Jump to content

Blackberry 8100 Pearl


Panoshr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Den kserw an eimai sto swsto meros gia na kanw to analogo post, alla pou mporw na brw autooo ?

http://www.blackberry.com/products/builtin_connect.shtml

 

Kai genika perissoteres info gia to ti sumbainei me tis blackberry upiresies stin Ellada, ektos apo tis 5 grammes sta site twn TIM kai Voda

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια μολις πηρα το BlackBerry Pearl (Αμερικη-GSM+EDGE), πολυ γαματο τηλεφωνακι :)

Γενικα κυκλοφορούν τα Blackberry στην Ελλαδα?

Μιλουσα με ενα φιλο μου και ουτε καν το ειχε ακουσει

Εντομεταξυ ψαχνω εδω (myphone) και δεν βρησκω τιποτα :worry:

Τεσπα, το τηλεφωνακι ειναι φοβερο, μεγεθος razor και απιστευτες δυνατοτητες...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια μολις πηρα το BlackBerry Pearl (Αμερικη-GSM+EDGE), πολυ γαματο τηλεφωνακι :)

Γενικα κυκλοφορούν τα Blackberry στην Ελλαδα?

Μιλουσα με ενα φιλο μου και ουτε καν το ειχε ακουσει

Εντομεταξυ ψαχνω εδω (myphone) και δεν βρησκω τιποτα :worry:

Τεσπα, το τηλεφωνακι ειναι φοβερο, μεγεθος razor και απιστευτες δυνατοτητες...

για πες και τιποτα αλλο για το αποκτημα σου ??? θελω και εγω να το παρω..τιμη περιπου ??

Link to comment
Share on other sites

Den kserw an eimai sto swsto meros gia na kanw to analogo post, alla pou mporw na brw autooo ?

http://www.blackberry.com/products/builtin_connect.shtml

 

Kai genika perissoteres info gia to ti sumbainei me tis blackberry upiresies stin Ellada, ektos apo tis 5 grammes sta site twn TIM kai Voda

ελα ντε ... και γω ψαχνω και δεν βρισκω τιποτα ....αν μαθεις κατι γραψε και εδω μπας και ξεστραβωθουμε και εμεις...

Link to comment
Share on other sites

exo kai go dokimastika to pearl! :cool:

einai ola ta lefta......apla 8elei update sto software!

εδω αθηνα εσυ??? τιμη και απο που το πηρες ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
athina eimai....den to exo plhrosei dioti mou to exoun dosei gia dokimh opos eipa!

 

σου παιζει κανονικα εδω , υποστηριζει τα παντα ??

με τη εταιρια κινητης το εχεις δουλεψει..?

Link to comment
Share on other sites

me TIM to exo doulepsei mono......

uposthrizei ta panta

tora dokimazo to 8707 pou einai 3G blackberry!

 

σκεφτομαι να φερω ενα απο ιταλια και δεν ειμαι σιγουρος αν θα παιζει εδω , επισης πρεπει να βρω και καποιον να μου το ξεκλειδωσει γιατι ειναι sim locked vodafone και εγω εχω cosmote.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το blackberry pearl θα διατίθεται σύντομα από την Vodafone...

 

οταν λες συντομα , κατα ποτε το βλεπεις.???

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα συντομα...:D

 

καλα.

 

πολυ μυστηριο μου κανει η υποθεση και δεν μου αρεσει :confused::confused::confused:

 

Μου θυμιζει αυτα τα διαφημιστικα με τις σκουπες του ατμου , που δεν λενε ποσο κανουν στην διαφημιση :lol::lol: αλλα σου λενε οτι πρεπει να ερθουν σπιτι σου και να κανουν δωρεαν επιδειξη και μετα σου λενε την τιμη της:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα.

 

πολυ μυστηριο μου κανει η υποθεση και δεν μου αρεσει :confused::confused::confused:

 

Μου θυμιζει αυτα τα διαφημιστικα με τις σκουπες του ατμου , που δεν λενε ποσο κανουν στην διαφημιση :lol::lol: αλλα σου λενε οτι πρεπει να ερθουν σπιτι σου και να κανουν δωρεαν επιδειξη και μετα σου λενε την τιμη της:lol::lol:

 

Βρε απιστε Θωμα, εχει μπει στον καταλογο τους, αλλα τσεκαρουν καποιες ασυμβατοτητες που εχει βγαλει με το ελληνικο δικτυο.

Ειπαμε, ερχετε συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε απιστε Θωμα, εχει μπει στον καταλογο τους, αλλα τσεκαρουν καποιες ασυμβατοτητες που εχει βγαλει με το ελληνικο δικτυο.

Ειπαμε, ερχετε συντομα...

 

AMHN!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η vodafone έχει πάρει από την RIM συσκευές pearl από την αρχή αυτού του μήνα αλλα δεν τις κυκλοφορεί ακόμα λόγω προβλήματος. Δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα που έχουν γιατί δεν λένε κουβέντα.

Το περιμένω πως και πως.... !!!

 

Δουλεύω με blackberry πάνω από 2 χρόνια τώρα και το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι σώθηκα μαζί του. Παίρνω κατευθείαν τα email μου, δεν μου κολαει ποτέ και δουλεύει αψογα σε όλα τα δίκτυα του εξωτερικού που βρέθηκα.

Απλά τα παλιά μηχανήματα ήταν λιγάκι άκομψα και χωρίς ιδιαίτερες δυνατότητες, τώρα όμως με τις νέες σειρές όπως είναι το pearl αλλά και το 8800 (αν θυμάμαι καλά τον κωδικό του) που έχει GPS πάνω του είναι φοβερες.

Ελπίζω μοναχά η μπαταρία στα καινούργια να είναι εφάμιλη των παλιών... 5 μέρες τουλάχιστον το κρατάω χωρίς φόρτιση, το έχω συνέχεια ανοιχτό, παίρνω και στέλνω email, και μιλάω μαζί του πάνω από 2 ώρες κάθε ημέρα.

Το μόνο παράπονο μου είναι ότι δεν μπορώ να επεξεργαστώ τα επισυναπτώμενα αρχεία.... αλλά τι να κάνουμε, δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα.....

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone έχει πάρει από την RIM συσκευές pearl από την αρχή αυτού του μήνα αλλα δεν τις κυκλοφορεί ακόμα λόγω προβλήματος. Δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα που έχουν γιατί δεν λένε κουβέντα.

Το περιμένω πως και πως.... !!!

 

Ακριβως ετσι ειναι...:X

Αναμενουμε λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει ότι ήρθαν και λευκά pearl ??

 

Εχεις δει το 8800 που έχετε για δοκιμή από κοντά ;; είναι τόσο εντυπωσιακό όσο το pearl ??

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει ότι ήρθαν και λευκά pearl ??

 

Εχεις δει το 8800 που έχετε για δοκιμή από κοντά ;; είναι τόσο εντυπωσιακό όσο το pearl ??

 

Απο software και games τι λενε παιδια? :rolleyes:

 

Μπορουμε να βρουμε?

 

Και κανονικα και "special"!!:D :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Απο software και games τι λενε παιδια? :rolleyes:

 

Μπορουμε να βρουμε?

 

Και κανονικα και "special"!!:D :O

 

κατσε να βγει πρωτα γιατι απο οτι το βλεπω αργει πολυυυυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Τα demo pearl που είχε στην κατοχή της η vodafone για να κάνει τεστ λειτουργούν κανονικοτατα και είναι απίστευτα σε σχέση με οποιοδήποτε αλλη συσκευή blackberry!!!

Τωρα τι έχει συμβεί με αυτή την παρτίδα των pearl και την κρατάνε 1 μήνα κοντά τώρα στην αποθήκη του Ρέντη, αν είναι λάθος της voda ή της RIM... αργά ή γρήγορα θα το μάθουμε... αν και αυτή τη στιγμή, το μόνο που με νοιάζει είναι να το πάρω στα χέρια μου...

 

Οσον αφορά το software, έχει πολύ πράγμα, αλλά special δεν έχω βρει ακόμα (ίσως γιατί δεν έχω πια τον χρόνο να ψάχνω όπως παλιά :O )

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

Τα demo pearl που είχε στην κατοχή της η vodafone για να κάνει τεστ λειτουργούν κανονικοτατα και είναι απίστευτα σε σχέση με οποιοδήποτε αλλη συσκευή blackberry!!!

Τωρα τι έχει συμβεί με αυτή την παρτίδα των pearl και την κρατάνε 1 μήνα κοντά τώρα στην αποθήκη του Ρέντη, αν είναι λάθος της voda ή της RIM... αργά ή γρήγορα θα το μάθουμε... αν και αυτή τη στιγμή, το μόνο που με νοιάζει είναι να το πάρω στα χέρια μου...

 

Οσον αφορά το software, έχει πολύ πράγμα, αλλά special δεν έχω βρει ακόμα (ίσως γιατί δεν έχω πια τον χρόνο να ψάχνω όπως παλιά :O )

 

Πολυ πραγμα , μηπως μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος?

 

Παντως special δυσκολο να βρεθει..

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Blackberry 8100 Pearl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...