Jump to content

On-Line Πρωταθλημα σκάκι!


Spyros86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άμα θέλετε ξεκηνάμαι και δοκιμαστικές παρτίδες. Εγώ παίζω με τον Dj_kourampie τώρα. Θα σας πούμε μετά αποτελέσματα. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου δίνετε ακριβή links να παίξω και εγώ online παρτίδα;

Και όχι κολπάκια ε;

 

Κλασσικό κόλπο είναι στο ένα παράθυρο η online παρτίδα και σε άλλο παράθυρο ένα τοπικό παιχνίδι σκάκι με τον υπολογιστή στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας. Η κίνηση που κάνει ο αντίπαλος στην online παρτίδα, την κάνεις εσύ στον υπολογιστή. Την κίνηση κατόπιν που θα σου κάνει ο Η/Υ, την κάνεις εσύ στον αντίπαλό σου στην online παρτίδα :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

EEE περιμέντε ντε πως ξεκινάτε χωρις τον Mr.Chess εγώ μέσα είμαι !!!!!!

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (25 Δεκ. 2003 , 21:55)

 

Μου δίνετε ακριβή links να παίξω και εγώ online παρτίδα;

Και όχι κολπάκια ε;

 

Κλασσικό κόλπο είναι στο ένα παράθυρο η online παρτίδα και σε άλλο παράθυρο ένα τοπικό παιχνίδι σκάκι με τον υπολογιστή στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας. Η κίνηση που κάνει ο αντίπαλος στην online παρτίδα, την κάνεις εσύ στον υπολογιστή. Την κίνηση κατόπιν που θα σου κάνει ο Η/Υ, την κάνεις εσύ στον αντίπαλό σου στην online παρτίδα :rolleyes: :D

 

 

Τσαστιααααααααααααα. :p . Ελπίσζω να μην γίνουν τέτοια.

 

Dj kourampies

jog

Cartman

georget

Jim 87

Dr_Michael

dread

Spyros86

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (25 Δεκ. 2003 , 21:55)

 

Μου δίνετε ακριβή links να παίξω και εγώ online παρτίδα;

Και όχι κολπάκια ε;

 

 

Τι έγινε τελικά με το που θα παίξουμε? :o

Μια βοήθεια και σε εμένα...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (25 Δεκ. 2003 , 21:55)

 

Μου δίνετε ακριβή links να παίξω και εγώ online παρτίδα;

Και όχι κολπάκια ε;

 

Κλασσικό κόλπο είναι στο ένα παράθυρο η online παρτίδα και σε άλλο παράθυρο ένα τοπικό παιχνίδι σκάκι με τον υπολογιστή στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας. Η κίνηση που κάνει ο αντίπαλος στην online παρτίδα, την κάνεις εσύ στον υπολογιστή. Την κίνηση κατόπιν που θα σου κάνει ο Η/Υ, την κάνεις εσύ στον αντίπαλό σου στην online παρτίδα :rolleyes: :D

 

με τίμια μέσα πάντα.... :whistle:
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν βγάζετε πρόγραμμα????1ο; γυρος 2ρος και τελικος!!!

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dread (27 Δεκ. 2003 , 16:35)

 

γιατί δεν βγάζετε πρόγραμμα????1ο; γυρος 2ρος και τελικος!!!

 

 

Περιμένο λίγο μπας και θελίσει και κανένας άλλος. Επίσης σκέυτομαι να γίνει με βαθμολογία για να έχουμε όλοι ίσες ευκαιρίες, έτσι αν πέσουμε με έναν καλό να μην αποκληστούμε αμέσως. Θα ππαίζουμε συνολικά 2 παρτίδες με τον καθένα. Νίκη 3 μαθμοί, ισόπαλία(απίθανο κάπως) 1 βαθμό. Θα κρατήσει και περισσότερο έτσι. Και μετά βγαίνει η πρώτη τριάδα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (27 Δεκ. 2003 , 23:02)

 

Περιμένο λίγο μπας και θελίσει και κανένας άλλος. Επίσης σκέυτομαι να γίνει με βαθμολογία για να έχουμε όλοι ίσες ευκαιρίες, έτσι αν πέσουμε με έναν καλό να μην αποκληστούμε αμέσως. Θα ππαίζουμε συνολικά 2 παρτίδες με τον καθένα. Νίκη 3 μαθμοί, ισόπαλία(απίθανο κάπως) 1 βαθμό. Θα κρατήσει και περισσότερο έτσι. Και μετά βγαίνει η πρώτη τριάδα. :)

 

ωραίο σύστημα,έλειπα όλο το σαββατοκύριακο,πότε ξεκινάμε? :)

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα με τον georget, σε 2 παρτίδες ,την πρώτη την κέρδισε την άλλη όμως εγώ,αφού κάθε νίκη 3 πόντοι

 

jog-georget

3 - 3

σημειώσατε χ θα παίξουμε αύριο την άλλη για τον νικητή :)

Link to comment
Share on other sites

na rotiso pou pezete thelo na paixo me ton jog alla to .pogo den einai kalo fenete lol giati ego ekei den mboro na paixo den anoigei i skakiera

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dread (29 Δεκ. 2003 , 14:24)

 

na rotiso pou pezete thelo na paixo me ton jog alla to .pogo den einai kalo fenete lol giati ego ekei den mboro na paixo den anoigei i skakiera

 

 

Παίζουμε στο http://www.yahoo.com Στην αρχική σελίδα έχει κάπου ποιό κάτω δεξιά μία εικόνα με σκάκι. Αλλά πρέπει να είσαι μέλος. Δεν είναι τίποτα, γράψου.

 

Να πω επίσης ότι όσοι αγόνες γίνουν μέχρι την έναρξη του πρωταθλήματος δεν μετράνε στην βαθμολογία. Θα καθοριστούν από πριν με ποιά σειρά θα γίνουν. Νομίζω πως μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχουμε ξεκινήσει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (29 Δεκ. 2003 , 22:46)

 

Παίζουμε στο http://www.yahoo.com Στην αρχική σελίδα έχει κάπου ποιό κάτω δεξιά μία εικόνα με σκάκι. Αλλά πρέπει να είσαι μέλος. Δεν είναι τίποτα, γράψου.

 

Να πω επίσης ότι όσοι αγόνες γίνουν μέχρι την έναρξη του πρωταθλήματος δεν μετράνε στην βαθμολογία. Θα καθοριστούν από πριν με ποιά σειρά θα γίνουν. Νομίζω πως μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχουμε ξεκινήσει. :)

 

 

Εγώ γιατί δεν βλέπω τίποτα για σκάκι στο yahoo.com? :confused:

Δεν υπάρχει ακριβής σελίδα για το σκάκι? :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μήπος χρειάζετε να έχεις μέιλ στο yahoo??Γιατι αλλιός τί γράφεισ στο IDENTITI I ID δέν εχώ ταυτοτητα (λολ) ούτε μαιλ στο γιαχου.

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (30 Δεκ. 2003 , 00:37)

 

Πήγαινε http://games.yahoo.com/ , Board & Tile Games και κλίκαρε εκεί που λέει Chess!!!

 

 

Eυχαριστώ πολύ. :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dread (30 Δεκ. 2003 , 14:11)

 

Μήπος χρειάζετε να έχεις μέιλ στο yahoo??Γιατι αλλιός τί γράφεισ στο IDENTITI I ID δέν εχώ ταυτοτητα (λολ) ούτε μαιλ στο γιαχου.

 

Ναι πρέπει να έχεις γραφτεί στο yahoo! για να παίξεις τα games που έχει...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή δεν βλέπω άλη προσέλευση λέω να ξεκηνήσουμε. Η λίστα με τα Nicks είναι:

 

Dj kourampies

jog

Cartman

georget

Jim 87

Dr_Michael

dread

Spyros86

 

Λέω οί πρώτες παρτίδες να είναι:

 

Dj kourampies

jog

 

Cartman

georget

 

Jim 87

Dr_Michael

 

dread

Spyros86

 

..

Όποιος είναι πρώτος έιναι και αυτός που ξεκινάει την παρτίδα. Ακούω ποιοι είναι έτοιμοι για να ξεκηνήσουμε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...