Jump to content

Τι τζάκι να επιλέξω;


frotri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια γει σας και απο εμενα λοιπον εγω εχω βαλει τζακι νερου [συνδεση με καλοριφερ] εδω και 3 χρονια και εχω βρει την υγειαμου

Μου κοστησε 4000 ευρω τελειομενο με γρανιτη μενω αθηνα και περναω τον χειμονα με περιπου 2500 με 3000 κιλα ξυλα

Απο υπολογισμους κανω αποσβεση φετος [αν και στην πολυκατικια δεν βαζεουμε πετρελαιο οποτε αν εβαζα μονο εγω θα εκανα αποσβεση τον πρωτο χρονο]

καιει ολη την ημερα και ζεστη στο σπιτη πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, εγώ έχω ένα pellet νερού. Το περίμενα πιο δύσκολο στην χρήση του αλλά τελικά δεν είναι τίποτα. Οικονομικό και δεν επιφέρει οργανικές βλάβες όπως η καύσιμη ύλη στο τζάκι.

Συγκεκριμένα πήρα αυτό το μοντέλο http://www.tzakiadavris.gr/product.asp?catid=1807

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπερα!!!θελω να να ανακαινισω το σπιτι μου και μεσα στην ανακαινηση ειναι και τοωτζακι.σκεφτομαι να ντυσω την καμιναδα

Του με πετρα και το πρεβαζακι του να το αφησω οπως εχει με μαρμαρο.θεωρειτε οτι θα ταιριαζει.θα ειναι ομορφο αισθητικα???ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!θελω να να ανακαινισω το σπιτι μου και μεσα στην ανακαινηση ειναι και τοωτζακι.σκεφτομαι να ντυσω την καμιναδα

Του με πετρα και το πρεβαζακι του να το αφησω οπως εχει με μαρμαρο.θεωρειτε οτι θα ταιριαζει.θα ειναι ομορφο αισθητικα???ευχαριστω

 

:) - εσυ ξερεις πως θα φαινεται καλυτερα, αναλογα το πως ειναι διαμορφωμενος και ο υπολοιπος χωρος πχ μοντερνο,παραδοσιακο νησιωτικο ή ηπειρωτικο κλπ

αν θες την γνωμη μου μην πετας λεφτα σε τετοια "ντυσιματα" θα τα χρειαστεις αλλου καποια στιγμη και δεν ειναι καιροι για πολυτελειες, εμεις το εχουμε εδω και 30 χρονια με σοβα και απλα αλλαζουμε το χρωμα ή κανενα διακοσμητικο επανω

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...