Jump to content

[Επίσημο] Nokia N93


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

giati kai prin ligo kairo kai sto 903 toy etroge kollimata elege.mono se ayton panta?i toso atyxos einai,i mallon eisai dolofonos kiniton!xaxa.

alla kai palia thimamai poy rotoyse sto 903 poso kostizoyn oi prosopseis,ara kapoies ptoseis tha eixe kanei..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα το e shop ειναι εγγυση,οτι εχω παρει απο εκει δεν μου χαλασε ποτε.Τωρα στον φιλο μας που ελεγε παραπανω για Ν93 και Κ800 εχω να πω τα εξης΄1)Κοιτα τι firmware εχεις και παιρνα το τελευταιο,2)οταν περασεις το τελευταιο συγκρινε φωτο αφου τις εκτυπωσεις.Θα δεις οτι με εξαιρεση τις φωτο τοπιων και γενικα εξωτερικων χωρων οπου το Ν93 υπερεχει σε ολες τις αλλες περιπτωσεις υστερει ελαφρα(και αυτο το διακρινει εμπειρο ματι).Τωρα εαν επιμενεις σε αυτα που ειπες αφου κανεις τα παραπανω το μονο λογικο ειναι να εχεις ελλατωματικο κιν,τιποτα αλλο.Επισης το Ν93 κυκλοφορει και λιγοτερο καιρο σε ενα μηνα θα κυκλοφορησει και αλλο firmware που θα διορθωνει πολλα!!!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kai ego pou to pira apo e-shop mia xara mou bgike.

 

Kserei kaneis afti i foni tou robocop pou akougetai stis kliseis ti leei ?? Ellinika einai?? :lol: :lol:

Pos mporoume na kalesoume kapoio noumero me fonitiki klisei?? Tha prepei na to grapsoume sta agglika ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω εκφερει φωνητικα τα ονοματα οπως στο Ν80 απο μονο του?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω εκφερει φωνητικα τα ονοματα οπως στο Ν80 απο μονο του?

 

nai....ergaleia/profil/geniko/diamorfwsh/ekfwn.onom.katal.-nai:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nai....ergaleia/profil/geniko/diamorfwsh/ekfwn.onom.katal.-nai:D
και τα προφερει στα ελληνικα οπως στο Ν80 με εκεινο το AMERICANGREEK γλωσσα?:lol:Σιγουρα θα μπορεις να κανεις φωνητικη κληση
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mporoume omos na kalesoume me fonitiki entoli kapoio onoma??

nai.alla den thumamai pws ginete to eixa kanei sto n80.

και τα προφερει στα ελληνικα οπως στο Ν80 με εκεινο το AMERICANGREEK γλωσσα?:lol:Σιγουρα θα μπορεις να κανεις φωνητικη κληση

 

akribws opws sto n80 to proferei exei polu gelio.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και τα προφερει στα ελληνικα οπως στο Ν80 με εκεινο το AMERICANGREEK γλωσσα?:lol:Σιγουρα θα μπορεις να κανεις φωνητικη κληση

 

Nai...... leo ego grigoris kai leei afto camera :mad: .........:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nai...... leo ego grigoris kai leei afto camera :mad: .........:lol:
Καλα εισαι παλι καλα που δεν εβρισε κιολας:lol:
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθες πήρα στα χέρια μου το Nokia N93, το δοκίμασα πλήρως και κατάλαβα πως το μόνο ελάτωμα που έχει είναι ότι καθώς ο φακός μετακινείται δημιουργεί θόρυβο λόγω του ότι οι στροφές μετακίνησης έχουν αρκετό βάθος για λόγους σταθερότητας... Θα μου πείτε και γιατί αυτό;;; Λόγω της δόνησης ο φακός, μετά από εκτεταμένη χρήση δόνησης, θα έχανε τη σταθερότητά του... Πόσο μάλλον από πτώσεις...

Προηγούμενα κινητά:

Ericsson GA628i, Nokia 3210, Nokia 3310, Samsung N100, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7600, Nokia 6600 (2), Sony Ericsson K700i, Nokia 6600 (3), Sony Ericsson V800, Sony Ericsson K700i (2), Nokia 7710

Το κινητό μου:

Nokia N93

Link to comment
Share on other sites

To mono pou tha ithela diadoretiko einai na itan megaliteri i eksoteriki othoni.

Kata ta alla to brisko teleio.

 

kalh einai mwre kai h foto panw katw fainetai otan se pairnoune thl.pou na eixes to v903 pou eprepe na deis ta led pote anabosbhnoune.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μεταφερω τα εισερχομενα μηνυματα που εχω στο παλιο μου κινητο (Νοκια 6630) στο καινουργιο (Νοκια Ν93) και ενω μου τα φερνει κανονικα στο Nokia PC Suite οταν τα κατεβαζω στο Ν93 ερχεται το μηνυμα χωρις ομως τον αποστολεα και την ωρα/ημερομηνια αποστολης!!!!! Εχει καποιος καταφερει να το κανει σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Το βιντεακι με αφησε μ****α!!!

Μου αρεσε παρα πολυ!

Θελω και εγω Ν93 :(

 

ante ti perimeneis poulhse to n80 kai parto auto ekana kai egw.:p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια λοιπόν απεκλεισα το p990 Λογω οτι έχει παρα πολύ χαμηλό ήχο!εχω ακούσει πως τα καινουρια νοκια ειναι αρκετα καλα.στην ενταση και σε ποιότητα στα ακουστικα και στο μεγάφωνο λογικα φτάνουν την se ε?

Πηγα σήμερα στο γερμανό και είδα το n93,αν σας πω οτι μου φάνηκε μια χαρά το μέγεθος(μην με πείτε τρελό)μάλλον εχω συνηθίσει στα μεγάλα κινητά(sharp v903).Επισης είδα και το n73 και μου άρεσε και αυτό πάρα πολύ.

δεν ξέρω,τι λέτε?

βασικές διαφορές που εντοπισα είναι οτι το ν73 εχει καλυτερο και πιο δυνατο ήχο στο ηχειο της συσκευης,αφου διαθέτει δυο ηχεία.

απο την άλλη το ν93 εχει χαμηλό σαρ(πολύ σημαντικό για μένα)τελειο video,ελπίζω αργότερα να φτάσει και την φωτογραφική του N73.

Εκτός απο αυτό το ν93 εχει tv-out,αξίζει στο ν93?τα video στην tv φαίνονται fullscreen?

Ευχαριστώ,το μόνο σίγουρο πλέον ειναι οτι κατέληξα σε νοκια!!μετα απο πολλά χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

παιδια λοιπόν απεκλεισα το p990 Λογω οτι έχει παρα πολύ χαμηλό ήχο!εχω ακούσει πως τα καινουρια νοκια ειναι αρκετα καλα.στην ενταση και σε ποιότητα στα ακουστικα και στο μεγάφωνο λογικα φτάνουν την se ε?

Πηγα σήμερα στο γερμανό και είδα το n93,αν σας πω οτι μου φάνηκε μια χαρά το μέγεθος(μην με πείτε τρελό)μάλλον εχω συνηθίσει στα μεγάλα κινητά(sharp v903).Επισης είδα και το n73 και μου άρεσε και αυτό πάρα πολύ.

δεν ξέρω,τι λέτε?

βασικές διαφορές που εντοπισα είναι οτι το ν73 εχει καλυτερο και πιο δυνατο ήχο στο ηχειο της συσκευης,αφου διαθέτει δυο ηχεία.

απο την άλλη το ν93 εχει χαμηλό σαρ(πολύ σημαντικό για μένα)τελειο video,ελπίζω αργότερα να φτάσει και την φωτογραφική του N73.

Εκτός απο αυτό το ν93 εχει tv-out,αξίζει στο ν93?τα video στην tv φαίνονται fullscreen?

Ευχαριστώ,το μόνο σίγουρο πλέον ειναι οτι κατέληξα σε νοκια!!μετα απο πολλά χρόνια!

 

ta videos ta paizei full screen otan to syndeeis sthn tv xoris na to rithmiseis na paizei k sto kinito full screen.. ti diladi to n73 exei kalyterh kamera apo to n93..??:confused:

 

re paidia gia rikste mia matia edo... http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/index.php/t-328840.html

dini ena link

http://rapidshare.de/files/31433167/N93_RM-55_RD_DP2.0_v2.0_APAC_US_SW11.0.034.exe

mporoume na katebasoume apo edo to kainourio firmware h ego den katalaba kala..?

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδα για πρωτη φορα το ν93 απο κοντα...

τι τουβλο ειναι αυτο οεο?δεν εχω ξαναδει τετοιο κινητο.κατατρομαξα...!

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδα για πρωτη φορα το ν93 απο κοντα...

τι τουβλο ειναι αυτο οεο?δεν εχω ξαναδει τετοιο κινητο.κατατρομαξα...!

 

Για το μεγεθος ,τα εχουμε πει αρκετες φορες .

Ειναι στην κριση του καθενα λοιπον, να θυσιασει λιγο την φορητοτητα βαζοντας

μπροστα τις λειτουργιες της συσκευης

 

re paidia gia rikste mia matia edo... http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/index.php/t-328840.html

dini ena link

http://rapidshare.de/files/31433167/N93_RM-55_RD_DP2.0_v2.0_APAC_US_SW11.0.034.exe

mporoume na katebasoume apo edo to kainourio firmware h ego den katalaba kala..?

 

Λογικα θα μπορεις με την διαδικασια που υπαρχει ,αρκει να βρει το σωστο πακετο με τα ελληνικα .

Το παραπανω δεν νομιζω να εχει .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα μπορεις με την διαδικασια που υπαρχει ,αρκει να βρει το σωστο πακετο με τα ελληνικα .

Το παραπανω δεν νομιζω να εχει .

 

k auto to teleutaio post pou leei oti tha ithele na exei thn "euro" version... ti ennoei??

http://img228.imageshack.us/img228/2820/166708maxao3.jpg
Link to comment
Share on other sites

k auto to teleutaio post pou leei oti tha ithele na exei thn "euro" version... ti ennoei??

 

Δεν μπηκα να το δω,αλλα λογικα το ζηταει διοτι το παραπανω firmware ειναι για america

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Den einai toso megalo to N93!! Einai to idio me to P900 kai an to P900 exei magelitero baros to N93 dinei tin aisthisi oti einai pio elafri otan aniksei.

To sigrina kai me to 6600 kai oi diafores einai elaxistes.

o ixos kata tin omilia den einai toso dinatos se sxesi me to P900 an kai to exo terma. Isos den to exo bolepsei akoma kala sto afti mou:cool:

Stis nixterines fotografies exei onots problima. Kai to flas den kanei kai polla.

To palio mou samsung d500 vgazei kaliteres alla me 1.3 mp.

Kala to video einai apsogo. Meterepsa kai mia tainia dvd se 3gp kai tin paizei poli kala.

Kserei kaneis programmatakia gia metatropi video se mp4 ?

Kai an exei vgei to sms sheduler gia to N93?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...