Jump to content

Κακή εξυπηρέτηση στον Κωτσόβολο του Πειραιά


peiraiotakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μιλάω για κινητό βιτρίνας αλλά για αυτά που έχουν δεμένα με ένα συρματάκι :lol: για να τα τεστάρουν οι πελάτες...

 

Nαι,ναι σε καταλαβα!!!;)

Αστο...αυτα τα κινητα συνηθως ειναι δραμα...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ όμως δεν το κατάλαβα.. :p νόμιζα για βιτρίνας.Οπως και να 'χει και στις 2 περιπτώσεις πρέπει να ενημερώνεται ο αγοραστής και από κει και πέρα είναι δικό του θέμα αν θα το πάρει ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως δεν το κατάλαβα.. :p νόμιζα για βιτρίνας.Οπως και να 'χει και στις 2 περιπτώσεις πρέπει να ενημερώνεται ο αγοραστής και από κει και πέρα είναι δικό του θέμα αν θα το πάρει ή όχι.

 

Aυτο ειναι το μονο σιγουρο Βασιλη!

Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονικη στον Κωτσοβολο του κεντρου (Τσιμισκη) εχουν εναν υπαλληλο που αμα δε φορας Hugo Boss κοστουμι,παπουτσι Prada,δεν παρκαρεις την Limo απ'εξω και δε σε λενε Καραμανλη ή Παπανδρεου δεν καταδεχεται να σε εξυπηρετησει.Και να πεις οτι ειναι και ενημερωμενος...δεν μπορουσε να καταλαβει τη διαφορα μεταξυ subwoofer και δορυφορου...

 

Στο mega κωτσοβολο στο λιμανι ευτυχως δεν υπαρχουν τετοιες συμπεριφορες.Αλλωστε ειναι τοσο λιγοι οι υπαλληλοι και τοσο απασχολημενοι με το να χτυπανε μυγες...

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονικη στον Κωτσοβολο του κεντρου (Τσιμισκη) εχουν εναν υπαλληλο που αμα δε φορας Hugo Boss κοστουμι,παπουτσι Prada,δεν παρκαρεις την Limo απ'εξω και δε σε λενε Καραμανλη ή Παπανδρεου δεν καταδεχεται να σε εξυπηρετησει.Και να πεις οτι ειναι και ενημερωμενος...δεν μπορουσε να καταλαβει τη διαφορα μεταξυ subwoofer και δορυφορου...

 

Στο mega κωτσοβολο στο λιμανι ευτυχως δεν υπαρχουν τετοιες συμπεριφορες.Αλλωστε ειναι τοσο λιγοι οι υπαλληλοι και τοσο απασχολημενοι με το να χτυπανε μυγες...

 

:lol: :lol: :lol:

:respect:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Για τον Κωτσόβολο έχει να παραπονεθώ κι εγώ!

 

Στη Χίο (όπως και σε όλα τα νησιά του Αιγαίου - πλην της Κρήτης) έχουμε ΦΠΑ 13%, δηλαδή οι τιμές μας είναι πιο χαμηλές από την υπόλοιπη Ελλάδα που πουλάει με 19%

 

Στη Χίο ο Κωτσόβολος πουλάει με 13%, αλλά με την τελική τιμή της Αθήνας,, δηλαδή βάζει στην τσέπη του επιπλεόν κέρδος 19%-13%=6%:mad:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το περιστατικο εγινε πριν λιγο σε καταστημα Κωτσοβολος....

Εχει γίνει ήδη επώνυμη καταγγελία μου στο ΙΝ.ΚΑ, Γενική Γραμματεία Καταναλωτή και Υπουργείο Ανάπτυξης...

 

Σε αναφορά της καταγγελίας μου, επικοινώνησαν χθες από το Υπουργείο Εμπορίου και τη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή και είπαν οτι προώθησαν το θέμα στο αρμόδιο τμήμα αγορανομίας της Νομαρχίας. :)

Είπαν, τα αποτελέσματα του τμήματος αγορανομίας θα μου κοινοποιηθεί. :happy:

Σήμερα επικοινώνησαν απο τη Νομαρχία και μου είπαν οτι σε έλεγχο που έκαναν στο κατάστημα Κωτσοβολος..δεν βρήκαν καμιά συσκευή espressο!!:blink: :shifty:και σε στους ελέγχους που έκαναν στα υπόλοιπα προϊόντα, τα καρτελάκια με τις τιμές ήταν ίδιες με τις τιμές στον υπολογιστή.:innocent:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...