Jump to content

BRITNEY SPEARS VS CHRISTINA AGUILERA!


Aachen
 Κοινοποίηση

Ποια θεωρείτε πιο όμορφη γυναίκα;  

58 members have voted

  1. 1. Ποια θεωρείτε πιο όμορφη γυναίκα;

    • Britney Spears.
      23
    • Christina Aguilera.
      35


Recommended Posts

Ποια θεωρείτε πιο όμορφη γυναίκα;Εγώ πάντως θεωρώ την Britney,είναι πιο πληθωρική γυναίκα..Εσείς;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψηφίζω Christina Aguilera είναι όμορφη και δεν το παρακάνει όπως την Britney(με τη φίλη της Paris:p ).

Επίσης, γουστάρω περισσότερο τα τραγούδια της Aguileras (όπως το Fighter, Hurt κ.τ.λ.) και όχι της Britney.

Link to comment
Share on other sites

Aν και την Aguilera την προτιμουσα 1.000.000 φορες οταν ηταν babyface και babystyle, στην αρχη της καριερας της,(Αγγελος πραγματικα:O ) παρολα αυτα, συγκριτικα με την Βritney εξακολουθω να την προτιμω!

Η δευτερη εχει -ψιλο-πατσαβουρεψει,παρα εχει γινει trash το στυλακι της κτλ κτλ.

Ακομα και με την Paris που κανει παρεα τουλαχιστον η Paris οτι και να ειναι, εχει ενα καλο στυλ.( ντυσιμο κτλ κτλ.)

Η Britney σαν "φτου ρε γαμωτο" εχει γινει ρε σεις...

 

Για φωνη απλως δεν συγκρινονται.Οποιος θελει ας κατεβασει να ακουσει το "Hurt" της Aguilera απο τα Video Music Awards.Live δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ψηφιζω Βritney μου αρεσει πιο πολυ.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρείτε πιο όμορφη γυναίκα;Εγώ πάντως θεωρώ την Britney,είναι πιο πληθωρική γυναίκα..Εσείς;

δίκιο έχεις...άλλο να έχεις μια γυναίκα 150 κιλά δίπλα σου και άλλο 50 ή 60! :p :p :p :p

αυτο θα πει δημοσκοπηση...

δε ψηφισα καμμια γιατι δε μου αρεσει καμμια...

αυτα.

 

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! και οι δύο είναι ψιλο-αποτυχημένες έως χοντρο-αποτυχημένες (βλέπε Britney)! :) :)

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Christina Aguilera απο μενα,πανεμορφο προσωπακι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! και οι δύο είναι ψιλο-αποτυχημένες έως χοντρο-αποτυχημένες (βλέπε Britney)! :) :)

 

Πολλα μπορει να ειναι αλλα αποτυχημενες απο που κι ως που...Και ποσα Νο1 εχουν και τρελες πωλησεις εχουν κανει και οι δυο.

Δεν λεω οτι τα κομματια τους ειναι μεσα στην ποιοτητα, αλλα οταν μιλαμε για επιτυχια ή αποτυχια κοιταμε -και- τα νουμερα.

Link to comment
Share on other sites

Η Aguilera εχει μια καποια φωνη και πιο ωραια παρουσια.

Η Spears ειναι σουργελο με μια ταση προς το καρασουργελο.

Καμιας δεν μ'αρεσουν τα τραγουδια αλλα ας πουμε Aguilera...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Aguilera εχει μια καποια φωνη και ποιο ωραια παρουσια.

Η Spears ειναι σουργελο με μια ταση προς το καρασουργελο.

Καμιας δεν μ'αρεσουν τα τραγουδια αλλα ας πουμε Aguilera...:rolleyes:

 

συμφωνω μαζι σου:)

αν κι εχουν 2-3 τραδουδακια που μου αρεσουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου:)

αν κι εχουν 2-3 τραδουδακια που μου αρεσουν.

Καλα κι εμενα μ'αρεσουν μερικα...Αλλα σοοοοουυυυυυτ:X :O :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άν με ρώταγες στο γυμνάσιο θα σου έλεγα ότι η Britney είναι μία κι άλλη καμία και ότι η Αυγουλιέρα απλά την αντιγράφει! :lol: Μιλάμε για τέτοια ηλιθιότητα στο γυμνάσιο! :lol:

 

Μιάς όμως και με ρωτάς τώρα, σου απαντάω ότι δε συγκρίνονται! Πολύ απλά! :D Η Αυγουλιέρα έχει ποοοολύ πιο ωραία φωνή απο την Britney και πολλές περισότερες φωνητικές ικανότητες ενώ η μία είναι ένα πρώην μυξοπαρθένικο π0ρνίδι0 που πάει να το παίξει και πολύ ωριμασμένη και ενηλικιωμένη γυναίκα που ξέρει τι θέλει πλέον ενώ η άλλη είναι κλασσική τσουλάρ@ [με την καλύτερη των εννοιών φυσικά! :D] και γι αυτό και την πάω πάρα πολύ! Όταν λέω τσουλάρ@ εννοώ φυσικά ότι είναι γυναίκα με τα όλα της και ξέρει πώς να φαίρεται τσουλίστικα και να παίρνει αυτό που θέλει χωρίς απαραίτητα αυτό να παραπέμπει σε άλλα γνωστά [πραγματικά] τσ0υλιά όπως ας πούμε [τυχαία λέμε τώρα!] οι σακοράφες Βέρα Λάμπρου και Στάλλα Μπεζαντάκου! :lol: Επίσης, όπως μαρτυράνε και τα τραγούδια της που πραγματικά νομίζω ότι τα πιστεύει όταν τα τραγουδάει και το κάνει με πολύ συναίσθημα [όχι όπως η χαζο-Britney που το πιό ευαίσθητο κομμάτι της είναι το Everytime που της έγραψε η Annette και απλά το τραγουδάει λές και λέει παραμύθι] έχει και μία πιό ευαίσθητη πλευρά που την κάνει ακόμα πιό γυναίκα στα μάτια μου.... Απο ομορφιά δεν το συζητώ, άν και νομίζω πως η Αυγουλιέρα είναι σαφώς καλύτερη, γιατί δε με ενδιαφέρουν και δε με αγγίζουν...

 

Αυτά τα ολίγα! :happy:

http://img226.imageshack.us/img226/7379/ls035gm.gif

Τί ακριβώς είπαμε ότι έγινε την 11η Σεπτεμβρίου;..

Link to comment
Share on other sites

Aν και την Aguilera την προτιμουσα 1.000.000 φορες οταν ηταν babyface και babystyle, στην αρχη της καριερας της,(Αγγελος πραγματικα:O ) παρολα αυτα, συγκριτικα με την Βritney εξακολουθω να την προτιμω!

Η δευτερη εχει -ψιλο-πατσαβουρεψει,παρα εχει γινει trash το στυλακι της κτλ κτλ.

Ακομα και με την Paris που κανει παρεα τουλαχιστον η Paris οτι και να ειναι, εχει ενα καλο στυλ.( ντυσιμο κτλ κτλ.)

Η Britney σαν "φτου ρε γαμωτο" εχει γινει ρε σεις...

 

Για φωνη απλως δεν συγκρινονται.Οποιος θελει ας κατεβασει να ακουσει το "Hurt" της Aguilera απο τα Video Music Awards.Live δηλαδη.

Couldn't agree more! :D

 

Και εμφανισιακά και φωνητικά είναι ανώτερη η Christina!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

για εμφανιση κ μονο ψηφιζω την κριστινα!

για ολα τα αλλα που αναφερατε(φωνη,τραγουδια,προσωπικοτητα κλπ) ψηφιζω...παλι την κριστινα!:p

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ακουω αυτο το ειδος μουσικης δεν μπορω να κρινω τις φωνητικες ικανοτητες της καθε μιας. Αλλα απο σωματικες ικανοτητες χαλαρα Aguilera εχει αυτο το γλυκο και το αγριο μαζι και πανω απο ολα απο φωνη κορμαρα αυτο εχει σημασια!!!!! Ειναι πολυ μωρο πως να το κανουμε......:O :shifty: :) :) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πολλα μπορει να ειναι αλλα αποτυχημενες απο που κι ως που...Και ποσα Νο1 εχουν και τρελες πωλησεις εχουν κανει και οι δυο.

Δεν λεω οτι τα κομματια τους ειναι μεσα στην ποιοτητα, αλλα οταν μιλαμε για επιτυχια ή αποτυχια κοιταμε -και- τα νουμερα.

συμφωνώ αλλά μην μου πεις ότι θεωρείς την Britney επιτυχημένη? μετά τις γέννες της δεν μπορεί σε καμιά περίπτωση να συμμαζευτεί και να γίνει όπως παλιά! εδώ μέχρι και η Μενεγάκη μετά τη γέννα σε ένα μήνα (αν θυμάμαι καλά) είχε γυρίσει στη δουλειά καλύτερη από ποτε!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ αλλά μην μου πεις ότι θεωρείς την Britney επιτυχημένη? μετά τις γέννες της δεν μπορεί σε καμιά περίπτωση να συμμαζευτεί και να γίνει όπως παλιά! εδώ μέχρι και η Μενεγάκη μετά τη γέννα σε ένα μήνα (αν θυμάμαι καλά) είχε γυρίσει στη δουλειά καλύτερη από ποτε!

 

Kαλα η Μεβνεγακη ειναι και θεα ετσι;Οντως καλυτερη γυρισε πισω.:D

Επιτυχημενη η Britney ηταν σιγουρα.Τωρα αν θα ξανακανει κατι -αν ξοφλησε δηλαδη-ή οχι-...ψιλοαμφιβαλω, αν δεν καταφερει να συμμαζευτει οπως ειπες.Και δεν βλεπω να κανει πολλες προσπαθειες.

Και η Nelly Frutado εκανε παιδι και γυρισε καλυτερη πισω.

Link to comment
Share on other sites

Aguilera. Εκανε και ένα καλο αλμπουμ,το back to basics,που τουλάχιστον είναι ενα βημα προοδου καλλιτεχνικά. Η άλλη,αστα να πάνε. Κοριτσι του Αμερικανικου marketing
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Kαλα η Μεβνεγακη ειναι και θεα ετσι;Οντως καλυτερη γυρισε πισω.:D

Επιτυχημενη η Britney ηταν σιγουρα.Τωρα αν θα ξανακανει κατι -αν ξοφλησε δηλαδη-ή οχι-...ψιλοαμφιβαλω, αν δεν καταφερει να συμμαζευτει οπως ειπες.Και δεν βλεπω να κανει πολλες προσπαθειες.

Και η Nelly Frutado εκανε παιδι και γυρισε καλυτερη πισω.

 

άρα συμφωνούμε... :lol: :p :p

 

Ποια Britney?? Υπάρχει ακόμα? :confused: :lol:

 

:lol: :lol: κάτι έχει πάρει το αφτί μου...:) :lol:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Πλέον δε με ενθουσιάζει καμία από τις δύο. Παλαιότερα μου άρεσε πολύ η μουσική τους,ενώ είχα μία ιδιαίτερη προτίμηση στην Britney.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...