Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τίποτα φίλε μου.

Απλά είναι τόσο @#$^% που ενώ έπρεπε να το κάνουν μόνοι τους όπως και πολλά άλλα (πχ με τις επιδοτήσεις) δεν τα κάνουν. Να είναι καλά κάποιοι υπάλληλοι που διαφέρουν από τους υπόλοιπους.

Αν δεν βρίσκεις άκρη πολύ απλά, κλείσε και ξαναπάρε. Θα πέσεις σε κάποιον καλό. Συγκράτισε το όνομα και να ζητάς αυτόν πάντα.

Link to comment
Share on other sites

140€ είναι για συσκευή και 168€/12μήνες για έκπτωση στους λογαριασμούς.

Αυξήθηκε ???? Παλιά ήταν 125 ευρώ με ΦΠΑ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρανε εναν συναδελφο τηλεφωνο απο την wind Και τον ειπανε οτι οσοι κανανε τα χαρτια πριν τις 20 δεκεμβριου θα τους ενεργοποιησουν τις γραμμες οι υπολοιποι οχι αυτος τα ειχε στειλει 5 ιανουαριου οποτε παει το αστερακι....:(

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

σημερα προλαβαινει να κανει καποιος αιτηση η εχουν κλεισει πλεον???

 

Παιδια ηρεμια και μην ανησυχειται συντομα θα ξαναρχισει το προγραμμα παλι και αυτο που γινεται ειναι να ολοκληρωθουν οι εκρεμμεις αιτησεις και συντομα θα ξαναδεχεται αιτησεις κανονικα!Εξαλλου 1 ιουνιου έχει πάλι τον διαγωνισμο και τους νεους ορους οποτε αναμενουμε λιγακι και υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηρεμια και μην ανησυχειται συντομα θα ξαναρχισει το προγραμμα παλι και αυτο που γινεται ειναι να ολοκληρωθουν οι εκρεμμεις αιτησεις και συντομα θα ξαναδεχεται αιτησεις κανονικα!Εξαλλου 1 ιουνιου έχει πάλι τον διαγωνισμο και τους νεους ορους οποτε αναμενουμε λιγακι και υπομονη

 

Kαι αν τον διαγωνισμό τον χάσει η wind και κερδίσει το πακέτο ας πούμε η cosmote ,θα πάμε (οσοι θέλουμε) με φορητότητα στο νέο δίκτυο που λογικά πρέπει να δίνει κάτι καλύτερο?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή γίνεται κάθε χρόνο διαγωνισμός για να δουν ποια εταιρία θα πάρει τα προγράμματα του ΓΕΣ;

 

Καλά η COSMOTE δεν νομίζω πως είναι διατεθειμένη να μπει στο διαγωνισμό! Ήδη αντιμετωπίζουν πρόβλημα οι συνδρομητές της με το υπερφορτωμένο δίκτυο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηρεμια και μην ανησυχειται συντομα θα ξαναρχισει το προγραμμα παλι και αυτο που γινεται ειναι να ολοκληρωθουν οι εκρεμμεις αιτησεις και συντομα θα ξαναδεχεται αιτησεις κανονικα!Εξαλλου 1 ιουνιου έχει πάλι τον διαγωνισμο και τους νεους ορους οποτε αναμενουμε λιγακι και υπομονη

 

με καλυτερους ορους η χειροτερους????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηρεμια και μην ανησυχειται συντομα θα ξαναρχισει το προγραμμα παλι και αυτο που γινεται ειναι να ολοκληρωθουν οι εκρεμμεις αιτησεις και συντομα θα ξαναδεχεται αιτησεις κανονικα!Εξαλλου 1 ιουνιου έχει πάλι τον διαγωνισμο και τους νεους ορους οποτε αναμενουμε λιγακι και υπομονη

 

 

καλα,εσυ περιμενε να ξαναγινει ανανεωση!

ο,τι ηταν να γινει,εγινε!

η wind αλλα και καθε εταιρια εχει ελαχιστα ως μηδαμηνα κερδη για να ξανακανει ενα ακομα τετοιο λαθος με τετοια προγραμματα!

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

με καλυτερους ορους η χειροτερους????

 

Δεν μπορω να τους ξέρω τους όρους αλλά σκεφτείτε λιγάκι όλοι όσοι είματσε στο πρόγραμμα και αναλογιστείτε αν συμφέρει να χάσει η WIND ΤΟ ΠΡΟΓΡΆΜΜΑ αυτό?Γνωρίζετε ότι ακόμα και τώρα τοποθετεί και συνδέι τα τηλεφωνικά κέντρα μεγάλων στρατιωτικών σχηματισμών με το πρόγραμμα με το αστερακι και εξυπειρετειται ακόμα περισσότερος κόσμος και μεγαλύτερη κίνηση ακόμα στο δικτυό της!

H Vodafone παλεύει να το πάρει άλλα νομίζω είναι πόλυ δύσκολο γιατί κέρδος υπάρχει και σίγουρα δεν ζημιώνεται η εταιρεία!

Υπομονή λιγάκι και θα δείτε πάλι να λειτουργει και να δέχονται πάλι αιτήσεις τωρα πώς περιμένουμε!

 

καλα,εσυ περιμενε να ξαναγινει ανανεωση!

ο,τι ηταν να γινει,εγινε!

η wind αλλα και καθε εταιρια εχει ελαχιστα ως μηδαμηνα κερδη για να ξανακανει ενα ακομα τετοιο λαθος με τετοια προγραμματα!

 

Εγώ προσωπικά νομίζω και να δείς που τελικά θα βγει μάλλον έτσι ότι απο Ιούνιο πάλι η WIND θα είναι αυτή που κερδίσει τον διαγωνισμό γιατί απλά αν ΔΕΝ υπήρχε κέρδος θα το έκοβε όπως μας είχε κάνει κάποτε η COSMOTE!!

Σκέψου τι άποψη θα σχημάτιζε ο συνδρομητης και όσοι άλλοι έχουν το πρόγραμμα και τους έκοβε???(Άσχετο αν νοιάζει την εταιρεία η όχι αυτό)

Περιμένουμε λιγάκι και θα δούμε όλοι.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Καλό το πακέτο αλλά πρέπει για μένα να εξετάσει ένα θέμα η Wind.

Δεν γίνεται κάποιοι "έξυπνοι" στρατιωτικοί να κάνουν το πακέτο να παίρνουν 4 συσκευές και να μην το χρησιμοποιούν καθόλου. Στο χρόνο πάνω το κάνουν διακοπή, δεν πληρώνουν τίποτα για απόσβεση και μετά από ένα μήνα πάλι τα ίδια.

Εκεί ναι χάνει η εταιρεία.

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω το web&mail 300mb.Με χρεωση 15,5ευρω.Πρεπει να παρω τηλεφωνο και να πω πως υπαρχει εκπτωση για στρατιωτικους;;;Εχω την συνδεση 4χρονια και το πακετο 2,5χρονια.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω το web&mail 300mb.Με χρεωση 15,5ευρω.Πρεπει να παρω τηλεφωνο και να πω πως υπαρχει εκπτωση για στρατιωτικους;;;Εχω την συνδεση 4χρονια και το πακετο 2,5χρονια.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Φίλε μου ανέφερα παραπάνω τι ακριβώς πρέπει να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Εαν έχω κάνει την σύνδεση στο πρόγραμμα με το μηδενικό πάγιο πρίν από ένα χρόνο και έχω πάρει συσκευή αλλά μου χάλασε μπορώ να πάρω και φέτος με την επιδότηση?:worry:
Link to comment
Share on other sites

αναλογα τι λογαριασμους ειχες και εφοσον εκλεισες τον χρονο

 

Τί εννοείς ανάλογα με τους λογαριασμούς ???

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με το μέσο όρο των λογαριασμών σου υπάρχει και το αντίστοιχο ποσό επιδότησης.

Αν παρόλ'αυτά σου κάνουν τους δύσκολους στέλνεις ένα ''ωραίο'' fax και να είσαι σίγουρος πολλά θα λυθούνε.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο προχθες,μιλησα με μια πολυ ευχαριστη και πολυ εξυπηρετικη κυρια της ειπα τι συμβαινει και σημερα μου ηρθε μηνυμα οτι μου πιστωνονται 116ευρω σε επομενους λογαριασμους για την διαφορα του web &mail300.Στο καπακι με πηρε η ιδια κυρια και μου ειπε το ιδιο,μπραβο εξυπηρετιση.Ευχαριστω πολυ τον φιλο για την πληροφορια

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα προχτες τηλ στην wind και ρώτησα σε τι φαση βρισκεται η αιτηση μου για το αστερακι και μου ειπανε οτι εχει σταματήσει το προγραμμα και οτι δεν εχουν κατι νεώτερο για αν ξανα βγει το εταιρικο του στρατου, την αιτηση την εκανα μεσα μαρτίου!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

0,080 λεει η συμβαση και τα 130 δωρεαν και για εντος και για εκτος Ελλαδος

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σχετικα με τους καλουμενους δωρεαν αριθμους, υπαρχει καπου κατασταση με τα δωρεαν τηλεφωνικα κεντρα σχηματισμων? οχι τα ιδιωτικα νουμερα του καθενος μας. ξερει κανεις γιατι δεν αναφερονται πουθενα απο οτι εχω δει
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τους καλουμενους δωρεαν αριθμους, υπαρχει καπου κατασταση με τα δωρεαν τηλεφωνικα κεντρα σχηματισμων? οχι τα ιδιωτικα νουμερα του καθενος μας. ξερει κανεις γιατι δεν αναφερονται πουθενα απο οτι εχω δει

 

Έχει εκδόσει ο κάθε σχηματισμός μέχρι επιπέδου Σώματος τα νόυμερα που αντιστοιχούν για το καθε ένα!Αντιστοιχούν 2 νούμερα για κάθε Σώμα Στρατού και για το ΓΕΣ!Αν είσαι συνάδελφος θα τα βρείς εύκολα πάντως!!:)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χρηστης του δικτυου απο την πρωτη στιγμη , Ιανουαριο αν θυμαμαι αλλα αυτα τα νουμερα που θα τα βρω? αν μπορεις να τα γραψεις και τον τροπο κλησης τους , αν ειναι σαν το *7. αν δεν θες να τα γραψεις εδω στειλε ΠΜ. ευχαριστω

 

Έχει εκδόσει ο κάθε σχηματισμός μέχρι επιπέδου Σώματος τα νόυμερα που αντιστοιχούν για το καθε ένα!Αντιστοιχούν 2 νούμερα για κάθε Σώμα Στρατού και για το ΓΕΣ!Αν είσαι συνάδελφος θα τα βρείς εύκολα πάντως!!:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...