Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93i


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω που το βρισκω γυρω στα μισα του 400 σφραγισμενο να το παρω?:P

αξιζει η μεταφορα απο 9000 σε ν93ι? ο βασικοτερος λογος ειναι το μεγεθος το ν93ι χωραει στις τσεπες η οχι??\;p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
250 Euro στο e-shop της cosmote. Εγώ χτύπησα ένα...

filaraki simferei auti tin epoxi omws???

apo thema mpatarias pws ta paei???

kathe mera fortisma???

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

koita exw idi ena k800i kai to skeftomai...san fotografiki den leei trela gt nomizw to n82 einai kalitero...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω πριν λιγες μερες...οντως απο μπαταρια δε λεει και πολλα αλλα φωτογραφιες βγαζει καλες...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πιο βγαζει καλυτερα βιντεο το ν93 η το ν93ι;;εχο το κινητο αλλα μου λειπει αφανταστα το ν93 λογο του desighn που ειχε.αλλα αυτο εχει γαματη εμφανιση..

θελο να χερο για τη καμερα ομος

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χθες το τσίμπησα και εγώ από cosmote :D. Σήμερα το αναβάθμισα, το χάκαρα και τώρα περνάω πράμα. Πάντως μου φαίνεται κάπως χαμηλό το ακουστικό του... :wacko:

 

Πιστεύω οτι για 250€ λέει και πολύ μάλιστα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Στέφανε.

Δεν θα αφήσεις συσκευή για συσκευή... Μουσείο θα ανοίξεις.:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Στέφανε.

Δεν θα αφήσεις συσκευή για συσκευή... Μουσείο θα ανοίξεις.:p

Ευχαριστώ :). Πεσ' το ψέματα :lol:

 

Η κάμερα του ψιλομάπα μου φαίνεται :confused:. Με ένα πρόχειρο συγκριτικό ν93i vs n73, διαπίστωσα οτι το δεύτερο τραβάει πολύ καλύτερες φωτογραφίες... :X. Καλά για το n82 δεν το συζητώ... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδια Βοη8εια

Εχ8ες ξαφνικα και μετα απο 1.5 χρονο συμβιωσης το Ν93ι μου τα εφτυσε. Με περναν τηλ και δν μου εδειχνε τις κλησεις , στο μενου με τις επαφες δν εμφανιζε ονοματα και αριθμους και σκεφτηκα τι πιο φυσικο να το κανω μια επαννακινηση μπας και ερ8ει στα καλα του. Ομως απο τοτε μου βγαζει σφαλμα ¨Η ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΕΤΥΧΕ. ΕΠΟΙΚΗΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΟ. Το firmware το ειχα hackarei πριν απο κανα χρονο , δν 3ερω αν αυτο πεζει ρολο. Παντως δν θελω να το αλλαξω κι ας το αποκαλουν οι φιλοι μου τουβλο (λογω μεγεθους) . Υπαρχει περιπτωση να σωσω τουλαχιστον τις επαφες ( ο :X της αποθηκευα στην μνηνη του τηλεφ. και οχι στην sim και δν υπαρχει περιπτωση να ξαναβρω τοσους αρθμους ξανα) Το πηγα στο Γερμανο και μου θα παρει 20 εργασιμες μερες για να το στειλουν στη Nokia και μου ειπαν καλυτερα να το παω μονος μου. Υπαρχει περιπτωση να παρω τις επαφες μου με καποιο τροπο???

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε κάρτα μνήμης και sim card.

Προσπάθησε επανειλημμένα να το ανοίξεις. Κάποια φορά θα ανοίξει δεν μπορεί...

 

Αν τελικά ανοίξει, σώσε τις επαφές σου και κάνε hard format. Πιστεύω πως θα στρώσει και δεν θα χρειαστεί να το πας στο service.

Αν δεν ανοίξει, δυστυχώς όχι μόνο θα πρέπει να το πας σε Nokia Shop αλλά θα χάσεις και τις επαφές σου.

 

 

Επίσης κάνε μου τη χάρη και πες μου το product code της συσκευής. Είναι επταψήφιος κωδικός και αναγράφεται στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία στη πλάτη της συσκευής. (Δεν έχει σχέση με το όλο θέμα)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε κάρτα μνήμης και sim card.

Προσπάθησε επανειλημμένα να το ανοίξεις. Κάποια φορά θα ανοίξει δεν μπορεί...

 

Αν τελικά ανοίξει, σώσε τις επαφές σου και κάνε hard format. Πιστεύω πως θα στρώσει και δεν θα χρειαστεί να το πας στο service.

Αν δεν ανοίξει, δυστυχώς όχι μόνο θα πρέπει να το πας σε Nokia Shop αλλά θα χάσεις και τις επαφές σου.

 

 

Επίσης κάνε μου τη χάρη και πες μου το product code της συσκευής. Είναι επταψήφιος κωδικός και αναγράφεται στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία στη πλάτη της συσκευής. (Δεν έχει σχέση με το όλο θέμα)

 

Δεν ανοιγει οσες φορες κι αν το εκανα επανεκκινηση :cry: :cry: :cry: Το παθημα να γινει μαθημα. Το product code της συσκευής 0540904

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν κατάφερες να το ανοίξεις, δοκίμασε να κάνεις hard format.

Ούτως ή άλλως δεν μπορείς να σώσεις τις επαφές σου.

Τουλάχιστον ίσως γλυτώσεις τη ταλαιπωρία του service.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...