Jump to content

Συμβουλές για Daytona DY50R


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paides ti mporo na kanw se mia sebring?? px exw di na tis anigoun apo pisw... ta duo sidera pou einai sxedon kolita gt to kanoun auto?? ? ama to kanw kai egw ti kerdizw?? ama aniksw dld mesa tin sebring?

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

My Bike:Daytona Dy50Rs

Dream Bike1:KTM 250 EXC

Dream Bike2:Modenas Dynamic 125

Dream Bike3:Suzuki Fx 125

Dream Bike5:Kawasaki Z750

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paides ti mporo na kanw se mia sebring?? px exw di na tis anigoun apo pisw... ta duo sidera pou einai sxedon kolita gt to kanoun auto?? ? ama to kanw kai egw ti kerdizw?? ama aniksw dld mesa tin sebring?

 

κερδιζει αρκετο θορυβο και βγαινουν ευκολοτερα τα καυσαερια... :!:γραφε με ελληνικα:!:

Link to comment
Share on other sites

αα ναι σορρυ το ξεχασα :P οκ και αμα βγαινουν ευκολοτερα κερδιζω τπτ?

My Bike:Daytona Dy50Rs

Dream Bike1:KTM 250 EXC

Dream Bike2:Modenas Dynamic 125

Dream Bike3:Suzuki Fx 125

Dream Bike5:Kawasaki Z750

Link to comment
Share on other sites

αα ναι σορρυ το ξεχασα :P οκ και αμα βγαινουν ευκολοτερα κερδιζω τπτ?

 

ναι κερδιζεις εκτος αν ειναι 50cc & 72cc που τοτε ειναι τσαμπα κοπος:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μια συντομη απορια για μενα, αλλα θα εκτιμουσα καποια ουσιωδη βοηθεια. Αγορασα σημερα διαφορα ημιτασιον πραγματα απο supra, για το daytona DY μου. Ολα οκ, τα εβαλα. Με παιδεψε το κοντερ, γιατι ειχε παραπανω βυσματα ( προφανως γιατι απο οσο ειδα εχει και επιλογες να φαινεται η 1η, η 2α, και η 3η ταχυτητα, ενω το μηχανακι μου στο κοντερ εχει μονο τη νεκρα και την 4η ). Οποτε τα αλλα τα συνεδεσα και νομιζω ειναι οκ αν και καποια δεν καναν συχνα και καλη επαφη ισως λογω οτι ειναι και ημιτασιον, πιστευω τελικα οτι δε θα χω προβλημα. το προβλημα μου, ηρθε στο καινουργιο πισω φαναρι ( που εχει ενσωματωμενα φλας ). Εχει 5 βυσματα, ενω απο το δικο μου βγαινουν 7 ( μαζι με τα φλας, που το καθενα εχει απο 2 ). Τελος παντων, αν κανεις ξερει την συνδεσμολογια, η μπορει να βοηθησει ( με το αζημιωτο φυσικα, οσο οσο για τον κοπο μιας και δε θελω να το παω σε μηχανικο ουτε να τον χρυσοπληρωσω για κατι τετοιο ), ας επικοινωνησει μαζι μου. Ευχαριστω και ευχομαι να λυθει το προβλημα !

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μια συντομη απορια για μενα, αλλα θα εκτιμουσα καποια ουσιωδη βοηθεια. Αγορασα σημερα διαφορα ημιτασιον πραγματα απο supra, για το daytona DY μου. Ολα οκ, τα εβαλα. Με παιδεψε το κοντερ, γιατι ειχε παραπανω βυσματα ( προφανως γιατι απο οσο ειδα εχει και επιλογες να φαινεται η 1η, η 2α, και η 3η ταχυτητα, ενω το μηχανακι μου στο κοντερ εχει μονο τη νεκρα και την 4η ). Οποτε τα αλλα τα συνεδεσα και νομιζω ειναι οκ αν και καποια δεν καναν συχνα και καλη επαφη ισως λογω οτι ειναι και ημιτασιον, πιστευω τελικα οτι δε θα χω προβλημα. το προβλημα μου, ηρθε στο καινουργιο πισω φαναρι ( που εχει ενσωματωμενα φλας ). Εχει 5 βυσματα, ενω απο το δικο μου βγαινουν 7 ( μαζι με τα φλας, που το καθενα εχει απο 2 ). Τελος παντων, αν κανεις ξερει την συνδεσμολογια, η μπορει να βοηθησει ( με το αζημιωτο φυσικα, οσο οσο για τον κοπο μιας και δε θελω να το παω σε μηχανικο ουτε να τον χρυσοπληρωσω για κατι τετοιο ), ας επικοινωνησει μαζι μου. Ευχαριστω και ευχομαι να λυθει το προβλημα !

Κοιτα δεν ειναι ευκολο να σου εξηγησω μεσω μηνηματων την συνδεσμολογια...το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να κοψεις τα καλωδια και να το δοκιμασεις μονη σου..ξερω οτι δεν σου εδωσα σαφη απαντηση αλλα ειναι η μονη σιγουρη λυση που μπορεις να κανεις μονη σου...να ξερεις οτι θελει πολυ ωρα για να δουλεψει το φαναρι χωρις να σου κανει διαφορα κολπα(π.χ. να πατας φρενο και να αναβει το φως του κοντερ)εμενα μου πηρε κανα μισα ωρο μεχρι να το συνδεσω σωστα)....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, με λιγο κοπο και βοηθεια σημερα, το αποτελεσμα ηταν απλα αψογο. οι συνδεσεις αρκετα σφιχτες, μη σταματησει να δουλευει μελλοντικα, επεσε αρκετη πατεντα, αλλα το αποτελεσμα πολυ ωραιο. Ευτυχως εχω καποιες γνωσεις απο τον φιλο μου, και αυτο το κανει πιο ευκολο.. Μια απορια ακομα ειχα, χτες εβαλα το κοντερ του supra, ημιτασιον, ενω το μηχανακι φοραει μοτερ γνησιο supra, στη συνδεσμολογια, το κοντερ σε ενα απο τα δυο βυσματα του, ειχε 6 υποδοχες, ενω τα καλωδια που ερχοντουσαν απο κατω, ειχαν 3. Δηλαδη αυτο που δε λειτουργει ειναι οταν μπει η 1η , η 2α, και η 3η ταχυτητα επανω στο καντραν. Δε μπορω να καταλαβω το λογο, μιας και το μοτερ ειναι supra. Το μονο που σκεφτηκα ειναι ΜΗΠΩΣ δεν εχουν αλλαχτει τα καλωδια, και ειναι αυτα που ηταν με το μαμα μοτερ, οποτε λογικο να εχει τις ιδιες επιλογες ( μονο νεκρα και 4η ).. Εκτος αν κατι δεν εχω καταλαβει καλα, και καποιος ξερει !!

 

Μια τελευταια ερωτηση, επειδη θα αλλαξω τα πλαστικα, θα ψαξω να τα πουλησω, μηπως γνωριζει κανεις αν τα ημιτασιον ( ή τα γνησια ) honda supra, εφαρμοζουν ΧΩΡΙΣ πατεντες; δεν αναφερομαι στην ποιοτητα, πιστευω οτι βρηκα καλα ημιτασιον, αλλα στο ταιριαγμα και στη συμβατοτητα..

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, με λιγο κοπο και βοηθεια σημερα, το αποτελεσμα ηταν απλα αψογο. οι συνδεσεις αρκετα σφιχτες, μη σταματησει να δουλευει μελλοντικα, επεσε αρκετη πατεντα, αλλα το αποτελεσμα πολυ ωραιο. Ευτυχως εχω καποιες γνωσεις απο τον φιλο μου, και αυτο το κανει πιο ευκολο.. Μια απορια ακομα ειχα, χτες εβαλα το κοντερ του supra, ημιτασιον, ενω το μηχανακι φοραει μοτερ γνησιο supra, στη συνδεσμολογια, το κοντερ σε ενα απο τα δυο βυσματα του, ειχε 6 υποδοχες, ενω τα καλωδια που ερχοντουσαν απο κατω, ειχαν 3. Δηλαδη αυτο που δε λειτουργει ειναι οταν μπει η 1η , η 2α, και η 3η ταχυτητα επανω στο καντραν. Δε μπορω να καταλαβω το λογο, μιας και το μοτερ ειναι supra. Το μονο που σκεφτηκα ειναι ΜΗΠΩΣ δεν εχουν αλλαχτει τα καλωδια, και ειναι αυτα που ηταν με το μαμα μοτερ, οποτε λογικο να εχει τις ιδιες επιλογες ( μονο νεκρα και 4η ).. Εκτος αν κατι δεν εχω καταλαβει καλα, και καποιος ξερει !!

 

Μια τελευταια ερωτηση, επειδη θα αλλαξω τα πλαστικα, θα ψαξω να τα πουλησω, μηπως γνωριζει κανεις αν τα ημιτασιον ( ή τα γνησια ) honda supra, εφαρμοζουν ΧΩΡΙΣ πατεντες; δεν αναφερομαι στην ποιοτητα, πιστευω οτι βρηκα καλα ημιτασιον, αλλα στο ταιριαγμα και στη συμβατοτητα..

 

Για να δουλευουν τα λαπμακια τις 1ης,2ας και 3ης πρεπει να αλλαξεις την πλεξουδα(τα καλωδια)απο το honda supra...τα ιμιτασιον πλαστικα θελουν λιγο παντεντα για να μπουν καλα(οι τρυπες δεν ειναι κεντραρισμενες και θελουν λιγο σφαξιμο ωστε να μπαινουν οι βιδες σωστα)...για τα γνησια(honda)δεν ξερω αλλα πιστευω οτι μπαινουν κουτι επανω...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μεγαλη βολτα, διαπιστωσα οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θελουν αλλαγη τα καλωδια, για τον πολυ απλο λογο οτι βαζω τη σκαλα φωτων τη μικρη, ολα στραβα κουτσα δουλευουν ( με συχνα τρεμοπαιγματα στα φωτα/καντρα ), βαζω τη μεσαια σκαλα δε δουλευουν τα φλας, πεφτει η ενδειξη βενζινης, σταματησα, και ξανα ανεβηκε μονο του. Απλα το περιεργο ηταν, οτι η μεσαια και η δυνατη σκαλα μπροστα στα φωτα, δουλευει κανονικα, χωρις τρεμοπαιγματα, προφανως τραβαει ολο το ρευμα και δεν αφηνει τα καημενα φλας να δουλεψουν :lol: γι αυτο και οταν θελουμε φλας βαζουμε τη μικρη σκαλα, και οοοοοολα μια χαρα:ninja: . Κανεναν της προκοπης μηχανικο/ηλεκτρολογο για τα θεματα της συγκεκριμενης μηχανης, και μηχανολογικα μελλοντικα, ξερετε προς Ηρακλειο,Ν. Ιωνια, Ανω Πατησια; ( μη μας μαδαει κιολας ) .. ευχαριστω !

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μεγαλη βολτα, διαπιστωσα οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θελουν αλλαγη τα καλωδια, για τον πολυ απλο λογο οτι βαζω τη σκαλα φωτων τη μικρη, ολα στραβα κουτσα δουλευουν ( με συχνα τρεμοπαιγματα στα φωτα/καντρα ), βαζω τη μεσαια σκαλα δε δουλευουν τα φλας, πεφτει η ενδειξη βενζινης, σταματησα, και ξανα ανεβηκε μονο του. Απλα το περιεργο ηταν, οτι η μεσαια και η δυνατη σκαλα μπροστα στα φωτα, δουλευει κανονικα, χωρις τρεμοπαιγματα, προφανως τραβαει ολο το ρευμα και δεν αφηνει τα καημενα φλας να δουλεψουν :lol: γι αυτο και οταν θελουμε φλας βαζουμε τη μικρη σκαλα, και οοοοοολα μια χαρα:ninja: . Κανεναν της προκοπης μηχανικο/ηλεκτρολογο για τα θεματα της συγκεκριμενης μηχανης, και μηχανολογικα μελλοντικα, ξερετε προς Ηρακλειο,Ν. Ιωνια, Ανω Πατησια; ( μη μας μαδαει κιολας ) .. ευχαριστω !

 

Απο ποτε στο εκανε αυτο? αν στο εκανε μετα απο το φαναρι τοτε εχεις συνδεση λαθος τα καλωδια...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω αν το εκανε και πριν, γιατι το μηχανακι το εχω μετρημενες στο ενα χερι μερες, και μεσα σε 2-3 μερες πηγα και τα αγορασα-εβαλα. Δε θεωρω οτι συνδεσα κατι λαθος, γιατι απλα συνδεσα ακριβως οτι ηταν και πριν. Επισης αν ηταν λαθος συνδεδεμενα, δε θα λειτουργουσαν καθολου, οχι εξασθενημενα η οποτε τους καπνισει ( πχ βαζω δυνατα φωτα δε λειτουργουν τα φλας, βαζω χαμηλη, δουλευουν καπως ).. Μιλησα με εναν μηχανικο, απο βδομαδα θα παω να αλλαξω τα ρευματα, το κοστουμι, και να το κανει ενα τσεκαρισμα γενικοτερο σε οσα εβαλα ουτως η αλλως. Ελπιζω να μην με κωλοπιασει !

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω αν το εκανε και πριν, γιατι το μηχανακι το εχω μετρημενες στο ενα χερι μερες, και μεσα σε 2-3 μερες πηγα και τα αγορασα-εβαλα. Δε θεωρω οτι συνδεσα κατι λαθος, γιατι απλα συνδεσα ακριβως οτι ηταν και πριν. Επισης αν ηταν λαθος συνδεδεμενα, δε θα λειτουργουσαν καθολου, οχι εξασθενημενα η οποτε τους καπνισει ( πχ βαζω δυνατα φωτα δε λειτουργουν τα φλας, βαζω χαμηλη, δουλευουν καπως ).. Μιλησα με εναν μηχανικο, απο βδομαδα θα παω να αλλαξω τα ρευματα, το κοστουμι, και να το κανει ενα τσεκαρισμα γενικοτερο σε οσα εβαλα ουτως η αλλως. Ελπιζω να μην με κωλοπιασει !

 

Ακου το ειχα συνδεση λαθος και αναβε κανονικοτατα αλλα οταν παταγα φρενο(με κλειστα φωτα)αναβαν τα φωτα του κοντερ και ο δεικτης της βενζινης επεφτε...δοκιμασε να το συνδεση διαφορετικα μην τρεχεις τωρα σε μηχανικο που μπορει να σου αδειασει την τσεπη σε λιγα δευτερολεπτα...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα και παλι ( ας πουμε οτι τα περισσοτερα μου προβληματα πηραν το δρομο τους, επι χρυσοπληρωμης βεβαια ). Κατι τελευταιο, αγορασα τα ημιτασιον πλαστικα Honda supra απο μοναστηρακι, και τα περισσοτερα τα εβαλα. Εμεινε του τιμονιου, και το φτερο. Αλλα ας πιασουμε του τιμονιου που αντιμετωπισα προβλημα. Οι φυσες που ερχονται απο το μηχανακι, ειναι τελειως διαφορετικες ( ακομα και στο χρωμα ), απο αυτες που ειχε το φως απο το νεο κοστουμι. Σιγουρα θα μου πειτε παλι θελει πατεντα, τουλαχιστον μπορειτε να μου πειτε πιο χρωμα παει που; επισης παρατηρησα οτι στο νεο φως, δεν υπαρχει μικρη σκαλα. Τα φωτα που εχει το νεο φως, ειναι κοκκινο μαυρο και μπλε. απο το μηχανακι θυμαμαι τα δυο, πρασινο και ασπρο. Αν το εχει κανει κανεις, γιατι σιγουρα το εχει κανει, εχω δει πολλα daytona DY με μασκα απο supra, ας μου δωσει και μενα τα φωτα, πριν μου αλλαξει τα φωτα ξανα ο μηχανικος και για δευτερη φορα με κωλοπιασει !

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Το είχα κάνει εγώ αλλά δεν θυμάμαι τίποτα απολύτως :p

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι δεν πεδεύτηκα καθόλου να το φτιάξω. Α και την μικρή σκάλα ξέχασε την, μεσαία και μεγάλη έχει μόνο

Link to comment
Share on other sites

Το είχα κάνει εγώ αλλά δεν θυμάμαι τίποτα απολύτως :p

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι δεν πεδεύτηκα καθόλου να το φτιάξω. Α και την μικρή σκάλα ξέχασε την, μεσαία και μεγάλη έχει μόνο

 

Eκτως και εαν παρει ενα τριπανι 4χιλιοστα μπορει να βαλει απο το παλαιο φαναρι και ολα κομπλε...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες δεν υφισταται γιατι το παλιο φαναρι ειναι λιγο πιο μικρο και γενικα εχει αλλου εγκωπες. Οπως και να εχει εκανα την πατεντα αλλα κανενας συνδυασμος δεν αναβε καμια σκαλα απο τα φωτα, οποτε το παρατησα, μιας και συνειδητοποιησα οτι ο μαστορας δεν εφτιαξε τιποτα, γιατι ολα ξανα εγιναν οπως πρωτα. Ασε που μια φορα οταν το αναψα πεταξε απο τι μηχανη σαν καπνο με σκονη, σαν να εβηξε το μηχανακι και φοβηθηκα. Ποτε πριν το παω δεν εκανε τιποτα απο αυτα, και οταν βαζω ταχυτητα εκτος οτι ταρακουναει πολυ, αν σηκωσεις τι ροδα, προχωραει συνεχεια ( προφανως μου ρυθμισε το ρελαντι πολυ ψηλα επειδη του ειχα πει οτι δεν παιρνει με την πρωτη ). Τελος παντων μου φαινεται οτι και θα τα ξανα σταξω, και εδω δε θα βρω εστω καποια βοηθεια, οποτε ευχαριστω εστω για τον κοπο :(

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα aprilia rs50,που δεν δουλευει.μπορώ να βγάλω από πάνω το ψυγειο και τον συμπλέκτη και να τα τοποθετήσω πάνω σε ένα daytona?

 

ή πρέπει οπωσδηποτε να βάλω κάποιο ψυγείο ειδικά φτιαγμένο για τετράχρονα παπάκια,και συμπλέκτη μπορώ να βάλω μονο αυτό το έτοιμο κιτ που υπάρχει και κάνει καμια 80αρια ευρώ???

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα aprilia rs50,που δεν δουλευει.μπορώ να βγάλω από πάνω το ψυγειο και τον συμπλέκτη και να τα τοποθετήσω πάνω σε ένα daytona?

 

ή πρέπει οπωσδηποτε να βάλω κάποιο ψυγείο ειδικά φτιαγμένο για τετράχρονα παπάκια,και συμπλέκτη μπορώ να βάλω μονο αυτό το έτοιμο κιτ που υπάρχει και κάνει καμια 80αρια ευρώ???

 

το ψυγειο που εχει το rs ειναι νερου και δεν κανει να μπει σε παπι γιατι στα παπια βαζεις λαδιου...οσο για τον συμπλεκτη δεν ξερω αλλα δεν νομιζω να κανει...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!καποιος που να ξερει για τον συμπλέκτη???

μου είχαν πει πως μπορείς να βγάλεις τον συμπλέκτι από την ΛΙΦΑΝ 110,και να τη βάλεις σε άλλη μηχανή.τωρα ποιος ξέρει αν μπορώ να κάνω το ίδιο και με το rs?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!καποιος που να ξερει για τον συμπλέκτη???

μου είχαν πει πως μπορείς να βγάλεις τον συμπλέκτι από την ΛΙΦΑΝ 110,και να τη βάλεις σε άλλη μηχανή.τωρα ποιος ξέρει αν μπορώ να κάνω το ίδιο και με το rs?

 

Eιναι τελειως διαφορετικα μηχανακια δεν μπορεις να το κανεις αυτο...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσουμε για όποιον ενδιαφερεται ότι το κατάλληλο φόρουμ για αγγελίες είναι το Buy & Sell.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Μια ερωτηση, ποια λαδια ειναι τα καλυτερα; για ενα μοτερ που ειναι απλα μαμα ( 100cc supra ), για καλυτερες επιδοσεις και οτι καλυτερο για τη μηχανη. θελω να "τρεφεται" αψογα το μηχανακι, και φυσικα ποσα λιτρα πρεπει να αγορασω; οταν το πηγαινω για σερβις στο συνεργειο, απλα θα του δινω αυτα να βαζει..

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Μια ερωτηση, ποια λαδια ειναι τα καλυτερα; για ενα μοτερ που ειναι απλα μαμα ( 100cc supra ), για καλυτερες επιδοσεις και οτι καλυτερο για τη μηχανη. θελω να "τρεφεται" αψογα το μηχανακι, και φυσικα ποσα λιτρα πρεπει να αγορασω; οταν το πηγαινω για σερβις στο συνεργειο, απλα θα του δινω αυτα να βαζει..

 

castrol και motul (20-50)... με 1L εισαι μια χαρα:)

Link to comment
Share on other sites

file katarxhn mn valeis 3d ! k ego sto cub mu 3d eixa k tc alla3a 4 fores epeidh

stravonun s ka9e lakouva.! tn pinakida stereosethn kato apto piso t fanari opos tin exoun k ta modenas k pane apo ena magazaki n agorasis tn thiki ts ! vale mia jembring mikri !

 

Προσοχή! Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...