Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωχ ωχ...θα κανω μια ηλίθια ερώτηση...εχώ που δεν έχω το πορτάκι πώς θα πατήσω το κουμπί C που λέει για την αναβάθμιση???(μήπως να πατήσω το del?).Επιβαιβέωση σωστής διαδικασίας:βγάζω μπατ, βγάζω σιμ,βάζω μπατ, ανοίγω το πρόγραμμα της se για το αυτόματο update και τέλος?
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπόν με την τέταρτη απόπειρα το τηλέφωνο ξεκήνησε και έχει και ελληνικά μέσα. Έχω τα εξής :

 

Τηλέφωνο

CXC162037 R9ΕΑ001

Bluetooth

CXC162058 R5Α01

Organizer

CXC162036 R4A13

CDA

CDA162007/1 R4A09

 

Είναι σωστά όπως τα δικά σας ;

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ...θα κανω μια ηλίθια ερώτηση...εχώ που δεν έχω το πορτάκι πώς θα πατήσω το κουμπί C που λέει για την αναβάθμιση???(μήπως να πατήσω το del?).Επιβαιβέωση σωστής διαδικασίας:βγάζω μπατ, βγάζω σιμ,βάζω μπατ, ανοίγω το πρόγραμμα της se για το αυτόματο update και τέλος?

 

Πορτάκι μπορεί να μην έχεις αλλά πλήκτρο C έχεις. Αυτό πάτα !!!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Βρε morfeus!!!OΛΟΚΛΗΡΗ ΑΦΙΣΣΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ?????????????????

 

 

AYTO ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ !!! :D :D

 

http://img153.imageshack.us/img153/1170/dsc04027sw4.jpg

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εσας σας έβγαλε μήνυμα ότι είναι περασμένη η τελευταία έκδοση του λογισμικού πριν βάλετε το καινούριο firmware ή μόνο σε εμένα το βγάζει?
Link to comment
Share on other sites

Βρε morfeus!!!OΛΟΚΛΗΡΗ ΑΦΙΣΣΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ?????????????????

 

Θέλω να το ακούω :D (Συγνώμη αλλά ανησύχησα λίγο με το σκηνικό που έκανε το βλαμμένο). Τελος καλό όλα καλά λοιπόν. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εσας σας έβγαλε μήνυμα ότι είναι περασμένη η τελευταία έκδοση του λογισμικού πριν βάλετε το καινούριο firmware ή μόνο σε εμένα το βγάζει?

 

Δεν μου έβγαλε κανένα τέτοιο μήνυμα. Κατέβασε την αναβάθμιση και την πέρασε. Στο τέλος μου είπε πως ολοκληρώθηκε 100% και πως μπορώ να το αφαιρέσω από την βάση.

Link to comment
Share on other sites

apololos το διάβασα σε ξένα forum αυτο που βγάζει σε εσένα....αλλά στο δικό μου έβγαλε κανονικά 'ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΕΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ'....

Ξαναδοκίμασε αν θες..

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε εμενα τωρα μολις που προσπαθησα να κανω to update μου εβγαλε το μηνυμα "server too busy please try later" το εχει βγαλει και σε κανεναν αλλο?????
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι αλλο, το ανεφερα και πριν, ξερετε αν μετα την αναβαθμηση παω και κανω restore ενα bck που ειχα παρει με εφαρμογες και data αν θα ειναι οκ?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια να εχουμε. Δεν εχω προλαβει ακομα να κανω την αναβαθμηση θα την κανω το απογευμα.εχω μια ερωτηση, εχει δοκιμασει κανενας να κανει restrore τα προγραμματα που ειχε τυχον παρει backup πριν την αναβαθμηση?

κανω αυτη την ερωτηση γιατι εχω πολλα προγραμματα που δεν εχω τα .sis τους για να τα ξανα περασω.

Ευχαριστω!!

 

Πρώτη προσπάθεια επαναφοράς του backup απέτυχε.Και ο λόγος που απέτυχε?Πρόβλημα στις εφαρμογές τρίτων (δεν σου κάνω πλάκα).Τώρα δοκιμάζω ξανά με απενεργοποιημένη την επιλογή για επαναφορά των εφαρμογών αυτών.Θα σε ενημερώσω σε λίγο για το αποτέλεσμα

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη προσπάθεια επαναφοράς του backup απέτυχε.Και ο λόγος που απέτυχε?Πρόβλημα στις εφαρμογές τρίτων (δεν σου κάνω πλάκα).Τώρα δοκιμάζω ξανά με απενεργοποιημένη την επιλογή για επαναφορά των εφαρμογών αυτών.Θα σε ενημερώσω σε λίγο για το αποτέλεσμα

 

ΟΚ ΣΕ ευχαριστω.....αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Πιστεύω ότι λίαν συντόμως θα έρθει και η αναβάθμιση που θα διορθώνει όλα τα προβλήματα με τα ελληνικά και τους 72 χαρακτήρες.

 

Τι εννοείς; Υπάρχει περίπτωση να βγει κάποια αναβάθμιση μόνο για τα ελληνικά. Περίεργο μου φαίνεται... Αν έχω καταλάβει καλά την λογική των προαγμάτων οι διορθώσεις στις γλώσσες γίνονται συγχρόνως με την αναβάθμιση του FW. Άρα μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε κανένα εξάμηνο για να διορθωθεί το πρόβλημα με το QWERTY εξωτερικό πληκτρολόγιο.

 

Εύχομαι βεβαίως να κάνω λάθος...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι αλλο, το ανεφερα και πριν, ξερετε αν μετα την αναβαθμηση παω και κανω restore ενα bck που ειχα παρει με εφαρμογες και data αν θα ειναι οκ?

Ευχαριστω

 

Μόλις έκανα Restore το Backup που είχα κρατήσει και όλα είναι στην θέση τους χωρίς κανένα πρόβλημα. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι η σωστη στιγμη να το αναφερω (τωρα που εχετε την χαρα του νεου FW), αλλα μηπως εχει δοκιμασει κανεις το "κολπο" με το Tim non stop με το οποιο μπορει κανεις να μπαινει οσο θελει στο ιντερνετ μεσω opera με flat χρεωση 3 ευρω το μηνα? Λειτουργει στο p990? Νομιζω οτι θα ενδιεφερε πολλους μια απαντηση...
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ με το qwerty πληκτρολογειο δεν μπορεις να γραψεις 160 χαρ. sms:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ R9 UPDATE ....

:luck: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΩΝ BRIEFCASES...!!!!!!!!:luck: :cool:

 

BΡΕΙΤΕ ΣΤΟ GENERAL BRIEFCASE 2....

...... 4 NEA ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!!:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,το restore μου απέτυχε για δεύτερη φορά χωρίς να μου γράψει στην αναφορά τι φταίει,οπώτε φίλε giourousis δεν μπορώ να σου δώσω μια σίγουρη απάντηση για το αν επανέρχονται όλα κανονικά.
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα την κονσέρβα μου για update.Όπως προαναφέρθηκε, μου γράφει οτι ε΄χω ήδη την νεότερη αναβάθμιση,κατι που φυσικά δεν ισχύει...Επέλεξα το "συνέχεια οπωσδήποτε".Λέτε να παίζει κανένα ρόλο το οτι είναι vodafone το κινητό?Επειδή πολλοί απο εσάς έχετε την κανονική έκδοση και όχι "ετοιματζίδικο"...
[sIGPIC][/sIGPIC]Πάει και αυτό το σαξάκι...
Link to comment
Share on other sites

ENNOEITΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ!!!!!!!!

Γιατι δεν το λες τοση ώρα............

Θα πρεπει να περιμένεις ποτε η vodafone θα βγάλει την αναβαθμισή της............:down:

ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΣ VODAFONE...δεν κανουν τετοια λάθη......

 

 

Το μπιπ καλά κανει και ακούγεται αφού σε ειδοποιεί οτι ανοίγει η γραμμή....

Ευτυχώς τώρα ακούγεται σταθερά και όχι όποτε του 'καπνισει' όπως πριν....διορθώθηκε και αυτό όπως και το σήμα του κινητού όταν ανοιγες το κινητο...:D

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ με το qwerty πληκτρολογειο δεν μπορεις να γραψεις 160 χαρ. sms:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

καλησπέρα παιδιά,

τελικά με τα sms, με το πορτάκι γράφει 160 χαρακτήρες, χωρις Τ9, και τα ελληνικά γράμματα βγαίνουν πρώτα?

καλα κατάλαβα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...