Jump to content

Sony Ericsson P990i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι εννοείς ότι έχει εξαφανίζει εντελώς την ελληνική γλώσσα?

 

Εννοώ πως όταν ξεκίνησε το τηλέφωνο μετά την αναβάθμιση δεν υπήρχαν ελληνικά στην επιλογή της γλώσσας και τώρα είναι όλα στα Αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

επρεπε στο phone να σου γράφει CXC162037 R9A001, όπωσ του sealover, και όχι CXC162037 R7A001. μήπως υπήρξε πρόβλημα στην αναβάθμιση;
Link to comment
Share on other sites

επρεπε στο phone να σου γράφει CXC162037 R9A001, όπωσ του sealover, και όχι CXC162037 R7A001. μήπως υπήρξε πρόβλημα στην αναβάθμιση;

 

Βασικά έφτασε ως το 47% και μετά μου έβγαλε πάλι την αρχική οθόνη του προγράμματος αναβάθμισης. Το άφησα συνδεδεμένο με το UBS για κανένα λεπτό ακόμα και μετά το έβγαλα. Μου φάνηκε παράξενο αλλά νόμισα πως τελείωσε. Βλέπω τα μενού τώρα και λείπουν ένα κάρο πράγματα από μέσα. :cry:

 

http://img477.imageshack.us/img477/1393/dsc00254el6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περνάω και εγώ αυτήν την στιγμή το νέο FW. Μια διευκρίνιση: Αν κατάλαβα καλά μπορούμε πλέον να γράφουμε από το εξωτερικό πληκτρολόγιο (flip open εννοώ) ελληνικά χωρίς να πατάμε πολλές φορές στο ίδιο πλήκτρο;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

>>> O OPERA EXEI KAI EIKOΝΙΔΙΟ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΘΥΡΩΝ!!!!

 

ΝΑΙ ΗΛΙΑ !!Καλα κατάλαβες!! Οχι με τ9 ομως γιατι αλλιως εχεις 72 χαρακτηρες!!

Ετοιμάσου να 'δεις' ενα νεο κινητο πλεον................:D

 

Μοrfeus κανε διαμορφωση εσωτερικου δισκου με *>*<<* και μετα ξανα αναβάθμιση!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια να εχουμε. Δεν εχω προλαβει ακομα να κανω την αναβαθμηση θα την κανω το απογευμα.εχω μια ερωτηση, εχει δοκιμασει κανενας να κανει restrore τα προγραμματα που ειχε τυχον παρει backup πριν την αναβαθμηση?

κανω αυτη την ερωτηση γιατι εχω πολλα προγραμματα που δεν εχω τα .sis τους για να τα ξανα περασω.

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

>>> O OPERA EXEI KAI EIKOΝΙΔΙΟ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΘΥΡΩΝ!!!!

 

ΝΑΙ ΗΛΙΑ !!Καλα κατάλαβες!! Οχι με τ9 ομως γιατι αλλιως εχεις 72 χαρακτηρες!!

Ετοιμάσου να 'δεις' ενα νεο κινητο πλεον................:D

 

Μοrfeus κανε διαμορφωση εσωτερικου δισκου με *>*<<* και μετα ξανα αναβάθμιση!

 

sealover τι εννοείς με το σύμβολο >< ; Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις ποιο περιγραφικός (δεν το έχω κάνει ξανά γι`αυτό). Σε ευχαριστώ. :O

Link to comment
Share on other sites

> = ΒΕΛΑΚΙ Η JOG DIAL ΠΡΟΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΓΙΑ < ;)

 

Συγνώμη που σε ζαλίζω αλλά με ανοιχτό το κινητό κάνω *βελάκι δεξιά*βελάκι αριστερά βελάκι αριστερά* και τίποτα. Μήπως δεν εννοούσες αυτό;

 

Οκ το έκανα όπως είπε ο kostasgp και ξεκίνησε. Ευχαριστώ ταμάλα.

Link to comment
Share on other sites

Tιποτα morfeus :)

Oτι χρειαστεις εδώ είμαστε !

 

Την πρώτη φορά σταμάτησε μόνο του στο 47% την δεύτερη στο 68% και τώρα στο 87%. Το παράξενο είναι πως είχα κάνει την προηγούμενη αναβάθμιση κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Το τηλέφωνο ξεκινάει κανονικά αλλά συνεχίζει να δείχνει 2 εκδώσεις στο CDA. Επίσης μετά το σταμάτημα που κάνει το πρόγραμμα αναβάθμισης επιστρέφει μόνο του στην αρχική οθόνη λες και δεν έγινε τίποτα. Αφαιρώ το τηλέφωνο από την βάση και κατά την εκκίνηση η μόνη γλώσσα που εμφανίζει είναι τα Αγγλικά και δεν υπάρχουν ένα κάρο πράγματα μέσα στα μενού. Επόμενο βήμα είναι η απεγκατάσταση του προγράμματος αναβάθμισης και ξανά από την αρχή...:cry:

Αν δεν δουλέψει θα το πυροβολήσω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν εχω την συσκευη αλλα νομιζω οτι τετοια προβληματα καλο ειναι να τα εκφραζετε με ενα συντομο email και προς την SE. Αν εχουν το καταλληλο feedback θα ξερουν τι να διορθωσουν και θα νιωθουν ατυπα και καποια πιεση για να βελτιωσουν την συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

>>> με τ9 72 χαρακτηρες......χωρις τ9 160 χαρακτηρες ΜΕ ΠΡΩΤΑ Η' Μ Ο Ν Ο ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!! :D

 

Εγώ γιατί με τους χαρακτήρες που βρίσκονται πρώτοι στη σειρά (με κλειστό πορτάκι) γράφω 72 χαρακτήρες ακόμα και χωρίς Τ9, ενώ με αυτούς που βρίσκονται μετά, δηλαδή τους λατινικούς (όπως στο παλιό firmware) γράφω με 160? Έχει καμία νέα ρύθμιση που δεν έχω βρει; Αλλιώς, το νέο firmware μου δυσκόλεψε το μήνυμα για ελληνικά και 160!

 

Υ.Γ. Πιστεύω ότι λίαν συντόμως θα έρθει και η αναβάθμιση που θα διορθώνει όλα τα προβλήματα με τα ελληνικά και τους 72 χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Outblaze δικό μου λαθος/παραληψη χρειάζεται να πας στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου και να βάλεις πρώτη γλώσσα αγγλικά δεύτερη ελληνικά...δυστυχως...για 160...

 

Αν το διορθώσουν και αυτο όλα καλά!!

Παντως με την αναζήτηση στις επαφές λειτουργούν ΑΨΟΓΑ :D

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι το έκανα, αλλά δεν βλέπω καμία αλλαγή τελικά σε αυτό το θέμα! 160 γράφουμε όπως παλιά! Δεν πειράζει ας περιμένουμε λίγο ακόμα και για αυτό. Διορθώσανε πολλά πάντως και πλέον αρχίζει το κινητό να είναι άξιος συνεχιστής της σειράς P.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω όλους όσους έκαναν με επιτυχία την αναβάθμιση... στο πρώτο στάδιο που κατεβάζει το update εμένα φτάνει ως το 30% και μετά ξεκινάει να το περνάει στο κινητό!!!

Έκανε σε κάποιον κάτι παρόμοιο ; :cry:

Link to comment
Share on other sites

>>> ΔΙΟΡΘΩΣΑΝ Κ Α Ι ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΑΡΧΕΙΩΝ ΑΠΟ BLUETOOTH ΣΤΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

 

Μπράβο στους προγραμματιστές της SE για το δωράκι την πρώτη μέρα του 2007!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω όλους όσους έκαναν με επιτυχία την αναβάθμιση... στο πρώτο στάδιο που κατεβάζει το update εμένα φτάνει ως το 30% και μετά ξεκινάει να το περνάει στο κινητό!!!

Έκανε σε κάποιον κάτι παρόμοιο ; :cry:

 

Νομίζω ότι το έκανε και σε μένα αυτό,και λέω "νομίζω" γιατί είχε φτάσει στο 20% και είπα "έχει πολύ ακόμη",οπώτε άνοιξα ένα άλλο πρόγραμμα να δουλέψω το οποίο κάλυψε το παράθυρο του update με αποτέλεσμα να μην βλέπω την μπάρα.Μετά από λίγο αφού ξαναγύρισα στο παράθυρο του update να δω τι γίνεται νομίζοντας ότι θα έχει φτάσει γύρω στο 50%,αυτό είχε ξεκινήσει ήδη να περνάει το λογισμικό στο τηλέφωνο (το οποίο παρεπιμπτώντως μου σταμάτησε στο 50% αλλά περάστηκε κανονικά).

Δεν ξέρω αν σου έδωσα να καταλάβεις γιατί προσπαθώντας να τα πω με λεπτομέρεια τα έκανα μαντάρα :D .Αυτό που θέλω να πω με λίγα λόγια είναι να μην ανησυχείς,μάλλον είναι όλα οκ!!!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P990i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...