Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλιά ήθελα την Μαρία με τον Αλέξη. Τώρα όμως που και η Μαρία έγινε πιο σκύλα από την Μαρκέλλα, θέλω την Μαρκέλλα με τον Αλέξη και την Μαρία μόνη της. :p

 

Επίσης υποστηρίζω την Μαρκέλλα. Έχει απόλυτο δίκιο η κοπέλα. Η Μαρία είναι σκύλα.:p

 

Ένταξει έχεις δίκιο, είναι κρίμα για την Μαρκέλα που έδωσε 2η ευκαιρία στο χομπιτ και πάλι θα φάει τα μούτρα της, άλλα είναι τόσο αντιπαθητική η φάτσα της όταν νεύριαζει που εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να τη λύπηθω με νευριάζει.

 

Υπερβολές ότι έχει γίνει σκύλα η Μάρια. Απλά πλέον απέκτησε δυναμίσμο και δε σηκώνει μαγκίες από κανένα. Χίλιες φορές τώρα παρά πριν που ήταν το "ταπεινό χαμομηλάκι που όλοι το ποδοπατούν":lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Πες τα ρε φίλε με την ψωνάρα, τον ταπερμαν. Κουρέψε και το μαλλί τώρα. τι το θέλε? το παλίο μαλλί του δινέ και δύο τρία χιλιοστά μπόι. Δεν είναι πολλά αλλά στην καταστασή του ακόμη και αυτά μετράνε:lol:

 

 

Εμενα μου αρεσε το ανεκδοτο που ειπε στον Θεμο.Ειπε οτι οταν ηταν μικρος του αρεσε και επαιζε μπασκετ:lol::lol:.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε το ανεκδοτο που ειπε στον Θεμο.Ειπε οτι οταν ηταν μικρος του αρεσε και επαιζε μπασκετ:lol::lol:.

Kαι τι θέση έπαιζε; ΑΑΑΑ, ναι, το καλάθι με τις μπάλες...:p:lol:

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε το ανεκδοτο που ειπε στον Θεμο.Ειπε οτι οταν ηταν μικρος του αρεσε και επαιζε μπασκετ:lol::lol:.

 

 

καραλοοοοολ ρε, είπε τέτοιο πράγμα?

 

Φαίνεται το παλικάρι, την τραβάει ο οργανισμός του τη ντομάτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

στο σχολειο σας εσας παιζανε μπασκετ μονο οσοι ηταν ανω του 190??

 

προφανως εννοει οτι δεν παιζει επαγγελματικα αλλα του αρεσει να παιζει με τους φιλους του..

 

 

 

τι υψος εχει?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

στο σχολειο σας εσας παιζανε μπασκετ μονο οσοι ηταν ανω του 190??

 

προφανως εννοει οτι δεν παιζει επαγγελματικα αλλα του αρεσει να παιζει με τους φιλους του..

 

 

 

τι υψος εχει?

 

θα παρεις ποικιλες απαντησεις σε αυτα που ρωτας!:lol::lol::lol: τα αγορια του φορουμ που δεν τον χωνευουν θα σου πουν οτι ειναι 1,30.. η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι πρωτο μποι, αλλα ειναι κοντουλης για ανδρας.. δηλαδη τον κοβω γυρω στο 1,60-5... εχει ομως αλλα προσοντα... αφηστε που εμενα μου αρεσει πολυ οταν παιζει κωμικες σκηνες, νομιζω οτι του πανε πολυ κι τις παει πολυ καλυτερα απο κατι δραματικες...:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

θα παρεις ποικιλες απαντησεις σε αυτα που ρωτας!:lol::lol::lol: τα αγορια του φορουμ που δεν τον χωνευουν θα σου πουν οτι ειναι 1,30.. η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι πρωτο μποι, αλλα ειναι κοντουλης για ανδρας.. δηλαδη τον κοβω γυρω στο 1,60-5... εχει ομως αλλα προσοντα... αφηστε που εμενα μου αρεσει πολυ οταν παιζει κωμικες σκηνες, νομιζω οτι του πανε πολυ κι τις παει πολυ καλυτερα απο κατι δραματικες...:D:D
εσυ να δεις απαντησεις που θα παρεις τωρα....:lol::lol:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ειναι τοσο κοντουλης οταν τον βαζουν διπλα στον δημητρη (πως τον λενε αυτον δεν ξερω) ειναι λογικο να δειχνει κοντουλης αλλα διπλα στην μαρια ας πουμε ειναι μια χαρα

εχει τοσα αλλα καλα μην κολλαμε σε λεπτομερειες αν σας ερωτευοταν να του λεγατε ''αχ ανθιμε μου εισαι κοντος δεν σε θελω .....'' τι λετε μωρε μια χαρα κουκλος ειναι

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

θα παρεις ποικιλες απαντησεις σε αυτα που ρωτας!:lol::lol::lol: τα αγορια του φορουμ που δεν τον χωνευουν θα σου πουν οτι ειναι 1,30.. η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι πρωτο μποι, αλλα ειναι κοντουλης για ανδρας.. δηλαδη τον κοβω γυρω στο 1,60-5... εχει ομως αλλα προσοντα... αφηστε που εμενα μου αρεσει πολυ οταν παιζει κωμικες σκηνες, νομιζω οτι του πανε πολυ κι τις παει πολυ καλυτερα απο κατι δραματικες...:D:D

 

Εντάξει δεν είναι 1,30 άλλα και το 1,65 που λες πολύ μου φαίνεται.:p

 

Για τα άλλα του προσόντα δεν το σχολιάζω κάν.:wacko:

 

Έμενα πάντως μου αρέσει πιο πολύ στις δραματικές σκηνές ο άνθιμος, γελάω περισσότερο.:lol:

 

Πάντως πέρα από πλάκα αυτοί που έκαναν το αρχικό καστινγκ της σειράς τι έπιναν εκείνη την περιόδο? Ένταξει έχεις ένα πρωταγωνιστή που είναι κοντός, τι βάζεις από δίπλα για Δήμητρη τον συγκεκριμένο ηθοποίο που είναι κοντά στο 1,90 για να φαίνεται ο πρωταγωνιστής σου νάνος? Πραγματικά το γιατί επιλέχθηκε ο συγκεκριμένος ηθοποιός για το ρόλο του Δημήτρη δεν έχω καταφέρει να το εξηγήσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Ο Δημήτρης είναι καλός σε αυτό που κάνει... Τον είχα πρωτοδει σε σειρά πριν από χρόνια στον Αντ1, αν θυμαστε μερικοί, στο "Άνω Κάτω"... Προσωπική άποψη φυσικά...

 

Όσον για τα "άλλα προσόντα" του γίγαντα, το μόνο μεγάλο που έχει πάνω του -το οποίο να φαίνεται, μην πάει αλλού το μυαλό σας.....- είναι ο κ***ς του... Τόσο γυμναστήριο ήθελα να 'ξερα που πήγε... Μόνο στο μυαλό...;;;;;;;

 

Υ.Γ: Επιτέλους, το Μαράκι το έκανε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλησε τον Φίλιππο, εννοώ...!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

εσυ να δεις απαντησεις που θα παρεις τωρα....:lol::lol:

 

οχι ρε παιδια... δεν εννουσα αυτο... αμεσως... οτι μου αρεσει πολυ εξωτερικα εννοω κι οτι ειναι καλος στις κωμικες σκηνες...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Ο Δημήτρης είναι καλός σε αυτό που κάνει... Τον είχα πρωτοδει σε σειρά πριν από χρόνια στον Αντ1, αν θυμαστε μερικοί, στο "Άνω Κάτω"... Προσωπική άποψη φυσικά...

 

Όσον για τα "άλλα προσόντα" του γίγαντα, το μόνο μεγάλο που έχει πάνω του -το οποίο να φαίνεται, μην πάει αλλού το μυαλό σας.....- είναι ο κ***ς του... Τόσο γυμναστήριο ήθελα να 'ξερα που πήγε... Μόνο στο μυαλό...;;;;;;;

 

Υ.Γ: Επιτέλους, το Μαράκι το έκανε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλησε τον Φίλιππο, εννοώ...!!!! :lol::lol::lol::lol:

Το θυμάμαι το "Άνω Κάτω"! Ήταν από τα αγαπημένα μου, κι έπαιζε και κάποιος που μου άρεσε πολύ...

 

Ωραίο παιδί είναι όμως ο Ανανιάδης και καθόλου κοντός!

Απλώς έχουμε συνηθίσει τους άχαρους και το 1.73 το βλέπουμε νάνο...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είναι πάνω από 1,70! Για πρωταγωνιστής δεν κάνει :p Η μαρκέλα τον περνάει.. γι' αυτό μάλλον κυνηγάει την μαρία :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είναι πάνω από 1,70! Για πρωταγωνιστής δεν κάνει :p Η μαρκέλα τον περνάει.. γι' αυτό μάλλον κυνηγάει την μαρία :lol:

Είναι γύρω στο 1.73, τον είχα δει και από κοντά πέρυσι και εμένα, που είμαι 1.71 με περνούσε...

Αλλά το ύψος δεν έχει να κάνει με το αν είσαι ικανός πρωταγωνιστής, αλλά το ταλέντο! Δεν λέω ότι είναι κανένα φοβερό ταλέντο, αλλά για την ηλικία του μια χαρά τον παίζει τον ρόλο του....

Γενικότερα πάντως δεν πιστεύω ότι το ύψος κάνει τον άνθρωπο...

Link to comment
Share on other sites

Το θυμάμαι το "Άνω Κάτω"! Ήταν από τα αγαπημένα μου, κι έπαιζε και κάποιος που μου άρεσε πολύ...

 

Ωραίο παιδί είναι όμως ο Ανανιάδης και καθόλου κοντός!

Απλώς έχουμε συνηθίσει τους άχαρους και το 1.73 το βλέπουμε νάνο...:lol:

 

:lol::lol::lol:

 

Να σαι καλά έκανα καινούριο στομάχι. 1,73:lol: Όσο είναι ο Κούγιας 1,70κάτι άλλο τόσο είναι και ο Άνθιμος:p

 

Τώρα το πόσο καλός ηθοποιός είναι, είναι και λίγο θέμα γουστού, για έμενα αγγούρι δεν είναι. Στην καλύτερη περίπτωση αξιοπρεπής στη χειρότερη αδιάφορος.

 

Είδα και σήμερα μόνο το τέλος του επεισόδιου και έπεσα πάνω στο καλό. Επίτελους η Μάρια τον αρπάξε τον Φίλιππο. Απόφασισε να κοιτάξει λίγο ψηλότερα (κυριολεκτικά και μεταφορικά:p:lol: )

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Να σαι καλά έκανα καινούριο στομάχι. 1,73:lol: Όσο είναι ο Κούγιας 1,70κάτι άλλο τόσο είναι και ο Άνθιμος:p

 

Τώρα το πόσο καλός ηθοποιός είναι, είναι και λίγο θέμα γουστού, για έμενα αγγούρι δεν είναι. Στην καλύτερη περίπτωση αξιοπρεπής στη χειρότερη αδιάφορος.

 

Είδα και σήμερα μόνο το τέλος του επεισόδιου και έπεσα πάνω στο καλό. Επίτελους η Μάρια τον αρπάξε τον Φίλιππο. Απόφασισε να κοιτάξει λίγο ψηλότερα (κυριολεκτικά και μεταφορικά:p:lol: )

Αφού λέμε τον είδα από κοντά και είναι ψηλότερος από μένα που είμαι 1.71...:wacko:

Και είπαμε...το ύψος δεν κάνει τον άντρα...και τον άνθρωπο γενικότερα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανένας οτι το ύψος κάνει τον άνθρωπο. Υπάρχουν πολλοί πραγματικοί νάνοι οι οποίοι έχουν βγει στην τηλεόραση και είχαν επιτυχία! Πάντως έχει πολύ πλάκα το στυλάκι του.. πχ. όταν γύρισε στην εκο μοντα είχε πάρει μια πόζα και ένα ύφος... λες και έκανε πασαρέλα. Αλλά σε συνδιασμό με την εμφάνισή του προκαλεί γέλιο :lol:

Προκαλεί με αυτά που λέει και κάνει.. γι' αυτό ακούγονται και όλα αυτά τα σχόλια ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανένας οτι το ύψος κάνει τον άνθρωπο. Υπάρχουν πολλοί πραγματικοί νάνοι οι οποίοι έχουν βγει στην τηλεόραση και είχαν επιτυχία! Πάντως έχει πολύ πλάκα το στυλάκι του.. πχ. όταν γύρισε στην εκο μοντα είχε πάρει μια πόζα και ένα ύφος... λες και έκανε πασαρέλα. Αλλά σε συνδιασμό με την εμφάνισή του προκαλεί γέλιο :lol:

Προκαλεί με αυτά που λέει και κάνει.. γι' αυτό ακούγονται και όλα αυτά τα σχόλια ;)

Γιατί τι έχει η εμφάνιση του; ;)

Μια χαρά ωραίος είναι και καθόλου κοντός...1.73: κανονικό ύψος...:)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όχι τόσο η εμφάνισή του.. αλλά το στυλάκι του. Είναι πολύ ψωνισμένος.. και στην σειρά αλλά ακόμα περισσότερο στην πραγματικότητα :p Δεν ξέρω.. αλλά φαίνεται πολύ μινιόν στην τηλεόραση. Και σε σχέση με τα υπόλοιπα άτομα στην σειρά φαίνεται πραγματικά κοντός!!!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά όχι τόσο η εμφάνισή του.. αλλά το στυλάκι του. Είναι πολύ ψωνισμένος.. και στην σειρά αλλά ακόμα περισσότερο στην πραγματικότητα :p Δεν ξέρω.. αλλά φαίνεται πολύ μινιόν στην τηλεόραση. Και σε σχέση με τα υπόλοιπα άτομα στην σειρά φαίνεται πραγματικά κοντός!!!

Ίσως γιατί τα υπόλοιπα άτομα είνι υπερβολικά ψηλά...:lol:

Μια χαρά ύψος έχει...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως γιατί τα υπόλοιπα άτομα είνι υπερβολικά ψηλά...:lol:

Μια χαρά ύψος έχει...

 

Ναι.. Ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως γιατί τα υπόλοιπα άτομα είνι υπερβολικά ψηλά...:lol:

Μια χαρά ύψος έχει...

 

Κομματάκι υπερβολικό να είναι όλοι οι άλλοι άντρες γυναίκες πανύψηλοι:p

 

Τώρα για το 1,73 σορυ κίολας αλλα δυσκολεύομαι να το πιστέψω. Πρέπει να τον δω από κόντα για να το δεχθώ (πως είναι δύνατον στη σειρά δεν περνάει κανέναν μα κάνεναν από τους άντρες σε μπόι και του ρίχνουν και μερικές γυναίκες, και δεν εννοώ τα μοντέλα:lol: )

 

Τώρα γι αυτό που είπες πριν ότι το ύψος δεν κάνει το άνθρωπο σίγουρα. Μα νομίζεις πως αυτά που λέμε για τον Άνθιμο τα λέμε επειδή είναι κόντος? Κάθε άλλο. Απλά είναι ένα τρόπος το ύψος του να τον θάψουμε γιατί είναι τόσο μεγάλη ψωνάρα. Όπου σταθεί και όπου βρέθει σε συνεντεύξεις διαλάλει πόσο μεγάλος εράστης είναι, πόσο έχει βαρεθεί να είναι sex symbol:X και δεν συμαζεύεται. Γι αυτό του τα χώνουμε. Γιατί νομίζει ότι είναι ο ένας και μονάδικος. Αναριωτιέμαι πως δεν έχει ξεκινήσει ακόμη να μιλάει για διεθνή καριέρα και χόλιγουντ.:lol::p

 

Edit: Πως και δεν σχολιάσε κάνεις το φιλί Μαρίας-Φίλιππου? Μπαίνουμαι στην τελική ευθεία του love triangle τώρα που ο Αλέξης χωρίζει με τη Μαρκέλα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Η Μαρκέλλα έπρεπε να τον σουτάρει πρώτη τον Αλέξη. Με τέτοιο τρόπο που της φέρθηκε, πολύ ξεφτίλα!

 

Επίσης μας έβγαλαν την πίστη Μαρία+Φίλιππος... που να κάνουν και ... σεχ!! θα πάει 4ετία *LOL*!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Η Μαρκέλλα έπρεπε να τον σουτάρει πρώτη τον Αλέξη. Με τέτοιο τρόπο που της φέρθηκε, πολύ ξεφτίλα!

 

Οντως ειναι για πολυ ξυλο ο Αλεξης!Αλλα μαλλον παραταει αυτος τη Μαρκελλα για να φανει οτι εκεινος θελει να ειναι με τη Μαρια.

 

Παντως εγω ψιλοαγγουρι τον θεωρω ως ηθοποιο..οπως κ τους περισσοτερους σε αυτη τη σειρα! :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...