Jump to content

Απενεργοποίηση peers


John24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Έχω το πρόγραμμα μtorrent και θέλω να απενεργοποιήσω το upload που μου παίρνουν άλλοι καθώς μου μειώνει την ταχύτητα κατεβάσματος. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος. Έχω την ελληνική έκδοση!
Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

θα'θελες να μην κανουν και οι αλλοι upload και να μην κατεβαζει κανεις τιποτα τελικα;

δε δουλευει ετσι το file sharing, εξαλλου δε γινεται αυτο, τουλαχιστον στο μtorrent.

Link to comment
Share on other sites

θα'θελες να μην κανουν και οι αλλοι upload και να μην κατεβαζει κανεις τιποτα τελικα;

δε δουλευει ετσι το file sharing, εξαλλου δε γινεται αυτο, τουλαχιστον στο μtorrent.

Σε άλλα προγράμματα γίνεται όμως. Σωστό αυτό που λες. Αλλά γιατί το upload μου ξεπερνάει τα 120 kb, ενω στο download δεν πάει πάνω από τα 20 kb. Και η σύνδεση μου είναι 1.8Mbps/384Kbps. Στους seeds α αριθμός είναι μέχρι 20, ενώ στους peers είναί πάνω απο 300. Άρα το ίδιο θα έχουν κάνει και αυτοί που κάνουν download

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μειώσεις το upload. Να το αποφύγεις εντελώς δεν γίνεται, αυτή είναι η έννοια του file sharing. Όλες οι πληροφορίες για το θέμα υπάρχουν εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=332
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...