Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia to diko moy papi me mia daytona hpe to konter to kateyazei! mia fora me metrhse ena z kai ena ftiagmeno crypton kai phgaine 130 (sto konter panta)......! kaneis den to pisteye mexri poy rixname kontra kai opos htan ligiko hmoun panta mprosta.

 

den pisteyo pos thn doyleia thn ekane h eksatmhsh afoy moy fainetai pos mono epitaxinsh exei dosei.. exei symbei se kanenan allo kati tetoio?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επετρεψε μου να εχω τις αμφηβολιες μου.

κατι τετοιο μονο απο ολοκαινουργιο παπι μπορει να συμβει κατω απο τα 2500 χλμ:)

Link to comment
Share on other sites

επετρεψε μου να εχω τις αμφηβολιες μου.

κατι τετοιο μονο απο ολοκαινουργιο παπι μπορει να συμβει κατω απο τα 2500 χλμ:)

 

epetrepse moy na exo ki ego tis amfibolies moy tote giati enas kinhthras me 2000 xlm den exei anoiksei akoma!!:)

Link to comment
Share on other sites

epetrepse moy na exo ki ego tis amfibolies moy tote giati enas kinhthras me 2000 xlm den exei anoiksei akoma!!:)

 

kai omos sta 2000 anoigei kai an oxi mexri ta 3000 to poly exei anoiksei.

to papi meta apo arketa xiliometra meta paiftei se apodosi.

opote i kati den mas les sosta i piges se gremo kai katevases to konter

episis les oti 130 sto konter poio konter toy z an nai tote den sto katevaze apla esena.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου και εγω το ιδιο θα ελεγα αλλα το θεμα ειναι οτι λιγοι το ανοιγουν στα 2000χλμ επειδη το στρωνουν γι'αυτο και πολυ δεν ξερουν απλα υποθετουν εγω που του ηπια το αιμα απο τα 1500 μεχρι τα 2500 λογο ταξιδιου εβγαζε κοντα στα 120 σε ευθεια οχι 120.κατηφορα κατι γινοταν αλλα με ζορι.:)
Link to comment
Share on other sites

κατι που μου διαφευγει.οταν λεμε εβαλα αγριο εκεντροφορο τη ακριβως ειναι ο αγριος;;και τα σταδια πως πανε και το crypton απο μαμα τη εκεντροφορο εχει;
Link to comment
Share on other sites

με 4η κοφτιαζει;;;εισαι σιγουρος;;;μονο απο γκρεμο αμα πεσεις:lol::lol::D:p
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.τον τελευταιω καιρο μου βγαζει καπνο απο την εξατμιση,και μυριζει καπως.ξερει κανεις τι παιζει να ειναι.με εκνευριζει πολυ αυτο γιατιολοι νομιζουν οτι καιει λαδια αλλα δεν νομιζω να καιει.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.τον τελευταιω καιρο μου βγαζει καπνο απο την εξατμιση,και μυριζει καπως.ξερει κανεις τι παιζει να ειναι.με εκνευριζει πολυ αυτο γιατιολοι νομιζουν οτι καιει λαδια αλλα δεν νομιζω να καιει.

 

Pou to parakseno re file na sou kaiei ladi?kai ston ksaderfo mou sto crypton r to eftiaxne afto kai telika tou ekege ladi.Siga to prama eknebrizese kiolas.xalara kai light.

Link to comment
Share on other sites

Pou to parakseno re file na sou kaiei ladi?kai ston ksaderfo mou sto crypton r to eftiaxne afto kai telika tou ekege ladi.Siga to prama eknebrizese kiolas.xalara kai light.

 

Τι να πω και εγω που ειναι και διχρονο και καει της πλοτανας το λαδι.........

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.τον τελευταιω καιρο μου βγαζει καπνο απο την εξατμιση,και μυριζει καπως.ξερει κανεις τι παιζει να ειναι.με εκνευριζει πολυ αυτο γιατιολοι νομιζουν οτι καιει λαδια αλλα δεν νομιζω να καιει.

Και λαδακι να καιει σιγα ενα servicaki και εισαι οκ το πολυ πολυ κανενα πιστονακι 100 εyro το ανωτεροοοοοοο :happy:

:ban:
Link to comment
Share on other sites

πιστευω τσιμουχακια απο βαλβιδες πρεπει να ειναι.θα δουμε,θα παω για ενα μικρουλη service!!
Link to comment
Share on other sites

πιστευω τσιμουχακια απο βαλβιδες πρεπει να ειναι.θα δουμε,θα παω για ενα μικρουλη service!!

 

 

φιλε μ&εμενα μ εβγαζε μαυρο καπνο,καποιες φορες οταν το ξεκινουσα το πρωι.αλλα μονο στιγμιαια οταν εμπαινε μροστα.με μια γκαζια καθαριζε.εχω κανει 20000χιλιομετρα,&εγω πιστευω οτι ειναι τσιμουχακια...

θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μ&εμενα μ εβγαζε μαυρο καπνο,καποιες φορες οταν το ξεκινουσα το πρωι.αλλα μονο στιγμιαια οταν εμπαινε μροστα.με μια γκαζια καθαριζε.εχω κανει 20000χιλιομετρα,&εγω πιστευω οτι ειναι τσιμουχακια...

θα δειξει...

μακαρι φιλε μου!σημερα θα το παω για ενα service.14.250xlm
Link to comment
Share on other sites

μακαρι φιλε μου!σημερα θα το παω για ενα service.14.250xlm

 

αν εχεις τοσο λιγα χιλιομετρα δυσκολα θα ειναι τσιμουχακια βαλβιδων.(για μαμισιο μηχανακι μιλαμε παντα)

μαλλον θα θελει κανενα ρυθμισμα το μειγμα,&αλλαγη μπουζι...

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ξανα κανει service ποτε.καρμπυρατερ ρυθμισα μονος και δουλευει ρολοι.τωρα θα δουμε τι θα γινει.ειχε γινει και μια βλακιτσα.ειχα κανα 75 και παω να κατεβασω 2α(με τι σκεπτικο:wacko::wacko:) και βαζω καταλαθος 1η.το μηχανακι πλακωνετε στους κοφτες και κανει σαν kalasnikov.μετα δινω γκαζι και παει χειροτερα απο 50αρι.τελικα στραβοσα μονο μια βαλβιδα την οποια αλλαξα,αλλα μετα απο αυτο αρχισε να καπνιζει.και πριν καπνιζε αλλα 1-3 φορες το μηνα.τωρα θα δουμε!:)
Link to comment
Share on other sites

Paidia kserei kaneis poso kostizei simera to Crypton R?

http://www.yamaha-motor.gr .Εδω θα λυσεις την απορια σου;):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...