Jump to content

Το 1ο μαs amore και...


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (13 Ιούν. 2004 , 14:27)

 

τωρα που το βρηκατε το θεμα αυτο και το ξεθαψατε?????

 

Δεν ηταν πολυ βαθια!Ενα αερακι φυσηξε την ωρα που περναγε ο Σακης και αυτο ηταν! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αχ........

1.Δεν εχω κανει ακομα σχεση! :( :o

2. 0

3.Ειμαι ερωτευμενος με ολες τις γυναικες του κοσμου(ειμαι φιλοζωος) :alien:

Να ανησυχω γιατρε?

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (13 Ιούν. 2004 , 12:55)

 

Ti na epathe arage kai i diki tis kardia??? ;)

 

Kαταπληκτική απορία. Πραγματικά δεν την είχα σκεφτεί. Τράβαγα βίντεο σε ενα γηπεδάκι 5 επι 5 και στην μια ομάδα ήταν ο γιος της. Τον αναγνώρισα απο 2 πράγματα. Πρώτον, έχει κληρονομίσει τα υπέροχα μεγάλα μάτια της μητέρας του και 2ον, τον ρώτησα πως τον λένε(στο ημίχρονο) και μου είπε... Σπύρος. (ήξερα πως το παιδί της το είχε βαπτίσει έτσι) Ενοιωσα περίεργα που μιλούσα με το παιδί της γυναίκας που στο παρα 5 θα παντρευόμουν, και σίγουρα κι αυτή όταν με είδε απο μακρυά που μιλλούσα με το αγοράκι της, θα ένοιωσε παράξενα πιστεύω.

 

kukukali, μην λες τέτοια,(αναφέρωμαι στο προηγούμενο απ'το τελευταίο σου post) διοτι θα λένε πως είμαστε συγγενείς, ή το ίδιο πρόσωπο. :p

Σε ευχαριστώ πάντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Opws to periegrapses Saki to olo skiniko me ton mikro, mou thumises ligo to story apo ta teleutaia episodeia tou "Kleise ta matia". Skines Papakaliati me ton mikro. Les???

 

Egw pisteuw pws kati eniwse kai auti. Mporei na skeftontan ti tha eixe ginei AN....

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

1)Πρωτη μου σχεση με μια Γαλλιδα ονοματι Ellodie(αν γραφεται ετσι... :wacko: ).Πηγαινα 2α γυμνασιου.

Γαλλικα δεν ξερω,εκεινη ηξερε Ελληνικα! :p (Ηταν Ελληνογαλλιδα!)

 

2)Σοβαρες 3!(Αλλες...δεν πολυθυμαμαι.... :wacko: )

 

3)Τα τελευταια...4χρονια σφοδρα ερωτευμενος με ενα πλασμα ονοματι Βασια!http://www.click-smilies.de/my_smileys/smileys1/01_2.gif

Και αυτο που την κανει ξεχωριστη για μενα(περα απο 1.000.000 αλλους λογους),ειναι πως ενω εγω ειμαι Ιταλια τον περισσοτερο καιρο,δεν εχει "λυγισει" ποτε,και παντα μου διχνει πως μπροστα σε εμας,δεν μασαει ουτε στο οτι βρισκομαστε 2-3 φορες το χρονο,ουτε στην αποσταση! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Που το ξεθάψατε το thread...αρχαιολογική υπηρεσία...

 

Τεσπά έχουμε και λέμε

 

1)Ένα LG Phenom με Windows CE 2.1 νομίζω

2)3-4

3)Sony Clie UX-50

 

 

Αλλά μιας και το thread αφορά κυρίως έρωτες με άτομα του άλλου φύλου :Ρ

 

1)Ναι 2α γυμνασίου, ονόματα δεν λέμε...

2)Τίποτα το σοβαρό και αξιοσημείωτο

3)Ναι, εδώ και 1 χρόνο...αλλά και πάλι όνομα δνε λέω γιατί είναι πολύ χαρακτηριστικό.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (13 Ιούν. 2004 , 19:35)

 

....και αυτό το ΑΝ, zaza, ήταν τόσο μα τόσο κοντά, που...

 

 

 

Htan toso konta pou egine toso makria pleon...

 

Alitheia me auti milises? Sorry an ginomai adiakritos...

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

An ston epomeno agwna deis ton mikro Spuro 1000m mekria apo esena, dikaiologimena na fovasai. An oxi, vres to kouragio kai mila tis! Allwste den einai tuxaio pou stelnei ton gio tis se omada ....( mipws tis thumizei kati?)

 

An ginomai adiakritos let me know.

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (14 Ιούν. 2004 , 00:38)

 

Allwste den einai tuxaio pou stelnei ton gio tis se omada ....( mipws tis thumizei kati?)

 

se brisko ligo eos polu uperboliko!!!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (14 Ιούν. 2004 , 00:38)

 

An ston epomeno agwna deis ton mikro Spuro 1000m mekria apo esena, dikaiologimena na fovasai. An oxi, vres to kouragio kai mila tis! Allwste den einai tuxaio pou stelnei ton gio tis se omada ....( mipws tis thumizei kati?)

 

An ginomai adiakritos let me know.

 

To πρώτο δεν το πολυκατάλαβα. Βέβαια, το να της μιλήσω, θα βγεί αυθόρμητα και μετά απο συγκυρίες. Οχι προγραμματισμένα.

Στο πρωτελευταίο, συμφωνώ με την φρίκ.

Στο τελευταίο σου λέω πως δεν γίνεσαι αδιάκριτος.

Link to comment
Share on other sites

1. Nίκος (ή αλλιώς και μα....κας) 3 χρόνια στην κόλαση αχχαχαα

2. Τέσσερις μαζί με την τωρινή

3. Όχι μόνο ερωτευμένη (εδώ και 4 χρόνια), αλλά τυχερή και περήφανη που έχω βρει ένα άτομο σαν τον δικό μου.

 

Δύσκολο πράγμα η αγάπη ε? Και ακόμα πιο δύσκολο να βρεις αυτόν/αυτήν που θα του/την δώσεις και δεν θα την ποδοπατήσει.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (14 Ιούν. 2004 , 11:02)

 

1. Nίκος (ή αλλιώς και μα....κας) 3 χρόνια στην κόλαση αχχαχαα

2. Τέσσερις μαζί με την τωρινή

3. Όχι μόνο ερωτευμένη (εδώ και 4 χρόνια), αλλά τυχερή και περήφανη που έχω βρει ένα άτομο σαν τον δικό μου.

 

Δύσκολο πράγμα η αγάπη ε? Και ακόμα πιο δύσκολο να βρεις αυτόν/αυτήν που θα του/την δώσεις και δεν θα την ποδοπατήσει.

 

nikos?allios kai ma..kas?kaleeeee..me ton idio ta eixame?3 xronia ki ego :p

parola ayta exo mia aporia. :confused: eisai 20-4 xronia ths torinhs sou sxeshs=16-3(tou nikou tou gnostou kai os m.....)=13.kai exoume alles 2 sxeseis agnosths diarkeias...kati de mou kolaei :worry: :) :blink:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (20 Δεκ. 2003 , 12:45)

..Για να μην μακρηγορώ γράφω αμέσωs και τα ερωτήματα:[/color]

1ον:H πρώτη σαs αγάπη.

2oν:Πόσεs σχέσειs έχετε κάνει;

3oν:Τώρα είστε ερωτευμένοι;

17 ιουνίου

...

ναι :alien:

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Theodora - Apo persi ta xristougenna mexri prin enamisi mina. Xwrisame logi apostashs kai oikogeneiaka problhmata pou eixe auth pou thn alla3an uperbolika polu. Se 8 meres gurnaw ellada kai 8elw na thn dw gia na milisoume kai na prospa8isoume na hmaste filoi, giati wres wres pou milame akoma sto thlefono kanei les kai ths skotosa th mana, ki as me xwrise auth giati nomize oti thn keratwnw (to opoio den to ekana). Alla....logo apostashs de mporousa na eimai ekei na thn stiri3w me ta problhmata ths kai gia na ths figoun oi xazo idees oti den thn noiazome.

 

2. Mono authn...prin apo auth oles kratisan katw apo 1 mina. Einai h prwth gunaika pou me ekane na niwsw kati parapanw apo sexoualiki el3h...kai malista kati polu parapanw.

 

3. De 3erw pleon. An eimai, eimai akoma me authn, ki as niw8w kai polla asxhma sunais8hmata gia to tropo pou mou milaei xwris na pisteuw oti to a3izw. Elpizw na alla3oun ta pragmata kai na die oti ki as me xwrise oti egw akoma noiazome giauthn kai 8elw na meinoume filoi, kai etsi na ths dei3w oti oi xazo upopsies ths den htan ali8ines.

Auth th stigmh prospa8w na brw allh. Kati pezete me mia edw...alla mallon se one night stand to blepw kai oxi polla parapanw. Sobarh sxesh den mporw na me fantastw na 3anakanw gia kana xrono peripou mexri na gurisw ellada gia ta kala pali.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (14 Ιούν. 2004 , 12:10)

 

nikos?allios kai ma..kas?kaleeeee..me ton idio ta eixame?3 xronia ki ego :p

parola ayta exo mia aporia. :confused: eisai 20-4 xronia ths torinhs sou sxeshs=16-3(tou nikou tou gnostou kai os m.....)=13.kai exoume alles 2 sxeseis agnosths diarkeias...kati de mou kolaei :worry: :) :blink:

 

 

Mήπως είσαι η χαμένη δίδυμη αδερφή μου? αχαχααχχα

τώρα είμαι 26:P

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

krybeis xronia??de nrepese?disumes den eimaste ka8os eimai ligo pio mikrh...ektos na gennh8hka poluuuuuu argotera :)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος frederik (13 Ιούν. 2004 , 13:27)

 

Sorry αλλα η ηλικια σου ειναι 17 ε ??Πως γινεται να γεννηθηκες και ερωτευτηκες ταυτοχρονα ? :wacko: απλως αλλαξε ενα απο τα δυο για να καταλαβουμε..

 

οντως...σαλακια εγραψα...μαλλον μεθυσμενος απο ερωτα ημουν εκεινη τη στιγμη! :p

Και διορθωνω...

 

1)Το 1995 ονοματι Νατασα (που το βρηκα το παραξενο ωρε...) ...σαν την υπολοχαγο ενα πραμα...

Αχ...τη βλεπω πως εχει γινει τωρα και σκεφτομαι τι ωραια που θα ηταν να ξαναημουν στο δημοτικο!

:rolleyes:

2)Πλεον εχω φτασει αισιως τις 5 (Καποιος να προσδιορισει το σοβαρο?)

3)Προς το παρον τιποτα...αλλα ερχεται το καλοκαιρι και ξερετε...αν ειναι δυνατον να κατσω ετσι... :p :D

Link to comment
Share on other sites

1.Ανθη κρατησε 3 χρονια 18-6-01 μεχρι πριν λιγες εβδομαδες

 

2. μια μονο

3.Νααι με την Ανθη που δεν νομιζΩ να την ξεπερασω ποτε (και να φανταστειται οτι εγω τα χαλασα) αλλα ελπιζω να ισχυει <O EΡΩΤΑΣ, ΜΕ ΕΡΩΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ! ! !>

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vale (17 Ιούν. 2004 , 01:38)

 

3.Νααι με την Ανθη που δεν νομιζΩ να την ξεπερασω ποτε (και να φανταστειται οτι εγω τα χαλασα) αλλα ελπιζω να ισχυει <O EΡΩΤΑΣ, ΜΕ ΕΡΩΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ! ! !>

 

 

Giati to ekanes tote???

 

O erwtas me erwta pernaei, alla o proigoumenos erwtas den ksexnietai!

Xtes eida tin proin mou kai pigame gia kafe! Htan san na min perase oute mia mera! Elpizw na min to mathei pote i nun auto, giati tin thelw pragamatika!

Sovaroi erwtes mexri stigmis :2

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

1. Τριτη Γυμνασιου με τη Τουλα! Ημουν (γουσταρω τον αόριστο) και εγω το ασχημοπαπο του Λυκειου, του Γυμνασιου, του Δημοτικου! Ευτυχως κατι εγινε (δε μπορω να καταλαβω τι) και στο πανεπιστημιο αλλαξε ο τροχος... Παντως λογο ηλικιας δε ξερω αν χρεωνεται η Τουλα ως σχεση! Σοβαρη πρωτη σχεση ηταν η Σοφια στη Δευτερα Λυκειου.

2. Οποτε ΔΥΣΤΥΧΩΣ εφτασα στις 7 συνολικα σχεσεις! (ακολουθει επεξηγηση)

3. Απο 1 Ιανουριου 2004 ειμαι με τη Μ... Δε ξερω αν θελει να βλεπει το ονομα της στο ιντερνετ οποτε δε το αναφερω. Με κανει βασιλια και ζητιανο, ευτυχισμενο και δυστυχισμενο, ελπιζω να με κανει και αντρα της...

 

Επεξηγηση: Οι καταστασεις, το περιβαλλον, ο χαρακτηρες μου τελος παντων μου εχουν πλασει την αποψη και την ιδεα οτι θα ηθελα να ειχα μια και μοναδικη σχεση! Για αυτο αναφερω το δυστυχως!

Απορεια: Φιλε Σακη, ειπες οτι εισασταν παρα πολυ κοντα στο γαμο! Ο τροπος που γραφεις και οι εκφρασεις που χρησιμοποιεις μου δημιουργουν μια εντυπωση: Οτι μαλλον τι θελεις ακομα, και μια απορεια: γιατι χωρισατε;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Πρώτη σχέση το 2001 με τη Νίνα

Προς το παρόν και η μοναδική σχέση (τουλάχιστον έτσι νομίζω :))

Ναι, αυτή την περίοδο υπάρχει κάτι που τριγυρίζει αλλα δεν το έχω κυνηγήσει και γιαυτό είναι ακόμη στα πολύ πρώιμα στάδια... Αν και από την άλλη άποψη είναι 50% τελειωμένη υπόθεση: εγώ θέλω!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...