Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Σήμερα, μετά από ενάμιση μήνα χρήσης με το Κ810i συνάντησα το πρώτο πρόβλημα! Φόρτιζα το κινητό και κάποια στιγμή το ξεκλείδωσα για να δω σε ποιο στάδιο της φόρτισης ήταν. Το ξεκλείδωσα και με έκπληξη διαπίστωσα ότι ο φωτισμός του κινητού δε λειτουργούσε! σε αντίθεση με το μενού που δούλευε κανονικα! Το πρόβλημα λύθηκε βέβαια αφού το έκλεισα, έβγαλα τη μπαταρία κ το ενεργοποίησα πάλι. Όλα καλα προς το παρόν. :happy:

 

simvainei me tin teleutaio firmware kai tou w850 akoma kai otan vazw ta akoustika pote pote alla den xreiazetai na vgaleis tin mpataria.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Σήμερα, μετά από ενάμιση μήνα χρήσης με το Κ810i συνάντησα το πρώτο πρόβλημα! Φόρτιζα το κινητό και κάποια στιγμή το ξεκλείδωσα για να δω σε ποιο στάδιο της φόρτισης ήταν. Το ξεκλείδωσα και με έκπληξη διαπίστωσα ότι ο φωτισμός του κινητού δε λειτουργούσε! σε αντίθεση με το μενού που δούλευε κανονικα! Το πρόβλημα λύθηκε βέβαια αφού το έκλεισα, έβγαλα τη μπαταρία κ το ενεργοποίησα πάλι. Όλα καλα προς το παρόν. :happy:

 

Και σε μενα εγινε καποια στιγμη αλλα πηγα στην φωτεινοτητα την κατεβασα ενα επιπεδο και την ξαναπηγα στο τερμα και ολα οκ!:) Μη φοβασαι δεν υπαρχει προβλημα!:D :D :D

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Kai me ta K800i ipirxe auto to provlima!!!:D :p

Egw Eytyxws exw 2 K810i kai ta 2 ftou ftou dn exoun tipota!!!Kai ta 2 ta mpira sfragismena!!!Skeftomai na tsimpisw kai kana N95 twra:happy: :shifty: :shifty: :shifty: :rolleyes: :D :lol: :p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

exoume kanena xarti kalypsis 3G gia Cosmote k Wind??

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι όταν συνδέεις το K810 σε έναν υπολογιστή μέσω bluetooth σου δίνει τη δυνατότητα σύνδεσης μέσω PAN (Personal Area Network). Καταρχήν το έχει δοκιμάσει κανείς αυτό; Τι μπορείς να κάνεις με αυτό; Μπορείς π.χ. να σερφάρεις στο Ιντερνετ από το τηλέφωνο μέσω της ADSL γραμμής σου που έχεις στον υπολογιστή σου χωρίς να χρεώνεσαι GPRS; Πώς ρυθμίζεται;

 

Επίσης. Υπάρχει καμιά εφαρμογή που να μας λέει πόσο χρόνο μιλήσαμε σε κάθε κλήση ώστε να μπορούμε να διαχειριστούμε τις κλήσεις μας καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

exoume kanena xarti kalypsis 3G gia Cosmote k Wind??

 

Για cosmote οχι.για wind ναί.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για cosmote οχι.για wind ναί.:)

 

eyxaristw!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ :D

 

k mias k ekana tin erwtisi... gia tis 2 etairies..apo tin taxytita mou..xehasa oti episis me endiaferei k i 3g kalypsi tis vodafone!

 

Pantws ... edw pou menw egw(Mytilini) i TIM den exei katholou sima..eytyxws exw Cosmote + vodafone cu (gia ta paketa prosforwn).

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτα τα κουμπακαι ειναι που μου χαλανε ολη την διαθεση και καλο θα ηταν να κινηθει το κινητο στο υφος του Κ750...
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει βγει καποια αναβαθμιση ??? γιατι αν και το αλλαξα με νεα συσκευη εξακολουθει να παρουσιαζει τις φωτογραφιες θολες (ΣΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ), ενω το Κ800 τις εκτυπώνει μια χαρα !!! .... εκτος και αν ολοι αυτοι που το εχουν απο την vodafone δεν εχουν το προβλημα αυτο ......(ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΠΟΛΥ !!)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει βγει καποια αναβαθμιση ??? γιατι αν και το αλλαξα με νεα συσκευη εξακολουθει να παρουσιαζει τις φωτογραφιες θολες (ΣΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ), ενω το Κ800 τις εκτυπώνει μια χαρα !!! .... εκτος και αν ολοι αυτοι που το εχουν απο την vodafone δεν εχουν το προβλημα αυτο ......(ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΠΟΛΥ !!)

 

An to kaneis debrand mesw wotan fantazomai oti kati 8a kaneis:D

Exei vgei nea anava8misi i R6BC002:) Alla OXI gia voda kinita!!!:( :( :confused: :mad: :mad:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι ακόμα. Ελπίζω στο μέλλον. Από την vodafone μου είχαν πει ότι όταν είχε πρωτοκυκλοφορήσει το k800, ούτε κ αυτό υποστήριζε.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Exei vgei nea anava8misi i R6BC002:) Alla OXI gia voda kinita!!!:( :( :confused: :mad: :mad:

Άντε ρε έχει βγάλει καινούρια αναβάθμιση :happy:!!! Το είχα ξεχάσει εντελώς :wacko: :O.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχθές έκανα την αναβάθμιση σε R6BC002 αλλά δεν είδα καμια διαφορά τουλαχιστον στο μενού. Τώρα όσον αφορά τις θολές φωτό θα βγάλω κάποιες καινούριες και θα ενημερώσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχθές έκανα την αναβάθμιση σε R6BC002 αλλά δεν είδα καμια διαφορά τουλαχιστον στο μενού. Τώρα όσον αφορά τις θολές φωτό θα βγάλω κάποιες καινούριες και θα ενημερώσω.

To ιδιο εχει πει και ενας αλλος χρηστης.τιποτα το ιδιαιτερο..:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα και εγώ το Κ810. Επειδή έχει την έκδοση R1KG001 προσπάθησα να κάνω αναβάθμιση μέσω υπολογιστή. Στο σημείο όπου το πρόγραμμα λέει να συνδέσω το τηλέφωνο και να πατήσω το c το συνδέεω, μετά λέει να αφήσουμε το πλήκτρο c και αναφέρει οτι γίνεται αναγνώριση του τηλεφώνου,λίγο μετά λέει οτι το τηλέφωνο δεν αναγνωρίστηκε και οτι πρέπει να το αποσυνδέσω. 'Εχει κανείς καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα και εγώ το Κ810. Επειδή έχει την έκδοση R1KG001 προσπάθησα να κάνω αναβάθμιση μέσω υπολογιστή. Στο σημείο όπου το πρόγραμμα λέει να συνδέσω το τηλέφωνο και να πατήσω το c το συνδέεω, μετά λέει να αφήσουμε το πλήκτρο c και αναφέρει οτι γίνεται αναγνώριση του τηλεφώνου,λίγο μετά λέει οτι το τηλέφωνο δεν αναγνωρίστηκε και οτι πρέπει να το αποσυνδέσω. 'Εχει κανείς καμία ιδέα;

 

kalispera,

akoma de to pires kai piges na tou kaneis anavathmisei?:rolleyes: ...asto opws einai lew egw!etsi kai alliws den exei kamia diafora h nea ekdosh:rolleyes: :rolleyes:

 

filika kostas

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

kalispera,

akoma de to pires kai piges na tou kaneis anavathmisei?:rolleyes: ...asto opws einai lew egw!etsi kai alliws den exei kamia diafora h nea ekdosh:rolleyes: :rolleyes:

 

filika kostas

Όντος δεν έχει καμία εμφανής διαφορά :(. Αλλά για να έβγαλαν νέα αναβάθμιση όλο και κάτι θα διορθώνει.. ακόμα και εάν δεν είναι εμφανείς ;).

Κατά την δικιά μου γνώμη είναι να γίνονται η νέες αναβαθμίσεις :cool:.

Link to comment
Share on other sites

 

Κατά την δικιά μου γνώμη είναι να γίνονται η νέες αναβαθμίσεις :cool:.

 

Εγω ειμαι ακριβως της αντιθετης αποψης :!: εφοσον το κινητο δεν εχει προβλημα με την υπαρχον...δεν υπαρχει λογος να του περασεις νεα version.

Πολλοι ηταν αυτοι που ειχαν μια χαρα κινητο και μετα το update αρχισαν τα προβληματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πωλείται στα mediamarkt στα 289 ευρώ όπως είδα σήμερα που τα επισκέφθηκα. Νομίζω είναι χαμηλότερη τιμή από τα κλασικά καταστήματα κινητής.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...