Jump to content

[Επίσημο] HTC S620 (Excalibur)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
προσωπικα αμα ειναι 400-450 θα το παρω,μου αρεσε πολυ,ναι φερνει και η dynax αλλα απο υποστηρiξη ειναι αστα να πανε,σε στελνει συνεχως στην απαραδεκτη τελεσερβις ακομα και για update!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στο εντυπο της dynax γραφει πανω πανω "dangard telecom". τι σημαινει αυτο? επισης η διαφορα που βλεπω στα 2 ενυτπα ειναι οτι στις οθονες των συσκευων στο εντυπο της dynax υπαρχουν αγγλικα ενω σε αυτα της ace ελληνικα. αυτο σημαινει οτι ελληνικα θα εχει μονο το version της ace?

 

μια ακομα ερωτηση: υπαρχει καποιο τοπικ για τις διαφορες μεταξυ windows mobile 5.0 και windows mobile 5.0 smartphone edition? θα ηταν ενδιαφερον να ξερουμε τις διαφορες

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
στο εντυπο της dynax γραφει πανω πανω "dangard telecom". τι σημαινει αυτο? επισης η διαφορα που βλεπω στα 2 ενυτπα ειναι οτι στις οθονες των συσκευων στο εντυπο της dynax υπαρχουν αγγλικα ενω σε αυτα της ace ελληνικα. αυτο σημαινει οτι ελληνικα θα εχει μονο το version της ace?

 

μια ακομα ερωτηση: υπαρχει καποιο τοπικ για τις διαφορες μεταξυ windows mobile 5.0 και windows mobile 5.0 smartphone edition? θα ηταν ενδιαφερον να ξερουμε τις διαφορες

ελληνικα θα εχουν και τα 2,να δουμε και απο τιμες που θα παιξουν τωρα,παντως καλο ειναι που θα υπαρχει ανταγωνισμος και δεν θα ειναι η ace μονη της;)
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

η διαταξη του πληκτρολογιου ειναι διαφορετικη σε αυτο το μοντελο. μαλλον λογω του οτι ειναι Γαλλικη version...
Link to comment
Share on other sites

Cnet review

T-Mobile Dash (a.k.a. HTC Excalibur)- με video, photos και user comments

 

http://reviews.cnet.com/T_Mobile_Dash_a_k_a_HTC_Excalibur/4505-6452_7-32088045.html?tag=sub

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω με τη σειρα μου θα το αγορασω, καθοτι στο λιγο χρονο που μπορεσα να το επεξεργαστω μπορω να πω οτι μου αρεσε παρα πολυ.

Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, αψογη οθονη σε θεματα φωτεινοτητας-αποδοσης χρωματων, βασει των χαρακτηριστικων της, καλο πληκτρολογιο, δυνατο αναφορικα με την ταχυτητα αποκρισης(μενου, ανοιγμα εφαρμογων) παροτι εχει τον 200αρη ΟΜΑΡ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω θα το παρω. το εχω αποφασισει. αλλα τελικα αξιζει τον κοπο να περιμενει κανεις την ελληνικη version της ace με οτι προβληματα μπορουν να υπαρχουν στην "ελληνοποιηση" της συσκευης αλλα και το κακο customer service ή να το παρω τωρα απο expansys στην standard EU version που μενει απειραχτη απο το εργοστασιο μεχρι τον καταναλωτη?

ειδου η απορια...

Link to comment
Share on other sites

απο τιμη που λετε να παει;στο εξωτερικο που παιζει;

 

οι υπευθυνοι του περιπτερου της ace στην dte μου ειπαν 350-400 ευρω...

expansys εχω βαλει παραπανω τιμη και λινκ

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να εχει μεχρι 400 ευρω μου αρεσει αρκετα και θελω νατο παρω αν και νομιζω στις φωτο χανει αρκετα σε οσους το εδειξα δεν αρεσε μα απο κοντα στην dte που το επιασα ηταν ομορφο ελαφρη και με καλη ποιοτητα κατασκευης.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

τελεια!!τα αξιζει και με το παραπανω αυτα τα χρηματα,μακαρι να παει τοσο αν και το βλεπω 400-450

 

και εγω για 450 το βλεπω να πω την αληθεια, αλλα και παλι καλη τιμη την θεωρω. οντως στις photo αδικειται. το ειδα ξανα εχτες στο περιπτερο τις ΤΙΜ στην εκθεση αυτοκινηση 2006.

Link to comment
Share on other sites

στο κουτι (απο το εντυπο dynax)

 

βασικη μοναδα+μπαταρια

ακουστικα

MS CD

καλωδο usb

μετασχηματιστης ac

καρτα εγγυησης

οδηγιες χρησης

quick start guide

Link to comment
Share on other sites

α, και μια καρτουλα. δυστυχως (και αυτο ειναι απο τα αρνητικα) δεν παιρνει SD αλλα microSD και δεν μπορω να χρησιμοποιησω την 4GB που εχω στο jamin...
Link to comment
Share on other sites

αντε να κυκλοφορησει να το παρουμε θα ειναι βολικο στη δουλεια μου και λογο μεγεθους και βαρους τωρα εχω ενα 2020ι, ξερουμε ποια εταιρεια θα το φερει πρωτη?
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω για την δουλεια μου τον θελω γιατι οπως και να το κανουμε το 2020 ειναι λιγο.....φορτηγο,φυσικα δεν θα το δωσω το 2020 μου
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

mini sd η micro sd υποστηριζει;

 

micro sd

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...