Jump to content

Αναζήτηση δώρων: Ιδέες/Προτάσεις


AngeloDion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστυχως δεν υπαρχει κατι που να μου εχει πει οτι θελει

 

για το κόσμημα που σου είπα? δεν ξέρω πόσο περίπου κοστίζουν αλλά πιστεύω ότι μπορείς να βρεις κάτι όμορφο με 100Ε.

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 416
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για το κόσμημα που σου είπα? δεν ξέρω πόσο περίπου κοστίζουν αλλά πιστεύω ότι μπορείς να βρεις κάτι όμορφο με 100Ε.

 

να σου πω την αληθεια δεν με ενθουσιαζει πολυ το κοσμημα γιατι δεν φοραει πολλα πραγματα ειναι αρκετα μοντερνα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
το αγορι μου εχει γενεθλια σε λιγες μερες αλλα εχω ξεμεινει απο χρηματα!!! τι να του παρω... περιμενω ιδεες και λυσεις!!!:O
Link to comment
Share on other sites

Σκεψου κατι φθηνο και συμβολικο.

Δεν σου ερχεται στο μυαλο κατι που θελει εδω και καιρο να αγορασει αυτος απο μονος του?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα..στην επετειο θα του παρεις καβουρα;;και τα χριστουγεννα να του παρεις βαλιτσακι για τα εργαλεια.

 

 

και ομως εχω παρει εργαλειοθηκη δωρο στο φιλο μου!

(και δεν ειναι ο μπομπ ο μαστορας!:lol:)

Link to comment
Share on other sites

το αγορι μου εχει γενεθλια σε λιγες μερες αλλα εχω ξεμεινει απο χρηματα!!! τι να του παρω... περιμενω ιδεες και λυσεις!!!:O

κι εμεις περιμενουμε στοιχεια οπως¨: ποσο καιρο ειστε μαζι?τι ηλικια εχει?με τι ασχολειται?το "εχω ξεμεινει " να το εκλαβουμε ως "βρειτε δωρο μεχρι 20ε"?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κι εμεις περιμενουμε στοιχεια οπως¨: ποσο καιρο ειστε μαζι?τι ηλικια εχει?με τι ασχολειται?το "εχω ξεμεινει " να το εκλαβουμε ως "βρειτε δωρο μεχρι 20ε"?

 

Δώρο μέχρι 20 ευρώ δεν μπορώ να σκεφτώ...Αν θες σε budget παραπάνω από 60 έχω μπόλικες ιδέες όπως συλλεκτική μπλούζα συγκροτήματος που του αρέσει, παπούτσια που να θέλει να αγοράσει και απλά δεν έχει αξιωθεί ακόμα να πάει κτλ κτλ

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

μπορει να φτιαξει κατι μονη της...

δεν θελει κοπο ουτε λεφτα αλλα συναισθημα και θεληση...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μπορει να φτιαξει κατι μονη της...

δεν θελει κοπο ουτε λεφτα αλλα συναισθημα και θεληση...

 

Και μπόλικη φαντασία...Στα γεννέθλια του καλού μου εγώ πάντως προσπάθησα (και το τονίζω το προσπάθησα γιατί τελικά απέτυχα) να του φτιάξω το αγαπημένο του γλυκο το οποίο δεν είχα δοκιμάσει ποτέ μου να φτιάξω...Όπως προείπα απέτυχα διότι μου βγήκε κάπως...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου γινεται κουμπαρος και το ζευγαρι ειπε να του παρουν δωρο! Δυστυχως ομως εχει και φορητο και φλατ τηλεοραση... Μου ανεθεσε να του βρω δωρο που θα ζητησει, αλλα ακομη δεν εχω βρει κατι που να του λειπει (δε θελει κοσμηματα και ρολογια). Μηπως εχετε καμια καλη προταση?:wink:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου γινεται κουμπαρος και το ζευγαρι ειπε να του παρουν δωρο! Δυστυχως ομως εχει και φορητο και φλατ τηλεοραση... Μου ανεθεσε να του βρω δωρο που θα ζητησει, αλλα ακομη δεν εχω βρει κατι που να του λειπει (δε θελει κοσμηματα και ρολογια). Μηπως εχετε καμια καλη προταση?:wink:

 

Bιντεοκαμερα εχει??ψηφιακη??:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Bιντεοκαμερα εχει??ψηφιακη??:rolleyes:

Τον ρωτησα και δυστυχως τα εχει και αυτα!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Με κονσόλες ασχολείται;

Κανένα Xbox 360, PS3, Wii;

Κανένα iPod Touch ή iPhone;

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

παρτε του ενα beer bartender

πιστευω οτι ειναι μια δελεαστικη προταση

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!σας εχω και εγω μια καπως δυσκολη περιπτωση θα ελεγα!!!Το αγορι μου εχει γενεθλια και θελω ενα δωρο..περιπου μεχρι 100€..δεν βρηκα κατι να μου αρεσει..θελω να ειναι χρησιμο(οχι αρκουδακια πχ) αλλα οχι ρουχα...Ειναι 22 του αρεσει το γυμναστηριο και οι υπολογιστες...καμια ιδεα??
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!σας εχω και εγω μια καπως δυσκολη περιπτωση θα ελεγα!!!Το αγορι μου εχει γενεθλια και θελω ενα δωρο..περιπου μεχρι 100€..δεν βρηκα κατι να μου αρεσει..θελω να ειναι χρησιμο(οχι αρκουδακια πχ) αλλα οχι ρουχα...Ειναι 22 του αρεσει το γυμναστηριο και οι υπολογιστες...καμια ιδεα??

 

 

αν έχει λάπτοπ πάρε μία βάση http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=21&category=69977955

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!σας εχω και εγω μια καπως δυσκολη περιπτωση θα ελεγα!!!Το αγορι μου εχει γενεθλια και θελω ενα δωρο..περιπου μεχρι 100€..δεν βρηκα κατι να μου αρεσει..θελω να ειναι χρησιμο(οχι αρκουδακια πχ) αλλα οχι ρουχα...Ειναι 22 του αρεσει το γυμναστηριο και οι υπολογιστες...καμια ιδεα??

 

wii fit.

 

Θα γυμνάζεται και θα ασχολείται με gaming :p

 

Απλά δώσε κάτι παραπάνω :p

Link to comment
Share on other sites

Αφου του αρεσουν και οι υπολογιστες παρ του μια καρτα γραφικων.:p

 

μολις πηρε καινουριο υπολογιστη:mad:

 

wii fit.

 

Θα γυμνάζεται και θα ασχολείται με gaming :p

 

Απλά δώσε κάτι παραπάνω :p

 

πραγματικα δεν κανει κατι αλλο!!:)

Link to comment
Share on other sites

Περι υπολογιστη μπορεις να του παρεις αρκετα πραγματα.Ας πουμε ενα συστημα ηχειων η αν του αρεσουν παιχνιδια αγωνων ταχυτητας μια τιμονιερα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περι υπολογιστη μπορεις να του παρεις αρκετα πραγματα.Ας πουμε ενα συστημα ηχειων η αν του αρεσουν παιχνιδια αγωνων ταχυτητας μια τιμονιερα.

 

αα αυτο με τα ηχεια μου αρεσε!!κατι αλλο για υπολογιστες για ενναλακτικη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...