκ που ειχα και χρόνο και έκανα και κάποιες διαδρομες το μηχανακι δουλευε μπομπα. το μονο αρνητικο που βλεπω εγω είναι ότι αν θες να πας καπου και θα πας με το route 66 θα πρεπει να περιμένεις να λοκάρει το μηχάνημα πρις ξεκινήσεις.

 

αντε να βγει και το V2/3 και για μας με την 3rd έκδοση του symbian να φορτωσουμε...

 

φιλικα,

 

E.D

Link to comment
Share on other sites

οκ τα μηχανάκια αυτά είναι ημιμετρα. αν θες GPS βάζεις εξωτερική κεραία, πετάς και ένα tomtom και τελείωσες.

 

Και με τι χάρτες θα δουλέψεις το tomtom???

Για την Ελλάδα, οτιδήποτε δεν εχει χάρτες της NGI και κατα προέκταση destinator δεν αξίζει το κόπο.

 

Κι εγω εχω ενα fortuna slim με route66 στο 3230 αλλά πραγματικά ησύχασα όταν πήρα αυτό http://www.megamarket.gr/tiboa1000-p-32513.html

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι..νεούδι,και επειδή ψάχνω απεγνωσμένα ένα GPS για το Nokia 6280,γνωρίζει κανεις αν υπάρχει κάποιο GPS map;

 

Κατέβασα αυτό που υπάρχει στην πρώτη σελίδα,αλλά μου λέει οτι το κινητό μου δεν υποστηρίζει αρχεία .sis...:mad: :O

Αφιερωμένο αυτό το τραγούδι να πείτε σε'κείνη...Που εξ'αιτίας της αιμοραγώ,κι η πληγή μου δεν κλείνει..

Αφιερωμένο απ'την καρδιά μου με τόση αγάπη…Και ας καταστρέφομαι σιγά σιγά,απ'τα δικά της τα λάθη…

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι..νεούδι,και επειδή ψάχνω απεγνωσμένα ένα GPS για το Nokia 6280,γνωρίζει κανεις αν υπάρχει κάποιο GPS map;

 

Κατέβασα αυτό που υπάρχει στην πρώτη σελίδα,αλλά μου λέει οτι το κινητό μου δεν υποστηρίζει αρχεία .sis...:mad: :O

 

To κινητο σου δεν ειναι series60 αλλα series40 .H συγκεκριμενη εφαρμογη δεν κανει .

Υπαρχει αυτο ,δεν το εχω δοκιμασει

http://www.nav4all.co.uk/site2/www.nav4all.co.uk/gre/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

:( :(

 

Και μου είπε ένας φίλος,με το ίδιο κινητό,οτι μπαίνει...:(

Αφιερωμένο αυτό το τραγούδι να πείτε σε'κείνη...Που εξ'αιτίας της αιμοραγώ,κι η πληγή μου δεν κλείνει..

Αφιερωμένο απ'την καρδιά μου με τόση αγάπη…Και ας καταστρέφομαι σιγά σιγά,απ'τα δικά της τα λάθη…

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...