Jump to content

The Legend of Zelda:Twilight Princess


rebelion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ποιο σημειο εχετε φτασει?

 

εγω λογω ενος προβληματοσ με τη sensor bar το ψιλοπαρατησα τωρα τελευταια..μολις ειχα ολοκληρωσει το 2ο dungeon που παιρνεις το τοξο..

 

πραγματικα απο τα καλυτερα games που εχω παιξει(αν οχι το καλυτερο..)..όσο προχωραει γινεται πολυ πιο ενδιαφερον..σε προκαλει να εξερευνησεις..

 

ισως να ειναι ιεροσυλια αλλα οσο εχω παιξει μεχρι τωρα νομιζω ειναι καλυτερο απο το ocarina of time..ισως στα σημεια αλλα ειναι καλυτερο..:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 68
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ μόλις ξαναέγινα λύκος...Είμαι δηλαδή λίγο μετά το 1ο Dungeon. Παραδέχομαι οτι το ψιλοάφησα στην άκρη αυτές τις μέρες γιατί έπαιζα Red Steel και Rayman, αλλά σήμερα ξαναξεκίνησα. Με έχει χάσει η σχολή μου τελείως με αυτά και με αυτά! :P

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είπα να πέσω να κοιμηθώ. Σκέφτηκα να ξαναβάλω όμως για λίγο το Ocarina of time να το θυμηθώ.

Πραγματικά ανατρίχιασα. Κάθε φορά που το ξαναβάζω καταλαβαίνω γιατί λατρεύω αυτό το παιχνίδι.

 

Αν το καινούριο πλησιάζει το παλιό θα τρέξω αύριο να το πάρω. Αν τελικά το ξεπερνάει θα έχω ένα μόνιμο χαμόγελο μέχρι να βγει καλύτερο. Μετά θα μεγαλώσει και άλλο.....

 

 

Όποιος δεν έχει παίξει το Ocarina of time να ψάξει όπωσδηποτε να το βρει και να παίξει. Είναι ένα παιχνίδι που μένει αξέχαστο. Είναι ΕΠΙΚΟ!!!!

 

Ελπίζω και το καινούριο να είναι κορυφαίο.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ δύσκολο το 3 dungeon(το dungeon στη θάλασσα είναι κατ εξοχήν δύσκολο επίπεδο βλ. πέμπτο ocarina of time)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ δύσκολο το 3 dungeon(το dungeon στη θάλασσα είναι κατ εξοχήν δύσκολο επίπεδο βλ. πέμπτο ocarina of time)

 

Tetoia lege mou... opou nanai ftanw k egw sto 3o:rolleyes: simplirwsa ta tears k ksana egina Link. To vid pou mesolavei ola ta lefta!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει σε ένα σημείο. Στο σημείο που είμαι Wolf και μόλις εμφανίστηκε στον κανονικό κόσμο και πρέπει να πάω να πάρω το Sword και την Ασπίδα. Αλλα δεν μπορώ να μπω μέσα στο σπίτι πάνω από την ταράτσα γιατί όποτε πάω να ανεβώ από τον μιυλο με χτυπάει ένας Αετός

 

Πρέπει να κάνω κάτι άλλο για να μην έρχεται ο αετός ?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση στον GreekMu πρεπει να πας από πίσω του κ να τον τρομάξεις θα πας στο shop κ από εκεί θα πηδήξεις

Αν μαρκάρεις το μην μου θα το δεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους το έβγαλα τώρα είμαι έτοιμος να πάρω το καλό σπαθί αρκεί να λύσω τον γρίφο με τα αγάλματα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τερμάτισα. Τώρα μένει να μαζέψω τα πάντα...

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κ τόσο μεγάλο τελικά...

Εγώ μόλις πήγα στο 4ο dungeon πήρα την καλή ασπίδα,σπαθί κ συνεχίζουμε

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Καταραμενο 3ο dungeon..εχω ψιλοκολησει και αντε να βρεις ακρη τωρα..:confused:

 

παντως το παιχνιδι πρεπει να ειναι τεραστιο..ειμαι 3ο dungeon και ακομα νιωθω οτι βρισκομαι στην αρχη..

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει για το dungeon. Το παιχνίδι έχει τουλάχιστον 7 επίπεδα εγώ έχω κολλήσει στο δρόμο για το 5ο.Εξαιρετικό το zelda τεράστιο αλλά με ενδιαφέρον

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Rebelion μολις σε εκανα register στο Wii μου..:)

 

ok αλλα πρεπει να βαλεις και συ στην υπογραφη σου το Wii number..χρειαζεται και οι δυο να κανουν register για ανταλλαγη μηνυματων,mii's και online gaming!;)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους εδω.Τρομερο το παιχνιδι......προς το παρον εχω κολλησει στις γεφυρες που γυριζουν ασυγχρονα και λιγο πριν οπως στο μπαουλο που κρεμεται απο το ταβανι...Καμμια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι εκει που με βοηθουν οι μαιμουδες.Εχω 3 μεχρι στιγμης και φοβαμαι οτι πρεπει να βρω και αλλη μαιμου.Απο επιπεδα μην με ρωτας....παντως λυκος εγινα και τωρα ειμαι παλι ανθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...