Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Euxaristo gia tin apantisi petran. Kati akoma. Ego xrisimopoio to programma me gps alla exo psiloproblima me to sima eidika otan eimai se mikrous dromous. Kapou diabasa gia mia extra keraia. Tha dolueuei kai me to Route66.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος derbu (20 Δεκ. 2004 , 10:52)

 

1Ti ennoeis file delis7 oti to programma einai pio grigoro se 6630? Se rotao giati ego to douleyo me 6600 kai GPS.

An nai einai thema Ram?

 

1nai auto enoo kai mallon einai thema CPU opos eipai kai o filos petran(kai ego to 6600 xrisimopiousa prin)
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος derbu (20 Δεκ. 2004 , 16:36)

 

2Euxaristo gia tin apantisi petran. Kati akoma. Ego xrisimopoio to programma me gps alla exo psiloproblima me to sima eidika otan eimai se mikrous dromous. Kapou diabasa gia mia extra keraia. Tha dolueuei kai me to Route66.

 

2i extra keraia exi na kani apoklistika me tin siskevi GPS pou xrisimopieis kai oxi me to route66.(alla sigoura tha veltiosi to sima!!)

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος derbu (20 Δεκ. 2004 , 16:36)

 

Euxaristo gia tin apantisi petran. Kati akoma. Ego xrisimopoio to programma me gps alla exo psiloproblima me to sima eidika otan eimai se mikrous dromous. Kapou diabasa gia mia extra keraia. Tha dolueuei kai me to Route66.

 

 

Όταν είσαι σε μικρούς δρόμους, έχεις πρόβλημα γιατί οι πολυκατοικίες εμποδίζουν το σήμα να φτάσει το gps... Μια εξωτερική κεραία είναι λίγο καλύτερα, αλλά μην περιμένεις να μην χάνεις ποτέ το σήμα... πόσο πιο ψηλά από το gps θα είναι, 60-70 πόντους? Δεν είναι σημαντική διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

mporei na mou pei kapoios me pio onoma(an einai mono ena) arxeiou na kanw find sto irc??mono auto vrisko pou na anaferei to greek:

Route66.Greek-Working.tnx_to_Erario.symboss.rar] Size: [7.03Mb]

http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος silver82 (21 Δεκ. 2004 , 16:45)

 

mporei na mou pei kapoios me pio onoma(an einai mono ena) arxeiou na kanw find sto irc??mono auto vrisko pou na anaferei to greek:

Route66.Greek-Working.tnx_to_Erario.symboss.rar] Size: [7.03Mb]

 

 

Ε αφου το βρηκες κατεβασε το κιολας. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (21 Δεκ. 2004 , 16:51)

 

Ε αφου το βρηκες κατεβασε το κιολας. ;)

 

arkei mono auto?Einai mono 7mb kai anaferetai sthn prwth selida arxeio mege8ous 20mb.filika silver

http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι αρκει γιατι εχουν βγαλει τα περιττα *.wav τα οποια επιαναν αρκετο χωρο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχω ενα προβλημα: Ενω εχω επικοινωνια Falcom-με το software του στο PC (βλεπω κανονικα τους δορυφορους-διαγραμματα κλπ) δεν εχω τις αντιστοιχες πληροφοριες στο κινητο, παρολο που υπαρχει το σημα του bluetooth και το σημα της επικοινωνιας με το Falcon. Αυτο το προβλημα μου παρουσιαστηκε 2 εβδομαδες αφοτου εκανα format στο κινητο και ενω ειχα να χρησιμοποιησω το gps 1,5 μηνα. Μηπως χαθηκαν καποια αρχεια απο το [C:] ; Πρεπει να ξανακανω εγκατασταση; Περιμενω τις γνωμες σας, ευχαριστω. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος n7650_fun (23 Δεκ. 2004 , 15:23)

 

Εχει δοκιμάσει κανείς την αναβάθμιση σε εκδοση 1.04 που έχει η εταιρία στη σελίδα αναβαθμίσεων?

 

ego to xrisimopio me auti tin ekdosi apo tote pou vgike.

an thimame kala nomizo oti veltionh kati se sxesi me tin sindesi kinitou-GPS.

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος n7650_fun (24 Δεκ. 2004 , 10:58)

 

Δηλαδή είχες κάνει την αρχική εγκατάσταση και μετά πέρασες την αναβάθμιση χωρίς πρόβλημα?

 

nai! ;)

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος n7650_fun (23 Δεκ. 2004 , 15:23)

 

Εχει δοκιμάσει κανείς την αναβάθμιση σε εκδοση 1.04 που έχει η εταιρία στη σελίδα αναβαθμίσεων?

 

 

Μπορείς να δώσεις κάποιο Link?

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΥΑΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ mail : mdunetas@yahoo.gr ΕΧΩ ΣΤΗΝ 15ΜΒ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ROUTE66 ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ GPS ΣΥΝΤΟΜΑ. :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος architect2 (24 Δεκ. 2004 , 23:03)

 

αν σας είναι εύκολο, μπορει κάποιος να μου το στείλει στο παρακάτω email??

nikvrettos@first.gr

 

ευχαριστώ.

 

(η κάποιο link )

 

 

Eυχαριστώ πολυ τον Γιάννη που μπηκε στον κόπο και μου έστειλε με email το πρόγραμμα.

Αν κάποιος άλλος το θέλει πολυ ευχαρίστως να του το στείλω.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε αντιμετωπίσει πρόβλημα με τις ηχητικές οδηγίες του προγράμματος;

Από την αρχή που το δουλεύω, εδω και κάτι μήνες, οι οδηγίες "μικροφωνίζουν"! Ακούγονται αλλά μικροφωνίζουν!

Τα wav βρίσκονται κανονικά στον φάκελο όπως πρέπει!

 

Κάποια πρόταση; Σας έχει τύχει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Melissoula (31 Δεκ. 2004 , 13:09)

 

Έβαλα την εφαρμογή πάω να το ανοίξω κάνει σαν να ξεκινάει αλλά...

 

 

Aν διαβασεις την 1η σελιδα του θεματος ,δεν θα εχεις προβλημα . :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω διαβάσει τα πάντα. Τα έκανα έτσι όπως λέτε όμως όταν το κάνω install και πάω στο apps μου βγάζει μήνυμα λάθους που ενώ πατάω ok βγαίνει συνέχεια....Ίσως δεν κατεβάζω από σωστή σελίδα το πρόγραμμα, ίσως κάτι δεν κάνω σωστά.??????????

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (31 Δεκ. 2004 , 13:47)

 

Aν διαβασεις την 1η σελιδα του θεματος ,δεν θα εχεις προβλημα . :)

 

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς κάνεις στο Apps; Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι παραπάνω απο αυτά που περιγράφω στο πρώτο πόστ του θέματος. Πρέπει να εγκαταστήσεις το αρχείο sis στην κάρτα μνήμης και να τρέξεις το πρόγραμμα. Μήπως δεν έχεις κάνει σωστά την εγκατάσταση του αρχείου sis;_
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν μπορώ να πάρω αυτούσιους τους φακέλους και να τους βάλω στο E με αφήνει μόνο το περιεχόμενο να αποθηκεύσω...

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 3 Ιαν. 2005 , 15:54)

 

Τι ακριβώς κάνεις στο Apps; Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι παραπάνω απο αυτά που περιγράφω στο πρώτο πόστ του θέματος. Πρέπει να εγκαταστήσεις το αρχείο sis στην κάρτα μνήμης και να τρέξεις το πρόγραμμα. Μήπως δεν έχεις κάνει σωστά την εγκατάσταση του αρχείου sis;_

 

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Melissoula ( 3 Ιαν. 2005 , 16:46)

 

Καταρχήν δεν μπορώ να πάρω αυτούσιους τους φακέλους και να τους βάλω στο E με αφήνει μόνο το περιεχόμενο να αποθηκεύσω...

 

 

Χρειαζεσαι καποιον card reader για την μεταφορα φακελων :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...