Jump to content

Sony Ericsson W300i


xalibas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει θέμα για το πιο φτηνό walkman phone που κυκλοφορεί ήδη, αλλά αν υπάρχει ας κλειδωθεί - διαγραφεί...

Το κινητάκι λοιπόν κυκλοφορεί ήδη, με Mp3 player, radio, VGA camera, USB calble, Headphones, 256 MS Micro, 900mhA μπαταρία, 262.144 χρώματα οθόνης, κ.α.

 

Στον γερμανό στα €229, €225 Πλαίσιο, €224 στο e-shop.

Tο κινητάκι μοιάζει πολύ με το z530 με διαφορά στην οθόνη (καλύτερη w300i), στο ότι το w300i έχει το καλώδιο, τα ακουστικά και την κάρτα μνήμης στο κουτί, το w300i έχει και radio και στην τιμή. Το θέμα μπορεί να ενωθεί στο μέλλον με το z530 και να γίνει επισήμασμένο.

 

Σκέφτομαι μέσα στην εβδομάδα να αγοράσω το κινητό. Οποίος το έχει μπορεί να μου πεί καμμία γνώμη - πρόβλημα??

 

Το θέμα μπορεί να περιέχει οτιδήποτε αφορά το w300i... ;)

 

Φωτογραφίες εδώ (στο κάτω μέρος της σελίδας)

Nokia 3510 - Nokia 3510i - Siemens SX1 - Sony Ericsson W300 - Motorola MING A1200e - (A-phones: Sony Ericsson J132 - Nokia 1112) - HTC Wildfire - Motorola Moto G 1st gen - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 234
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγαπητέ φίλε xalibas, το κινητό το έχω στα χέρια μου απο την Παρασκευή το βράδυ και μπορώ να σου πω μια πρώτη γνώμη. Εαν σε ενδιαφέρει η κάμερα και η οθόνη απλά μην το αγοράσεις. Η φωτογραφική του ειναι πολύ ξεπερασμένη (σαν του Κ700) και η οθόνη είναι πολύ φωτεινή και με ωραία χρώματα, αλλά με χαμηλή ανάλυση. Πάντως είναι έτη φωτός καλύτερη (πιο φωτεινή, πιο ευκρινής, πιο καλή απεικόνιση χρωμάτων) απο αυτή του Ζ530. (τα έχω συγκρίνει δίπλα δίπλα)

Κατά τα άλλα ειναι ενα πανέμορφο (ειδικά το μάυρο) και πλήρες κινητό κατά τη γνώμη μου με μενού και λειτουργίες που μοιάζουν πολύ με αυτές του W810. Εχει πολύ καλή αυτονομία, εξαιρετικό ΜΡ3 player (αν και η στανταρ καρτούλα είναι λίγο μικρή για τα γούστα μου), απλά καλό εξωτερικό ηχείο. Με μεγάλη μου έκπληξη μάλιστα είδα οτι υποστηρίζει τα flash themes, σε αντίθεση με το Ζ530. Παντως αν σκεφτείς την τιμή του, είναι μια πολύ καλή αγορά.

Μην διστάσεις αν εχεις κάποια ερώτηση.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ έλεγα να πάρω το z530, αλλά στην ουσία αυτό συμφέρει περισσότερο στην τελική μιας κ δίνει 256mb κάρτα, το usb + πρόγραμμα, ακουστικά

 

+ έχει κ ράδιο κ καλύτερη οθόνη.

 

μαζί σου κ εγώ ^^

 

--- edit ---

 

τώρα είδα τα σχόλια του φίλου Άλκη. Ωραία, θετικά λοιπόν τα πράγματα ^^

 

----

 

Παραθέτει κάποιος κ εδώ με ποια μοντέλα είναι συμβατά τα παιχνίδια του w300i ?

 

 

( ήδη βοήθησε πάρα πολύ ο φίλος RAVER στο θέμα του z530i )

Link to comment
Share on other sites

Φίλε alkis η κάμερα και η οθόνη δεν με ενδιαφέρουν ούτε να έχω το κινητό τελευταίας τεχνολογίας. Ψηφιακή έχω, Mp3 player έχω, υπολογιστή έχω, άρα θέλω ένα φτηνό κινητό που εφ'όσον έχει και Mp3 player - radio, και μία κάμερα vga για να τραβάω περιέργες στιγμές όταν δεν έχω την ψηφιακή με υπέρ-ικανοποιεί. Βέβαια 2 χρόνια είχα symbian κινητό που το πήρα €550 αλλά το τελευταίο εξάμηνο το χρησιμοποιούσα μόνο για sms Και τηλέφωνα (και Mp3-ogg Και καμμία φώτο απλή που και που...)

Το bt που έχει για ανταλάσω αρχεία το θέλω πολυ και κατά τα άλλα να είναι κινητό (sms, τηλέφωνα, άντε και κανένα plus με τον opera mini)

Θα έπαιρνα αρχικά το z530 αλλά υπολόγισα πως για να πάρω μία καρτούλα, usb καλώδιο και ακουστικά θα μου έβγαινε παραπάνω από το να πάρω το w300i + το ότι το w300 έχει καλύτερη οθόνη και radio (αν και δεν πολύ-ακούω...)

 

Φίλε ektel εφ'όσον η ανάλυση του w300i είναι ίδια με το z530 (άσχετα από τον αριθμό των χρωμάτων) θα παίζουν τα ίδια παιχνίδια. Τα links για παιχνίδια από το z530i καλό είναι να τα ποστάρεις και εδώ να τα έχουμε (αν κάνω λάθός ας με διωρθώσει κάποιος...)

Nokia 3510 - Nokia 3510i - Siemens SX1 - Sony Ericsson W300 - Motorola MING A1200e - (A-phones: Sony Ericsson J132 - Nokia 1112) - HTC Wildfire - Motorola Moto G 1st gen - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για την χρήση που το θές τότε φίλε xalibas το W300 θα σε καλύψει απόλυτα. Είναι πλήρες το πακέτο αγοράς συν το γεγονός οτι δεν κόλλησε ούτε παρουσίασε κάποια δυσλειτουργία επι τρεις ημέρες που το σκαλίζω ακατάπαυστα.

Επίσης κατά τη γνώμη μου είναι πολύ όμορφη η εξωτερική του οθόνη, με τα πορτοκαλί γράμματα και εικονίδια και ταιριάζει πολύ με το όλο Walkman project. Συν το οτι συντελεί στην πολύ καλή αυτονομία του κινητού (Μετά απο 3 μέρες συνεχούς σκαλίσματος έχει ακόμα 33% μπαταρία)

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

proxtes to savvato apoktisa kai ego me vodafone 200 to w300i.

Prin eixa to siemens sx1 me to opoio apibdisa kai to exo petaksei sti kalatho ton axriston.

eimai super ikanopoimenos, me exei entyposiasei de i aytonomia tis siskeyis.

apo to sabbato to proi mexri tora douleuei me ti mpataria poy eixe mesa sto kouti toy kai akoma blepo bastaei.Den kollaei kai ta exei ola.

nomizo pos ekana mia poly kali epilogi.Ena poly kalo all arounder.

Link to comment
Share on other sites

Για την χρήση που το θές τότε φίλε xalibas το W300 θα σε καλύψει απόλυτα. Είναι πλήρες το πακέτο αγοράς συν το γεγονός οτι δεν κόλλησε ούτε παρουσίασε κάποια δυσλειτουργία επι τρεις ημέρες που το σκαλίζω ακατάπαυστα.

Επίσης κατά τη γνώμη μου είναι πολύ όμορφη η εξωτερική του οθόνη, με τα πορτοκαλί γράμματα και εικονίδια και ταιριάζει πολύ με το όλο Walkman project. Συν το οτι συντελεί στην πολύ καλή αυτονομία του κινητού (Μετά απο 3 μέρες συνεχούς σκαλίσματος έχει ακόμα 33% μπαταρία)

 

Έχει και αυτονομία καλή έχει, και αν δεν έχει και κολλήματα (νωρίς είναι), και η οθόνη έτσι όπως την είδα στις φωτογραφίες (η εξωτερική) μου άρεσε όπως και όλο το κινητάκι (αν και δεν μου αρέσουν πολύ τα chamshell) άρα λοιπόν μέσα σε αυτή την εβδομάδα θα γίνω και εγώ ένας κάτοχος του w300i. :D :D :happy:

alkis από που το πήρες εσύ? Το θέλω σε μαύρο (αν και δεν έχω δεί αλλά χρώματα εκτός από το άσπρο που δεν μου άρεσε και πολυ... )

Nokia 3510 - Nokia 3510i - Siemens SX1 - Sony Ericsson W300 - Motorola MING A1200e - (A-phones: Sony Ericsson J132 - Nokia 1112) - HTC Wildfire - Motorola Moto G 1st gen - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonW800i/R1AA Browser/SEMC-Browser/4.2 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

To pira apo to Plaisio Psyxikou kai eixe arketa komatia, ola se mayro. Timh 225 euro

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

To kinitaki to exw balei sto mati prin akoma kukloforisei ellada kai mou exei kanei entupwsh h timh toy. Ayth thn stigmh exw to K700, aksizei na to parw? Rwtaw giati kapou akousa oti h othonh den apexei k polu.

Akousa epishs oti den exei flash alitheuei? H karta mnhmhs einai idia me tou k750?

H vodafone to exei ferei kai an nai einai original h vodafone live?

 

Ayta gia thn wra :D

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του W300 εχει περισσότερα χρώματα απο αυτήν του Κ700 (262.000 αντι για 65.000) αλλά μικρότερη ανάλυση, οπότε ειναι μάλλον υποδεεστερη. Επισης δεν εχει φλάς και έχει κάρτα μνήμης Μ2 256 ΜΒ (αντι Μemory stick 64 ΜΒ του Κ750). Για το αν έρχεται σε Voda live ή οχι δεν ξέρω να σου πω γιατι δεν το πήρα απο Vodafone.

Ελπίζω να βοηθησα!

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Telika den antexa kai piga xtes kai to agorasa. Oi prwtes entypwseis einai polu kales. Mou aresei para polu to design tou kai exei para polles dunatothtes gia toso xamhlh timh.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αγόρασα το Σάββατο για την αδερφή μου . Δεν έχω παίξει ακόμα μαζί του αλλά σε μια γρήγορη ματιά που του έριξα μου άρεσε ο ήχος του (τάξεις ανώτερο αό το Κ700 που έχω), η οθόνη του καλή , το ράδιο δεν μου πολυ άρεσε (η λήψη του), πολύ καλό πληκτρολόγιο. Αρκετά συμπαθητικό τηλεφωνάκι και πραγματικά πολύ ωραία εμφάνιση ( μου αρέσει πολύ η οθονούλα με τους πορτοκαλί χαρακτήρες, κάνει φοβερή αντίθεση με το μαύρο κάλυμμα).

Υ.Γ. : Θέματα, mp3 ringtones για το w300 που βρίσκουμε?

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αγόρασα το Σάββατο για την αδερφή μου . Δεν έχω παίξει ακόμα μαζί του αλλά σε μια γρήγορη ματιά που του έριξα μου άρεσε ο ήχος του (τάξεις ανώτερο αό το Κ700 που έχω), η οθόνη του καλή , το ράδιο δεν μου πολυ άρεσε (η λήψη του), πολύ καλό πληκτρολόγιο. Αρκετά συμπαθητικό τηλεφωνάκι και πραγματικά πολύ ωραία εμφάνιση ( μου αρέσει πολύ η οθονούλα με τους πορτοκαλί χαρακτήρες, κάνει φοβερή αντίθεση με το μαύρο κάλυμμα).

Υ.Γ. : Θέματα, mp3 ringtones για το w300 που βρίσκουμε?

 

Καλησπερα.mp3 & ringtones.θα βρεις και εδω μεσα και στα πολλα briefcases που εχουν οι πολλα μελη εδω μεσα.τωρα themes μπορεις να κατεβασεις απο εδω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και έγω πλέον εδώ και μία μέρα κάτοχος τους w300i!!! :D :D :)

Θέλω να ρωτήσω κάτι, γιατί με το sx1 έκανα ότι ήθελα, αν εγκαταστήσω μία εφαρμογή και πάω διαχείριση αρχείων->εφαρμογή και την σβήσω, την κάνω ουσιαστικά απεγκατάσταση έτσι? Μένουν τίποτα υπολήματα?

Κανένα site με παιχνίδια-εφαρμογές-θέματα ξέρετε? Και τέλος έχει κάνει κανένας αναβάθμηση?

Nokia 3510 - Nokia 3510i - Siemens SX1 - Sony Ericsson W300 - Motorola MING A1200e - (A-phones: Sony Ericsson J132 - Nokia 1112) - HTC Wildfire - Motorola Moto G 1st gen - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και έγω πλέον εδώ και μία μέρα κάτοχος τους w300i!!! :D :D :)

Θέλω να ρωτήσω κάτι, γιατί με το sx1 έκανα ότι ήθελα, αν εγκαταστήσω μία εφαρμογή και πάω διαχείριση αρχείων->εφαρμογή και την σβήσω, την κάνω ουσιαστικά απεγκατάσταση έτσι? Μένουν τίποτα υπολήματα?

Κανένα site με παιχνίδια-εφαρμογές-θέματα ξέρετε? Και τέλος έχει κάνει κανένας αναβάθμηση?

οταν σβηνεις αρχεια,εφαρμογες και οτι αλλο θελεις..σβηνονται κατευθειαν και δεν μπορεις να τα επαναφερεις.(καδος ανακυκλωσης).τωρα θεματα θα βρεις στο link που εδωσα στο παραπανω μου post.

Αναβαθμιση :blink: :worry: .ειναι ακομη νωρις :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν σβηνεις αρχεια,εφαρμογες και οτι αλλο θελεις..σβηνονται κατευθειαν και δεν μπορεις να τα επαναφερεις.(καδος ανακυκλωσης).τωρα θεματα θα βρεις στο link που εδωσα στο παραπανω μου post.

Αναβαθμιση :blink: :worry: .ειναι ακομη νωρις :!:

 

Ε αυτό θέλω να σβήνονται και να μην μένουν τπτ δεδομένα "κατάλοιπα"...

Ευχαριστώ.... Το λινκ καλούτσικο είναι, όσο για την αναβάθμηση, στο site της se έχει ήδη να κατεβάσεις καινούργιο firmware αν και συμφωνώ ότι είναι νωρίς...

Nokia 3510 - Nokia 3510i - Siemens SX1 - Sony Ericsson W300 - Motorola MING A1200e - (A-phones: Sony Ericsson J132 - Nokia 1112) - HTC Wildfire - Motorola Moto G 1st gen - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.mp3 & ringtones.θα βρεις και εδω μεσα και στα πολλα briefcases που εχουν οι πολλα μελη εδω μεσα.τωρα themes μπορεις να κατεβασεις απο εδω.:)

Thanks.

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ k750i ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΣΚΟΝΗ,ΥΓΡΑΣΙΑ,ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ JOYSTICK ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ALCATEL OT-S853.H ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ "ΠΑΤΑΤΑ"ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ.ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΦΟΡΤΩΘΗΚΑ ΜΕΣΩ ΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΟΝΟ 40 ΕΥΡΩ ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΤΟΥ ΤΙΜΗΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ w300i.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ K750I ΣΕ GLAMSHELL DESIGN.ΟΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΟΥ κ750ι ΜΕ ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΟΤΑΝ Η ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 172Χ144 pixels?ΚΑΝΕΝΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ 225 ΕΥΡΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ 380 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΤΩΝ 160 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΨΗΦΙΑΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ.ΑΥΤΑ...
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ k750i ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΣΚΟΝΗ,ΥΓΡΑΣΙΑ,ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ JOYSTICK ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ALCATEL OT-S853.H ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ "ΠΑΤΑΤΑ"ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ.ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΦΟΡΤΩΘΗΚΑ ΜΕΣΩ ΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΟΝΟ 40 ΕΥΡΩ ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΤΟΥ ΤΙΜΗΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ w300i.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ K750I ΣΕ GLAMSHELL DESIGN.ΟΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΟΥ κ750ι ΜΕ ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΟΤΑΝ Η ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 172Χ144 pixels?ΚΑΝΕΝΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ 225 ΕΥΡΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ 380 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΤΩΝ 160 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΨΗΦΙΑΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ.ΑΥΤΑ...

καλημερα.καταρχας το joystic απο το προηγουμενο σου κινητο το k750i φτιαχνεται με ενα κοστος κοντα στα 60 euro.τωρα αυτο το κινητο που κρατας στα χερια σου,δεν ειναι και το καλυτερο σε φωταγραφιες-βιντεο,αλλα ειναι ενα mp3 player σε πολυ οικονομικη συσκευασια.

αντε καλοριζικο..και την επομενη φορα που θα ξαναποσταρεις,καλο ειναι να γραψεις με μικρα γραμματα...γιατι γραφωντας με κεφαλαια ειναι σαν να ΦΩΝΑΖΕΙΣ :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.καταρχας το joystic απο το προηγουμενο σου κινητο το k750i φτιαχνεται με ενα κοστος κοντα στα 60 euro.τωρα αυτο το κινητο που κρατας στα χερια σου,δεν ειναι και το καλυτερο σε φωταγραφιες-βιντεο,αλλα ειναι ενα mp3 player σε πολυ οικονομικη συσκευασια.

αντε καλοριζικο..και την επομενη φορα που θα ξαναποσταρεις,καλο ειναι να γραψεις με μικρα γραμματα...γιατι γραφωντας με κεφαλαια ειναι σαν να ΦΩΝΑΖΕΙΣ :!:

Δεν φτιάχνεται.Πήγα στο "Γερμανό" και στην οδό Τζωρτζ στην πλατεία Κάνιγγος στο service της Sony Erricsson.Η απάντηση ήταν η ίδια "το joystick δεν επισκευάζεται διότι η βλάβη σε joystick μετά από 11 μήνες χρήση δεν οφείλεται στο κινητό αλλά στο χρήστη".Τους είπα να το φτιάξουν αν γίνεται και να πληρώσω όλο το κόστος κι ας με κάλυπτε η εγγύηση των 2 χρόνων αλλά και πάλι η απάντηση ήταν η ίδια.Όσο για το W300i επιμένω ότι είναι όπωσ το K750i σε glamshell design.Δεν έχω "κόλλημα" με φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Είδα το σ/κ στην τηλεόραση διαφήμιση του Κοτσόβολου για κινητό SE στα 199Ε, χωρίς όμως να λέει ποιό κινητό είναι ακριβώς. Μια μικρή φωτογραφία που δείχνει για λίγο μοιάζει με το 300i...

 

Γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω; Είναι πολύ καλή τιμή και θέλω να το πάρω για δωράκι. Επίσης, μπορεί κάποιος απο τους κατόχους να μας πει λίγο τις επιδόσεις του mp3 player;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

to eida kai egw ayto gia ton kotsovolo alla nomizw oti einai xwris ΦΠΑ giati me to ΦΠΑ paei sta 233

 

kai vrika ena bug dioti den paizoune ta bluetooth..............

megabyte

http://www.football.co.uk/shared/images/teams/panathinaikos.jpgPanatha for ever..........

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W300i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...