Jump to content

Ελληνική Hip-Hop


Αργύρης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tiverius gia mena o eisboleas einai polu kalos mc.einai stous alfa gama k sta tigre sporakia alla sta afierwmena einai solo.den to exw parei akoma alla molis katevw athina tha to agorasw.an thes exei polla mp3 tou eisbolea to hiphop.gr

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! ;)

 

Επίσης: Ανάφλεξη, καθώς και τον solo δίσκο του Αντρέα από τους Razastarr (άκουσα ένα τραγούδι από αυτό το δίσκο του και μ@μεί)!

 

Τα έχω πεί πριν τρείς σελίδες αυτά.Αλλά....που το άκουσες το τραγούδι; :confused:

 

Αρχιζω πρωτα λεγοντας πως το low bap και το hip hop δεν ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!

 

Ωχ!Σε παρακάλω,μην μεταφέρουμε κι εδώ την διαμάχη..... :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 536
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος frederik (30 Απρ. 2004 , 20:35)

 

Λοιπον...

Αρχιζω πρωτα λεγοντας πως το low bap και το hip hop δεν ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!

Ειναι ασπρο μαυρο οπως λεμε...ΕΙναι εντελως ακυρο να τα υποστηριζεις και τα δυο..Οι active member ΕΙΝΑΙ LOW BAP δηλαδη ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ TO THREAD...

ΑΛΛΟ HIP HOP ΚΑΙ ΑΛΛΟ LOW BAP !!!!!!

 

 

Λοιπόν, για ψαξτο λίγο καλύτερα το θέμα! Όσο και να χτυπιέσαι ισχύει το εξής(είτε συμφωνείς, είτε όχι): HIP HOP=LOW BAP ! Άλλο αν κάποιοι λένε το αντίθετο απλώς επειδή γουστάρουν τις κόντρες και θέλουν να βλέπουν την φάση να πέφτει ακόμα πιο χαμηλά από ότι είναι τώρα(πόσο πιο πολύ θα υποβαθμιστεί επιτέλους? :blink: :p )!

Για εξήγησε μου γιατί ειναι άκυρο να ακούω-υποστηρίζω και τα δυο? Επειδή το είπε ο B.D.Fooxmoor? Δηλαδή αν εγώ ακούω FFC, τι σημαίνει αυτό, ότι δεν μπορώ να ακούσω και Social Waste? Ποιός το λέει αυτό? Ή αν εγώ δεν ακούω Low Bap, αυτό σημαίνει ότι δεν μπορώ να "Υποστηρίξω τον λόγο με την ζωή μου και το αντίθετο"?

Ξεκολίστε λίγο το μυαλό σας και οι μεν και δεν(hip hop-low bap), γιατί με αυτές τις ηλίθιες κόντρες το μόνο που καταφέρνετε είναι να γ@μ@τε κάτι το οποίο,όπως λέτε το αγαπάτε πραγματικά!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (30 Απρ. 2004 , 23:03)

 

Που θα γινει??? :)

 

Υ.Γ. Ρε παιδια καποιος να ανεβασει καπου τα δυο τραγουδια του ''Ωδη εις το γκουτσι φορεμα'' για να τα κατεβασουμε... ;)

 

Κάτι ακούστηκε για το Θέατρο Πέτρας αλλά δεν ξέρω αν είναι stadar ακόμα!

Όσο για το τραγούδι κάπου το είχα βρει στο νετ! Θα κοιτάξω και θα σου πω!

 

 

Αλλά....που το άκουσες το τραγούδι;

Το έιχε πει στο live που είχε γίνει στην Λάρισα τον προηγούμενο μήνα!

 

Ωχ!Σε παρακάλω,μην μεταφέρουμε κι εδώ την διαμάχη.....

Sorry μετά είδα ότι το postares αυτό! Τέσπα εγώ δεν το συνεχίζω! Αν έχεις απορίες freerik μπορείς να με βρεις στο IRC! Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην καναντήσει και εδώ hiphop.gr! :p

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις απορίες freerik μπορείς να με βρεις στο IRC! Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην καναντήσει και εδώ hiphop.gr!

 

Σωστός!Μην φάμε κλείδωμα!Όλοι μαθαίνουμε νέα και πληροφορίες εδώ... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CaeSaR (30 Απρ. 2004 , 23:50)

 

Κάτι ακούστηκε για το Θέατρο Πέτρας αλλά δεν ξέρω αν είναι stadar ακόμα!

Όσο για το τραγούδι κάπου το είχα βρει στο νετ! Θα κοιτάξω και θα σου πω!

 

 

 

Το έιχε πει στο live που είχε γίνει στην Λάρισα τον προηγούμενο μήνα!

 

 

Sorry μετά είδα ότι το postares αυτό! Τέσπα εγώ δεν το συνεχίζω! Αν έχεις απορίες freerik μπορείς να με βρεις στο IRC! Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην καναντήσει και εδώ hiphop.gr! :p

 

Aαα ωραια, ειναι και γνωριμα τα μερη (παλια εμενα εναν δρομο πιο κατω απο το θεατρο πετρας) :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfeRCy ( 7 Δεκ. 2003 , 16:31)

Btw Κυπριακο HipHop ξανακουσατε???

 

Μιάς και το ανέφερες, έχεις ακούσει Mastermind ??? Είδα ότι μένεις Κύπρο, ξέρεις εάν έχει κυκλοφορήσει κανένα καινούριο cd ??? PLZ απάντησε !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Woca ορίστε τα mp3z! :)

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CaeSaR ( 1 Μάι. 2004 , 00:51)

 

Λοιπόν Woca ορίστε τα mp3z! :)

 

Ωραιος ο Caesar!!! ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mobilemaster ( 1 Μάι. 2004 , 00:49)

 

Μιάς και το ανέφερες, έχεις ακούσει Mastermind ??? Είδα ότι μένεις Κύπρο, ξέρεις εάν έχει κυκλοφορήσει κανένα καινούριο cd ??? PLZ απάντησε !!! :)

 

 

Απ' ότι ξέρω, το mastermind το έχει καταργήσει πλέον!

Η τελευταία του δουλειά είναι το "Αόρατος Πόλεμος"!

Περισσότερες πληροφορίες εδώ ! :)

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CaeSaR (30 Απρ. 2004 , 23:42)

 

Λοιπόν, για ψαξτο λίγο καλύτερα το θέμα! Όσο και να χτυπιέσαι ισχύει το εξής(είτε συμφωνείς, είτε όχι): HIP HOP=LOW BAP ! Άλλο αν κάποιοι λένε το αντίθετο απλώς επειδή γουστάρουν τις κόντρες και θέλουν να βλέπουν την φάση να πέφτει ακόμα πιο χαμηλά από ότι είναι τώρα(πόσο πιο πολύ θα υποβαθμιστεί επιτέλους? :blink: :p )!

Για εξήγησε μου γιατί ειναι άκυρο να ακούω-υποστηρίζω και τα δυο? Επειδή το είπε ο B.D.Fooxmoor? Δηλαδή αν εγώ ακούω FFC, τι σημαίνει αυτό, ότι δεν μπορώ να ακούσω και Social Waste? Ποιός το λέει αυτό? Ή αν εγώ δεν ακούω Low Bap, αυτό σημαίνει ότι δεν μπορώ να "Υποστηρίξω τον λόγο με την ζωή μου και το αντίθετο"?

Ξεκολίστε λίγο το μυαλό σας και οι μεν και δεν(hip hop-low bap), γιατί με αυτές τις ηλίθιες κόντρες το μόνο που καταφέρνετε είναι να γ@μ@τε κάτι το οποίο,όπως λέτε το αγαπάτε πραγματικά!

 

δεν ειναι ετσι.αμα παρεις το καινουργιο cd των active member δεν λενε και τα καλυτερα για το hip-hop τραγουδι

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Oti kai na lete kai na lene, egw ta vlepw idia! Poia einai i diafora? Aplws to LB einai ligo pio ipio... Mexri kai i pop einai parakladi tis hiphop allo pou to thewroume diaforetiko! :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 1 Μάι. 2004 , 12:15)

 

δεν ειναι ετσι.αμα παρεις το καινουργιο cd των active member δεν λενε και τα καλυτερα για το hip-hop τραγουδι

 

Μα ποιός είναι στους Active Member? O B.D.! Τι περίμενες να πει αυτός? :p

Sorry, δεν άντεξα και ξαναπάντησα! :o

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

oxi re gmt.den perimena thn kontra low bap-hiphop k edw mesa.o kathenas exei thn dikia tou apopsh panw sto thema k kalo tha einai na thn krathsei gia ton eayto tou giati tha ginei panikos.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 1 Μάι. 2004 , 17:35)

 

Πρωτη φορα δεν ειναι που συνεργαζοντε?? :)

 

an les gia tous ae etsi prepei na nai

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το νέο CD των Goin' Through.

Το "'Ένοχος" και το "Αθήνα" είναι πολύ καλά κομμάτια. Μέχρι και σε μένα αρέσουν, που δεν ακούω τέτοια μουσική. :p

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από alantin

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 1 Μάι. 2004 , 17:35)

 

Πρωτη φορα δεν ειναι που συνεργαζοντε?? :)

 

an les gia tous ae etsi prepei na nai

 

Vasika den exoun to idio style kai mporei na min vgei kalo! Kaneis den kserei omws... :o

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 1 Μάι. 2004 , 23:03)

 

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

an les gia tous ae etsi prepei na nai[/b]

 

Vasika den exoun to idio style kai mporei na min vgei kalo! Kaneis den kserei omws... :o

 

mhn to les.des oi goin'through ti synergasies exoun kanei.mazwnakis-prwtopsalth k alles.k omws to apotelesma den htan kako.prwsopika m aresan polu.asto na bgei na akusume k blepume

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 ( 1 Μάι. 2004 , 22:23)

 

Ωραίο το νέο CD των Goin' Through.

Το "'Ένοχος" και το "Αθήνα" είναι πολύ καλά κομμάτια. Μέχρι και σε μένα αρέσουν, που δεν ακούω τέτοια μουσική. :p

 

 

Ενα που λέει "Μαζί μου ασχολείσαι ποσό Μ@Λ@$@$ εισαι...." κορυφαίο χαχα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xpuser ( 2 Μάι. 2004 , 13:08)

 

Ενα που λέει "Μαζί μου ασχολείσαι ποσό Μ@Λ@$@$ εισαι...." κορυφαίο χαχα :p

 

ta xwnei wraia se auto to tragoudi

Link to comment
Share on other sites

Πως λεγεται το album των goin' through??

La sagrada familia που στα ελληνικά σημαίνει η αγία οικογένια

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

Το νέο LP ΣΚΙΕΣ .:ΡΟΖ ΙΣΤΟΡΙΕΣ:. είναι διαθέσιμο από το MUSIC HXOTPON.

Alantin δώσε μου και πάλι τα φώτα σου! :)

 

Ακόμα!Live 15/05 στο "Στίγμα" οι FF.C., ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΝΤΠ

 

Θα σας δώ εκεί; ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...