Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!Ειμαι και γω ενας περηφανος κατοχος εδω και λιγες μερες και μπορω να πω πως το τηλεφωνακι ειναι απο τα καλυτερα που ειχα.Τα μονα πραγματα που με χαλανε ειναι τα εξης:

1)Απουσια Ραδιωφονου!Το βρησκω απαραδεκτο ακομα και για το κοινο που απευθηνεται

2)Το οτι δεν μπορω να φτιαξω φακελους και να οργανωσω τα mp3 και τα videο μου

3)Μερικους τιτλους απο τα mp3 τους δειχνει "κινεζικα",απο τους ελληνικους μονο,ενω αλλους οχι

 

Κατα τ'αλλα το τηλεφωνο σκιζει αν και δεν εχω προλαβει ακομα να το ξεζουμισω!

 

Μηπως υπαρχει τροπος να λυσω καποιο απο τα προβληματα που προανεφερα?

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1)Απουσια Ραδιωφονου!Το βρησκω απαραδεκτο ακομα και για το κοινο που απευθηνεται

2)Το οτι δεν μπορω να φτιαξω φακελους και να οργανωσω τα mp3 και τα videο μου

3)Μερικους τιτλους απο τα mp3 τους δειχνει "κινεζικα",απο τους ελληνικους μονο,ενω αλλους οχι

 

Μηπως υπαρχει τροπος να λυσω καποιο απο τα προβληματα που προανεφερα?

1.Αυτό έπρεπε να το γνωρίζεις πριν πάρεις το τηλέφωνο. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι.

2.Βάλε Coreplayer και δες αν σε καλύπτει. Αλλιώς, βάζε ετικέτες στα τραγούδια σου ωστε να τα βρίσκεις απο τις αντίστοιχες κατηγορίες που υπάρχουν στην κεντρική λίστα του νσωματωμένου Music player.

3.Δοκίμασε να συγχρονίσεις το κινητό σου μέσω του Media Player. Μερικοί είπαν οτι λύνεται το πρόβλημα κωδικοποίησης. Αλλιώς πρέπει να γράφεις τους ελληνικούς τίτλους των τραγουδιών με λατινικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Να ξυρίζεσαι...!:tease:
:lol:εσυ ξερεις να μου φτιαχνεις το κεφι με τις απαντησεις σου,αυτο θα ελεγα κι εγω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

1. Πηγαινεις στην παρακατω σελιδα βαζεις το product code της συσκευης σου εκει που λεει Enter your product code: και βλεπεις.

http://europe.nokia.com/A4577224

 

2. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=165540

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ε65 εχει καλυτερη μπαταρια απο το ε51?

Το E65 έχει τη BL-5F 3.7V 1100 mAh.

Το E51 έχει τη BP-6MT 3.7V 1050 mAh.

 

Η διαφορά στη χωρητικότητα των αυτών των δύο μπαταριών είναι ελάχιστη.

Από εκεί και πέρα εξαρτάται και από την ίδια τη συσκευή ο χρόνος αναμονής/ομιλίας κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω εχω μεινει τοσο ικανοποιημενος απο το κινητο που αγορασα απο αγγελια εδω μεσα αλλο ενα για ...εφεδρικο μην μου παθει κατι το δικο μου και εχει αποσυρθει το μοντελλο.

 

Υπερβολη ???? Ισως.....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δεις το πραγματικό Ε66 πιστεύω θα ενθουσιαστείς. Διατηρεί αναλοίωτα όλα τα χαρακτηριστικά του Ε65 και προσφέρει πολλά περισσότερα. Αν έχει και Feature pack 2, θα είναι άψογο.

 

Ιδωμεν .....Στο Ε65 μου αρεσει πολυ η λειτουργικοτητα του , η απλοτητα του και η εμφανιση του !!!! Απο ενα κινητο δεν με ενδιαφερουν ιδιαιτερα η καμερα , τα mp3 κλπ κλπ !!!!

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

1. Πηγαινεις στην παρακατω σελιδα βαζεις το product code της συσκευης σου εκει που λεει Enter your product code: και βλεπεις.

http://europe.nokia.com/A4577224

 

2. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=165540

 

 

Ευχαριστώ πολύ:)

 

Παιδιά έχω πρόβλημα..:cry:

Αγόρασα το Ε65 προχθές και του έχω βάλει την κάρτα sim της cosmote που είναι όπως όλες 3G..

Το αποτέλεσμα είναι όταν πάω στις ρυθμίσεις και επιλέγω την απλή λειτουργεία GSM να μην πιάνει σήμα το κινητό και να πιάνει σήμα μόνο στην λειτουργεία UMTS δηλαδή μου λειτουργεί μόνο όπου έχει η cosmote σήμα 3G,όπου δεν έχει με αφήνει χωρίς σήμα..

Το αναβάθμισα στην τελευταία version και πάλι τα ίδια...

Εχει συμβεί και σε άλλον αυτό;

Τι προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ:)

 

Παιδιά έχω πρόβλημα..:cry:

Αγόρασα το Ε65 προχθές και του έχω βάλει την κάρτα sim της cosmote που είναι όπως όλες 3G..

Το αποτέλεσμα είναι όταν πάω στις ρυθμίσεις και επιλέγω την απλή λειτουργεία GSM να μην πιάνει σήμα το κινητό και να πιάνει σήμα μόνο στην λειτουργεία UMTS δηλαδή μου λειτουργεί μόνο όπου έχει η cosmote σήμα 3G,όπου δεν έχει με αφήνει χωρίς σήμα..

Το αναβάθμισα στην τελευταία version και πάλι τα ίδια...

Εχει συμβεί και σε άλλον αυτό;

Τι προτείνετε;

Αν μπορείς δοκίμασε και μια άλλη κάρτα SIM της Cosmote αλλά και άλλης εταιρίας και δες αν συνεχίζει να κάνει το ίδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δοκίμασε και μια άλλη κάρτα SIM της Cosmote αλλά και άλλης εταιρίας και δες αν συνεχίζει να κάνει το ίδιο.

 

Το δοκίμασα και αυτό αλλά τίποτα:(

Άλλη πρόταση υπάρχει ή έχω πέσει σε ελλατωματικό;

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και αυτό αλλά τίποτα:(

Άλλη πρόταση υπάρχει ή έχω πέσει σε ελλατωματικό;

Τότε κάτι παίζει με το antenna switch.

Πήγαινε το σε Nokia Shop για service.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάτι παίζει με το antenna switch.

Πήγαινε το σε Nokia Shop για service.

 

Ακριβώς αυτό έπαιζε...το πήγα πίσω στο πλαίσιο,μου δώσανε καινούργιο και όλα οκ:)

 

Σ'ευχαριστώ πολύ:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό καμιά βδομάδα οπότε ακόμα το ψάχνω...

Σήμερα ενώ προσπαθούσα να εγκαταστήσω ένα theme μου έβγαλε file corrupted (κατεστραμμένο αρχείο) στην οθόνη του κινητού. Μετά όλα τα themes και προγραμματάκια που προσπάθησα να εγκαταστήσω έβγαζαν το ίδιο μήνυμα λάθους. Δοκίμασα και τα ήδη εγκατεστημένα να ξαναεγκαταστήσω μήπως και όντως είχαν πρόβλημα τα αρχεία αλλά και αυτά έδειχναν το ίδιο λάθος... Εχω διαβάσει το faq Διαβάστε πριν ρωτήσετε οπότε οι ρυθμίσεις ok. Έχει κανείς ιδέα τι συμβαίνει??

Παρεμπιπτόντως προσπάθησα να εγκαταστήσω ένα unsigned πρόγραμμα το οποίο κ άφησα unsigned και τώρα δεν μπορώ να διαγράψω... Υπάρχει περίπτωση να φταίει αυτό??

Link to comment
Share on other sites

@fat_mike καλως ηρθες :)

 

Oταν λεες οτι διαβασες το FAQ δοκιμασες ολες της εκδοχες η μονο ελεγξες εαν ειναι σωστες οι ρυθμισεις?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253298#post2253298

 

Την unsigned εφαρμογη δεν μπορεις να την διαγραψεις μεσα απο τα μηνυματα η απο καπου αλλου?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαε μερικες εφαρμογες απο τα γνωστα μαγαζακια και πες μας τι εγινε. Ψαξε για εφαρμογες που δεν θελουν sign και εαν δεν κανουν εγκατασταση πες μας τα ονοματα απο της εφαρμογες για να το ψαξουμε.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος τι ρυθμισεισ πρεπει να κανω για να λαμβανω τα e-mail μου απο το hotmail??:O

Εγκατέστησε τον Windows Live Messenger και θα σου φτιάξει και το γραμματοκιβώτιο για να λαμβάνεις τα email σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησε τον Windows Live Messenger και θα σου φτιάξει και το γραμματοκιβώτιο για να λαμβάνεις τα email σου.

 

Το εχω κανει εγκατασταση αυτο αλλα οταν το ανοιγω εχει μονο επιλογες Δημιουργια μνματος,βοηθεια και εξοδος ενω στο Gmail που εφτιαξα εχει και συνδεση,ανακτηση e-mail και αλλες επιλογες....

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαε μερικες εφαρμογες απο τα γνωστα μαγαζακια και πες μας τι εγινε. Ψαξε για εφαρμογες που δεν θελουν sign και εαν δεν κανουν εγκατασταση πες μας τα ονοματα απο της εφαρμογες για να το ψαξουμε.

 

Το πρόβλημα δυστυχώς παραμένει! Δοκίμασα και εφαρμογές που δεν θέλουν sign... Στο κινητό υπάρχουν στο application manager εγκατεστημένα τα εξής προγράμματα:

1.MMSSync

2.Nokia WebServices Support Package (στην κάρτα)

3.Nokia Internet Services Support Package 1

4.Chess (στην κάρτα)

5.DRM Common Solutions (στην κάρτα)

6.Nokia Contacts Services Support Package (στην κάρτα)

7.Windows Live (στην κάρτα)

8.Flash Lite (στην κάρτα)

9.DRMCommonSolutions Installer (στην κάρτα)

10.irRemote by Psiloc (στην κάρτα)

11.alien_boy_ (theme) (στην κάρτα)

12.ImpossibleSudocu (στην κάρτα)

 

Τελικά όλα τα προγράμματα είναι signed αλλά το irRemote είναι uncr**ked!! Επίσης δεν διαγράφει τπτ... Removing failed!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω να αγορασω το Ε65. στο e-shop το εχει 298 ευρω. ξερετε αν υπαρχει καποιος λογος που ειναι τοσο φθηνο σε σχεση με αλλα καταστηματα??? να το εμπιστευτω??

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000327

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...