Jump to content

[off-topic] Η καλύτερη υπογραφή μέλους! Ψηφίστε!


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προτεινουμε μετονομασια του τοπικ στην καλυτερη πατσαβούρα μελους
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Stalitsa τους αποκάλεσες έμμεσα ανώριμους και αποκάλεσες στο report σου έμμεσα την ομάδα διαχείρισης ανίκανους. Ναι εγω έχω προσβληθεί με τη συμπεριφορά σου και με το να γελάς και να κάνεις την αδιάφορη, απλά επιβαρύνεις τη θέση σου.

 

1ον. Είναι εντελώς αντιδεοντολογικό να αναφέρεις οτι εγώ έκανα report. Όχι οτι με ενδιαφέρει (άλλωστε το έχω αποδείξει πολλές φορές) αλλά αν αυτό δεν είναι ανωριμότητα, τότε πώς λέγεται, χυδαιότητα μήπως?:confused:

Υπάρχει και 2ο και 3ο αλλά βαριέμαι να τα γράψω... Και σιγά μη το καταλαβαίνατε κιόλας...

Όσο για το να επιβαρύνω την θέση μου... Μη λές τέτοια και χάσω το μισθό....:scared:

Να μιλήσουμε κ για το moderating??Εκτός από ΑΝΙΚΑΝΟΙ είστε κ ΜΕΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ!!!Αν έχετε διαφορετική γνώμη... προσέξτε το καλάμι, υπάρχει κίνδυνος για να γίνετε όλοι ΜΠΟΥ ΣΙΧΑΜΕΝΕΣ!!!!

Xourxoulitsos καλά κάνεις κ παρεξηγείσαι για τις μανάδες κ τις πατσαβούρες.. Σπίτι σας το κωλόχαρτο της υπογραφής σας θα χρησιμοποιείτε αντι για πατσαβούρα... Τί να πείς... όπως μάθει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

1ον. Είναι εντελώς αντιδεοντολογικό να αναφέρεις οτι εγώ έκανα report. Όχι οτι με ενδιαφέρει (άλλωστε το έχω αποδείξει πολλές φορές) αλλά αν αυτό δεν είναι ανωριμότητα, τότε πώς λέγεται, χυδαιότητα μήπως?:confused:

Υπάρχει και 2ο και 3ο αλλά βαριέμαι να τα γράψω... Και σιγά μη το καταλαβαίνατε κιόλας...

Όσο για το να επιβαρύνω την θέση μου... Μη λές τέτοια και χάσω το μισθό....:scared:

Να μιλήσουμε κ για το moderating??Εκτός από ΑΝΙΚΑΝΟΙ είστε κ ΜΕΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ!!!Αν έχετε διαφορετική γνώμη... προσέξτε το καλάμι, υπάρχει κίνδυνος για να γίνετε όλοι ΜΠΟΥ ΣΙΧΑΜΕΝΕΣ!!!!

Xourxoulitsos καλά κάνεις κ παρεξηγείσαι για τις μανάδες κ τις πατσαβούρες.. Σπίτι σας το κωλόχαρτο της υπογραφής σας θα χρησιμοποιείτε αντι για πατσαβούρα... Τί να πείς... όπως μάθει κανείς...

Ηρέμησε ρε παιδί μου...:blink:

Παραξηγηθήκαμε,τίποτα άλλο...:O

Δικό σου το λάθος,εσύ δεν μας κατάλαβες...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, Stalitsa εισαι ο,τι ναναι, να'σαι καλα :rotfl:

Τα'χει πάρει η Σταλίτσα....:wacko:

 

"Σταλιά,σταλιά...θα σε πιω σταλιά,σταλιά....":whistle:

Link to comment
Share on other sites

Nαι ρε κριμα, καποιοι φαινεται αντι για "κωλοχαρτο" χρησιμοποιουν πατσαβουρια.

ΜΠΟΥ ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ :rotfl:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να συμβάλλω και εγώ για μία ακόμη φορά στο φοβερό αυτό θέμα, λέγοντας ότι όποιος διαβάσει τα μηνύματα θα καταλάβει ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι και ποιος έχει χιούμορ και ποιος όχι :D

 

Και επιτέλους, η υπογραφή ΔΕΝ πήγαινε στη garfield! Δεν καταλαβαίνω καν από που προέκυψε αυτή η σκέψη. Αυτός που ξεκίνησε την παρεξήγηση, κατέληξε να βρίζει μέλη της διαχείρισης και μέλη του forum. Ευχαριστούμε λοιπόν τη Stalitsa που μας έδειξε το επίπεδό της και για τη συμμετοχή της.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...