Jump to content

Σβήσιμο Η/Υ με software


_NeC_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, δεν ξέρω αν έχει υπάρξει άλλη παρόμοια ερώτηση, μήπως υπάρχει κάποιο προγραμματάκι για winxp που να σβήνει τον Η/Υ μετά απο συγκεκριμένη ώρα που θα την ορίζω εγώ ή αφού ολοκληρώσει ο Η/Υ μια εργασία που κάνει πχ κάποιο download απο internet ή ο,τιδήποτε άλλο?
Link to comment
Share on other sites

Κατά προτίμηση κατέβασε το πρόγραμμα από εδώ!!!Το έχω χρησιμοποιήσει και είναι πολύ καλό!Εκτός από αυτόματο κλείσιμο, μπορεί να κάνει και αυτόματη ενεργοποίηση!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η εντολή shutdown -s -t xx που κλείνει τον υπολογιστή μετά από xx δευτερόλεπτα.

 

Η αντίστροφη μέτρηση σταματάει μόνο με shutdown -a.

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Κατά προτίμηση κατέβασε το πρόγραμμα από εδώ!!!Το έχω χρησιμοποιήσει και είναι πολύ καλό!Εκτός από αυτόματο κλείσιμο, μπορεί να κάνει και αυτόματη ενεργοποίηση!!!:)

 

δεν το έκανα download γιατί ήθελα να ρωτήσω: είναι trial version? ή τα έχει όλα...

Link to comment
Share on other sites

δεν το έκανα download γιατί ήθελα να ρωτήσω: είναι trial version? ή τα έχει όλα...

 

Είναι trial version!Μπορείς όμως να το κατεβάσεις ολόκληρο σπαζμένο ή ακόμα να ψάξεις και να βρείς κάποιο serial key!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το Switch Off.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

τελικα το καλυτερο νομιζω οτι ειναι το Auto Power on & Shutdown. Εχει τις περισσοτερες επιλογες οπως να κλεινεις και να ανοιγεις ενα προγραμμα να ξεκιναει να παιζει μουσικη και τις κλασικες οπως να κλεινει to pc log off κλπ.

Κανενα αλλο δεν τα εχει αυτα. το μονο προβλημα ειναι με το σπασιμο. τσπ αν καποιος το εχει και του δουλευει μια χαρα μπορει να μου το στειλει με πμ.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...