Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΛΕΟΣ

 

εσενα πρεπει να σε δω

Πρεπει να εισαι πολυ κουκλα γιατι αν θυμαμαι καλα και σε αλλο θεμα κανεις δε σου αρεσε και ολοι σου προκαλουσαν απεχθια οποτε πρεπει να ξερω απο πρωτο χερι ποιος θα ειναι ο τυχερος που θα εχει το κλειδι για την καρδια σου, τοσο κουκλα που εισαι

 

:)

:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εσενα πρεπει να σε δω

Πρεπει να εισαι πολυ κουκλα γιατι αν θυμαμαι καλα και σε αλλο θεμα κανεις δε σου αρεσε και ολοι σου προκαλουσαν απεχθια οποτε πρεπει να ξερω απο πρωτο χερι ποιος θα ειναι ο τυχερος που θα εχει το κλειδι για την καρδια σου, τοσο κουκλα που εισαι

 

:)

Ακομη κι αν μιλας ειρωνικα,η αληθεια ειναι οτι εχω εξεζητημενα γουστα. Αλλα ο Μαραγκακης ετσι κ αλλιως ειναι σα φλωρος.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ

πες μου εσυ καποια πλην εσενα που δεν της αρεσει ο μαραγκακης!

 

και κατι ον τοπικ.

μηπως η μαρια η ασχημη και τα αλλα τα σχετικα...κλεβουν και απο την ταινια "secretary" ??

 

deb εισαι θεα! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

πες μου εσυ καποια πλην εσενα που δεν της αρεσει ο μαραγκακης!

Εγω που δεν τον θυμαμαι καν, μετραω;:p

Δεν εχουν ολες τα ιδια γουστα φιλε mplip. Πολλες κοπελες δεν ειναι "της μαζας"

στο θεμα του ποιον θεωρουν ωραιο.;) Εμενα δεν μ'αρεσουν οι μισοι και βαλε απο τους -και καλα- "ζεν πρεμιε"...

 

Ον τοπικ, παω να δω Μαρια...:p :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν ολες τα ιδια γουστα φιλε mplip. Πολλες κοπελες δεν ειναι "της μαζας"

στο θεμα του ποιον θεωρουν ωραιο.;) Εμενα δεν μ'αρεσουν οι μισοι και βαλε απο τους -και καλα- "ζεν πρεμιε"...

 

 

Έχεις απόλυτο δίκιο.

:love:
Link to comment
Share on other sites

εμενα δε μου αρεσει κανενας ζεν πρεμιε απο αυτους που αρεσουν ευρεως.ουτε πορωνομαι γενικα με ηθοποιους,τραγουδιστες κ μοντελα.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το σημερινό αν και οι σκηνές με τους γονείς της ήταν τελείως για τα μπάζα..

Πάντως καλά θα ήταν να έδιναν καμμιά δουλειά στη Μαρία .. να κατεβεί στη πόλη όπως στο Ugly Betty.

Με περισσότερες εξωτερικές σκηνές χορταίνει το μάτι πάντως.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

pote teleiwnei to sirial?
Οταν φαφουτιασει η Μαρια και δεν θα μπορει να φοραει πια σιδερακια.:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το σημερινο επεισοδιο ,δεν μπορειτε να πειτε? Επαθε ο καημενος ο Αλεξης όταν περιμενε το top-model, που συμφωνα με το προγραμμα ταιριαζει,να κανει την εμφανιση του στην οθονη του υπολογιστη και βγηκε η Μαρια:!: :!: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pote teleiwnei to sirial?

 

Η κολομβιανη βερσιον ειχε 175 επεισοδια, η μεξικανικη κοντευει να φτασει τα 250 και συνεχιζει ακαθεκτη.

Πιστευω οτι το ποσα επεισοδια θα κανει εδω θα καθοριστει μαλλον απο τις τηλεθεασεις. Αμα συνεχισει να τραβαει η σειρα φοβαμαι οτι θα ξεπερασει τα 250 επεισοδια (τουλαχιστον).

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Πάντως καλά θα ήταν να έδιναν καμμιά δουλειά στη Μαρία .. να κατεβεί στη πόλη όπως στο Ugly Betty.

 

Η σειρά ακολουθεί πιστά το σενάριο της Κολομβιανής Betty la fea και δεν βλέπω το λόγο να σταματήσει να το κάνει και να ακολουθήσει το αμερικάνικο ριμέικ. Η μόνη διαφορά τους για την ώρα με το Κολομβιανό είναι ότι τα δικά μας επεισόδια είναι μικρότερα σε διάρκεια (για να κρατήσει περισσότερο καιρό η σειρά). Η Ugly betty είναι εβδομαδιαία σειρά, βασίζεται μεν και αυτή στη Betty la fea αλλά σίγουρα και δεν μπορεί να είναι ίδια με αυτή γιατί θα τη βλέπανε μόνο οι ισπανόφωνοι μετανάστες.

 

 

Όσο για τον αριθμό των επεισοδίων ελπίζω να μη γίνει σε εμάς ότι και στη Γερμανία και το Μεξικό που ξεπέρασε τα 250 επεισόδια με ότι αυτό συνεπάγεται. Ελπίζω το mega να συνεχίσει να κάνει "μικρά" επεισόδια (σε σχέση με τη πρωτότυπη betty) και όταν έρθει η ώρα να τελειώσει να τελειώσει, αντί να συνεχίσει με ελληνικές εμπνεύσεις όπως άλλα remakes (Απαγορευμένη αγάπη-Σουηδία, Για μια θέση στον ήλιο-Ιταλία που ξέφυγαν χιλιόμετρα μετά το πρώτο χρόνο).

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, εμάς πέρα από ότι είναι μικρά επεισόδια, πολλές σκηνές είναι κι βαρετές..

 

Δε διαφωνώ αλλά είναι λογικό για καθημερινή σειρά ;)

 

Πάντως και αυτές οι βαρετές σκηνές (πχ η χθεσινή με τους γονείς της Μαρίας στο αμάξι) υπάρχουν και στην πρωτότυπη -ολόιδιες ή παρόμοιες- αλλά είναι πιο μικρές σε διάρκεια και πιο γρήγορες.

 

Αυτή τη στιγμή η Άσχημη Μαρία (ως Μαρία και όχι ως Αγγελική Δαλιάνη) είναι στον Όμορφο Κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Nai polli pseutiki sinenteuxi.. anti na tis parei sinenteuxi ws ithopoio tin pire ws xaraktira tis seiras..
Link to comment
Share on other sites

Nai polli pseutiki sinenteuxi.. anti na tis parei sinenteuxi ws ithopoio tin pire ws xaraktira tis seiras..

Ισως για να μην χαλασει το προφιλ της ασχημης, σεμνης, θεουσας, αφελης κοπελιτσας που εχει δημιουργηθει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η κοπέλα δεν "λέει" με τίποτα για Μαρία η Άσχημη!

 

Δεν έχω δει τη σειρά, αλλά τα τρέιλερ και μόνο είναι φριχτα!

Συμφωνώ με κάποια παιδιά που το είπαν ήδη: η Ugly Betty είναι ΚΛΑΣΕΙΣ ανώτερη (όπως, δυστυχώς γίνεται και με το 99,99% των ελληνικών σειρών όταν συγκρίνονται με αμερικάνικες!)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η κοπέλα δεν "λέει" με τίποτα για Μαρία η Άσχημη!

 

Δεν έχω δει τη σειρά, αλλά τα τρέιλερ και μόνο είναι φριχτα!

Συμφωνώ με κάποια παιδιά που το είπαν ήδη: η Ugly Betty είναι ΚΛΑΣΕΙΣ ανώτερη (όπως, δυστυχώς γίνεται και με το 99,99% των ελληνικών σειρών όταν συγκρίνονται με αμερικάνικες!)

Αν εννοεις οτι ειναι κακασχημη η ξενη, ναι εχεις δικιο.:blink:

 

Εγω την παω την δικια μας, ειναι συμπαθητικη...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό, αλλά η Betty είναι και καλή ηθοποιός!

Σε αντίθεση με την ελληνίδα!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

H America Ferrera είναι χωρίς αμφιβολία τοπ και κατάλληλη για το ρόλο.

Και περαν τούτου στο ελληνικό, αυτό με τον πολύ αυτοσαρκασμό δεν βγαίνει και πολύ καλά..

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

anti na tis parei sinenteuxi ws ithopoio tin pire ws xaraktira tis seiras..

 

Υπάρχει νομίζω όρος στο συμβόλαιο της, ότι δεν μπορεί να κάνει δημόσιες εμφανίσεις όπως είναι κανονικά, αλλά μόνο όπως εμφανίζεται στο σίριαλ. Παρόμοια υποχρέωση είχαν και στις άλλες χώρες οι πρωταγωνίστριες των εκεί εκδοχών της σειράς...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η σειρα!!!!!!Μου αρεσει αρκετα αλλα δεν ειναι ασχημη η κοπελα θα μπορουσαν με μακιγιαζ να της προσθεσουν κανενα σπυρακι λιγο μουστακι λιγο μουσακι κατι βρε παιδι μου ειναι πολυ γλυκια!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

σκετη αντιγραφη ξενης σειρας ειναι.

εχει λιγη φαση παντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...