Jump to content

Φίλοι μου ζητάω την βοήθειά σας. Αίμα 0 (-)


Γιάννης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο φίλος μας θα λείπει για κανα 10ήμερο απο το internet όπως μας λέει στην υπογραφή του.

 

Αυτό που φαντάζομαι εγώ είναι ότι μπορεί να βρίσκεται σε κάποιο νοσοκομείο και να βρήκε αυτό που ζητάει. ΜΑΚΑΡΙ δηλαδή.

 

Ας του ευχηθούμε καλή επιτυχία :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Φιλοι μου μολις γυρισα σπιτι.Ολα πηγαν καλα.

 

 

 

Η...πλακα ειναι οτι ο γιατρος ηταν μαστορης φαινεται και δεν χρειαστηκε να μου βαλει καθολου αιμα.

 

 

 

 

 

Ενα τελευταιο μεγαλο ευχαριστω. :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μολις γυρισα σπιτι.Ολα πηγαν καλα.

 

 

 

Η...πλακα ειναι οτι ο γιατρος ηταν μαστορης φαινεται και δεν χρειαστηκε να μου βαλει καθολου αιμα.

 

 

 

 

 

Ενα τελευταιο μεγαλο ευχαριστω. :D :D :D

 

 

Ευχάριστο αυτό :)

Περαστικά να είναι πάντα....και λίγο χαλάρωση τώρα :happy: για ανάρωση :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν τις βιδες και βεργες τιτανιου τις πιανουν τα μηχανηματα ελεγχου μεταλλων ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!! Σας βαλανε τετοιες βιδες.. Αυτο ειναι που λεμε περαστικα σιδερενιος... Νομιζω πως τις πιανουν αλλα δεν εχει σημασια αυτο!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν τις βιδες και βεργες τιτανιου τις πιανουν τα μηχανηματα ελεγχου μεταλλων ???

 

δεν ειμαι σιγουρη..αλλα αν ανιχνευονται,τοτε οποιος εχει βιδιτσες τιτανιου στα δοντια του,8α πρεπει να εξηγει στους υπευθυνους του αεροδρομιου γιατι τσιριζει το μηχανημα...

και πιστεψε με,ειναι πολλοι αυτοι...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλη αναρωση και να σου πανε ολα καλα απο εδω και περα. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γιαννάκη περαστικά και εύχομαι ό,τι καλύτερο από δω και πέρα...

ο Θεός να σε έχει πάντα καλά...:)

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω !!!!!:D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Φιλοι μου ζηταω την βοηθεια σας.Νοσηλευομουν στο Αττικο νοσοκομειο 10 μερες για χειρουργικη επεμβαση αποκαταστασης καταγματος σπονδυλου Ο1 και 3 φορες αναβληθηκε το χειρουργειο γιατι ενω ειχαν δωσει αιμα για μενα φιλοι και συναδελφοι κανεις δεν ειχε την σπανια ομαδα μου Ο ρεζους αρνητικο.

 

Χθες μου εδωσαν εξητηριο .Αν καποιος ειναι αιμοδοτης και εχει την ιδια ομαδα θα του ημουν υποχρεος να δωσει. Το αιμα πρεπει να δοθει μονο στο Γενικο Κρατικο Νικαιας γιατι το Αττικο δεν εχει αιμοδοσια. Εννοειτε οτι αν καποιος μπορει θα τον παω και θα τον γυρισω σπιτι του.Χρειαζομαι 5 φιαλες.

 

Αν καποιος φιλος μπορει ας επικοινωνησει μαζι μου με pm.Ειμαι αιμοδοτης 20 χρονια και εχω γεμισει δυο καρτες και τωρα που το θελω δεν βρισκω.

 

Ααααα ...Η "πλακα" ειναι οτι προτοσπασα το αριστερο ποδι κατω και απο εξω στις 14/4 και στον μηνα παραπατησα μεσα στο σπιτι με τις πατεριτσες και εσπασα τον σπονδυλο.Και η αποκορυφωση οτι 3 μερες πριν απο μενα ειχε σπασει το ποδι του το αριστερο ο γιος μου στο ιδιο ακριβως σημειο παιζοντας τουλαχιστον ποδοσφαιρο .Αλλα αυτος ειναι 14χρονος και σε δυο μηνες ηταν ΟΚ.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα και ζητω συγνωμη για τυχον ενοχληση.Ειχα στειλει pm στον MSK για να βαλω αυτο το θεμα αλλα μαλλον δεν το ειδε.Αν ενοχλει ας το διαγραψει καποιος υπευθυνος.

file gianni me lene taso kai eimai apo thess/niki!!exo tin omada aimatos pou xreiazesai!!sou dino to kinito mou gia na ertheis se epikoinonia mazi mou!6976974890!

Link to comment
Share on other sites

file gianni me lene taso kai eimai apo thess/niki!!exo tin omada aimatos pou xreiazesai!!sou dino to kinito mou gia na ertheis se epikoinonia mazi mou!6976974890!

 

 

Φιλε μου το ηθελα πριν ενα χρονο και ευτυχως βρεθηκε και απο forums.Οπως και ναχει ευχαριστω πολυ !!!!!!:):)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μολις γυρισα σπιτι.Ολα πηγαν καλα.

 

 

 

Η...πλακα ειναι οτι ο γιατρος ηταν μαστορης φαινεται και δεν χρειαστηκε να μου βαλει καθολου αιμα.

 

 

 

 

 

Ενα τελευταιο μεγαλο ευχαριστω. :D :D :D

 

diavasa tora oti girises!!!perastika na einai kai pote xsana!!!!dimosiefsa to kinito mou gia na epikoinoniseis mazi mou alla den xreiastike....opos eipe enas filos den yparxei mono enas giannis gia'fto as kratithi to thema kai opoios vrethei se diskoli thesi me "0-" as me parei til!!kala na eisai!!

Link to comment
Share on other sites

opos eipe enas filos den yparxei mono enas giannis gia'fto as kratithi to thema kai opoios vrethei se diskoli thesi me "0-" as me parei til!!kala na eisai!!

 

Ετσι ακριβως...Ας ευαιστοποιηθουμε ολοι για την αιμοδοσια...Εγω 3 καρτες εχω γεμισει αλλα πια δεν μπορω να δωσω λογω μικροβιου που ειχα κολησει τοτε στην εγχειρηση εστω και αν εφυγε πια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως...Ας ευαιστοποιηθουμε ολοι για την αιμοδοσια...Εγω 3 καρτες εχω γεμισει αλλα πια δεν μπορω να δωσω λογω μικροβιου που ειχα κολησει τοτε στην εγχειρηση εστω και αν εφυγε πια.

 

δυστηχος ή ευτυχος και εγω εχω το ιδιο αιμα με εσενα φιλε μου Γιαννη.0-.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, έχουμε γνωριστεί από κοντά μέσω insomnia. Είμαι κι εγώ εθελοντής αιμοδότης (Β+). Δεν ξέρω όμως τη διαδικασία για να σου στείλω καμμιά φιάλη. Ξέρεις τι παίζει;

 

 

Μόλις είδα ότι το θελες πέρυσι το αίμα Γιάννη...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, έχουμε γνωριστεί από κοντά μέσω insomnia. Είμαι κι εγώ εθελοντής αιμοδότης (Β+). Δεν ξέρω όμως τη διαδικασία για να σου στείλω καμμιά φιάλη. Ξέρεις τι παίζει;

 

 

Μόλις είδα ότι το θελες πέρυσι το αίμα Γιάννη...

 

Και η προθεση σου μετραει !!!!! Ευχαριστω φιλε μου.

 

Γενικα για να δωσεις μια φιαλη σε καποιον πας σε ενα δημοσιο νοσοκομειο και το δηλωνεις οτι το αιμα θα παει για τον ταδε ασθενη στο ταδε νοσοκομειο.Απλα πραγματα.

 

 

Αν ομως ο ληπτης εχει ομαδα σαν τη δικη μου Ο (-) ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι ειναι σπανιο το αιμα και αν εχουν τα νοσοκομεια το φυλανε και καλα κανουν για εκτακτα περιστατικα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...