Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το αναβαθμισες σε Nokia N73 απλο?Η μονη διαφορα ειναι αυτη?Κατα τα αλλα δεν ειναι ποιο γρηγορο τωρα το κινιτο?

 

Ναι σε Νοκια Ν73 το απλο, δεν εχει ουσιαστικη διαφορα στη ταχυτητα του μενου σε σχεση με την εκδοση 30/10/2006, ειναι ελαχιστα πιο γρηγορο και πιστευω τωρα κ μετα απο ωρες χρησης και πιο σταθερο.

Microsoft..SIT WELL!!!! xixix:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε Domingo καλησπέρα

 

Όταν κάνεις εγγραφή video στην μέγιστη ποιότητα, κατά την αναπαραγωγή του ο ήχος είναι καθαρός; Γιατί εμένα μου βγάζει βόμβο είτε τα αναπαράγω το video στο κινητό, είτε στο PC.

Link to comment
Share on other sites

νέο firmware για το Ν73 (v 3.0649.0.0.1) μέσω nsu από το site της NOKIA.

Μόλις φορτίσω το κινητό θα κάνω αναβάθμιση.

Αν την κάνει κάποιος νωρίτερα ας πει τι διαφορές έχει απο την προηγούμενη έκδοση.

Προσοχή: Η αναβάθμιση είναι προς το παρόν μόνο για το απλό Ν73 με product code για την Ελλάδα 0529782.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

νέο firmware για το Ν73 (v 3.0649.0.0.1) μέσω nsu από το site της NOKIA.

Μόλις φορτίσω το κινητό θα κάνω αναβάθμιση.

Αν την κάνει κάποιος νωρίτερα ας πει τι διαφορές έχει απο την προηγούμενη έκδοση.

Προσοχή: Η αναβάθμιση είναι προς το παρόν μόνο για το απλό Ν73 με product code για την Ελλάδα 0529782.

Που, πος, ποτε? :dizzy:

το δοκιμασε κανεις???? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα την αναβαθμηση, το γυρησα απο ΜΕ σε απλο.

 

Πρωτη εντυπωση, εβαλα τις ρυθμησεις μου και εχασε το "Vodafone GR" ενω ειχε σημα και μαλιστα εκανα και κληση, το εκανα reboot και επανηλθε πισω.

Παλι χυμα ολα στην εκθεση :(

 

Παω να ψαξω τι αλλο ειναι νεο

Link to comment
Share on other sites

Παι δια αν μπορει καποιος ας βοηθηση...

Εχω το HS-21W ΒΤ headset της Νοκια και οταν το συνδεω με το Ν73 μου δεν βγανει μηνυμα για τη συνδεση της συσκευης,εμφανιζεται ομως κανονικα το σημα του ΒΤ σε παρενθεση που δειχνει συνδεση...

Οταν δε χτυπαει το κινητο απανταει κανονικα απο το κουμπακι του Η/F αλλα δεν ακουγεται τιποτα!!!Αν βαλεις το κινητο στο αυτη εχει απαντηση κανονικα!!!:blink:

Βγαζει κανεις ακρη????

Link to comment
Share on other sites

Se eyxaristw poli file mythos6910 gia tin voitheia

 

φίλε μου καλως ήρθες. Αυτό που θέλεις να κάνεις το έκανα στην cosmote πέρυσι. Είναι θέμα εταιρείας κινητής τηλεφωνίας (όλες οι νέες συσκευές το υποστηρίζουν -ειδικά τα se, που έχουν γραμμή 1 & 2 αλλά και το Ν73 μας). Είναι κάτι που προς το παρόν είναι δωρεάν {κάποια στιγμή θα το χρεώσουν}. Προσωπικά στο 6μηνο το σταμάτησα και πήρα 2η συσκευή διοτι με κούραζε το να θυμάμαι να 'αλλάζω γραμμή' για να πάρω απο το εταιρικό. Με λίγα λόγια είναι θέμα vodafone. Εμένα με εξυπηρέτησαν στον Γερμανό.

Se efxaristw poli kai esena file Iantonios an kai nomizw pws iparxei xrewsi, mikri vevaia alla iparxei! Eixa rwtisei kai Cosmote kai Vodafone! I prwti mou eixe pei 1,40EUROS/mina kai i defteri 1,60Euros/mina! Eimai kata 99% sigouros oti iparxoun xrewseis (etsi toulaxiston mou eipan)! Krataw mia epifilaksi gia ta posa! Mporei na min einai akrivws toso alla kimainontai se tetoia epipeda oi xrewseis!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, δεν ειχα ποτε νοκια τηλεφωνο και πριν λιγες μερες πηρα το n73me ολα καλα μεχρι που ειδα οτι η δευερη καμερα,η μπροστα δεν εχει καθολου καλη αναλυση και μαλιστα δειχνει εντονα κατι μπλε στοιχεια!ο αδερφος μου εχει το n70me και η καμερα,δευτερη, ειναι αψογη για 0.3και καθαρη και μαλιστα εχει και ρυθμισεις!κανω κατι λαθος?οποιος μπορει ασ μου απαντησει

ευχαριστω

makiaveli27:ninja:
Link to comment
Share on other sites

η μικρή μας είναι vga και γενικά νομίζω το έχουμε αναφέρει ξανά οτι όταν ο φωτισμος είναι χαμηλός είμαστε κάπως μπλε!!!
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Domingo καλησπέρα

 

Όταν κάνεις εγγραφή video στην μέγιστη ποιότητα, κατά την αναπαραγωγή του ο ήχος είναι καθαρός; Γιατί εμένα μου βγάζει βόμβο είτε τα αναπαράγω το video στο κινητό, είτε στο PC.

 

Δεν ειναι και πολυ καθαρος, αλλα πιστευω ειναι σε ικανοποιητικα επιπεδα. Να ρωτησω κ εγω κατι, ειχα περασει το Divx Player, το οποιο αποδειχτηκε οτι ηταν δοκιμαστικη εκδοση, το ειχα κανει εγκατασταση στην καρτα μνημης, τωρα πηγα στη διαχειρηση εφαρμογων και το εκανα απεγκατασταση, ωστοσο μενει μεσα στην καρτα μνημης ενα αρχειακι 1kb και καθε φορα που ανοιγω το κινητο μου λεει installing kai meta untrusted software please reintall, αυτο γινεται απο αυτο εχω παρατηρησει, πως μπορω να σβησω αθτο το αρχειακι απο την καρτα?

Microsoft..SIT WELL!!!! xixix:p
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν νομίζω να έχει διαφορά.

Αφού τα βρίσκει ο player, όλα καλά.

Εμένα μου έχει γίνει συνήθειο απο τον power MP3 (παλαιότερη εφαρμογή που δεν έβρισκε τα κομμάτια εάν ήταν αλλού αποθηκευμένα).

Νομίζω ότι και το default place για μουσική του PC suite είναι αυτό !

Έλα όμως που δεν βρίσκει όλα τα κομμάτια είτε στο ένα directory είτε στο άλλο directory. Ενώ μπορεί και τα παίζει κανονικά όλα τα κομμάτια...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει όντως κυκλοφορήσει νέα έκδοση;Με το Nokia update γίνετε;Είδατε διαφορές;

 

Ναι, τωρα ειναι η εκδοση 3.0649.0.0.1 Ν73 ΑΠΛΟ εγω ειχα βαλει την 3.0638.0.0.30 Ν73 ΜΕ και τωρα το γυρισα σε απλο

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA AS VOITHISEI KAPOIOS POU NA KSEREI PLZZZ!!!

exw to n73 edw kai kairo kai thelw na valw enan odiko xarti sto kinito. exw prospathisei na valw to route 66 ma den ta katafera. As voithisei kapoios na valw enan odiko xarti. Den exw protimisi se kapoio application. eite to TOM TOM eite to route 66 to idio einai gia menal. Aplws thelw na kanw tin doulia mou...

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA AS VOITHISEI KAPOIOS POU NA KSEREI PLZZZ!!!

exw to n73 edw kai kairo kai thelw na valw enan odiko xarti sto kinito. exw prospathisei na valw to route 66 ma den ta katafera. As voithisei kapoios na valw enan odiko xarti. Den exw protimisi se kapoio application. eite to TOM TOM eite to route 66 to idio einai gia menal. Aplws thelw na kanw tin doulia mou...

 

Εμενα μου αρεσει αυτο http://www.mgmaps.com/

Link to comment
Share on other sites

Παι δια αν μπορει καποιος ας βοηθηση...

Εχω το HS-21W ΒΤ headset της Νοκια και οταν το συνδεω με το Ν73 μου δεν βγανει μηνυμα για τη συνδεση της συσκευης,εμφανιζεται ομως κανονικα το σημα του ΒΤ σε παρενθεση που δειχνει συνδεση...

Οταν δε χτυπαει το κινητο απανταει κανονικα απο το κουμπακι του Η/F αλλα δεν ακουγεται τιποτα!!!Αν βαλεις το κινητο στο αυτη εχει απαντηση κανονικα!!!:blink:

Βγαζει κανεις ακρη????

 

Βαλτε ενα χερακι ρε παιδια.....

Link to comment
Share on other sites

Η εσωτερική κάμερα του N73 είναι μια χαρά,απολυτα ικανοποιητικη για vga.Κανένα πρόβλημα.(εννοειται μην περιμένετε να είναι σαν την κύρια κάμερα.)

vazelos13 εχεις δοκιμάσει να συνδέσεις το bt handsfree σε άλλο κινητό?δουλευει κανονικά?

Μήπως έχει πρόβλημα το handsfree γι αυτό.

 

Παιδιά επειδη έκανα κάτι ανοησίες με αντιγραφές φακελους κτλ,πως μπορώ να κάνω φορματ?και το βασικότερο εκτος που χαθουν τα παντα απο επαφες,υλικο,μηνυματα υπάρχει περίπτωση να χαθει κάτι αλλο που είχε το κινητό απο την νόκια?Γιατί θυμάμαι στο θέμα του ν93,οταν εκαναν φορματ έχασαν ένα παιχνίδι και κάτι αλλα.

 

offtopic,γιατί υπάρχει στο θέμα του ν73 μια άκυρη δημοσκόπηση?

Link to comment
Share on other sites

1) Ρε παιδιά ξέρω σίγουρα ότι έχει αναφερθεί αλλά δεν το βρίσκω σε 140 + σελίδες.

Πως απεγκατιστούμε θέματα από Ν73; Θέλω να ξεφορτωθώ 3 Χριστουγεννιάτικα και δεν μπορώ.

2) Τί έκδοση bluetooh έχει το N73; Την 2; Με ενδιαφέρει επίσης ταυτόχρονα να είναι ενεργοποιημένο το bluetooth handsfree και το GPS Nokia LD-3W που ελπίζω να πάρω σε κανά τρίμηνο.

Link to comment
Share on other sites

1) Πως απεγκατιστούμε θέματα από Ν73; Θέλω να ξεφορτωθώ 3 Χριστουγεννιάτικα και δεν μπορώ.

2) Τί έκδοση bluetooh έχει το N73; Την 2; Με ενδιαφέρει επίσης ταυτόχρονα να είναι ενεργοποιημένο το bluetooth handsfree και το GPS Nokia LD-3W που ελπίζω να πάρω σε κανά τρίμηνο.

 

1)Ανηξε τα θεματα μεσα στο pc σου με το UnMakeSIS και μετα πηγενε και σβηστα με τον y-browser ;)

2)Την 2 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

1)Ανηξε τα θεματα μεσα στο pc σου με το UnMakeSIS και μετα πηγενε και σβηστα με τον y-browser ;)

2)Την 2 :)

 

Κανένα link για unmakeSIS?

Link to comment
Share on other sites

ψαξε στο google ή στο xxxxxxxxxxxxx
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα link για unmakeSIS?

 

To unmakesis κατεβασε το απο εδω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...