Jump to content

[Off-topic] Φορητοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει πιθανοτητα για

τετραπλο boot σε:

XP

VISTA

MAC OSX

LINUX UBUNTU;;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

για OSX δεν ξέρω

 

αλλά τα άλλα λογικά θα είναι οκ. (το θέμα είναι λίγο με τα vista αλλά θα βρεις την άκρη).

 

εγώ είχε κάνει κάτι αντίστοιχο με 2k, xp, suse και ήταν μιας χαρά. βέβαια για να μην υπάρχει μπλέξιμο είχα βάλει το boot των linux στη δισκέτα ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Triple boot παίζει άνετα στο δικό μου με XP, Ubuntu και OS X. Χρησιμοποιείς Grub για bootloader.

Αν θες και Vista περιπλέκεται αρκετά το πράγμα, απ' όσο έχω διαβάσει. Θα πρότεινα να μείνεις στα 3.

Link to comment
Share on other sites

ωραια..

σε τι μηχανημα,

γινεται αυτο;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ωραια..

σε τι μηχανημα,

γινεται αυτο;..

Για να μη βγαίνουμε off-topic σου απάντησα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1818061#post1818061

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...