Jump to content

Buffy The Vampire Slayer (UPN)


motorolaV980
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια γιατι εμενα δε μου αρεσει?:worry: :worry:

 

θα σου πω αρκει να μου πεις σε ποια σειρα εισαι...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γι αυτο δεν σαρεσει...κοιτα εγω οταν ξεκινησα&ειδα το πρωτο επεισοδειο δεν ενθουσιαστικα&την παρατησα την σειρα για κανα τετραμηνο!!μετα ομως που την συνεχισα δεν ξεκολλαγα με τπτ!!ιδιως απο 3η&4η σεζον&μετα αρχιζεις&δεν ξεκολλας ο κοσμος να χαλασει...&δεν μιλαω για 5η,6η,7η εκει κανεις παρτι!!:D ...εκτος&αν εισαι τυπος που δεν του πολυαρεσουν τετοιου ειδους σειρες-τοτε παω πασο...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

αχχχ ρε παιδια τι μου θυμιζετε τωρα με την buffy:rolleyes: :respect: !!!τρελο κολλημα ειχα παθει...κορυφαια σειρα,δεν παιζεται!!!οπως και ο angel φυσικα!!!...πρεπει καποια στιγμη να αντιγραψω την σειρα ολοκληρη απο ενα φιλο που την εχει!θελω να την ξαναδω τωρα...να φανταστειτε η αδερφη αυτου του φιλου εχει buffy&angel την αυθεντικη σειρα αγορασμενη απο αγγλια..οταν τα ειδα τρελαθηκα:shock: :drool::w00t: !

 

και εγω εχω τα αυθεντικα αλλα αγορασμενα απο Σκωτια!! Η μαμα μου ειναι απο εκει και πηγαινουμε καθε 2 χρονια!Την Buffy την εμαθα επειδη ο ξαδερφος μου ηταν και ειναι ερωτευμενος με την Σαρα Μισελ Γκελαρ!Το ξερετε οτι εχει μαγαζι Buffy εκει?????????????????/:)

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω τα αυθεντικα αλλα αγορασμενα απο Σκωτια!! Η μαμα μου ειναι απο εκει και πηγαινουμε καθε 2 χρονια!Την Buffy την εμαθα επειδη ο ξαδερφος μου ηταν και ειναι ερωτευμενος με την Σαρα Μισελ Γκελαρ!Το ξερετε οτι εχει μαγαζι Buffy εκει?????????????????/:)

 

τι εχει????μαγαζι buffy???:w00t: μετακομιζω σκωτια σας το πα??...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

τι εχει????μαγαζι buffy???:w00t: μετακομιζω σκωτια σας το πα??...

 

πρεπει να ξοδεψα τουλαχιστον 3-4 ωρες εκει μεσα!! ειχε περιοδικα κουκλακια καρτες βιβλια...αχ!!

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξοδεψα τουλαχιστον 3-4 ωρες εκει μεσα!! ειχε περιοδικα κουκλακια καρτες βιβλια...αχ!!

 

εχει&angel η μονο buffy?...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

και στην Θεσ/νικη εχει ενα μαγαζι καπου καταγχωνιασμενο και απο εκει πηρα αφισες BUFFY εχι και διαφορες σειρες. Ρωτησαμε αν ειχε BUFFY αλλα δεν ειχε... μας ειπε ομως οτι αν θελουμε μπορει να τα παραγγειλει! οποτε οσοι ειστε απο θεσ/νικη!!!:D .....

 

εχει&angel η μονο buffy?...

 

και angel!! θελαμε να αγορασουμε (δεν ξερω αν χεις δει ολα τα επισοδεια Angel) τον angel σε μορφη μαριονετας οπως ηταν στο επισοδειο της 5ης σεζον, smile time,αλλα ειχε εξαντληθει!!

 

Αν και δεν μενω Σκωτια (κριμα :cry: ) η θεια μου που μενει εκει, για Χριστουγεννα, Γεννεθλια κτλ.με ρωταει τι θελω.... η απαντηση μου καθε φορα η ιδια!! BUFFY!!!!!!!!!εχω ολα τα cd των σειρων Ημερολογια απο το 2003 μεχρι και 2007 και διαφορα βιβλια, περιοδικα και αφισες! μολις μπει καποιος στο δωματιο μου δεν χρειαζεται να σκεφτει για να καταλαβει τι μου αρεσει!!

Link to comment
Share on other sites

και angel!! θελαμε να αγορασουμε (δεν ξερω αν χεις δει ολα τα επισοδεια Angel) τον angel σε μορφη μαριονετας οπως ηταν στο επισοδειο της 5ης σεζον, smile time,αλλα ειχε εξαντληθει!!

 

φυσικα&τα εχω δει!πολυ καιρο τωρα:p

 

Αν και δεν μενω Σκωτια (κριμα :cry: ) η θεια μου που μενει εκει, για Χριστουγεννα, Γεννεθλια κτλ.με ρωταει τι θελω.... η απαντηση μου καθε φορα η ιδια!! BUFFY!!!!!!!!!εχω ολα τα cd των σειρων Ημερολογια απο το 2003 μεχρι και 2007 και διαφορα βιβλια, περιοδικα και αφισες! μολις μπει καποιος στο δωματιο μου δεν χρειαζεται να σκεφτει για να καταλαβει τι μου αρεσει!!

 

μηπως εχεις&κατι βιβλιαρακια που λενε τι θα γινοταν αν η willow εμενε κακια???δεν τα εχω διαβασει αλλα πρεπει να ειναι ωραια...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

φυσικα&τα εχω δει!πολυ καιρο τωρα:p

 

 

 

μηπως εχεις&κατι βιβλιαρακια που λενε τι θα γινοταν αν η willow εμενε κακια???δεν τα εχω διαβασει αλλα πρεπει να ειναι ωραια...:)

 

Εχω ενα βιβλιαρακι με τις πιο αστειες ατακες της σειρας και αλλα δυο που ειναι ιστοριες buffy τα καλοκαιρια που δεν βλεπουμε τι γινεται!!:D

Link to comment
Share on other sites

Το ξερατε οτι ο Nicholas Brendon, εχει εναν διδυμο αδερφο(Kely Brendon)?Στο επισοδειο της 5ης σεζον The replacment, Που ο Xander χωριζεται σε δυο προσωπικοτητες δεν ειναι στον υπολογιστη αλλα ειναι ο αδερφος του!!:blink:
Link to comment
Share on other sites

Ε?Δεν νομιζω.....Τοσο ιδιοι πια?Δυσκολο.

 

καθολου δυσκολο φιλε μου..να σκεφτεις γνωριζω δυο αδερφια που αν&τα ξερω χρονια ακομα δεν αναγνωριζω ποιος ειναι ποιος!!!:lol: !&για να το λεει η Νασια που εχει κολλημα τρελο με την buffy την πιστευω:D :p !...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

καθολου δυσκολο φιλε μου..να σκεφτεις γνωριζω δυο αδερφια που αν&τα ξερω χρονια ακομα δεν αναγνωριζω ποιος ειναι ποιος!!!:lol: !&για να το λεει η Νασια που εχει κολλημα τρελο με την buffy την πιστευω:D :p !...

 

Thanks!!Βασικα το ειπαν οι παραγωγοι της σειρας σε μια συνεντευξη!!Ο αδερφος του δεν παιζει ομως καθολου!! τον εχουν απλα να στεκεται στις σκηνες που ειναι και οι 2!! Ο Nicholas λεει ολους τους διαλογους!!O kely βαφει τα μαλλια του ξανθα για να τους ξεχωριζουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

From Wikipedia, the free encyclopedia

 

 

Kelly Donovan (born April 12, 1971 as Kelly Donovan Schultz in Los Angeles, California), is an American actor. He is best known for his work as the stand-in for his identical twin brother, Nicholas Brendon, on Buffy the Vampire Slayer.

 

He played Xander Harris's double in the episode "The Replacement", and when his brother fell sick with pneumonia, he played Xander Harris in most of the episode "Intervention".:blink: Να τα μας ο Kelly!!:p

 

These days, he mainly works behind the camera.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παντως καλα παιζει και ο kelly!!!

 

From Wikipedia, the free encyclopedia

 

 

Kelly Donovan (born April 12, 1971 as Kelly Donovan Schultz in Los Angeles, California), is an American actor. He is best known for his work as the stand-in for his identical twin brother, Nicholas Brendon, on Buffy the Vampire Slayer.

 

He played Xander Harris's double in the episode "The Replacement", and when his brother fell sick with pneumonia, he played Xander Harris in most of the episode "Intervention".:blink: Να τα μας ο Kelly!!:p

 

These days, he mainly works behind the camera.

 

Βλεπω το εψαξες!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω το εψαξες!!!:D

 

Ναι μου φανηκε πολυ παραξενο αλλα τελικα....ισχυει!:)

Παντως οταν μιλαμε για identical twins το εννοουμε!Ιδιοι και απαραλλακτοι ειναι!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου φανηκε πολυ παραξενο αλλα τελικα....ισχυει!:)

Παντως οταν μιλαμε για identical twins το εννοουμε!Ιδιοι και απαραλλακτοι ειναι!

 

Ακριβως!!!Παντως κι εγω προσφατα το εμαθα ! το ειχε πει νομιζω η Marti Noxon

Link to comment
Share on other sites

Στο επισοδειο που ο Xander κανει ενα ξορκι κι ολες τον θελουν (bewitched, bothered and bewildered),ο λογος που η Buffy εγινε ποντικι ηταν γιατι η Sarah Michelle Gellar επρεπε να παει καπου για μια συνεντευξη!! Οποτε ηταν η καλυψη της για να μην παιξει πολυ!:happy:
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξοδεψα τουλαχιστον 3-4 ωρες εκει μεσα!! ειχε περιοδικα κουκλακια καρτες βιβλια...αχ!!

 

ΝΑΣΙΑ, ΖΗΛΕΥΩ:cry: ! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ! ΚΑΛΑ ΕΑΝ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΛΑ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΘΑ ΑΡΚΕΣΤΩ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΜΑΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΜΥΘΕΥΤΕΙΣ ΑΦΙΣΕΣ!!!:O

Youtube Channel: /sixfreaks
Link to comment
Share on other sites

Το αλλο το μαθατε?λενε οτι θα βγει&ογδοη(8) σειρα buffy:w00t: :yahoo: !!!!!!αλλα μονο σε κομιξ:( !...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Το αλλο το μαθατε?λενε οτι θα βγει&ογδοη(8) σειρα buffy !!!!!!αλλα μονο σε κομιξ !...

 

Το comic book της 8ης season κυκλοφορει ήδη και ειναι στο 6 τευχος του...Ο Joss εγραψε τα 4 πρωτα τευχη και τωρα τη συνεχιζει ο Brian K Vaughan γνωστός απο το comic,"Ultimate X-men"...

 

P.S:που κοντα είναι το μαγαζί στη Θεσσαλονίκη με buffy merchandise?

I 'm not scared,I'm not scared,I'm not scared...

Please Wesley...why,can't i stay...? :cry:

 

ANGEL(5.15)

A Hole In The World

Link to comment
Share on other sites

Το comic book της 8ης season κυκλοφορει ήδη και ειναι στο 6 τευχος του...Ο Joss εγραψε τα 4 πρωτα τευχη και τωρα τη συνεχιζει ο Brian K Vaughan γνωστός απο το comic,"Ultimate X-men"...

 

P.S:που κοντα είναι το μαγαζί στη Θεσσαλονίκη με buffy merchandise?

 

Ειναι στην καμαρα προς την παραλια και λεγεται cine-shop!!Δεν εχει ποικιλια απο buffy αλλα οτι εχει το φερνει απο εξωτερικο και την ρωτησαμε αν μπορει να φερει κατι συγκεκριμενο που δεν κυκλοφορει στην Ελλαδα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sto τελευταιο τεύχος του περιοδικου "Playstation 2" που έχει βγει (τεύχος ιουνίου) έδινε δώρο το demo του παιχνιδιού "Buffy - Chaos bleeds"! Για όσους ενδιαφέρονται...:D
Youtube Channel: /sixfreaks
Link to comment
Share on other sites

3ον

Μόλις τέλειωσα την τρίτη σεζόν.Το πρόβλημα είναι ότι έχο μόνο τις 3 πρώτες σεζόν της Buffy και ψάχνω τις υπόλοιπες 4 καθώς και όλες τις σεζόν από Angel :D

Αν τις έχει κάποιος και προτείθεται να μου τις γράψει σε DVD θα ήμουν ευγνώμων!Θα προτειμούσα να μην είναι σε μορφή DVD αλλά αρχεία βίντεο.Όσο για υπότιτλους δεν με πολυενδιαφέρει...

 

Thanks!

 

Έχω όλες τις season Buffy και Angel αν θέλεις σου τις γράφω εγώ απο τα original dvds. Στείλε μου PM ή email.

 

Μercyful σου έρχονται και οι υπόλοιπες season Buffy την επόμενη εβδομάδα.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...