Jump to content

iGO 2006


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα τον χάρτη 2007.07 και τον δοκίμασα. Απογοήτευση. Μπορεί κανείς να πληκτρολογήσει διεύθυνση Θεσσαλονίκης; Σερρών; Λάρισας; Χρησιμοποιώ Miomap 3.2 σε Mio C210
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

toxa kanei megale,kai apo odigies kseroume,oso gia to ''karfi'',asto kalytera,exoume kai alla ''kala''paradigmata,to magazi eiai para poly kalo.

 

http://img205.imageshack.us/img205/4773/17534825bg2.gif

 

Μεγάλε, κάτι δεν έχεις κάνει σωστά. :lol:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον χάρτη 2007.07 και τον δοκίμασα. Απογοήτευση. Μπορεί κανείς να πληκτρολογήσει διεύθυνση Θεσσαλονίκης; Σερρών; Λάρισας; Χρησιμοποιώ Miomap 3.2 σε Mio C210

 

Θεσσαλονίκη δεν βγάζει διευθύνσεις, με το που διαλέγεις την πόλη και πατάς οκ, σου διαλέγει μόνο του ένα σημείο. Έτσι κι αλλιώς βέβαια μόνο εκτός το δούλευα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο Θεσσαλονίκη. Μέχρι τώρα, στα 10 λεπτά που το είδα, δεν ψάχνει οδό σε Θεσσαλονίκη, Σέρρες, Λάρισα, Κιλκίς, Ξάνθη και ποιός ξέρει σε πόσες άλλες πόλεις. Κοινώς, απαράδεκτο. Επέστρεψα στον 2007.01. Δεν βρήκα κάποια άλλη λύση στο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ

ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΤΟ IGO PLUS ΣΕ HP 2110 KAI ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΩΝΗ ΣΤΗΝ ΠΛΟΗΓΗΣΗ

ΕΧΩ ΣΤΡΑΒΩΘΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ 42 ΣΕΛΙΔΕΣ

ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ΄

ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΕΒΑΖΩ

ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΧΑΡΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ SKIN (ZM 154) KAI ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ

(ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΟΥΜΠΙΑ)

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

(ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΞΠΕΡ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απ'ότι φαίνεται δεν είναι πάντα καλύτερος ο τελευταίος... Το πρόβλημα με την επιλογή διεύθυνσης σε πολλές πόλεις ισχύει και απ'ότι διαβάζω και σε αρκετούς χάρτες 2007.07 υπάρχουν προβλήματα, κυρίως με τα όρια ταχύτητας (χαρακτηριστικό που δεν είχε ούτε έχει ακόμα ο χάρτης της Ελλάδας)
Link to comment
Share on other sites

SPEEDCAMERAS UPDATE ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2007 ΓΙΑ IGO MY WAY PLUS

 

Change Log :

Προστέθηκαν 60 νέα σημεία: 12 CTV - 38 R - 9 WR - 1 G

Αφαιρέθηκε 1 σημείο: 1 G

Διορθώθηκαν 5 σημεία: 4 G - 1 R

 

Download links για IGO MY WAY PLUS, εδώ: SpeedCameras for IGO MY WAY PLUS by GPSPocketPC Team

 

GPSPocketPC Team

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά;

γιατί το Igo σε πάει κόντρα στους μονόδρομους;

Ξέρει κανείς τίποτα;

Γιατί δεν υπάρχουν στην db οι μονοδρομήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει για όλους τους χάρτες;

Υπάρχουν ενημερωμένοι και μη ενημερωμένοι χάρτες. Ο χάρτης σου μπορεί στο σημείο που είσαι να μην έχει τις μονοδρομήσεις, αλλά σε κάποιο άλλο σημείο να έχει.

Την καλύτερη κάλυψη αυτή τη στιγμή την έχει ο χάρτης της Ngi που δουλεύει στο Destinator.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ενημερωμένοι και μη ενημερωμένοι χάρτες. Ο χάρτης σου μπορεί στο σημείο που είσαι να μην έχει τις μονοδρομήσεις, αλλά σε κάποιο άλλο σημείο να έχει.

Την καλύτερη κάλυψη αυτή τη στιγμή την έχει ο χάρτης της Ngi που δουλεύει στο Destinator.

Να σαι καλά ρε φίλε!

Link to comment
Share on other sites

και σε εμένα δεν με αφήνει να βάλω δρόμους... ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ :(

 

φοβάμαι θα επιστρέψω στον παλιό

αν βρω χρόνο (εξεταστική) θα ψάξω το πρόβλημα και σε κανα ξένο φόρουμ, μπας και παίζει καμια λύση

if you believe in God, it's because of the Devil...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.. Χάρτες Κύπρου υπάρχουν;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

ελληνικό USER MANUAL για Igo MyWay 2006 υπάρχει?

Mόνο αγγλικό έχω βρει, αλλά με την έλευση του iGO 8 από ACE ίσως διαθέσουν και στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

 

Κατάλαβα... Πάει και αυτή η επιλογή... Περιμένουμε τους νέους χάρτες της NGI για το Destinator.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τον τελευταίο χάρτη Greece_2007.07_070814.fbl και ειναι 14 ΜΒ περίπου. Ο προυγούμενος που είχα ήταν ο Greece_2007.01_070515.fbl με 17 ΜΒ περίπου. Λίγο που τους έψαξα δεν βρήκα κμαί βελτίωση, τουλάχιστον σην περιοχή που είμαι εγώ (Κοζάνη). Πως γίνετε ο αναβαθμισμένος να έχει μικρότερο μέγεθος από τον προϋγούμενο?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σ' αυτόν το χάρτη ( τον τελευταίο), δεν βλέπω καν τα ονόματα οδών στη Θεσσαλονίκη.

Άσε που ακόμα δεν έχουν βάλει τις μονοδρομήσεις.

Ο προηγούμενος 17m είναι καλύτερος και πιο πλήρης νομίζω.

Θέλει πολλή δουλειά στους χάρτες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...