Jump to content

boitheia


thesslove
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια παιδια εχω αγορασει ενα αντιγραφικο dvd της lg το οποιο γραφει επανω σε cd lightscribe μηπως ξερει να μου πει κανεις πως γινετε ολη αυτη η διαδικασια εκανα εγγατασταση το cd που μου δωσανε αλλα δεν ξερω τιποτα παραπανω αγορασα αδεια cd και dvd lightscribe αλλα δεν ξερω πως να το κανω να σχεδιασει επανω στο δισκο
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδια εχω αγορασει ενα αντιγραφικο dvd της lg το οποιο γραφει επανω σε cd lightscribe μηπως ξερει να μου πει κανεις πως γινετε ολη αυτη η διαδικασια εκανα εγγατασταση το cd που μου δωσανε αλλα δεν ξερω τιποτα παραπανω αγορασα αδεια cd και dvd lightscribe αλλα δεν ξερω πως να το κανω να σχεδιασει επανω στο δισκο

 

Αν θες μπορείς να αναφέρεις το μοντέλο που έχεις...:rolleyes:

Μήπως μπορώ να σε βοηθήσω...:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι LG?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ απλο, το γραφεις και μετα οταν ειναι να πρινταρεις απλα σου βγαζει ενα υποδειγμα οπως το NERO COVER Designer kai οταν τελειωσεις με αυτο που εχεις φτιαξει το προγραμμα απο μονο του σου λεει να γυρισεις το dvd αναποδα, επιλεγεις και την αναλυση και σε 15~45 λεπτα εχει ετοιμο "ψημενο" το dvdακι σου.

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

1. Πριν ρωτήσεις κάτι πρέπει να χρησιμοποιείς την Αναζήτηση ή/και το Google. Στην προκειμένη περίπτωση, το πρώτο αποτέλεσμα στο Google σε πάει στο http://www.lightscribe.com/ όπου και βρίσκεις πληροφορίες.

 

2. Όταν ανοίγεις νέο topic -εφόσον βέβαια δεν έχεις καλυφθεί από το 1- πρέπει να χρησιμοποιείς ένα τίτλο που να περιγράφει το πρόβλημα/απορία που έχεις.

 

3. Όλα αυτά, αναφέρονται στους κανόνες του computing. Επιπλέον τα έχουμε αναφέρει άπειρες φορές στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...