Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίμενε στη στάση λεωφορείο το πρωί και φυσικά είχε αργήσει! την παίρνει τηλέφωνο η Μαρκέλλα για να της πει πως δεν θα μπορεί να την καλύψει αν αργήσει και δει η Μαρία ότι δεν είναι εκεί και γενικά της λέει να τσακιστεί να πάει γρήγορα. Και βγαίνει στο δρόμο να κάνει ωτο-στοπ και σταματάει ο παλιατζής!!! και την βάζει στο πίσω μέρος μαζί με τα παλιαντζίδικα!!! και το κορυφαίο: με το που φτάνει στην Ecomoda έξω είναι όλες οι κοπελιές και την βλέπουν!
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περίμενε στη στάση λεωφορείο το πρωί και φυσικά είχε αργήσει! την παίρνει τηλέφωνο η Μαρκέλλα για να της πει πως δεν θα μπορεί να την καλύψει αν αργήσει και δει η Μαρία ότι δεν είναι εκεί και γενικά της λέει να τσακιστεί να πάει γρήγορα. Και βγαίνει στο δρόμο να κάνει ωτο-στοπ και σταματάει ο παλιατζής!!! και την βάζει στο πίσω μέρος μαζί με τα παλιαντζίδικα!!! και το κορυφαίο: με το που φτάνει στην Ecomoda έξω είναι όλες οι κοπελιές και την βλέπουν!

 

:lol: :lol: :lol:

 

Απίστευτη είναι. Πρέπει να χε γέλιο

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Θα επιστρέψει στη σειρά ο Φίλιππος?:wacko:

 

Εγώ νόμιζα ότι τελίωσε οριστικά μετά τη χυλόπιτα που έφαγε από τη Μάρια όταν αποχαιρετήθηκαν.

 

Στο επεισόδιο της Δευτέρας του Πάσχα, μιλάει με την Τζίνα ο Φίλιππος, και θα έχουμε ευχαριστες εξελίξεις...

Συν ότι, στο επεισόδιο της Τρίτης που μας πέρασε, έδειξε Φίλιππο από Παρίσι, να σκέφτεται το Μαράκι, ενώ και η κυρά Καίτη έμαθε για τον Φίλιππο, από την φωτό... Επομένως τρέχει το πράγμα ακόμη...:happy::happy:

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Άνετα βγαίνουν τα 48 επισόδια ακόμα λοιπόν.. :p ελπίζω να μην το συνεχίσουν και τον επόμενο χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

Άνετα βγαίνουν τα 48 επισόδια ακόμα λοιπόν.. :p ελπίζω να μην το συνεχίσουν και τον επόμενο χρόνο.
Toυ χρόνου δεν πρόκειται να συνεχιστεί, αλλά, εάν τώρα μία μέρα διαρκεί 15 επεισόδια, πώς θα περάσουν μέσα σε 48 επεισόδια 6+ ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ ΜΗΝΕΣ;;;;;;;;;;; :confused::confused::confused::blink::blink::blink:Αυτό πραγματικά το έχω μεγάλη απορία !!!!!!!! :wacko:
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

μετα την μεταμορφωση νιωθω οτι βγαζει το αληθινο της στυλακι...

δηλ τoy ψωνιου:P

Η Μαρία όπως θα έπρεπε να είναι....( Μάλλον ήπιε Coca-Cola Zero... :p:p:lol::lol::lol: )
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

μου την σπαει παρα πολυ τωρα παρα πολυ σπαστικη εγινε με αυτο το υφακι του αφεντικου απο οτι φαινεται της βγαινει πολυ φυσικο και στην προσωπικη της ζωη ετσι πρεπει να ειναι
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια???

η μεταμορφωση της Μαριας σε σκηλα??:blink:

 

μετα την μεταμορφωση νιωθω οτι βγαζει το αληθινο της στυλακι...

δηλ τoy ψωνιου:P

 

μου την σπαει παρα πολυ τωρα παρα πολυ σπαστικη εγινε με αυτο το υφακι του αφεντικου απο οτι φαινεται της βγαινει πολυ φυσικο και στην προσωπικη της ζωη ετσι πρεπει να ειναι

 

Ωραιο topic,να κοροιδευουμε την Μαρια.:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Πολυ ηλιθια σειρα,δεν εχω καταλαβει ακομα τι γινετε{ποτε μου δεν την εχω δει}αλλα ξερω οτι μια ασχημη εγινε ομορφη και τωρα την κοροιδευετε περισσοτερα.Θα δω μια φορα να δω αν ειναι ωραιο και θα γραψω τις εντυπωσεις μου:p:p:p:p

 

Παντως εμενα ποτε δεν μου αρεσε καμια ελληνικη σειρα εκτος το <10 λεπτα κυρηγμα>.Αν και τα περισσοτερα παιδια στην ηλικα μου λιωνουν μπροστα στην tv και τσακιζοντας σοκολατες,εγω προτιμω να βγαινω εξω και να κανω τσαρκες με το μηχανακι και οτιδηποτε αλλο

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο topic,να κοροιδευουμε την Μαρια.:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Πολυ ηλιθια σειρα,δεν εχω καταλαβει ακομα τι γινετε{ποτε μου δεν την εχω δει}αλλα ξερω οτι μια ασχημη εγινε ομορφη και τωρα την κοροιδευετε περισσοτερα.Θα δω μια φορα να δω αν ειναι ωραιο και θα γραψω τις εντυπωσεις μου:p:p:p:p

 

Παντως εμενα ποτε δεν μου αρεσε καμια ελληνικη σειρα εκτος το <10 λεπτα κυρηγμα>.Αν και τα περισσοτερα παιδια στην ηλικα μου λιωνουν μπροστα στην tv και τσακιζοντας σοκολατες,εγω προτιμω να βγαινω εξω και να κανω τσαρκες με το μηχανακι και οτιδηποτε αλλο

Ποιός σου 'πε ρε παιδί ότι όλοι όσοι βλέπουν Μάρια, είναι κολλημένοι μπροστά σε μία τηλεόραση και τρώνε όλη μέρα σοκολάτες;;; Προτιμώ το παιδί μου να βλέπει μαρία, παρά να σκοτώνεται κάθε μέρα με τα μηχανάκια στους δρόμους... Δικαιολογείσαι από την ηλικία σου...

 

Υ.Γ: Κι επειδή είσαι τσιπιρίκι (13 ετών μόνο), πρόσεχε όταν βγαίνεις έξω με το μηχανάκι, να μην τρέχεις και να φόρας κράνος...:)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Ποιός σου 'πε ρε παιδί ότι όλοι όσοι βλέπουν Μάρια, είναι κολλημένοι μπροστά σε μία τηλεόραση και τρώνε όλη μέρα σοκολάτες;;; Προτιμώ το παιδί μου να βλέπει μαρία, παρά να σκοτώνεται κάθε μέρα με τα μηχανάκια στους δρόμους... Δικαιολογείσαι από την ηλικία σου...

 

Υ.Γ: Κι επειδή είσαι τσιπιρίκι (13 ετών μόνο), πρόσεχε όταν βγαίνεις έξω με το μηχανάκι, να μην τρέχεις και να φόρας κράνος...:)

 

Ε,οι περισσοτεροι αυτο κανουν..............{ενταξει εσυ οχι:p}

 

Εγω παντως προτιμω να σκοτωνομαι με το μηχανακι παρα να βλεπω καθε επεισοδιο της Μαριας και να πηγαινω την αλλη μερα στο σχολειο <παιδια το ειδατε το επεισοδιο της Μαριας χθες,αχου ηταν τρομερο>..........Ασε που και οι περισσοτεροι το κακολογουν.......

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αλίμονο. Σιγά μην κάνετε έτσι στο σχολείο να σας αποκαλέσουν .....:mad:

 

Άι ρε κομπλεξικοί:down: που νομίζετε ότι κάποιοι είστε

 

Btw, την θάψατε την Αγγελική ρε παίδες:p

Μια μεταμόρφωση είπε να κάνει η γυναίκα:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αλίμονο. Σιγά μην κάνετε έτσι στο σχολείο να σας αποκαλέσουν .....:mad:

 

Άι ρε κομπλεξικοί:down: που νομίζετε ότι κάποιοι είστε

 

Btw, την θάψατε την Αγγελική ρε παίδες:p

Μια μεταμόρφωση είπε να κάνει η γυναίκα:lol::D

 

Ποιος ειναι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ????????

 

 

Και πια Αγγελικη λες????????

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και πια Αγγελικη λες????????

 

Αγγελική λένε την Μαρία την άσχημη στην πραγματικότητα..;):rolleyes:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Έμπλεξαν τα μπούτια τους τα 13χρονα.... :wacko::wacko::wacko: :lol::lol::lol: :p:p:p
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Ε,οι περισσοτεροι αυτο κανουν..............{ενταξει εσυ οχι:p}

 

Εγω παντως προτιμω να σκοτωνομαι με το μηχανακι παρα να βλεπω καθε επεισοδιο της Μαριας και να πηγαινω την αλλη μερα στο σχολειο <παιδια το ειδατε το επεισοδιο της Μαριας χθες,αχου ηταν τρομερο..........Ασε που και οι περισσοτεροι το κακολογουν.......

 

προσεξε γιατι συνηθως οταν βριζουμε και κοροιδευουμε κατι,προσπαθουμε να πεισουμε για κατι τους αλλους:shifty:...προσεχε μην σου γυρισει μπούμερανγκ...:!:

Link to comment
Share on other sites

Έμπλεξαν τα μπούτια τους τα 13χρονα.... :wacko::wacko::wacko: :lol::lol::lol: :p:p:p

 

 

Μην μου πεις...............

 

Δεν το πιστευω................

 

13χρονων παιδι ολοκληρος αντρας να μην ξερει το πραγματικο ονομα της Μαριας,τι να τα κανει τα Μαθηματικα και την Φυσικη αμα δεν ξερει τα βασικα της Τηλεορασης.......................

 

Ελπιζω να με συγχωρεσετε,απο εδω και περα δεν θα χασω επεισοδιο,θα τα μαθω ολα.................

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

προσεξε γιατι συνηθως οταν βριζουμε και κοροιδευουμε κατι,προσπαθουμε να πεισουμε για κατι τους αλλους:shifty:...προσεχε μην σου γυρισει μπούμερανγκ...:!:

 

Τι εννοεις,οτι θελω να σας πεισω ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ Μαρια???????

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ????????

 

 

Και πια Αγγελικη λες????????

οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

την δαλιανη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

Μην μου πεις...............

 

Δεν το πιστευω................

 

13χρονων παιδι ολοκληρος αντρας να μην ξερει το πραγματικο ονομα της Μαριας,τι να τα κανει τα Μαθηματικα και την Φυσικη αμα δεν ξερει τα βασικα της Τηλεορασης.......................

 

Ελπιζω να με συγχωρεσετε,απο εδω και περα δεν θα χασω επεισοδιο,θα τα μαθω ολα.................

αφου δεν σου αρεσει η σειρα,μπηκες,το ειπες ,οκ...γιατι συνεχιζεις να ποσταρεις και δημιουργεις εριδες?

 

Τι εννοεις,οτι θελω να σας πεισω ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ Μαρια???????
.....................μην κανεις απανωτα ποστ.χρησιμοποιησε το κουμπακι της τροποποιησης και αυτο της πολλαπλης παραθεσης
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...