Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κοιταξεις στις Ρυθμισεις αν αναγνωριζει τον χαρτη!! Αν οχι τοτε δεν εχει εγκατασταθει σωστα!!!;)

πώς θα δω τις ρυθμίσεις; με το που πάω να το ανοίξω το πρόγραμμα λέει "resource error".

να το ξαναεγκαταστησω θέλει;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι και ασχετος, εφοσον τα κινητα δεν εχουν δεκτη gps, πως καταλαβαινουν σε ποια θεση ειμαστε; Χρησιμοποιουν το gprs;
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι και ασχετος, εφοσον τα κινητα δεν εχουν δεκτη gps, πως καταλαβαινουν σε ποια θεση ειμαστε; Χρησιμοποιουν το gprs;

Οχι δεν χρησιμοποιεις gprs.Συνδεεις μεσω bt την συσκευη σου με ενα εξωτερικο gps ,tο οποιο περνει τις πληροφοριες απο δορυφορο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Gps το οποιο πρεπει να κατεχω; Και τοτε ποιο το οφελος να πλοηγουμαι μεσω του κινητου;

 

Στο κινητο ειναι αποθηκευμενο το software . Το gps ειναι σκετος ο δεκτης μονο.

δες αυτο http://www.ngi.gr/page.php?pageid=84&languageid=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πώς θα δω τις ρυθμίσεις; με το που πάω να το ανοίξω το πρόγραμμα λέει "resource error".

να το ξαναεγκαταστησω θέλει;

 

Δεν εχει εγκατασταθει σωστα... κανε ακριβως τα βηματα που εχουν δωθει απο μενα ή τον nervous!!! 1η και 4η σελιδα, τα πρωτα ποστς!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ο τελευταιος ή ο κλασσικος που εχει βγει εδω και καιρο???

 

Είναι ο πιο καινούριος που βρήκα. Δεν ξέρω αν υπάρχει πιο καινούριος

 

Ορίστε και το link για το πρόγραμμα:

 

hxxp://rapidshare.com/files/10194875/route66_mobile7_Greek.rar.html

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ (ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ROUTE 66) NA MHN MΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?.ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ (ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ROUTE 66) NA MHN MΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?.ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

Το δοκίμασα με 3 διαφορετικούς χάρτες φορτωμένους και η αλλαγή γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα. Κάτι δεν έχεις κάνει σωστά, ίσως οι χάρτες που έχεις δεν είναι για αυτή την έκδοση του route66. Δοκίμασες τον κάθε χάρτη μόνο του και παίζει κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Αν εχω καταλαβει καλα εκτος απο τον γνωστο χαρτη της Αθηνας που ειναι 9 μβ υπαρχουνε και αλλοι χαρτες? Αν ναι που τους βρισκουμε?

 

Εγω ακομα εχω αυτον απο την παλια εκδοση. Υπαρχει κανενας νεοτερος η κανενας που να εχει ολη την Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες ....

 

Μετα απο προσφατο φορματ κινιτου και καρτας , ενα προβλημα (σχετικα με καποια αρχεια που λειπουν) που αντιμετωπισα με την εγκατασταση του ρουτε66 λυθηκε οταν το εγκατεστησα

στην καρτα και οχι στην μνημη του κινιτου .

 

Αν καποιος εχει δοκιμαση αλλους χαρτες και παιζουν κανονικα αν μπωρει ας

δωσει καποιο LINK για να τους αποκτησουμε και μεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα με 3 διαφορετικούς χάρτες φορτωμένους και η αλλαγή γίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα. Κάτι δεν έχεις κάνει σωστά, ίσως οι χάρτες που έχεις δεν είναι για αυτή την έκδοση του route66. Δοκίμασες τον κάθε χάρτη μόνο του και παίζει κανονικά;

 

Τον δοκιμασα και με αλλαγη αλλα και μονο του.Τον χαρτη της Ελλαδας τον κατεβασα απο http://rapidshare.com/users/KOH87I οπου ολοι οι χαρτες οπως αναγραφεται ειναι για routte 66.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει εγκατασταθει σωστα... κανε ακριβως τα βηματα που εχουν δωθει απο μενα ή τον nervous!!! 1η και 4η σελιδα, τα πρωτα ποστς!!

επιτέλους!! το εγκατέστησα κι εγώ σε Ν80. όλα οκ, πολύ καλές εντυπώσεις ως τώρα.

θενξ για όλες τις πληροφορίες και τη βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους!! το εγκατέστησα κι εγώ σε Ν80. όλα οκ, πολύ καλές εντυπώσεις ως τώρα.

θενξ για όλες τις πληροφορίες και τη βοήθεια!

 

 

O ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΙΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ?ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ?:)

Link to comment
Share on other sites

O ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΙΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ?ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ?:)

 

Ο χάρτης της Ελλάδος περιέχει μόνο τους δρόμους της Αθήνας και των προαστίων.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας δώσει κάποιος ένα link με τον σωστό χάρτη των 9mb...

 

Στις προηγούμενες σελίδες υπάρχει ένα link από rapidshare που λεει Athens_9mb αλλά τελικά είναι 5.1ΜΒ

 

 

:edit: my mistake... μετα το unrar γίνεται 9ΜΒ:O

 

It's working properly!! :D :D

 

To GPS Receiver της ΝΟΚΙΑ πόσο πάει? Ξέρει κανείς κάποια άλλη οικονομική λύση??

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πιστεύω πως είναι καλύτερα να σκάσεις 150 -200€ για ένα pda μεταχειρισμένο που δεν έχει καν τηλέφωνο αλλά έχει ενσωματομένο GPS και να του βάλεις το destinator. Θα το παρατάς στο αμάξι και θα κάνεις τη δουλειά σου, γιατι 100€ ο GPS δεκτής θα έχει, βάλε έξτρα φορτιστές, πως θα ρουφάει και την μπαταρία του κινητού, πως το route 66 δυστυχώς είναι πολύ πίσω από το destinator στην Ελλάδα....

 

Τα έχω δοκιμάσει όλα τα παραπάνω και εκεί κατέληξα!!!!

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους....

 

Μια απλή ερώτηση...μπορώ όσο έχω το route 66 σε λειτουργία να ακούω τις φωνητικές οδηγίες απο τα handsfree και όχι απο τα ηχειάκια του κινητού;;;;;;; ένα νοκια έχω Ν73 ΜΕ αν παίζει κάποιο ρόλο....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους....

 

Μια απλή ερώτηση...μπορώ όσο έχω το route 66 σε λειτουργία να ακούω τις φωνητικές οδηγίες απο τα handsfree και όχι απο τα ηχειάκια του κινητού;;;;;;; ένα νοκια έχω Ν73 ΜΕ αν παίζει κάποιο ρόλο....

 

Καλησπερα ,

 

εγω σε Ν73 κανονικο που το δουλευω τακτικα τις ποιο πολλες φορες το ακουω

απο ΒΤ handsfree κανονικοτατα και κανω και συνομιλειες μαζι .

Δουλευει μια χαρα !!! (να ειχε και περισοτερους χαρτες για ελλαδα ....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...