Jump to content

Ειδοποίηση για χαμένες κλήσεις


Guest alexandris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδοποίηση για χαμένες κλήσεις υποστήριζε ως τώρα μόνο η Telestet. Ξέρει κανένας αν γίνεται πλέον κάτι τέτοιο και στη Voda; Κάτι τέτοιο κατάλαβα πως είπε κάποιος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alexandris

 

Ειδοποίηση για χαμένες κλήσεις υποστήριζε ως τώρα μόνο η Telestet. Ξέρει κανένας αν γίνεται πλέον κάτι τέτοιο και στη Voda; Κάτι τέτοιο κατάλαβα πως είπε κάποιος.

 

 

Exei kai ayth! Kaleis sto 1285 apo to kinito sou Vodafone :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω είναι δωρεαν και στη Vodafone...Τουλαχιστον την έχω ενεργοποιημένη και δεν με εχουν χρεώσει μεχρι τώρα...

 

Φιλικά ten-ten

Link to comment
Share on other sites

Εδω και κανα χρονο την εχει... Χωρις χρεωση ειναι!! Και ειναι καλυτερη απο αυτην της τελεστετ γιατι σου δινει το δυνατοτητα να διατηρησεις ΚΑΙ το γνωστο μηνυμα οταν παιρνει ο αλλος και το εχει κλειστο "ο αριθμός Βονταφον που καλεσατε ειναι πιθανον απενεργοποιημενος. Παρακαλω καλεστε αργοτερα" ενω η στετ σωνει και ντε να ενημερωνει τον αλλον που καλει οτι εχεις την ειδοποιηση...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas

 

Re paidia to ehei kai i vodafone pano apo 2 mines.pare to 1285 opos eipothike!

 

Από το καλοκαίρι του 2002 έχει και είναι αντελώς δωρεάν!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παλια στην vodafone μπορουσες να δεις σε μυνημα που σου στελναν

τον αριθμο που σε πηρε οταν ειχες το τηλ. κλειστο.

Πως ενεργοποιουμε την λειτουργεια αυτη μηπως ξερει καποις να μου πει

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gab ( 2 Ιαν. 2004 , 20:09)

 

Παλια στην vodafone μπορουσες να δεις σε μυνημα που σου στελναν

τον αριθμο που σε πηρε οταν ειχες το τηλ. κλειστο.

Πως ενεργοποιουμε την λειτουργεια αυτη μηπως ξερει καποις να μου πει

 

Ευχαριστω

 

Πάρε 1285 για να την ενεργοποιήσεις είναι δωρεάν και το τηλεφώνημα και η υπηρεσία.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gka ( 2 Ιαν. 2004 , 20:32)

 

Πάρε 1285 για να την ενεργοποιήσεις είναι δωρεάν και το τηλεφώνημα και η υπηρεσία.

 

 

 

Ευχαριστω τωρα ειδα την απαντηση σου και το εκανα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge (17 Ιαν. 2004 , 00:12)

 

Μπορουμε να εχουμε παραλληλα με την ειδοποιηση κλησεων και αυτοματο τηλεφωνητη;;

 

όχι. απ' όσο ξέρω μόνο η κοτε σου δίνει αυτήν την δυνατότητα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να εχεις ενεργοποιημενες τις προωθησεις για την περιπτωση που δεν απαντας και που εισαι κατηλειμμενος. Οταν εισαι εκτος δικτυου, θα ειδοποιησε για τις κλησεις σου απλα.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Χαίρετε! Είχα ενεργοποιήσει εδώ και κάτι χρόνια την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων σε συμβόλαιο βόνταφον και δούλευε κανονικά. Πριν 2-3 μήνες η υπηρεσία σταμάτησε να λειτουργεί, δηλαδή δεν έρχεται πλέον μήνυμα με τις χαμένες κλήσεις. Το θέμα είναι ότι υπάρχει προώθηση στον αριθμό +30694-114-xxxxxxx που δεν μπορεί να ακυρωθεί και που σημαίνει -όπως μου διευκρίνισε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών- ενεργοποιημένη υπηρεσία. Από το 13830 με συμβούλευσαν να απενεργοποιήσω και μετά να ενεργοποιήσω την υπηρεσία, αλλά αποτέλεσμα 0.

Το ίδιο πρόβλημα υπάρχει και σε ένα cu που ενεργοποίησα πριν μια εβδομάδα.

Υποπτεύεται κανείς τι συμβαίνει;

Οι συσκευές που χρησιμοποιούνται είναι ΝΟΚΙΑ 2300 και 1100.

Ευχαριστώ

:bear:
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε! Είχα ενεργοποιήσει εδώ και κάτι χρόνια την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων σε συμβόλαιο βόνταφον και δούλευε κανονικά. Πριν 2-3 μήνες η υπηρεσία σταμάτησε να λειτουργεί, δηλαδή δεν έρχεται πλέον μήνυμα με τις χαμένες κλήσεις. Το θέμα είναι ότι υπάρχει προώθηση στον αριθμό +30694-114-xxxxxxx που δεν μπορεί να ακυρωθεί και που σημαίνει -όπως μου διευκρίνισε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών- ενεργοποιημένη υπηρεσία. Από το 13830 με συμβούλευσαν να απενεργοποιήσω και μετά να ενεργοποιήσω την υπηρεσία, αλλά αποτέλεσμα 0.

Το ίδιο πρόβλημα υπάρχει και σε ένα cu που ενεργοποίησα πριν μια εβδομάδα.

Υποπτεύεται κανείς τι συμβαίνει;

Οι συσκευές που χρησιμοποιούνται είναι ΝΟΚΙΑ 2300 και 1100.

Ευχαριστώ

 

kai mena mou eixe sivmei ayto prin apo kairo... den erxotan to minima. otan estelna ena minima omws erxontan mazi me tin anafora i to epomeno minima. eixa sharp gx20. ennoeitai oti sto 13830 den evgala akri. enaka epanafora ergostasiakwn rithmisewn sto kinito kai leitourgeise ksana alla den kserw an ayto itan pou to diorfwse.... :O

Link to comment
Share on other sites

kai mena mou eixe sivmei ayto prin apo kairo... den erxotan to minima. otan estelna ena minima omws erxontan mazi me tin anafora i to epomeno minima. eixa sharp gx20. ennoeitai oti sto 13830 den evgala akri. enaka epanafora ergostasiakwn rithmisewn sto kinito kai leitourgeise ksana alla den kserw an ayto itan pou to diorfwse.... :O

δεν νομίζω να είναι θέμα ρυθμίσεων του κινητού αλλά του δικτύου...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

oso periergo kai an sas akougetai ta 2 auta kinita xriazontai update software ! meta h idopihsh klisewn tha litourgei kanonika..

epiveveono gia to 1100 pou meta tin anavathmisi pou tou ekana i eidopiisi kleiseon doulevei roloi :D

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!!!

Δεν φανταζόμουν ότι έχει σχέση, αλλά το πρόβλημα εμφανίστηκε αφού άλλαξα κινητό και από -παλιό- έρικσον πέρασα σε -νέο- νόκια.

Πάνως η ειδοποίηση των άλλων 3 δικτύων λειτουργεί κανονικά! Τι να πεις...

Υ.Γ. Να υποθέσω ότι για αναβάθμιση θέλει χρόνο και χρήμα;

:bear:
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πρόβλημα του κινητού. Μόλις έβαλα την κάρτα σε νεότερη συσκευή η ειδοποίηση ήρθε αμέσως!

Πάντως θα αποφύγω την αναβάθμιση γιατί θα χάσω τα αποθηκευμένα στο κινητό μηνύματα.

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!

:bear:
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πρόβλημα του κινητού. Μόλις έβαλα την κάρτα σε νεότερη συσκευή η ειδοποίηση ήρθε αμέσως!

Πάντως θα αποφύγω την αναβάθμιση γιατί θα χάσω τα αποθηκευμένα στο κινητό μηνύματα.

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!

συγγνώμη πως γίνεται να φταιει το κινητο...αφου στην ουσία απλά σου στέλνουν ενα μηνυμα...άρα αργείς να πάρεις ολα τα μηνύματα ε???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...