Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον, οπως σας ειχα πει μου ηρθε το τηλεφωνο την Παρασκευη αλλα δεν δουλευαν 3 πληκτρα. Το ηλεκτρονικο καταστημα που το πηρα δεν εστειλε κουριερ χθες να το παρει οπως ειχε υποσχεθει, οποτε σκαω μυτη εγω σημερα στα κεντρικα τους με αγριες διαθεσεις, το πηραν πισω και ειπαν και ενα τραγουδι.

 

το απογευμα παω να αγορασω ενα απο κανονικο μαγαζι. Αλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι θα το πασαρουν σε αλλον... μεχρι να βρεθει καποιος που δεν θα τους το επιστρεψει αλλα θα το παει για σερβις στη ΝΟΚΙΑ... οπως και το μαγαζι αλλα και η ιδια η ΝΟΚΙΑ μου ειπαν να κανω απο την αρχη. καινουργιο τηλεφωνο για σερβις...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα, έκανα 1 backup της μνήμης του κινητού στην κάρτα για να περάσω μετά το update από το site της νοκια και τώρα πάω να κάνω restore από την κάρτα μνήμης και μου βγάζει μήνυμα σφάλματος. Έβαλα και την γλώσσα των μενού στα αγγλικά γιατι σε μερικές περιπτώσεις διάβασα ότι μπορεί να είναι αυτό το πρόβλημα αλλά τίποτα... καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι

Οταν ένα e-mail έχει ελληνικούς χαρακτήρες το αναγνωρίζει η συσκευή?

Εμένα πάντως e-mail που έλαβα με το gmail το θέμα που ήταν στα αγγλικά το είδα αλλά το περιεχόμενο που ήταν ελληνικά το έβγαζε κινέζικα. Μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση;

ΑΕΛ Πρωταθλήτρια 1988 Κυπελλούχος 1985 και 2007
Link to comment
Share on other sites

Τζόγο παρατήρησα και στο έκθεμα στο Πλαίσιο Ψυχικού. Μάλιστα είχαν για δείγματα αληθινά κινητά. Πιθανών κάθε τρεις και λίγο θα φορτίζουν και από ένα.
Link to comment
Share on other sites

Από πού τις κατέβασες τις εφαρμογές;;; Συνήθως λένε τα sites αν είναι για την έκδοση 9.1/9.2 ή για παλιότερες.

Για το πώς υπογράφουμε δες εδώ τον οδηγό μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

μιπως εχεις καποιον xplorer signed?

ΑΕΛ Πρωταθλήτρια 1988 Κυπελλούχος 1985 και 2007
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να συνδεσω το E65 μεσω Wlan στο ιντερνετ.Βρισκει το δικτυο,εχω βαλει και το wep key και οταν παταω συνδεση λεει αποσυνδεθηκε. εχει κανεις καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Κάνει compression στα data που κατεβάζεις..

 

δηλαδη ειναι πιο γρηγορος με λιγα λογια? αρα καλα θα κανω να το περασω στο κινητο.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να συνδεσω το E65 μεσω Wlan στο ιντερνετ.Βρισκει το δικτυο,εχω βαλει και το wep key και οταν παταω συνδεση λεει αποσυνδεθηκε. εχει κανεις καμία ιδέα;

Για δοκίμασε αυτό:

Μενού > Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Επιλογές > Προχωρημένες Ρυθμίσεις. Θα επιβεβαιώνεις την επιλογή σου και μετά θα απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαμόρφωση.

Τέλος, απενεργοποίησε και την εξοικονόμηση ενέργειας.

Καλό είναι να μην αλλάξεις άλλες ρυθμίσεις...

 

 

Και αν δεν γίνει και παλι τίποτα, δες και αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2131535#post2131535

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά, πήρα χθές το E65 απο κατάστημα Wind άλλα το πληκτρολόγιο δεν φωτίζει όταν το ανοίγεις για να γράψεις μήνυμα το βράδυ!

Ψάχνωντας λίγο στο Internet είδα το έχουν αρκετοί το πρόβλημα!

Κάντε google -> Nokia E65 keypad lights problem

 

Εσάς το πληκτρολόγιο φωτίζει το βράδυ?

Link to comment
Share on other sites

Εσάς το πληκτρολόγιο φωτίζει το βράδυ?

 

Ναι φωτίζει το βράδυ και γενικά όταν είναι σκοτάδι, όπως κι αν καλύψεις με το χέρι σου τον αισθητήρα δίπλα από το ακουστικό.

 

Μάλιστα αν βάλεις κοντά στο αυτί σου τα πλήκτρα ακούς ένα χαρακτηριστικό ήχο όση ώρα ανάβουν

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι καλό ή κακό τώρα? :lol:

 

Τέσπα, το πήγα πίσω, περιμένω καινούργιο, ξηγιούνται πολύ καλα στην Wind (για να μήν λέμε μόνο τα στραβά)

Link to comment
Share on other sites

Οτε εμανα φωτιζονται τα πλικτρα μηπως πρεπει να το παω πισω??

 

Αμμεσα !!!!! Ποσο καιρο το εχεις ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήρα το κινητό και απογοητεύτηκα! Μου φαίνεται αρκετά αργό στην πλοήγηση του menu και μου την έχει βαρέσει που δε μπορώ να βγάλω από την πρώτη οθόνη την επιλογή του τηλεφωνητή! Από design σκίζει δε λέω, και από οθόνη!

Έχει ελάχιστο τζογάρισμα και που δε ξέρω καν αν θεωρείτε τζογάρισμα η όχι.

Η τελευταία έκδοση του λογισμικού ποια είναι? (και πως την βλέπω….) μπορώ μόνος μου να περάσω τη τελευταία έκδοση? Μήπως και πάει πιο γρήγορα…

 

Το λιγουρευόμουν καιρό τώρα και λόγο $$ είπα άσε το 6500 slide, η το N76 και πέρνα στο δοκιμασμένο (από όσα διάβασα) e65….

Link to comment
Share on other sites

Οτε εμανα φωτιζονται τα πλικτρα μηπως πρεπει να το παω πισω??

Αν είσαι σε σκοτεινό μέρος και εξακολουθούν να μη φωτίζονται, έχεις πέσει στη προβληματική παρτίδα.

Πήγαινέ το πίσω.

 

 

Χθες πήρα το κινητό και απογοητεύτηκα! Μου φαίνεται αρκετά αργό στην πλοήγηση του menu και μου την έχει βαρέσει που δε μπορώ να βγάλω από την πρώτη οθόνη την επιλογή του τηλεφωνητή! Από design σκίζει δε λέω, και από οθόνη!

Έχει ελάχιστο τζογάρισμα και που δε ξέρω καν αν θεωρείτε τζογάρισμα η όχι.

Η τελευταία έκδοση του λογισμικού ποια είναι? (και πως την βλέπω….) μπορώ μόνος μου να περάσω τη τελευταία έκδοση? Μήπως και πάει πιο γρήγορα…

 

Το λιγουρευόμουν καιρό τώρα και λόγο $$ είπα άσε το 6500 slide, η το N76 και πέρνα στο δοκιμασμένο (από όσα διάβασα) e65….

 

Τη έκδοση που έχεις τη βλέπεις πληκτρολογώντας *#0000#.

 

Για να κάνεις αναβάθμιση χρειάζεσαι το Nokia Software Updater.

Το κατεβάζεις από εδώ.

Σχετικός οδηγός υπάρχει εδώ.

Για τυχών ερωτήσεις , μπορείς να καλυφθείς και από το Device update FAQ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήρα το κινητό και απογοητεύτηκα! ….

 

 

 

Στο Πλαισιο τουλαχιστον μεσα σε 7 μερε στο αλλαζουν αμμεσως με αλλο.

 

Εχω αλλαξει παρα πολλα Nokia και το θεωρω απο τα καλυτερα.Ακομα και απο το Ν95 !!!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα οπως σας ειπα ηρθε και 3 πληκτρα δεν δουλευαν.

 

το εδωσα πισω.

 

τωρα σκεφτομαι μηπως πρεπει να περιμενω το Ε51 που φαινεται μαλλον οτι θα ειναι ΚΑΙ φθηνοτερο ΚΑΙ καλυτερο...

 

απο την αλλη δεν θελω να περιμενω και το Ε65 μου αρεσει εμφανισιακα....

Link to comment
Share on other sites

το πήρα απο wind!

αυτο που με καίει είναι δύο πράγματα:

α) είναι λογικό να είναι αργό?

β) μπορεί να φύγει το καταραμένο voice μαιλ απο την πρώτη οθόνη ?

Link to comment
Share on other sites

το πήρα απο wind!

αυτο που με καίει είναι δύο πράγματα:

α) είναι λογικό να είναι αργό?

β) μπορεί να φύγει το καταραμένο voice μαιλ απο την πρώτη οθόνη ?

Για να φύγει το voice mail από την οθόνη αναμονής, θα πρέπει να απενεργοποιήσεις όλη την ενεργή αναμονή.

 

Αργό...; Αν είναι το πρώτο σου S60 λογικό είναι να σου φαίνεται λίγο αργό σε σχέση με άλλα κινητά. Αν έχεις κάποια πείρα με S60 και σου φαίνεται αργό, κάτι δεν πάει καλά...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

β) μπορεί να φύγει το καταραμένο voice μαιλ απο την πρώτη οθόνη ?

 

Για να φύγει το voice mail από την οθόνη αναμονής, θα πρέπει να απενεργοποιήσεις όλη την ενεργή αναμονή.

 

Όχι ρε παιδιά, γίνεται και πιο απλά:

Ρυθμίσεις > Τηλέφωνο > Κατάσταση αναμονής > Προσθ. σε ενεργή αναμ. > Ειδ. φωνητικού μην. να μην είναι επιλεγμένη

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

είμαι okay ή έχω μείνει πίσω?

 

Μια χαρά είσαι, καλορίζικο

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...