Jump to content

Νοσταλγία για τα παλιά Nokia


Phoenix701
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eδιτ:σε κόβω να ψάχνεις...!!!

 

Ναι κλασσικά άλλο ένα 16άρι στην Nokia Care... Εκτός κι αν υπάρχει κανένα DIY... Χμμμ χέλπ γκάηζ!

Επίσης, αν υπάρχει DIY και για 3η έκδοση Symbian...

Edited by Zisis1992
Link to comment
Share on other sites

Ναι κλασσικά άλλο ένα 16άρι στην Nokia Care... Εκτός κι αν υπάρχει κανένα DIY... Χμμμ χέλπ γκάηζ!

Επίσης, αν υπάρχει DIY και για 3η έκδοση Symbian...

 

Φλασάρισμα μέσω υπολογιστή μόνο νομίζω,αλλά είναι διαδικασία...'Aσε που δεν ξέρω πως και αν θα το αναγνωρίσει ο υπλογιστής...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Πως φαινεται οτι το αγαπαω ε :lol:

Παιζει να ερθει η προσοψη την αλλη βδομαδα! Αλλα θα χρειαστω και μαυρα πληκτρα.

 

εδιτ

Βλεπω το μαυρο 6260 εχει και μαυρο πλαισιο γυρω απο την οθονη με ασπρα γραμματα... μαλιστα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tο έφτιαξες τελικά βλέπω...

 

Και γω στο E71 μόνο πλήκτρα θέλω πλέον...Και θα είναι τζιτζι!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Zηλευω και θελω να ανεβασω και εγω φωτος του παρομοιου με το 6260 Ν93i, αλλα κατα πολυ ομορφοτερο

 

"Gotta love the Japanese!"

 

^ ατακα απο Τransformers για οσους θυμουνται : p

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Tο έφτιαξες τελικά βλέπω...

 

Και γω στο E71 μόνο πλήκτρα θέλω πλέον...Και θα είναι τζιτζι!

 

Σε μενα πηγαινει αυτο? :p Τι εφτιαξα???:baby:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα πηγαινει αυτο? :p Τι εφτιαξα???:baby:

 

Άκυρο...Ήμουν από το Nokia, και μπερδεύτηκα με του mol... :lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

πες τα και συ ρε Ζήση γιατί βλέπω να με πάιρνουν με τις πέτρες :lol:

 

αυριο ανεβαινω, οπότε αν έχω free time σε παιρνω για καφέ ;)

 

δε θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί αλλά ποιες οι διαφορές ανάμεσα σε 8850 vs 8890;

Link to comment
Share on other sites

πες τα και συ ρε Ζήση γιατί βλέπω να με πάιρνουν με τις πέτρες :lol:

 

δε θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί αλλά ποιες οι διαφορές ανάμεσα σε 8850 vs 8890;

 

Aφού το ''αυγουλάκι'' ειναι καλύτερο(λέμε τώρα),τι τα συγκρίνουμε;Nα πω την αλήθεια οι περιστροφικές οθόνες δεν ήταν του γούστου μου,οπότε...

 

Πρέπει να ήταν για διαφορετικά δίκτυα το 8890...Aν και δεν είμαι 100% σίγουρος...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μπαντα και κεραιουλα στο 8890.

 

Η προσοψη

http://www.ebay.co.uk/itm/260851484461?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Κυκλοφορουν και κανα 2 κομματια αυθεντικες, αλλα ειναι ημιτελεις.

 

Ρε παιδια χωρις πλακα, ρεσπεκτ σε τι ακριβως το 6260? :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

8890=διαφορτετικο δικτυο (νομιζω εδω στην ελλαδα, επαιρνε τις Κοσμοτε. οπως και το 5130)

επισης το 8890 εχει πτυσσομενη κεραια

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

πες τα και συ ρε Ζήση γιατί βλέπω να με πάιρνουν με τις πέτρες :lol:

 

αυριο ανεβαινω, οπότε αν έχω free time σε παιρνω για καφέ ;)

 

δε θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί αλλά ποιες οι διαφορές ανάμεσα σε 8850 vs 8890;

 

ΕΤΣΙ! :D Πάρε αγόρι, θα είμαι φρι. ;)

 

 

Aφού το ''αυγουλάκι'' ειναι καλύτερο(λέμε τώρα),τι τα συγκρίνουμε;Nα πω την αλήθεια οι περιστροφικές οθόνες δεν ήταν του γούστου μου,οπότε...

 

Πρέπει να ήταν για διαφορετικά δίκτυα το 8890...Aν και δεν είμαι 100% σίγουρος...

Εσύ μια φορά δεν θα την βγάλεις καθαρή... Μια το 6260 στο fb, μια το... ΑΥΓΟ;;;; :mad: Έχε χάρη που είσαι Citroenάκιας...:lol::p

 

Εμένα πάντα μου άρεζαν οι περιστροφικές οθόνες... Τρανό παράδειγμα το Ν93i... Φαινόταν τόσο ευαίσθητο κι όμως δεν ήταν!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ μια φορά δεν θα την βγάλεις καθαρή... Μια το 6260 στο fb, μια το... ΑΥΓΟ;;;; :mad: Έχε χάρη που είσαι Citroenάκιας...:lol::p

 

Εμένα πάντα μου άρεζαν οι περιστροφικές οθόνες... Τρανό παράδειγμα το Ν93i... Φαινόταν τόσο ευαίσθητο κι όμως δεν ήταν!

 

Mε τρομάζεις... :lol: Aφού δεν μου αρέσουν τα περιστροφικά,τι να κάνω;

 

Btw,όταν πήρα το βατόμουρο,είχα βρεί N93 του κουτιού...Aλλά με πρόλαβε άλλος!Θα το έπαιρνα μόνο και μόνο για το Symbian,αλλά...

 

*Θα στο κάνω αυτό πάντως...Aλλά όχι ακόμα...Aς μαζέψω μια όσα θέλω,και θα το ξανακαβατζάρω κι αυτό! :lol: :lol: :lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

πες τα και συ ρε Ζήση γιατί βλέπω να με πάιρνουν με τις πέτρες :lol:

 

αυριο ανεβαινω, οπότε αν έχω free time σε παιρνω για καφέ ;)

 

δε θυμάμαι αν έχει ξανασυζητηθεί αλλά ποιες οι διαφορές ανάμεσα σε 8850 vs 8890;

 

μια βλαμμενη κεραια εχει το 8890 που το κανει και δειχνει μουφα!! επισης νομιζω πως η προσοψη του ειναι λιγο πιο σκουρα απο το 8850.. κατα τ αλλα ειναι τα ιδια..

 

μολις μ ρθε το 6510 :D ..τ απογευματακι που θα χω και το Ν8 θα βγαλω μια οικογενιακη φωτο τα νοκιακια :) ..θα σηκωσω κ την κεραια του 8890 στην φωτο να την θαυμασετε :P

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

μολις μ ρθε το 6510 :D ..τ απογευματακι που θα χω και το Ν8 θα βγαλω μια οικογενιακη φωτο τα νοκιακια :) ..θα σηκωσω κ την κεραια του 8890 στην φωτο να την θαυμασετε :P

 

Με γειά!!!Το σαμπανί είναι;;;

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Με γειά!!!Το σαμπανί είναι;;;

 

ευχαριστω :happy: ..οχι το σκουρο μπλε!! και ο τυπας το ειχε αψογο! ουτε κτυπηματακι η ξεβαματακι.. τωρα που το βλεπω απο κοντα το σαμπανι ειναι πιο ομορφο..

 

να τααααα :D

http://img823.imageshack.us/img823/8185/img2446f.jpg

By thnikoloudakis at 2012-03-01

 

υπηρχαν πολλα αλλα ακομα στην συλλογη, αλλα δυστυχως επεσαν σε κακα χερια και μας αφησαν χρονους :( ..οπως 3310, 3410, 6300, Ν72, Ε52, 6610 και δυστυχως και το 8210 και αλλα που δεν θυμαμαι ονομα..

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

sorry αν ειμαι off topic αλλα εχω ψαξει παντου να βρω τα original ringtones του ΝΟΚΙΑ 1112

 

http://0.tqn.com/d/cellphones/1/0/D/k/4/nokia-1112-g.jpg

 

ψαχνω το jungle ringtone η κατι τετοιο..ειχε ηχους απο ζωα και διαφορους θορυβους..

εχω την συσκευη αλλα δεν λειτουργει πλεον..υπαρχει καποιος τροπος να τα κανω export?

το θελω επειδη καθε φορα που το ακουει το σκυλι αρχιζει και γρυλιζει :D και το ακουει η μανα μου..αλλιως δεν ακουει το κινητο που χτυπαει..

ευχαριστω.

 

EDIT: βρηκα μια τεραστια συλλογη σε fileshare και hotfile..επιτρεπεται να την ποσταρω?

Edited by falloutdemo
το βρηκα
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω το jungle ringtone η κατι τετοιο..ειχε ηχους απο ζωα και διαφορους θορυβους..

εχω την συσκευη αλλα δεν λειτουργει πλεον..υπαρχει καποιος τροπος να τα κανω export?

το θελω επειδη καθε φορα που το ακουει το σκυλι αρχιζει και γρυλιζει :D και το ακουει η μανα μου..αλλιως δεν ακουει το κινητο που χτυπαει..

ευχαριστω.

 

Μ'ενδιαφέρει κι εμένα αυτό...Αν δεν μπορούμε να κάνουμε export,τουλάχιστον που μπορούμε να τα βρούμε στο Internet...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω :happy: ..οχι το σκουρο μπλε!! και ο τυπας το ειχε αψογο! ουτε κτυπηματακι η ξεβαματακι.. τωρα που το βλεπω απο κοντα το σαμπανι ειναι πιο ομορφο..

 

να τααααα :D

http://img823.imageshack.us/img823/8185/img2446f.jpg

By thnikoloudakis at 2012-03-01

 

υπηρχαν πολλα αλλα ακομα στην συλλογη, αλλα δυστυχως επεσαν σε κακα χερια και μας αφησαν χρονους :( ..οπως 3310, 3410, 6300, Ν72, Ε52, 6610 και δυστυχως και το 8210 και αλλα που δεν θυμαμαι ονομα..

 

Ωραιοτατη η συλλογη σου! Το 6510 ειναι ερωτας, ζηλευω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μ'ενδιαφέρει κι εμένα αυτό...Αν δεν μπορούμε να κάνουμε export,τουλάχιστον που μπορούμε να τα βρούμε στο Internet...

 

σου εστειλα πμ τα λινκς ;)

 

o ζουγκλοηχος λεγεται dawning

Edited by falloutdemo
ζουγκλοηχος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...