Jump to content

Η γνώμη σας για το Φοίβο


sofikat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Teleiws asxeto k klemmeno
Ενώ τα υπόλοιπα είναι σχετικά... Και κάτι άλλο...Δεν πιστεύω ότι στα Μαγαζιά που σφύζουν από κόσμο κάθε βράδυ, για να ακούσουν τραγουδιστές, των οποίων τα τραγούδια τα έχει γράψει ο Φοίβος, είναι όλοι 14χρονα... Αν θυμάμαι καλά, το πότό απαγορεύεται σε ανηλίκους... :shifty::shifty::shifty:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 248
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενώ τα υπόλοιπα είναι σχετικά... Και κάτι άλλο...Δεν πιστεύω ότι στα Μαγαζιά που σφύζουν από κόσμο κάθε βράδυ, για να ακούσουν τραγουδιστές, των οποίων τα τραγούδια τα έχει γράψει ο Φοίβος, είναι όλοι 14χρονα... Αν θυμάμαι καλά, το πότό απαγορεύεται σε ανηλίκους... :shifty::shifty::shifty:

 

Εννοείται ότι τα μαγαζία δεν βασίζονται στα 14χρόνα. Θα είχαν κλείσει όλα. Πάντως ατυχές το επειχήρημα ότι απαγορεύεται το αλκοόλ σε ανήλικους. Στην Ελλάδα ζουμε:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Ο Φοίβος δεν είναι εμπορικός,απλά έχει το δικό του κοινό με δεκατετράχρονα.

Tα "δεκατετραχρονα" αυτά όμως γεμιζουν τα μαγαζιά καθε βράδυ και κάνουν τις πενταπλες πλατινες των τραγουδιστων...Μόνο τα δεκατετράχρονα και ΚΑΝΕΙΣ αλλός...Και θέλετε να σας πάρουμε μετά και στα σοβαρά;;;; Μάλλον όχι....

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Ο Φοίβος κυβερνά την χώρα, όχι ο Καραμανλής όπως κάποιοι νομίζουν.

Aπο τις ανωριμοτητες που εγραψες ειπες και κατι σωστο.

 

Φυσικα και κυβερναει τη χωρα ο Φοιβος.

Πολιτιστικα εστω

 

Οταν ο κοσμος χορευει στους ρυθμους του Φοιβου,διασκεδαζει στους ρυθμους του Φοιβου,μελαγχολει στους ρυθμους του Φοιβου,κτλ.

 

Οταν η μουσικη του Φοιβου κυριαρχει σε νυχτερινα μαγαζια,δισκοπωλεια και ραδιοφωνικους σταθμους

 

Οταν οι στιχοι του γινονται mainstream σλογκαν...

 

Τοτε μιλαμε για εξουσια...

Μιλαμε για δυναμη.

 

 

Και πριν προλαβεις να γελασεις(το γελιο ειναι η αμυνα αυτου που δεν εχει επιχειρηματα),να σου πω οτι φραση του Μανου Χατζιδακι ειναι οτι την αυθεντικη εξουσια την εχουν οι καλλιτεχνες,γιατι αυτοι καθοριζουν τη διασκεδαση του κοσμου.

 

 

 

 

Αν εγραφες εσυ ενα τραγουδι και εκει που ησουν για καφε περνουσε ενα αμαξι και το ειχε στη διαπασων,τοτε θα καταλαβαινες τι σημαινει πραγματικη δυναμη...

 

Αν εμπαινες σε ενα club και εβλεπες 2 διμετρες να χορευουν σαν τρελες μια ΔΙΚΗ ΣΟΥ δημιουργια τοτε θα καταλαβαινες τι σημαινει δυναμη.

 

 

Και επισης την εξουσια την ασκουν αθορυβα αυτοι που την εχουν...

Γι αυτο αλλωστε και η φατσα του Φοιβου ειναι αγνωστη σε αντιθεση με τους καλλιτεχνες-δημιουργηματα του.

Μια συνεντευξη δεν εχει δωσει ποτέ.

 

 

Βγαλτε του τουλαχισον το καπελο για την αποφαση του να μενει μακρια απο τα φωτα της δημοσιοτητας,την κοσμικη ζωη και τα μεσημεριαναδικα.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια ο Χατζιδάκις μάλλον κάτι διαφορετικό είχε στο μυαλό του όταν έλεγε "καλλιτέχνης", άλλα όπως και να έχει, αυτό το οποίο περιγράφεις εσύ εδώ

 

 

Αν εγραφες εσυ ενα τραγουδι και εκει που ησουν για καφε περνουσε ενα αμαξι και το ειχε στη διαπασων,τοτε θα καταλαβαινες τι σημαινει πραγματικη δυναμη...

 

Αν εμπαινες σε ενα club και εβλεπες 2 διμετρες να χορευουν σαν τρελες μια ΔΙΚΗ ΣΟΥ δημιουργια τοτε θα καταλαβαινες τι σημαινει δυναμη.

 

 

Και επισης την εξουσια την ασκουν αθορυβα αυτοι που την εχουν...

Γι αυτο αλλωστε και η φατσα του Φοιβου ειναι αγνωστη σε αντιθεση με τους καλλιτεχνες-δημιουργηματα του.

Μια συνεντευξη δεν εχει δωσει ποτέ.

 

 

Βγαλτε του τουλαχισον το καπελο για την αποφαση του να μενει μακρια απο τα φωτα της δημοσιοτητας,την κοσμικη ζωη και τα μεσημεριαναδικα.

 

 

δεν είναι άνθρωπος με εξουσία. Είναι ένα κοινό ψώνιο.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια ο Χατζιδάκις μάλλον κάτι διαφορετικό είχε στο μυαλό του όταν έλεγε "καλλιτέχνης", άλλα όπως και να έχει, αυτό το οποίο περιγράφεις εσύ εδώ

 

 

 

 

δεν είναι άνθρωπος με εξουσία. Είναι ένα κοινό ψώνιο.

Ψωνιο ενας ανθρωπος που ποτε δεν εχει δωσει συνεντευξη και δεν ξερει κανεις πως ειναι η φατσα του?

Link to comment
Share on other sites

Καημενούλη με λάθος άνθρωπο έμπλεξες.Μην ζορίζεσαι να γράφεις με bold σε προσέχουμε έτσι και αλλιώς,σιγά μην αφήσω ένα νεοέλληνα σαν και εσένα να περάσει το καγκούρικο δίκιο του και να κάθονται και άλλοι να συμφωνούν με τα γεμάτα mainstream:lol: επιχειρήματα σου.Δεν λες την γνώμη σου φίλε,γαβγίζεις,και το κάνεις αυτό γιατί μέχρι εκεί είναι το επίπεδο σου,αμάξια με κατεβαζμένα παράθυρα,δίμετρα γκομενάκια και σάλια στο πάτωμα,έλλεψη χιούμορ και πολιτιστική δολοφονία της χώρας αυτής.Σου προσέβαλα το είδωλο και βάλθηκες να με πεις και ανώριμο,υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι σε αυτή τη χώρα που δεν γουστάρουν ούτε τον Φοίβο ούτε τα χνώτα κάποιων υποστηρικτών του.Για αυτά πάρε τις γεμάτος πάθος λέξεις σου δύναμη!εξουσία!δημιουργία! και ξέρεις τι να τις κάνεις;) ? ε?.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπο τις ανωριμοτητες που εγραψες ειπες και κατι σωστο.

 

Φυσικα και κυβερναει τη χωρα ο Φοιβος.

Πολιτιστικα εστω

 

Οταν ο κοσμος χορευει στους ρυθμους του Φοιβου,διασκεδαζει στους ρυθμους του Φοιβου,μελαγχολει στους ρυθμους του Φοιβου,κτλ.

 

Οταν η μουσικη του Φοιβου κυριαρχει σε νυχτερινα μαγαζια,δισκοπωλεια και ραδιοφωνικους σταθμους

 

Οταν οι στιχοι του γινονται mainstream σλογκαν...

 

Τοτε μιλαμε για εξουσια...

Μιλαμε για δυναμη.

 

 

Και πριν προλαβεις να γελασεις(το γελιο ειναι η αμυνα αυτου που δεν εχει επιχειρηματα),να σου πω οτι φραση του Μανου Χατζιδακι ειναι οτι την αυθεντικη εξουσια την εχουν οι καλλιτεχνες,γιατι αυτοι καθοριζουν τη διασκεδαση του κοσμου.

 

 

 

 

Αν εγραφες εσυ ενα τραγουδι και εκει που ησουν για καφε περνουσε ενα αμαξι και το ειχε στη διαπασων,τοτε θα καταλαβαινες τι σημαινει πραγματικη δυναμη...

 

Αν εμπαινες σε ενα club και εβλεπες 2 διμετρες να χορευουν σαν τρελες μια ΔΙΚΗ ΣΟΥ δημιουργια τοτε θα καταλαβαινες τι σημαινει δυναμη.

 

 

Και επισης την εξουσια την ασκουν αθορυβα αυτοι που την εχουν...

Γι αυτο αλλωστε και η φατσα του Φοιβου ειναι αγνωστη σε αντιθεση με τους καλλιτεχνες-δημιουργηματα του.

Μια συνεντευξη δεν εχει δωσει ποτέ.

 

 

Βγαλτε του τουλαχισον το καπελο για την αποφαση του να μενει μακρια απο τα φωτα της δημοσιοτητας,την κοσμικη ζωη και τα μεσημεριαναδικα.

 

Βασικά πριν από το Φοίβο πρέπει να βγάλω το κάπελο σε σένα για το πόσο φανατικά τον υποστηρίζεις. Τι συλλογισμός ήταν αυτός περί εξουσίας? με έστειλες! κόλλησες καπάκι και το Χατζιδάκη. Απλά προσκύνω. Πάντως χαλάρωσε λίγο το καταλάβαμε ότι για σένα ο Φοίβος είναι υπερ πάντων. Και σου λέω μαγκία του που δε βγαίνει στις κάμερες, και μαγκία του που έχει τέτοια επιτυχία. Και εγώ ανάλογα με τη διάθεση τα γουστάρω τα τραγούδια του Φοίβου και δε συμφώνω με όσους λένε ότι μολύνουν την μουσική παιδεία, την νεολαία και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Όσο υπερβολικα όμως θεωρώ όσα λένε κάοποιοι σε αυτό το thread πέρι σκουπιδιών, ντρόπη της ελληνικής μουσικής κτλ. αλλο τόσο υπερβολικός μου φαίνεσαι και εσύ που λες απίστευτα πραγμάτα και κάνεις ανατριχιαστικές συγκρίσεις με ονομάτα που έχουν κερδίσει με το έργο τους την αθανασία προκειμένου να υποστηρίξεις το ειδωλό σου.

 

Ακόμη και ο ίδιος ο Φοίβος να μιλούσε για τον εαυτό του και να ήταν η μεγαλύτερη ψωνάρα όλων των εποχών τέτοιες ανεδαφικές συγκρίσεις με Χατζιδάκη και λοιπά ιερά τέρατα δεν θα τις έκανε.

 

Γι' αυτό cool. Καταλάβαμε σε πόση εκτίμηση έχεις το Φοίβο αλλά τι φταίει ο Χατζιδάκις να τρίζουν τα κόκκαλα του κάθε φορά που τον παίρνεις ως μέτρο σύγκρισης?:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πριν από το Φοίβο πρέπει να βγάλω το κάπελο σε σένα για το πόσο φανατικά τον υποστηρίζεις. Τι συλλογισμός ήταν αυτός περί εξουσίας? με έστειλες! κόλλησες καπάκι και το Χατζιδάκη. Απλά προσκύνω. Πάντως χαλάρωσε λίγο το καταλάβαμε ότι για σένα ο Φοίβος είναι υπερ πάντων. Και σου λέω μαγκία του που δε βγαίνει στις κάμερες, και μαγκία του που έχει τέτοια επιτυχία. Και εγώ ανάλογα με τη διάθεση τα γουστάρω τα τραγούδια του Φοίβου και δε συμφώνω με όσους λένε ότι μολύνουν την μουσική παιδεία, την νεολαία και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Όσο υπερβολικα όμως θεωρώ όσα λένε κάοποιοι σε αυτό το thread πέρι σκουπιδιών, ντρόπη της ελληνικής μουσικής κτλ. αλλο τόσο υπερβολικός μου φαίνεσαι και εσύ που λες απίστευτα πραγμάτα και κάνεις ανατριχιαστικές συγκρίσεις με ονομάτα που έχουν κερδίσει με το έργο τους την αθανασία προκειμένου να υποστηρίξεις το ειδωλό σου.

 

Ακόμη και ο ίδιος ο Φοίβος να μιλούσε για τον εαυτό του και να ήταν η μεγαλύτερη ψωνάρα όλων των εποχών τέτοιες ανεδαφικές συγκρίσεις με Χατζιδάκη και λοιπά ιερά τέρατα δεν θα τις έκανε.

 

Γι' αυτό cool. Καταλάβαμε σε πόση εκτίμηση έχεις το Φοίβο αλλά τι φταίει ο Χατζιδάκις να τρίζουν τα κόκκαλα του κάθε φορά που τον παίρνεις ως μέτρο σύγκρισης?:wink:

Μα ακριβως επειδη και οι αλλοι χρησιμοποιουν υπερμετρες υπερβολες,καταφευγω και εγω σε αυτη την υπερβολικη λογικη.

 

Και κατι αλλο σε ο,τι αφορα τον Χατζιδακι,αυτο που ειπα δεν ειναι οτι ο Φοιβος ειναι μουσικα ανωτερος του,ουτε ισος του,ουτε κατωτερος του.

Γενικα δεν τους συνεκρινα μουσικα.

 

Αυτο που ειπα ειναι οτι οσο σαχλο θεωρουσαν στην εποχη του τον Χατζιδακι,αλλο τοσο σαχλο θεωρουν σημερα τον Φοιβο.Και οπως διαψευστηκαν οι κουλτουριαρηδες εκεινης της εποχης,ετσι θα διαψευστουν και οι κουλτουριαρηδες της σημερινης εποχης...

 

 

 

 

 

 

 

 

Να ειστε σιγουροι οτι σε 60 χρονια απο τωρα,θα συγκρινουν καποιοι τα εμπορικα ονοματα εκεινης της εποχης με τον Φοιβο.Και τοτε θα πεταγονται διαφοροι και θα χαρακτηριζουν "ιερο τερας" τον Φοιβο που τριζουν τα κοκκαλα του.

 

 

 

 

Ελπιζω μονο σε ενα πραγμα:

Σε 60 χρονια απο σημερα να εχουν σωθει στο google αυτες οι συζητησεις που κανουμε σημερα!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πριν από το Φοίβο πρέπει να βγάλω το κάπελο σε σένα για το πόσο φανατικά τον υποστηρίζεις. Τι συλλογισμός ήταν αυτός περί εξουσίας? με έστειλες! κόλλησες καπάκι και το Χατζιδάκη. Απλά προσκύνω. Πάντως χαλάρωσε λίγο το καταλάβαμε ότι για σένα ο Φοίβος είναι υπερ πάντων. Και σου λέω μαγκία του που δε βγαίνει στις κάμερες, και μαγκία του που έχει τέτοια επιτυχία. Και εγώ ανάλογα με τη διάθεση τα γουστάρω τα τραγούδια του Φοίβου και δε συμφώνω με όσους λένε ότι μολύνουν την μουσική παιδεία, την νεολαία και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Όσο υπερβολικα όμως θεωρώ όσα λένε κάοποιοι σε αυτό το thread πέρι σκουπιδιών, ντρόπη της ελληνικής μουσικής κτλ. αλλο τόσο υπερβολικός μου φαίνεσαι και εσύ που λες απίστευτα πραγμάτα και κάνεις ανατριχιαστικές συγκρίσεις με ονομάτα που έχουν κερδίσει με το έργο τους την αθανασία προκειμένου να υποστηρίξεις το ειδωλό σου.

 

Ακόμη και ο ίδιος ο Φοίβος να μιλούσε για τον εαυτό του και να ήταν η μεγαλύτερη ψωνάρα όλων των εποχών τέτοιες ανεδαφικές συγκρίσεις με Χατζιδάκη και λοιπά ιερά τέρατα δεν θα τις έκανε.

 

Γι' αυτό cool. Καταλάβαμε σε πόση εκτίμηση έχεις το Φοίβο αλλά τι φταίει ο Χατζιδάκις να τρίζουν τα κόκκαλα του κάθε φορά που τον παίρνεις ως μέτρο σύγκρισης?:wink:

 

Επιτελους!

+1000

Link to comment
Share on other sites

κορυφαιο το βιντεακι της ελληνοφρενειας(δευτερας) οπου μετα το αποσπασμα απο την αφη της ολυμπιακης φλογας,στο σημειο "κατεβα Φοιβε,φανερωσοου" κολλησαν το "απαππαπαππα παππα παπαπαπαααα εγω δεν κανω τετοια πραγματα"

 

προσπαθηστε να το βρειτε

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά έχω ΛΙΩΣΕΙ στα γέλια με όσα διαβάζω περί ποιότητας του Φοίβου!!!

 

Το θέμα όμως είναι πως ΕΜΕΙΣ αποφασίζουμε αν τέτοιοι άνθρωποι θεοποιούνται.Και είτε το θέλουμε μερικοί είτε όχι ο συγκεκριμένος από την συντρηπτική πλειοψηφία του ελληνικού κοινού έχει θεοποιηθεί.

 

Προσωπικά τον θεωρώ μουσικά κενό.

 

ΥΓ:Lawfighter μήπως είσαι ο Φοίβος?LoL!

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Ψωνιο ενας ανθρωπος που ποτε δεν εχει δωσει συνεντευξη και δεν ξερει κανεις πως ειναι η φατσα του?

 

Καλά να μας τρελάνεις προσπαθείς;;;

 

Εγώ θυμάμαι ότι τον έχω δει αρκετές φορές σε περιοδικά και εφημερίδες σε συνεντεύξεις του και επίσης έχει βάλει τη φάτσα του και στα CD της Βανδή και στο τελευταίο και στο Come Along Now και έχει παίξει και στα video clips του Come Along Now και του Θέλω. Ειλικρινά δε θυμάμαι την τελεταία φορά που είδα συνθέτη/δημιουργό να μοστράρει τη φάτσα του σε CD/Video Clip καλλιτέχνη για τον οποίο έχει γράψει τραγούδια(και για να πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω και το λόγο).

 

Και μάλιστα το τελευταίο της Βανδή που απ'ότι θυμάμαι είναι κάτι σαν Best Of, είναι τελείως άκυρο το να μπαίνει στο εξώφυλλο και δε νομίζω πως έχει ξαναγίνει κάτι παρόμοιο σε μη-duet.

 

Δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει γενικά (στην Ελλάδα, στον κόσμο, whatever...) αλλά σίγουρα έναν τέτοιο "δημιουργό" δεν τον λεει κανείς και με τίποτα ταπεινό (εκτός ίσως από εσένα που για κάποιους αλλόκοτους λόγους έχεις πάρει το λάβαρο και ξεκινάς επανάσταση για την "αποποινικοποίηση των μπουζουκοτράγουδων" και την αγιοποίηση του Φοίβου).

 

Δε διαφωνώ πως όταν γουστάρεις κάτι πρέπει να το υπερασπίζεσαι, αλλά επειδή θυμάμαι και τη στάση που είχες κρατήσει με το Παρα 5, νομίζω πως είναι λάθος να βάζεις παρωπίδες και να ακούς/βλέπεις μόνο ότι σε συμφέρει πετώντας οτιδήποτε πουν οι άλλοι στα σκουπίδια απλά επειδή "αυτό λες εσύ, αυτό είναι το σωστό"...

 

Εμένα προσωπικά (και νομίζω και πολλούς άλλους εδώ μέσα) δε με πείθεις ότι ο Φοίβος αξίζει, ούτε καν μια ακρόαση...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Και μάλιστα το τελευταίο της Βανδή που απ'ότι θυμάμαι είναι κάτι σαν Best Of, είναι τελείως άκυρο το να μπαίνει στο εξώφυλλο και δε νομίζω πως έχει ξαναγίνει κάτι παρόμοιο σε μη-duet.

 

 

 

 

 

...

 

οχι δεν ειναι best of ειναι 3 cd, τα 2 με νεα τραγουδια και 1 με remixes απο παλαιοτερα κομματια. ο δισκος αυτος εγινε για τα 10 χρονια δεσποινας-φοιβου και ισως για αυτο να κοτσαρε πανω και την φατσα του......:D

Link to comment
Share on other sites

Πιάνεσαι από συγκεκριμένα περιστατικά τώρα, άκου εκεί. Εγώ χτες γιατί πέτυχα το "ΝΑΎΛΟΝ ΝΤΕΦΙΑ KAI ΨΌΦΙΑ ΚΈΦΙΑ" 20 χρόνια μετά; (και είναι και κομματαρα έτσι;)

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Τοτε γιατι χτες βραδυ πετυχα στο ραδιοφωνο την "αμεμωνα" του Κοκοτα 14 χρονια μετα?...
ειναι διαχρονικο ασμα γιαυτο

:lol::lol::lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά έχω ΛΙΩΣΕΙ στα γέλια με όσα διαβάζω περί ποιότητας του Φοίβου!!!

 

Το θέμα όμως είναι πως ΕΜΕΙΣ αποφασίζουμε αν τέτοιοι άνθρωποι θεοποιούνται.Και είτε το θέλουμε μερικοί είτε όχι ο συγκεκριμένος από την συντρηπτική πλειοψηφία του ελληνικού κοινού έχει θεοποιηθεί.

 

Προσωπικά τον θεωρώ μουσικά κενό.

 

ΥΓ:Lawfighter μήπως είσαι ο Φοίβος?LoL!

 

Poios milise gia theopoioisi??K ipervaleis...ti mousiko keno??enas anthropws p exei poulisei sinolo panw apo 1 ekatommirio cds??me toses epitixies?efimeres k mi,einai epitixies...mn leme k oti theloume..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

κορυφαιο το βιντεακι της ελληνοφρενειας(δευτερας) οπου μετα το αποσπασμα απο την αφη της ολυμπιακης φλογας,στο σημειο "κατεβα Φοιβε,φανερωσοου" κολλησαν το "απαππαπαππα παππα παπαπαπαααα εγω δεν κανω τετοια πραγματα"

 

προσπαθηστε να το βρειτε

 

 

 

http://youtube.com/watch?v=Aypi9k-m_4U:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

auta ta videakia exoun odos plaka. exei kai alla diafora me to thema auto.

 

 

pados ego tha ksanapo akomi mia fora tin gnomi mou. o foivos einai enas aplos synthetis pou grafei tragoudia gia ermineutes katoteris poiotitas apo tous ''megalous'' tis xoras mas. to na ton katakrinoume de vgazei pouthena

Link to comment
Share on other sites

auta ta videakia exoun odos plaka. exei kai alla diafora me to thema auto.

 

 

pados ego tha ksanapo akomi mia fora tin gnomi mou. o foivos einai enas aplos synthetis pou grafei tragoudia gia ermineutes katoteris poiotitas apo tous ''megalous'' tis xoras mas. to na ton katakrinoume de vgazei pouthena

 

Gt katwteris poiotitas??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

giati den mporeis na sygrineis tin xaroula aleksiou me tin elli kokkinou.....;)

 

Exeis apolito dikio..dn sigrinodai gt einai teleiws diaforetikes...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...