Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@soglan: μμμμμμμμμμμμμμμμμμμ............... Δοκίμασε το πρώτα πριν το σχολιάσεις αμέσως. :confused:

 

Cheers to Eten X500!

 

Ας αλλάξω θέμα: Έχω το εξής πρόβλημα με το χ500: Όταν κλικάρω τα Date/Time settings, το κινητό πρέπει να αλλάζει την ώρα (πριν καν αλλάξω τίποτα ούτε να πατήσω το ΟΚ) μόνο του και μου εμφανίζονται σωρό υπενθυμίσεις. Άμα βγω και ξαναμπώ, η ώρα έχει ρυθμιστεί σε GMT-8 (για αυτό και η αλλαγή ωρών των υπενθυμίσεων)! Και είναι πολύ σπαστικό, ιδιαίτερα όταν θέλω να βάλω ξυπνητήρι (άλλες πάλι φορές ευτυχώς δεν αλλάζει την ώρα μόνο του)...

Είχε κανείς τέτοιο πρόβλημα?

 

To dokimasa sthn arxi me paraplhsio tropo k den epiase. Poy pareksigithikes amesos xaxa.

Oso gia to allo provlima, akoma k go to ksero. Bazeis k ta 2 ora athinas. Aman!!! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:secret:

Εγω ειχα το Destinator PN και το Papago σε ενα Qtek S100 χωρις προβλημα.

 

*****ed χωρις την υποστηριξη της NGI (μην το μαθει ομως ο panosha):secret:

Eλπίζω να μιλάς γιά παλιά. :D

Εχω αναφορές από άτομα με Destinetor 6 και papago7 με πολλά προβλήματα στο Χ500. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή σε όλους σας.

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το Χ500.Οταν βάζω την κάρτα SIM στην συσκευή περιμένοντας να πληκτρολογήσω το PIN μου βγάζει μήνυμα :"Αγνωστη κατασταση sim" και ως εκ τούτου δεν έχω τηλέφωνο.Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει ή αν υπάρχει κάποιο patch που διορθώνει το παραπάνω πρόβλημα.

Ευχαριστώ πολύ.

Βάλε αυτό και θα είσαι ΟΚ http://rapidshare.com/files/17290640/RILMUX20061212.CAB.html :D

 

Ευχήθηκε κιόλας το παιδί και κανείς δεν του έδωσε λύση, ούτε τον αετό μου δεν μπορώ να πάω να πετάξω ? Θα σας βάλω κακό βαθμό. :chair:

Link to comment
Share on other sites

Thx για την ώρα κ τους 2.

Όσο για την Μεγάλη βρεταννία, δε ξέρω για σας αλλά εγώ είμαι king όπως λέει και το όνομα! :O :shifty:

 

kinghercules?

Link to comment
Share on other sites

Βάλε αυτό και θα είσαι ΟΚ http://rapidshare.com/files/17290640/RILMUX20061212.CAB.html :D

 

Ευχήθηκε κιόλας το παιδί και κανείς δεν του έδωσε λύση, ούτε τον αετό μου δεν μπορώ να πάω να πετάξω ? Θα σας βάλω κακό βαθμό. :chair:

 

Πέστα...πέστα:protest:

Και γω τον αετο μου πετουσα,μεχρι που βαρεθηκα και αρχισα να σημαδευω :hunter: τον δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

thanks tas.. Και κάτι άλλο.. Μπαταρία μεγαλύτερη από 1530 mAh μπορούμε να βρούμε πουθενά?

 

Εσωτερικη εγω δεν εχω βρει, εξωτερικη ομως;;;;;;;:up:

 

http://cgi.ebay.com/Eten-Glofiish-X500-High-Capacity-External-Battery_W0QQitemZ160077301213QQihZ006QQcategoryZ48674QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

 

Μαλλον ειναι δυσκολο να βγαλουν μπαταρια με μεγαλυτερη χωρητικοτητα λογω μεγεθους (ετσι λεω εγω τωρα).

Αφου και το νεο ASUS 735 που μοιαζει εμφανισιακα με τα δικα μας σε μεγεθος, εχει μπαταρια με 1300mAh

 

dimitriossara thank you καρντασι see you soon:rolleyes:

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοιο αρχείο. :(

 

Αν και το ελυσες μεσο registry οπως ειδα.

Μηπως στον φακελο startup υπαρχει ενα αρχειο το StartSSK? Εαν υπαρχει αυτο το κανεις αποκοπη σε καποιον αλλο φακελο και δεν ξαναβγαινει το vodafon menu. Τουλαχιστον σε μενα ετσι δουλεψε.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Αν και το ελυσες μεσο registry οπως ειδα.

Μηπως στον φακελο startup υπαρχει ενα αρχειο το StartSSK? Εαν υπαρχει αυτο το κανεις αποκοπη σε καποιον αλλο φακελο και δεν ξαναβγαινει το vodafon menu. Τουλαχιστον σε μενα ετσι δουλεψε.

Δεν υπάρχει τέτοιο αρχείο. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

thanks tas.. Και κάτι άλλο.. Μπαταρία μεγαλύτερη από 1530 mAh μπορούμε να βρούμε πουθενά?

http://img521.imageshack.us/img521/1513/6304ff2.jpg

 

http://www.gpsforless.co.uk/product_details.php?id=6304 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια ερώτηση. Άλλαξα το soft key (σύμφωνα με οδηγίες του αρχηγού Πάνο) και εκεί που έγραφε speed diall το έκανα Ημερολόγιο, όλα καλά μέχρι εδώ, το κακό είναι ότι νεκρώθηκε το κουμπί :( , στην οθόνη πατάω με το πενάκι Ημερολόγιο και ανοίγει κανονικά ενώ στο κουμπί τίποτα (Το κουμπί δεν κάνει τίποτα σε όλα τα θέματα) Τι κάνουμε ????:blink:
Link to comment
Share on other sites

Βάλε αυτό και θα είσαι ΟΚ http://rapidshare.com/files/17290640/RILMUX20061212.CAB.html :D

 

Ευχήθηκε κιόλας το παιδί και κανείς δεν του έδωσε λύση, ούτε τον αετό μου δεν μπορώ να πάω να πετάξω ? Θα σας βάλω κακό βαθμό. :chair:

 

Ola ok!Thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]Serious CAR CARE for CAR CRAZY PEOPLE
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια ερώτηση. Άλλαξα το soft key (σύμφωνα με οδηγίες του αρχηγού Πάνο) και εκεί που έγραφε speed diall το έκανα Ημερολόγιο, όλα καλά μέχρι εδώ, το κακό είναι ότι νεκρώθηκε το κουμπί :( , στην οθόνη πατάω με το πενάκι Ημερολόγιο και ανοίγει κανονικά ενώ στο κουμπί τίποτα (Το κουμπί δεν κάνει τίποτα σε όλα τα θέματα) Τι κάνουμε ????:blink:

Tha se voithousa alla den mou to epitrepei i thriskeia moy :X :p (dodekatheistis-artemis, to piases? :lol: ) Na soy pei o arxigos pou sas vazei na peirazete th registry to paliopaido ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια ερώτηση. Άλλαξα το soft key (σύμφωνα με οδηγίες του αρχηγού Πάνο) και εκεί που έγραφε speed diall το έκανα Ημερολόγιο, όλα καλά μέχρι εδώ, το κακό είναι ότι νεκρώθηκε το κουμπί :( , στην οθόνη πατάω με το πενάκι Ημερολόγιο και ανοίγει κανονικά ενώ στο κουμπί τίποτα (Το κουμπί δεν κάνει τίποτα σε όλα τα θέματα) Τι κάνουμε ????:blink:

Γιά ξαναδες το, κάτι έγραψες λάθος. :cool:

Tha se voithousa alla den mou to epitrepei i thriskeia moy :X :p (dodekatheistis-artemis, to piases? :lol: ) Na soy pei o arxigos pou sas vazei na peirazete th registry to paliopaido ;)

Δεν παίρνεις ένα ΕΤΕΝ να σε βάλουμε στη στοά ? :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα! Έκανα μια βόλτα στη γειτονιά για να δοκιμάσω τους πλοηγούς μου.. :) Τελικά ο panos είχε δίκιο, το papago δεν δίνει φωνητικές οδηγίες από όταν έβαλα το destinator.. Έκτός και αν μου διαφεύγει κάτι.. Με το destinatοr όλα οκ..
Link to comment
Share on other sites

Tha se voithousa alla den mou to epitrepei i thriskeia moy :X :p (dodekatheistis-artemis, to piases? :lol: ) Na soy pei o arxigos pou sas vazei na peirazete th registry to paliopaido ;)

 

Δεν μας βάζει το παιδί να κάνουμε τίποτα:p Μόνοι μας βγάζουμε τα ματάκια μας :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ftou ftou ftou! Afto tha me odigouse se aionia katadiki! :lol: :lol: :lol:

------------------------------

http://img246.imageshack.us/img246/9268/47799059xh4.gif

------------------------------

Δες τι χάνεις. Εδώ με βλέπεις με την κοκκινοπορτοκαλί αμφίεση του μεγάλου μάγου. :p

Link to comment
Share on other sites

Xairomai para poli pou aniko stin megali oikogeneia ton xrisopsaaaaron. Malista, i proti leksi pou eipa otan protomilisa itan "eten"! :respect:

Ευγε, καλώς ήρθες στη στοά. Θα ενημερωθείς εν καιρώ γιά τη διαδικασία μύησης με PM. :D

Link to comment
Share on other sites

1)παιδια μαλλον ειμαι πολυ γκαντεμης! σας ειχα πει οτι εχω προβλημα με φορτιση τελικα μου αντικαταστισανε τη συσκευη τωρα η καινουργια ποτε δεν εχει σφησει το κοκκινο λαμπακι. φορτιζει αλλα ποτε δεν σταματαει? πειτε κατι??

 

 

2)το photo contacts pro v401 το βαζω ολα καλα αλλα μετα απο λιγο κλεινει απο μονο του οποτε δεν μπορω να το χρησιμοποιησω ?

Link to comment
Share on other sites

1)παιδια μαλλον ειμαι πολυ γκαντεμης! σας ειχα πει οτι εχω προβλημα με φορτιση τελικα μου αντικαταστισανε τη συσκευη τωρα η καινουργια ποτε δεν εχει σφησει το κοκκινο λαμπακι. φορτιζει αλλα ποτε δεν σταματαει? πειτε κατι??

 

 

2)το photo contacts pro v401 το βαζω ολα καλα αλλα μετα απο λιγο κλεινει απο μονο του οποτε δεν μπορω να το χρησιμοποιησω ?

Πληροφοριακά η πρώτη φόρτιση μου κράτησε 14 ώρες και δεν είχε σβήσει το πράσινο λαμπάκι (αν είναι κλειστό (τελείως, όχι κλειστη οθόνη) και φορτίζει τότε ανάβει πράσινο λαμπάκι, αν είναι ανοικτό κόκκινο). Τώρα όμως σε κανα 3-4 ώρες σβήνει το κόκκινο. Φαντάζομαι και σε σένα μετά από κάποιες πλήρεις φορτίσεις θα φορτίζει γρηγορότερα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...