Jump to content

zone alarm


cordobros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια γεια σαs.απο χθεs εχω το εξηs προβλημα.

επειδη αλλαξα υπολογιστη ειπα να αγορασω και ενα αntivirus τηs προκοπηs και να παψω να κατεβαζω διαφορα απο το διαδυκτιο με τα γνωστα προβληματα.κατεληξα στο zone alarm που κατα την γνωμη μου

ειναι απο τα καλυτερα.δεν αφηνει κουνουπι να περασει το ομολογω

αλλα μου δημιουργει προβλημα στο σερφαρισμα και μου αργει πολυ τον exrlorer.εννοειται οτι εχω πολυ γρηγορο υπολογιστη με ταχυτητα 2048 και core2 duo 2.67 μνημη 2g [aν και απο οτι ξερω δεν παιζει ρολο η επιδοση του επεξεργαστη ιδιαιτερο στο σερφαρισμα αλλα κυριωs η ταχυτητα που εχω].υπαρχει καμμια λυση στο προβλημα μου χωριs να χρειαζεται να απενεργοποιω το antivirus;ξεχασα να πω πωs αυτο συμβαινει οταν χρησιμοποιω

συγχρονωs και αλλη εργασια στο internet παραλληλα με το σερφαρισμα[κατεβασμα αρχειων κ.λ.π.].μιλαμε οτι μου κανει την ταχυτητα τοσο αργη στο σερφαρισμα σαν να εχω απλη συνδεση ,

ενω δεν μου επηρρεαζει καθολου την ταχυτητα στο κατεβασμα

αρχειων για αυτο λεω οτι μου αργει τον explorer.οταν το απενεργοποιω ολα μια χαρα.γιαννηs

VISTA ULTIMATE-http://cordobros.blogspot.com/
Link to comment
Share on other sites

3exasto Zonealarm me to antivirus.

Vale to Zonealarm to PRO sketo mazi me NOD32.

Tha me thimitheis :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω με την σειρα μου που δουλευω εδω και πολλους μηνες το ΖΑ Internet Security Suite (Firewall + Antivirus + Antispyware +++) δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα τοσο απο αποψης ασφαλειας, οσο και απο αποψης ταχυτητας.

 

Μηπως εχεις καποιο αλλο προβλημα που σου κανει τον Explorer να σερνεται ???

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...