Jump to content

Test Drive Unlimited


aristos87
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο ειναι το θεμα...οτι δν εχω κανει on-line profile...απλα οταν ξεκινησα εβαλα ενα ονομα για να ξεκινησω...δν το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο?

και αν μπορεις να μου πεις πως μπορω να βρω τις αντιπροσωπιες?

Take Somthing From Nothing And Make It Something!!!:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια χαρά σε όλους και καλή χρονιά!!

 

Τα παρακάτω θα χρειατούν

test drive unlimited patch 1.66A

windows vista 64bit

creative audigy SE

 

Χθές άρχισε να μου κάνει κι εμένα τα ίδια ακριβώς.

είμαι στο 20%, άρχισαν κάτι κολύματα με μια 355 εν κινήσει...

άρχισα να χάνω τον ήχο...(1)

...και μετά από λίγο πατάω τον χάρτη και ... connection lost και κλείνει το παιχνίδι!! υπέροχα!(2)

 

 

1. Το θέμα ήχου και test Drive το έλυσα αλλάζοντας από το creative audio console τα ηχεία από quadrophonic σε 5.1.Πάει αυτό

2. το θέμα του connection δεν μπόρεσα ακόμα να το λύσω. Αν κάποιος βρει κάτι ας το πει. θα επανέλθω με λύση ή στοιχεία.Μέχρι τώρα άλλαξα IP (restart sto router

 

Γενικά το παιχνίδι είνα μέσα στο bug! αλλά είχα χρόνια να παίξω με κάμερα μέσα στο cockpit και είμαι συγκινημένος!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο με τον χαρτη το εκανε απο την αρχη,οπως κ οταν πατουσα start race στον 1ο αγωνα(αλλα ακομα κ τωρα π εχω κατεβασει save game και δν μπορω να παιξω αγωνες) μενει εκει, η καμερα λειτουργει δειχνει τον δρομο κ περνανε αυτοκινητα κ λεει απο πανω tdu servers anavailable...και δν κανει τιποτα.ουτε το back πιανει ουτε τιποτα...εχει αντιμετωπισει καποιος το ιδιο προβλημα?πως το ελυσε?

 

Υ.Γ:Πως μπορω να βρω αντιπρωσωπιες που ψαχνω?μονο κανοντας βολτες στο τεραστιο νησι??

Take Somthing From Nothing And Make It Something!!!:D
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Παιδιά να ρωτήσω ...έχω κάνει την εγκατάσταση του παιχνιδιού κανονικά (έτσι τουλάχιστον θέλω να πιστεύω) ενοικιάζω αμάξι κανονικά -αγοράζω σπίτι και τη στιγμή που φτάνω στο πρώτο σημείο για να ξεκινήσω τον αγώνα το παιχνίδι δεν συνεχίζει δεν έχω επιλογή START παρά μόνο ESC KAI έχω παρατηρήσει πως πάνω δεξιά στην οθόνη εμφανιζει ένα μύνημα TDU Servers Unavailable γνωρίζει κανεις κάτι σχετικα με αυτό το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω καιρο να παιξω το παιχνιδι και δε θυμαμαι καλα μηπως ξεκινησες την καριερα σε online mode???Ισως αυτο να δημιουργει προβλημα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω καιρο να παιξω το παιχνιδι και δε θυμαμαι καλα μηπως ξεκινησες την καριερα σε online mode???Ισως αυτο να δημιουργει προβλημα.

Οχι δεν το εχω original και δεν μπορω να παιξω σε online mode

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...