Jump to content

Sony Ericsson Z610i


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 247
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

το παραγγειλα κι εγω για να δουμε τι λεει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα κι εγω για να δουμε τι λεει.

 

Αναμενουμε νεα σου ταξιδιωτη....Ειδικα για την οθονη και τον ηχο θελω να πεις εντυπωσεις μπας και δωσω ενα w710 και παρω αυτο:)

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανος παντως το εφερε. 329

το ειδες φιλε μου απο κοντα?αν ναι πως σου φανηκε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ειδες φιλε μου απο κοντα?αν ναι πως σου φανηκε?

Δεν το ειδα εγω..μια φιλη μου που δουλευει εκει..Σε μαυρο ηταν και της φανηκε πολυ ομορφο και πολυ καλη κατασκευη..

Link to comment
Share on other sites

τετοια λεγε μου,γιατι το χω παραγγειλει και δεν το χω δει ακομα και φοβαμαι μην το μετανιωσω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα.

σε μαυρο...

 

ομορφο πολυ αλλα οχι η σουπερ κατασκευη και σε καμια περιπτωση δε φανταζει ακριβο...

 

παντως για mid entry ειναι καλο.

:X
Link to comment
Share on other sites

τετοια λεγε μου,γιατι το χω παραγγειλει και δεν το χω δει ακομα και φοβαμαι μην το μετανιωσω.

 

Γιαννη το ειδα σημερα στον Γερμανο σε μαυρο,καταπληκτικο κινητακι με αρκετα καλη ποιοτητα κατασκευης στιβαρο και φυσικα πανεμορφο και αρκετα λεπτο μπορω να πω για την κλαση του και τα δεδομενα της SE:D .

ΜΕΓΑΛΟ μειονεκτημα η προσοψη της εξωτερικης οθονης η οποια γεμιζει με το παραμικρο ακουμπημα δακτυλιες :cry: σε μεγαλο βαθμο ετσι ωστε να μην φαινεται τιποτα:( ..Αυτο σε μαυρο οπως ειπα,σε γαλαζιο ισως τα πραγματα να ειναι καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου για την ενημερωση,αντε να το δουμε κι απο κοντα,παντως στο μπλε χρωμα φαινεται πανεμορφο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα απο γερμανο τελευταιο :D

Ειναι πανεμορφο αλλα λιγο σπαστικο που αφηνει δαχτυλιες σαν τρελο.

χρειαζεσαι συνεχεια να χεις μαζι ενα πανακι να το καθαριζεις.

Η εξωτερικη οθονη σε ζαλιζει οταν πας να κοιταξεις πχ την ωρα η ποιος σε καλει.

ο ηχος ειναι πολυ δυνατος και γενικα εχει πολυ καλη οθονη με πολυ καλη καμερα !:D

Link to comment
Share on other sites

Η εξωτερικη οθονη σε ζαλιζει οταν πας να κοιταξεις πχ την ωρα η ποιος σε καλει.

 

Τι εννοεις;:wacko:

Και αν μπορεις κανε ενα πιο αναλυτικο review για να παρουμε μια γευση απο το κινητο:)

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το χω απο σημερα στα χερια μου,οι πρωτες μου εντυπωσεις ειναι θετικες,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και στιβαρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η εξωτερικη οθονη σε ζαλιζει οταν πας να κοιταξεις πχ την ωρα η ποιος σε καλει.

 

Τι εννοεις;:wacko:

Και αν μπορεις κανε ενα πιο αναλυτικο review για να παρουμε μια γευση απο το κινητο:)

 

ναι ειναι λιγακι καπως γιατι το εξωτερικο του ειναι σαν καθρεφτης και η ωρα απο κατω η το ποιος σε καλει φαινεται σαν αντανακλαση και προς στιγμην νομιζεις οτι σου εχει μετακινηθει ο φακος επαφης (για οποιον φοραει:p )

ενταξει μην φανταστεις κατι τρομερο αντεχεται γιατι στο συνολο του το κινητο ειναι παρα πολυ ομορφο.Στο κουτι δεν συμπεριλαμβανετε h/f και οταν το ανοιξα ειχε 53% μπαταρια, το χρησιμοποιησα ολη την μερα μπας και κατεβει να το φορτισω και το βραδυ ειχε 50%!! δεν επεφτε με τιποτα παρολο που μιλησα 30 λεπτα εστειλα και ΣΜΣ και εικονες κτλ..:)

Γενικα απο μπαταρια φαινεται να μαμαει :D

Η εξωτερικη οθονη δεν λειτουργει μονιμα οποτε κλειστο φαινετε σαν να μην εχει.

Ο ηχος ειναι πολυ δυνατος σε σχεση με το Κ750 και πολυ καλος.

εχει ενα μονιμο λαμπακι εξωτερικα χαμηλα που αναβοσβηνει πρασινο συνεχεια.

η καμερα παρα πολυ καλη περασα φωτο στο πισι και ειναι θαυμασια :D

κατα τα αλλα μενου οπως ολα τα sony ericsson δεν μου ρχεται κατι αλλο που θα ηθελες να μαθεις γενικα ειμαι παρα πολυ ευχαριστιμενη και με τον ογκο του και με ολα, απλα σου ειπα αφηνει δαχτυλιες σαν τρελο και θελει συνεχεια σκουπισμα αλλα εμενα μ'αρεσει που γυαλιζει ετσι.

ας μας πει και ο ταξιδιωτης τις εντυπωσεις του :)

 

α και επισης πιστευω πως θα μπορουσε να ειχε και καλυτερη ποιοτητα κατασκευης, σου δινει την εντυπωση πολυ πλαστικου κινητου αλλα αυτα ειναι γουστα και ισως αρεσει και ετσι.

Το Ζ550 εχει πολυ καλυτερη κατασκευη πχ.

Link to comment
Share on other sites

α και επισης πιστευω πως θα μπορουσε να ειχε και καλυτερη ποιοτητα κατασκευης, σου δινει την εντυπωση πολυ πλαστικου κινητου αλλα αυτα ειναι γουστα και ισως αρεσει και ετσι.

Το Ζ550 εχει πολυ καλυτερη κατασκευη πχ.

 

εγω το ειπα μια σελιδα πριν και με γραψατε ολοι εκει που δε πιανει μελανι...

 

πιστευω πως ειναι σουπερ για κοπελες και το ροζ το χρωμα..εκει θα ειναι μπιμπελο πραγματικα. Αλλα τωρα εγω μονο για δευτερο θα το ειχα

:X
Link to comment
Share on other sites

ας γραψω κι εγω την γνωμη μου μετα απο 2 ημερες περιπου που το εχω στα χερια μου.

σαν πρωτη ματια το κινητο ειναι καπως ιδιομορφο στο design του,η προσοψη του ειναι που ωραια ακομα και στο ανθρακι χρωμα που το εχω,αφηνει δαχτυλιες ομως δεν φαινοντε και τοσο τρελα,το πισω καπακι ειναι μαυρο και ειναι κι αυτο αρκετα καλο αν και γινεται περισσοτερο χαλια παο τις δαχτυλιες.

η ποιοτητα κατασκευης του προσωπικα μου φανηκε μια χαρα και αφηνει μια αισθηση πολυτελειας στο χερι,απο μεσα δεν μπορω να πω οτι με τρελανε και τοσο αν και τα κουμπια του ειναι παρα πολυ καλα και δεν ακουγεται κανενας θορυβος κατα την πληκτρολογηση μηνυματος.

το πολυπληκτρο του ειναι εξισου ανετο κι αυτο και αυτο και θα δυσκολεχει κανεναν κατοχο του.

η οθονη του ειναι καλυτερη απο του 750 παρα την ιδια αναλυση που εχουν.τα χρωματα δειχνουν να ειναι πιο ζεστα και ζωντανα.

το μενου του ειναι σε στυλ k-800i και ειναι αρκετα ευχαριστο και ανετο.

ο ηχος του ειναι παρα πολυ καλος ποιοτηκος και καθαρος.

η καμερα του δεν ειναι ασχημη παρα την ελλειψη του φλας αλλα μιλαω παντα για συνθηκες οπου υπαρχει αρκετο φως.

η μπαταρια του δειχνει να ειναι βραχος πραγματικα,δεν καταλαβαινει τιποτα και το εχω μονιμα με bt ανοιχτο και συνδεμενο με bt handsfree.

αυτα για τωρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

η καμερα παρα πολυ καλη περασα φωτο στο πισι και ειναι θαυμασια :D

 

Μπορεις εαν σου ειναι ευκολο να μας ανεβασεις μια φωτο να την δουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ρε ταξιδιώτη είσαι φοβερός! Ότι κινιτό βγαίνει το παίρνεις!!!:blink: Κάν μας και μια σύγκριση με το w850. αν μπορείς βέβαια
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις εαν σου ειναι ευκολο να μας ανεβασεις μια φωτο να την δουμε;

 

http://img143.imageshack.us/my.php?image=dsc00010wy7.jpg

http://img181.imageshack.us/my.php?image=dsc00008my0.jpg :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε ταξιδιώτη είσαι φοβερός! Ότι κινιτό βγαίνει το παίρνεις!!!:blink: Κάν μας και μια σύγκριση με το w850. αν μπορείς βέβαια

 

το w-850 φιλε μου ειναι λιγο καλυτερο ως προς την οθονη παντα αν και ειναι πιο σκοτεινη απο του z-610 που ειναι πολυ φωτεινη αλλα εχει αναλυση 176*220.απο ποιοτητα κατασκευης εννοειται οτι ειναι καλυτερο το z-610 χωρις να παιζει κανενα καπακι,πολυ στιβαρο κινητο:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

 

πολυ ωραια η φωτο με το αλογο,εσυ εισαι στη φωτο?:) αχ εχω τρελα πραγματικα με τα αλογα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η αδερφη μου ειναι.

Εγω να δεις τι τρελα εχω :love:

 

αστα να πανε,πραγματικα ειναι το τελειο για μενα:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...