Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

auto me ton euaggelato pws ginetai?palia ixera to bloover to opoio ekane paromoia douleia alla douleuei se poly liga kai paliotera montela kinitwn
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ela re patrida.karea lakwnias...se ligo kairo feugw gia agrotikos giatros sta timimena k adoulwta edafi mas.pira k gw p990i.to prosmenw me kourier me apisteyti laxtara.ithela ena antistoixo til apo tin epoxi tou p800.skepsou ti mania mou pou edwsa antallagi ena olokainourgo hp ipaq 6515 me destinator pn k ena psp me 100 iso games.eimai arrwstos me to sygkekrimeno tilefwno.osa problimata k na xei.einai opws ta italika autokinita(exw tin 147 gta).ta erwtevesai mera me ti mera olo kai pio poly :happy: k as sou kanoun kapoia nera pou k pou :mad: .zitw to p990i zitw i alfa romeo.....

auta.molis to paralavw tha allaksw k to avatar mou... :D

 

ti simptosi ki ego alfa 147 exo ki episis p990 ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα απο την Vodafone, μου έδωσαν νέα συσκευή. Μου έιπαν ότι λογικά δεν θα έχει πρόβλημα με την φωτογραφιή μηχανή.

 

Επίσης μου είπαν και τα εξής αλλά δεν έχω τρόπο να ξέρω αν είναι αληθινά. Η Vodafone Live συσκευή, έχει λυμένο το πρόβλημα των Ελληνικών, και αναμένεται πάρα πολύ σύντομα η αναβάθμιση και για τούς υπόλοιπους.

 

Αυτά.

 

Γ.

 

Follow up: Η διαφορά στην κάμερα είναι δραματική. Είδα επιτέλους φωτό σαν αυτές που πόσταραν κάποιοι φίλοι.....Νεώτερα εν καιρώ....

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

για την ερωτηση που εκανα σχετικα με τα mp3?

 

ευχαριστω

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kanena paixnidaki gia to p990? protimisi sto solitaire

το ρωτάς σε λάθος thread. Τσέκαρε λίγο τα Pinned.

 

gepol

Follow up: Η διαφορά στην κάμερα είναι δραματική. Είδα επιτέλους φωτό σαν αυτές που πόσταραν κάποιοι φίλοι.....Νεώτερα εν καιρώ....

Χαίρομαι που όλα πήγαν κατ' ευχήν. Είδες καμιά άλλη διαφορά στο τηλέφωνο, ή η "ελατωματική" παρτίδα είχε μόνο χαλασμένη κάμερα?

 

papathvas

πάντως όχι με οπελ

Και συ βρούτε? Γιατί ωρέ, τα όπελ είναι σαν τους κατόχους τους, μουράτα! :lol: :lol:

 

NTROPIC για την ερωτηση που εκανα σχετικα με τα mp3?

ευχαριστω

 

Το ηχειάκι θα το χαρακτήριζα τυπικής ποιότητας. Ούτε κάτι το οποίο είναι οικτρό, αλλά ούτε και κανένα που κάνει την διαφορά στην ποιότητα. Κανονικό. Μερικοί υποστηρίζουν οτι θέλαν... περισσότερο όγκο στις μεσαίες, αλλά αν παίξεις λίγο με το EQ θα μπορέσεις να το φέρεις στα μέτρα σου. Απο ένταση πάντως *στα πολυμέσα, είναι μια χαρούλα.

 

Ποιότητα αναπαραγωγής μπ3 τώρα... Σε σχέση με τί? Σε ένα τραγουδάκι στα 320Kbps που τσέκαρα, ακουγόταν πολύ καλά. Τυπικά ακουστικά είναι και αυτά, οπότε μην περιμένεις και τρελλά πράγματα. ΑΛΛΑ Έχει βγάλει η SE ένα handsFree (το 70 είναι αν δεν κάνω λάθος) που κοστίζει περι τα 25 ευρώ, και σου δίνει την δυνατήτα να συνδέσεις ότι ακουστικά θες εσύ πάνω του! Έτσι μπορείς να βάλεις ότι τραβάει η όρεξή σου, και φυσικά, ότι αντέχει η τσέπη σου. Σου δίνει και το πακέτο κάποια ακουστικά SE, τα οποία φαίνονται ποιοτικότατα, και έχουν κάψα όπως αυτή της sony που είχε βγει πριν μερικά χρόνια (7-8) που έμπαινε μέσα στο αυτί.

 

Επειδή τότε είχα σκάσει 3 φορές (πριν 7 χρονάκια) 7.800Δρχ που κόστιζαν τα συγκεκριμένα ακουστικά, σε πληροφορώ εκ πείρας οτι ο ήχος τους δε παιζότανε, ιδιαίτερα στις χαμηλές. Πραγματικό μπάσο σε ψείρες ακουστηκά... Φανταζομαι μιας και είναι της ίδιας φιλοσοφίας, και αυτά που έχει μέσα το handsfree που σου αναφέρω, + σχεδόν μια δεκαετία μπροστά , θα έχουν και αυτά καλό ήχο. Αν τα έχεις τα 25 ευράκια πάντως,και σε ενδιαφέρει τόσο, πάρτα. Δεν θα τα έχεις μόνο για το τηλέφωνο, έχουν το κανονικό 3,5" βύσμα., το οποίο κουμπώνει στο Handsfree καλώδιο.

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

 

Χαίρομαι που όλα πήγαν κατ' ευχήν. Είδες καμιά άλλη διαφορά στο τηλέφωνο, ή η "ελατωματική" παρτίδα είχε μόνο χαλασμένη κάμερα?

 

 

 

Δεν μπορώ να σου και πολλά, διότι το πρώτο το έιχα για μερικές ώρες μόνο.

 

Ψιλοσκίζοντάς το, το μόνο που μου έκανε ήταν μέσω Wi-Fi, να με πετάξει απο τον Browser μια δυό φορές.

 

Κατά τα άλλα το βρίσκω σταθερότατο, δεν μου έκανε κιχ στο 4ωρο που έπαιζα.

 

Το μόνο που με παραξενέυει είναι ότι η ώρα αποθήκευσης των φωτό είναι GMT, όσο και να πειράξω τις ώρες.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Thanks....απλώς ανησύχησα....:p εχει μεγάλη διαφορά οταν τραβάς κοντινή photo με macro.(Άρα εφόσον εστιάζει είμαι ΟΚ:lol: )Ευχαριστημένος είμαι με τις photo που βγάζει...βασικά σε εξωτερικους χώρους, με καλο φωτισμό.Και η μα..κια μου είναι πως η πρώτη μου photo ήταν σε εσωτερικό χώρο με οχι και παρα πολύ καλό φωτισμό και τράβαγα τα μαλλιά μου:cry: Αντε να βγεί η αναβάθμιση και ελπίζω να φτιάξουν τα ελληνικα...δεν μπορώ να γράψω μήνυμα:mad: Είχα συνηθήσει με το Ρ910 που έγραφα μήνυμα με την ταχύτητα του φωτός και τώρα.....:lol:
Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kanena paixnidaki gia to p990? protimisi sto solitaire

 

Διαλεξε αυτο που προτιμας...

http://my-symbian.com/main/index7.php?s=solitaire&cat=4

 

Και να θυμασαι οτι στο παρακατω link θα βρεις οτι προγραμματα/παιχνιδια υπαρχουν διαθεσιμα...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146455&page=1

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Thanks....απλώς ανησύχησα....:p εχει μεγάλη διαφορά οταν τραβάς κοντινή photo με macro.(Άρα εφόσον εστιάζει είμαι ΟΚ:lol: )Ευχαριστημένος είμαι με τις photo που βγάζει...βασικά σε εξωτερικους χώρους, με καλο φωτισμό.Και η μα..κια μου είναι πως η πρώτη μου photo ήταν σε εσωτερικό χώρο με οχι και παρα πολύ καλό φωτισμό και τράβαγα τα μαλλιά μου:cry: Αντε να βγεί η αναβάθμιση και ελπίζω να φτιάξουν τα ελληνικα...δεν μπορώ να γράψω μήνυμα:mad: Είχα συνηθήσει με το Ρ910 που έγραφα μήνυμα με την ταχύτητα του φωτός και τώρα.....:lol:

 

 

Εγώ με τον ίδιο τρόπο γράφω μήνυμα όπως το 910 και πολύ καλλίτερα και σαφώς γρηγορότερα, (με Τ9 πάντα), και με περισσότερες επιλογές. Επιτέλους μπορείς να αλλάξεις ήδη γραμμένη λέξη. Στις επιλογές επαφών είναι ακόμα το πρόβλημα, αλλά θυμάται που είχες στείλει πριν, και είναι πάρα πολύ βολικό αυτό...

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω, ότι μέχρις στιγμής η ώρα πάει καλά, δεν χάνει, όπως έχει αρκετά ακουστεί. Θα το επιβεβαιώσω σε λίγες μέρες....

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Τ9 δεν χρησιμοποιώ...δεν με χει βολέψει.Ά μην ξεχνάμε και τα ελληνικα στις επαφές...που βγάζει το όνομα (+)

 

Αν αναφέρεσαι στο ότι σε ορισμένες (ή ακόμα και όλες τις) επαφές εμφανίζει ένα + στο τέλος π.χ. Jennifer Aniston (+) ...αυτό το κάνει όταν ένας αριθμός υπάρχει καταχωρημένος και σε άλλη επαφή στο τλφ ή στην κάρτα sim.

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι στο ότι σε ορισμένες (ή ακόμα και όλες τις) επαφές εμφανίζει ένα + στο τέλος π.χ. Jennifer Aniston (+) ...αυτό το κάνει όταν ένας αριθμός υπάρχει καταχωρημένος και σε άλλη επαφή στο τλφ ή στην κάρτα sim.

 

Πράγματι! Πολύ σωστή παρατήρηση, δεν το είχα σκεφτεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο...αλλα ωραία μέρα η Παρασκευή:lol:

http://forum.zgeek.com/images/smilies/jackson.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μόλις μια μέρα με το P990i (δυστυχώς vodafone...) και θέλω μια βοηθειούλα...Γνωρίζει κανείς εάν μπορώ με κάποιο πρόγραμμα στο pc να περάσω επαφές στο κινητό απο μια database π.χ. ενα αρχειο excel?Διότι δεν παλεύεται να περάσω τοσες επαφές manual...Α και κάτι άλλο,υπήρχε ένα πργραμματάκι εν'ονόματι tracker στο P800 κάποτε.Υπαρχει για το P990i.Ευχαριστώ παιδες.Και εάν καποιος έχει λινκ για παιχνίδια και εφαρμογές θα τον ευγνωμονούσα.Τέλος,σαν χρήστες προτείνετε μια κάρτα μνήμης 1gb.Είδα μια σανδισκ με 20mb read,15 write.Eίναι ικανοποιητικά γρήγορη φαντάζομαι
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

paidia oi rythmiseis gia to athens wifi sto syntagma xerei kaneis poies einai gia na mpw internet.tha paw aurio gia kafe stin plateia k thelw na to eggainiasw....
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Thanx @ mpampir
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μόλις μια μέρα με το P990i (δυστυχώς vodafone...) και θέλω μια βοηθειούλα...Γνωρίζει κανείς εάν μπορώ με κάποιο πρόγραμμα στο pc να περάσω επαφές στο κινητό απο μια database π.χ. ενα αρχειο excel?Διότι δεν παλεύεται να περάσω τοσες επαφές manual

 

 

Μπορείς να εισάγεις στο MS Outlook τις επαφές σου από Excel, και μετά να κάνεις συγχρονισμό με το τηλέφωνό σου. (Αν δεν τις έχεις ήδη σε outlook)

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος,σαν χρήστες προτείνετε μια κάρτα μνήμης 1gb.Είδα μια σανδισκ με 20mb read,15 write.Eίναι ικανοποιητικά γρήγορη φαντάζομαι

 

Παρε την πιο φτηνή που θα βρείς στην χωρητικότητα που σε ενδιαφέρει. Να πας να σκάσεις παραπάνω λεφτά για High speed καρτούλες (αν τις θές μόνο για το 990) δεν αξίζει. Για κοίτα για τις sony high speed όμως, οι τιμές τους σε μερικά καταστήματα (e-bay) είναι απελπιστικά χαμηλές. Με 25 ευρώ παίρνεις κάρτα του 1 γίγα (Σε κάποιες περιπτώσεις).

 

Εγώ πάντως έχω και σόνυ γρήγορες, και σόνυ απλές, και σαντισκ απλές. Όλες το ίδιο πάνε (και στο psp και στο 990).

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.μεχρι ποιου μεγεθους βιντεο μπορει να παιξει η συσκεευη μας χωρις να κολλησει?χθες εβαλα ενα βιντεο 56mb κ οταν πατησα να μου ανοιξει κολλησε.μετα για να μπορεσω να βγαλω το καλλυμα της μπαταριας για να βγαλω κ να βαλω την μπαταρια εκανα μια ωρα κ κατι.δεν εβγαινε με τιποτα.ρωταω για να μην την ξαναπαθω.ξερει επισης κανενας πως μπορω να ρυθμισω την συσκευη για να μαπινω ιντερνετ απο ασυρματο δικτυο,πχ athens wifi στο συνταγμα?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...