Jump to content

The Legend of Zelda:Twilight Princess


rebelion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 68
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εγω το τερματισα στις 33 ωρες αλλα πηγαινα αρκετα βιαστηκα, εχω αφησει πολλα σεντουκια σε dungeons. Οπου θελετε βοηθεια ρωτηστε με, προσωπικα δε το βρηκα πολυ δυσκολο - σε αλλα Zelda ειχα χρησιμοποιησει guide οχι ομως σε αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Για πες ramparter μιας και το τερματισες Twilight princess η Ocarina of time?Ποιο σε κερδισε περισσοτερο?

 

(bytheway βαλε το wii number στην υπογραφη σου και κανε με register!)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 79% και δε θα σταματήσω μέχρι να πάρω το τελευταίο ρούχο....

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σε θεμα gameplay ειναι κορυφη το TP αλλα προς το τελος μου φανηκε οτι η δραση αναμεσα στα dungeons μειωθηκε αποτομα, γι'αυτο και το τερματισα γρηγορα.

Χαλαρα το TP δε με κερδισε οσο το ΟοΤ αλλα ενταξει οταν επαιξα το δευτερο ημουν 12 χρονων και το παιχνιδι μου χε παρει πολυ καιρο να το τελειωσω. Το TP το εβγαλα πολυ πιο γρηγορα χωρις να κολησω πουθενα. Ακομη δεν ειμαι πολυ σιγουρος για να χω ολοκληρωμενη αποψη πανω στο TP , εχω αφησει αρκετα πραματα να κανω και θα θελα να το παιξω 1-2 φορες ακομη απ'τη αρχη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εφτασα το 95.1%! :D

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...